Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

maleństwo2345...NIE!!Skuteczność każdych tabletek jest taka sama, tylko muszą być dobrze dobrane do Ciebie!!Dla jednej te za 4 dychy będą super dla innej nie i tyczy się to również tych za dychę...Cena nie ma znaczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka1313
Biore yasminelle wczoraj 12 tabletke wzielam:) wiec tak, piersi mam wieksze, nie ze jakies giganty zaraz, ale widac ze sa takie pelniejsze i nie tylko ja to zauwazylam :D Tradzik jaik byl taki jest, chociaz to wina w sumie czekolady bo ja jem duzo:) ;p wagowo sie trzymam, emocjonalnie dalej nerwowa i zmienna :P hehe :) zadnych plamien, miesaczka trwala tyle samo, tyle ze mnie nie bolała;) wiec narazie same pozytywy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinka1313...No masz większe, bo tabletki zatrzymują wodę w organizmie, jak odrzucisz tabletki cycki Ci opadną, tak więc to jest \"chwilowe\" - będzie trwało tyle co będziesz brała tabletki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka2222
mam pytanie. lekarz przepisał mi yasmin i teraz czekam na miesiaczke. nie wiem kiedy nastapi poniwaz mam nieregularne cykle. na wszelki wypadek bede brała ze soba;p ale co jak dostane w nocy i nie bede czuła? czy rano jak wezme tabsa to bedzie tak jakbym brała 1 dnia?:P moze głupie pytanie ale zastanawiam sie. poniewaz chciałabym wziasc 1 dnia i od razu po miesiaczce sie kochac a nie czekac te kilkanaście dni;/ jak sie wezmeie 1 dnia mozna sie kochac od razu. ale jaki jest wyznacznik tego JEdnego dnia? DO ILU GODZIN?24?:p prosze pomóżcie . pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka2222
mam pytanie. lekarz przepisał mi yasmin i teraz czekam na miesiaczke. nie wiem kiedy nastapi poniwaz mam nieregularne cykle. na wszelki wypadek bede brała ze soba;p ale co jak dostane w nocy i nie bede czuła? czy rano jak wezme tabsa to bedzie tak jakbym brała 1 dnia? moze głupie pytanie ale zastanawiam sie. poniewaz chciałabym wziasc 1 dnia i od razu po miesiaczce sie kochac a nie czekac te kilkanaście dni;/ jak sie wezmeie 1 dnia mozna sie kochac od razu. ale jaki jest wyznacznik tego JEdnego dnia? DO ILU GODZIN?24? prosze pomóżcie . pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulinka2222...Musisz przyjąć pierwszego dnia, nie musisz od razu...Musisz się zmieścić w 12 lub 24 godzinach(patrz ulotka)...Ja dostałam okres rano, a tabletkę wzięłam o 21...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka2222
dziekuje Ci bardzo...:* własnie na ulotce nie ma takiej informacji. jest tylko napisane ze kolejna tabletke trzeba wziasc w przeciagu 12 godzin. tyczy sie to równiez tej pierwszej tabletki w pierwszym dniu miesiaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
pokarz mi gdzie masz w ulotce yasminu napisane ze kolejna tabletke masz przyjac w ciagu 12godz. ;] to byloby nielogiczne. jedna tabletka na dobe wiec jakbys brala co 12 godz. to bralabys dwie tabl na dobe ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki aaaaaaa za odpowiedz , przejde sie do ginekologa zobacze co powie , i co mi doradzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć... paulinka2222...Tu chodzi o to, że nie możesz się spóźnić z przyjęciem pierwszej tabletki, musi to być w tej samej dobie...Masz brać jedną tabletkę na dobę, więc jeśli nawet okres dostaniesz rano to możesz brać tabletki w nocy, byleby wyrobić się do 24 godzin. Nie możesz wziąć później niż pojawił się okres(po ponad 24 godzinach), bo antykoncepcja nie będzie zachowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monini
Chciałam sie spytać czy jak kończą się tabletki i robi się 7 dniowa przerwe w tym okresie ma wystapić plamienie to wytedy mamy dni płodne czy nie Oraz czy w tym trakcie możemy sie kochać bez zabezpieczenia dodatkowego do wystąpienia plamienia Bo wiadomo że plamienie od razu nie występuje tylko dopiero na 3 lub 4 dzień przerwy 7 dniowej Prosze o odpowiedz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
