Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Gość carewna żabka
ja w sumie łacznie 3lata.badania tez są ok. czasami tylko sobie mysle,ze moze od tych tabletek kiedys bede bezplodna albo cos...:P poki co nie chce odstawiac bo boje sie nawrotu pryszczy ale kiedys trzeba bedzie przestac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3p
mam takie pytanie : biorę tabletki anty i chciałabym brać tabletki na odchudzanie czy to ze będę je brała jakoś wpłynie na działanie tabletek anty? odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ weronikka...Nie robie tu za nikogo, tylko jestem sobą!Poprosiła mnie dziewczyna, żebym jej doradziła to jej doradzam... Dovdi...\"zadna z Was nie jest ginekologiem ani producentem tabletek\"--->A skąd wiesz, że ŻADNA?Przecież nie każdy musi o tym mówić wszem i wobec... \"Wasze zdania,wypowiedzi oparte sa na Swoich autentycznych wydarzeniach\"--->Ja to podkreślam prawie zawsze, że albo kopiuję rzeczy z ulotki(swojej!)albo opieram się własnym doświadczeniem, nic poza tym... \"Los chcial ze niespotkalyscie sie z przypadkiem zajscia w ciaze podczas regularnego zazywania tabletek i przestrzegania wszystkich czynnikow zewnetrznych..ale to nie znaczy ze takich przypadkow nie ma\"--->No ja osobiście się nie spotkałam, co nie znaczy, że nie wierze, że tak się może zdarzyć!!Nie wiem czy czytałaś wszystkie moje wypowiedzi?To ja, chyba jako jedyna bardzo często tu powtarzam, że ZAWSZE jest ryzyko 1 % nawet jeśli przestrzega się zasad...I kiedyś właśnie był o to zgrzyt, bo dziewczynka mi napisała, że 1 % ryzyka jest wtedy kiedy się zasad nie przestrzega, a ja twierdzę i to wiem i jestem pewna i tak jest również w ulotce(przynajmniej mojej!), że ryzyko jest ZAWSZE, nawet przy prawidłowym stosowaniu... carewna żabka...Nie trzeba robić przerwy, jeśli wszystko jest ok...Moja ginekolog powiedziała mi, że przerwa jest zbędna, ponieważ tylko nabrudzi w organizmie...I większość tak powie, że organizm wtedy szaleje...A jeśli już przerwa jest konieczna to myślę, że tak po 1 roku, 2 latach...A na ile - na co najmniej 3 miesiące, nie krócej... Kiedyś czytałam jakiś artykuł i nawet chyba jego część tu gdzieś wklejałam, że nie udowodniono, że tabletki antykoncepcyjne powodują późniejszą bezpłodność!! Jeśli mogę zapytać - bierzesz jako anty, czy na pryszcze tylko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3p
witam.. mam takie pytanie : biorę tabletki anty i chciałabym brać tabletki na odchudzanie czy to ze będę je brała jakoś wpłynie na działanie tabletek anty? odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3p...Może wpłynąć, ponieważ są to często preparaty ziołowe - pobudzają gospodarkę i powodują przyspieszenie przemiany materii - czyli częstsze załatwianie się(resztę masz w ulotce, porównaj interakcje z innymi lekami, itp - jeśli nie masz to napisz to Ci wyśle ze swojej)!!Możesz też zapytać lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3p...W sumie to najlepiej jakbyś poszła do ginekologa i ustaliła to z nią/nim...Powiesz jakie chcesz zażywać i czy będą wpływać czy nie, czy możesz czy nie, itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa przeczytalam prawie cale forum :]:] w koncu :P I Ty prawie od samego poczatku w nim uczestniczysz brawo za wytrwalość . A ja jak dobrze pójdzie jutro pojde do gin .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carewna żabka
hej aaaa-no wiec poczatkowo owszem-diane bralam glownie pod katem pryszczy jednak szybko przydaly mi sie jakos srodek antykoncepcyjny.teraz biore yasmin-podobne dzialanie tylko niby lepsze no ale drozsze.pryszcze tez mam jakies od czasu do czasu ale nie tak jak kiedys.ogolnie wszystko ze mna ok-badania watrowy w normaie itp itd tylko chec na seks mam przy yasminie zerowa;) no ale w piatek lekarz-moze zmienie tabsy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carewna żabka...Aha...\"podobne dzialanie tylko niby lepsze no ale drozsze\"--->Nie ma lepszych i gorszych tabletek...Jeśli są lepsze dla Ciebie, to nie znaczy, że są lepsze ogólnie, bo na każdą działają inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeziebionaaaaa
sluchajcie biore tabletki juz dlugoooo, dzis dostalam okres i jest on bardzo intensywny, wiecie dlaczego??? miesiac temu tez byl taki silny:(zawsze mialam tylko skape!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! czy to znaczy ze cos jest nie tak????tabletki przestaja dzialac???? jak to jest pomozcie!!!!bo wizyte u ginekologa mam miec w maju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carewna żabka