przeczytaj ulotke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monini...Widzę, że wiedzy masz po byku:o I ulotkę w jednym palcu:o...Poczytaj trochę zanim zaczniesz brać coś do ust... Jak możesz nie wiedzieć podstawowej rzeczy - w czasie brania tabletek nie ma dni płodnych!! Możesz się kochać bez zabezpieczenia nie tylko do wystąpienia krwawienia, ale w jego czasie też - zawsze się możesz kochać, jeśli przestrzegasz zasad... W ulotce jest jak byk napisane...To treść z mojej:\"Preparat Cilest® przyjmowany zgodnie z zaleceniami działa antykoncepcyjne począwszy od pierwszego dnia przyjmowania, i w okresie 7 dni nieprzyjmowania tabletek (między kolejnymi opakowaniami preparatu).\" Plamienie może wystąpić również w pierwszym dniu przerwy!!Najczęściej jest to 2 - 4 dzień, ale może to być każdy dzień z tych 7 dni przerwy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo787
własnie jak to jest z tymi piersiami..ja brałam pol roku YASMIN i ani troche piersi mi sie nie zaokraglily .. ;/ nie ukrywam bo procz antykoncepcji również i na to liczyłam. za to utyło mi się .. mówiono mi że spuchłam na buzi i ogólnie ;/ boje sie tego samego efektu teraz gdy mam zamiar brac Diane..wolałabym żeby woda zatrzymała na poziomie klatki piersiowej niż reszty ciała ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenstwo787...Nijak jest z piersiami...Nie raz się zdarza, że się \"powiększają\", bo zatrzymuje się woda w organizmie za sprawą tabletek...Ja nie wiem na co Ty liczyłaś, może inaczej - czemu na to liczyłaś...I tak nawet jeśli się powiększą to zmaleją zaraz po ich odstawieniu - wrócą do normy, więc to trwa tyle ile branie tabletek... P.S.Tabletki nie są po to, by powiększać piersi i na szczęście, bo ja naturalnie mam duuuże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo452
ty mozesz miec wielkosci arbuza jedna piers..i szczerze malo mnie to obchodzi:) po prostu pytalam bo jezeli juz mam faszerowac sie po raz kolejny przez przynajmniej rok hormonami, to procz zabezpieczenia moglyby sprawic mi mala przysluge;] i na pewno nie liczylam na przeskok z miski B do D tracac po 40 zl na miesiac na Yasmin ... ;| juz bym operacje wolala zrobic a nie truc sie tak tylko po to by zobaczyc czy mi cycki podskoczą no o czym Ty w ogóle mówisz ... ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo452
aha i nie musisz mi mówić ze tabletki nie sa po to by piersi powiekszac , bo doskonale wiem po co sa......sesese ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
no to po co pytasz? powiekszenie piersi jest skutkiem ubocznym dzialania doustnych preparatow antykoncepcyjnych, i nie ukazdej akurat zatrzymuje sie woda w organizmie, albo u jednych wyzej a u drugij nizej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo452
O MATKO to jest wlasnie problem Polaków: czytanie ze zrozumieniem.. Nie pytalam PO CO SA TABLETKI tylko jak to jest z tymi piersiami, tak ? zostalam zrozumiana? ciesze sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomowkaaaaaaaaaa
a propo tej wody w organizmie..we mnie sie zatrzymuje, doslownie wszedzie..czy jak zmienie tabletki na inne ustapi ten efekt? czy taki mam organizm i kazde tabletki beda tak na mnie wplywac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo... malenstwo452...Jedna pierś wielkości arbuza to jakoś nie bardzo mi pasi... \"i na pewno nie liczylam na przeskok z miski B do D tracac po 40 zl na miesiac na Yasmin\"--->No ja myślę, że na to nie liczyłaś...Pierwszy Twój post wskazuje na to, że chciałabyś, żeby się powiększyły, ale to nie tędy droga... \"no o czym Ty w ogóle mówisz ... ;|\"--->Ja o czym mówię??Co tu masz na myśli, bo chyba Ci się coś pomyliło?...To Ty myślisz, że Ci się piersi powiększą od tabletek:o...Sama sobie przeczytaj dziewczynko swoją pierwszą wypowiedź, a potem drugą...W pierwszej pytasz czy się zaokrąglają:\"nie ukrywam bo procz antykoncepcji również i na to liczyłam\", a w drugiej się nie pytasz o czym ja mówię...Jak ja Ci tylko wyjaśniam, bo jak ktoś o coś pyta - tak jak Ty o to czy się powiększają - to odpisuje... I dokładnie jak solidnykopniak napisała - po co pytasz... No to co Ty chcesz przeczytać jako odpowiedź na to pytanie:\"jak to jest z tymi piersiami\"??Twój pierwszy post ewidentnie pyta, czy się powiększają czy nie i nie gadaj mi tu teraz, że to ja o czymś mówię, bo dla mnie to śmieszne... atomowkaaaaaaaaaa...No tego Ci nikt nie powie...Wybór dobrych tabletek to próbowanie czy są odpowiednie...Miałaś badania? Ja bym oczywiście na Twoim miejscu zmieniła - spróbowała, może następne będą okej:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym malenstwo452..."to jest wlasnie problem Polaków: czytanie ze zrozumieniem.."--->A może to Ty tak piszesz, bo jakoś my dwie tak samo zrozumiałyśmy... "własnie jak to jest z tymi piersiami..ja brałam pol roku YASMIN i ani troche piersi mi sie nie zaokraglily .. ;/ nie ukrywam bo procz antykoncepcji również i na to liczyłam?"--->Liczyłaś na powiększenie cycków!Czy to zdanie znaczy coś innego?COOO? Tu moja odpowiedź:Nijak jest z piersiami...Nie raz się zdarza, że się "powiększają", bo zatrzymuje się woda w organizmie za sprawą tablete...Zła odpowiedź????Nie pasuje do pytanie??? "Nie pytalam PO CO SA TABLETKI tylko jak to jest z tymi piersiami"--->Więc pytam, co chcesz usłyszeć??To, że Ty masz małe?Sama wiesz, jakie masz...Nie rozumiem jaka odpowiedź inna niż nasza jest dla Ciebie tą jedyną...Ciekawe hahaha...Po prostu się bronisz, bo nie chcesz się przyznać - jakby to było nie wiem co - że sądziłaś, że tabletki powiększają cycki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlut
ja brałam yasminelle 4 dni i nigdy wiecej.miałam takie jazdy jak po zadnych innych tabsach,ciągłe bóle głowy,dretwienie nóg w nocy ,ale najgorsze to były moje wahania nastrjów.wyłam całe dni praktycznie bez powodu.wyrzuciłam cholerstwo do śmieci .ide załozy spioralkę najzyklejsza.MAM DOSYC HORMONÓW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPIECZEńSTWO
dzień dobry mam pytanko pół roku brałam tabletki anty po jakim czasie można zajść w ciąże od momentu przestania ich stosowania.Jakie jest prawdopodobienstwo zajścia jeżeli przestałam brać we wtorek okres dostaław w czwartek a kochałam sie w sobotę.Z góry dziękuje Kochaliśmy sie bez zabezpieczeńSmile)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlut
l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlut
żadne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marlut...Może miałaś po prostu źle dobrane te tabletki, miałaś badania przed nimi?? Takie dolegliwości mogą się pojawiać w czasie 3 pierwszych miesięcy, ale miałaś rację, że je odrzuciłaś, bo po co się męczyć, lepiej brać te, przy których nie miałabyś skutków ubocznych:) P.S. Co \"żadne\"?? BEZPIECZEńSTWO...Od pierwszego dnia po odstawieniu... Prawdopodobieństwo jest baaardzo duże, przecież bzykałaś się bez niczego, to czego Ty chciałaś - jesteś nieodpowiedzialna - kochasz się bez zabezpieczenia i zadajesz teraz dziwne pytanie - odpowiedź moim zdnaiem jest oczywista, bo niby co cię miało chronić...Poza tym jak już pytasz - takie pytania zadaje się przed sexem, a nie po:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durak
mam pytanko jak wziełam amfetamine to zmieni to coś jak wezme tabletke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
durak...Ja nie ćpam, więc nie wiem jak to jest w tym przypadku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×