czy ja wiem,z tego co slyszalam,sa lepsze. w kazdym badz razie-dla mnie nie wiec w sumie to i tak mało wazne;) chce zmienic na cos innego bo to zerowe libido mnie wkurza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo :classic_cool: Dostałam okres wczoraj, 33 dc :P Ale się cieszę.......brzuchol boli ale co tam.......... Właśnie tak jak mówi aaaaaa nie ma lepszych ani gorszych tabletek, tylko to nasze organizmy są różne,i dla jednej jedne tabsy są rewelacyjne a dla drugiej nie....... Masz przyklad ja i aaaaa obie bierzemy Cilest(tzn ja juz nie biorę ich) i widzisz aaaaa nic nie jest a ja przytyłam chyba z 9kg :O Poza tym ja się udzielam też już długoooo tylko wcześniej pod innym nickiem :P ciekawe czy któraś pamięta pod jakim :D Pozdrowionka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo🖐️ przeziebionaaaaa...Nie wiem dlaczego, ale tak się zdarza!Ja na przykład mam raz słabsze raz bardziej obfite!I nie robię z tego afery, bo uważam, że taka natura kobieca...I niby tabletki mogą zmniejszać obfitość, ale mój i tak nie jest taki zły... \"czy to znaczy ze coś jest nie tak????\"--->Nie wiem co to może znaczyć, bo dla mnie to nie jest nic dziwnego, więc nigdy nie pytałam o to, tym bardziej, że u mnie obfity okres zdarzał się do tej pory rzadziej... \"tabletki przestają działać????\"--->Nie - obfity okres nie oznacza tego, że tabletki przestały działać?Skąd takie podejrzenie?...Jakbyś nie miała okresu w przerwie albo miała go w czasie przyjmowania 21 tabletek to może coś oznaczać, a teraz nic się nie martw...No chyba, że leci Ci jak z kranu, to idź na wizytę bez kolejki... carewna żabka...\"czy ja wiem, z tego co słyszałam, są lepsze\"--->No oczywiście - słyszałaś od koleżanek albo tak z opowiadań dziewczyn co je biorą lub brały...I właśnie tu masz odpowiedź - piszę Ci, że to właśnie na nie one działają super, to nie znaczy, że dla Cibie będą super tak samo i nie znaczy to, że one są lepsze!!...Nie czytałaś ogólnego info o tabletkach?Nie ma LEPSZYCH i GORSZYCH i już...Na każdą każde działają inaczej i dla każdej indywidualnie jedne są lepsze niż drugie, ale wszystkie są tak samo dobre... Też bym zmieniła pewnie na Twoim miejscu... anulka156...No to fajnie👄 No pewnie - ja pamiętam:classic_cool: \"annnnnnaaaa\":classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vingusia
witajcie dziewczyny... moj problem jest taki, ze biore Harmonet od roku prawie, nie niby jako anty raczej na uregulowanie cykli bo byly okropnie bolesne, przy tym biore tabletki hormonalne na tarczyce< mam niedoczynnosc> przy moim schorzeniu ciaza jest prawie niemozliwoscia, choc nie ukrywam ze chcialabym bardzo, do tego dokladaja sie tabletki antykoncepcyjne wiec niby 100 procent ze nidy rydy ;) a teraz: w niedziele odstawilam tabletki na 7 dni przerwy, w poniedzialek kochalam sie z moim facetem, nacalego oczywiscie ;) , dzis mamy czwartek, okresu ni ma, tabletki trzeba zaczac brac od nowa w niedziele, a jak cud i dzidzi rosnie???? juz raczej okresu nie bedzie bo co miesiac pojawial sie na 2gi dzien po odstawieniu tabletki... a testu tez nie zrobie przecie bo za wczesnie... co wy o tym myslicie...?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vingusia...\"na uregulowanie cykli bo byly okropnie bolesne\"--->To na wyregulowanie, czy na boleści?:) Ja mam nadczynność, ale minimalną już teraz:) Tabletki anty chronią Cię jeśli przyjęłaś 1-szą w 1-szy dzień okresu, w przeciwnym razie musisz się dodatkowo zabezpieczać...Jeśli więc na tą regulacje nie wzięłaś tak - tylko np. w 2 czy 5 dzień, to Cię nie zabezpieczają jak anty, chyba, że z gumką... Jeśli bierzesz dobrze i przestrzegasz zasad to w ten poniedziałek(i w czasie całej przerwy) byłaś normalnie zabezpieczona(więc ryzyko = 1 %)... \"dzis mamy czwartek, okresu ni ma\"--->Na okres masz całe 7 dni, więc masz jeszcze czas...Jak nie dostaniesz okresu wieczorem 7 dnia, wtedy się martw, a nie teraz... \"tabletki trzeba zaczac brac od nowa w niedziele, a jak cud i dzidzi rosnie????\"--->No masz normalnie brać dalej...Jeśli okres się nie pojawi to wybierz się do lekarza,a le nie przestawaj brać, lekarz zdecyduje co robić jak Cię zbada to się dowiesz co i jak... \"juz raczej okresu nie bedzie bo co miesiac pojawial sie na 2gi dzien po odstawieniu tabletki--->To nie ma znaczenia...Ja na początku miałam 3-go dnia, teraz mam np. 4-go, Tobie też się może przesunął...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vingusia
dzieki aaaaa :* za szybko chcialam wszystko napisac i skrotami poszlo... wyregulowanie to znaczy ze moja pani doktor tak to okreslila... a chodzi o to ze bolesci nieziemskie byly i z obfitosci to na kolejna czesc masakry pila lancuchowa by starczylo... wiec wniebowzieta bylam po tych tabletkach :) co do pierwszej to kurcze nie pamietam jak ja zaczelam brac i tu mam zonk... no i wiem ze martwie sie za szybko a juz taka moja natura :) chodzi o to ze nie napisalam wczesniej ze pomijajac tabletki na tarczyce i anty jeszcze pakowalam w siebie odchudzajace bo jak to przy niedoczynnosci szybko sie lapie mase a ja chce znow byc szczuplutka wiec jadlam bez opamietania rozne byle waight loosers ... no i sie doigralam po tym tygodnia wymiotow z biegunka na zmiane... i mysle ze i moze to wplyw mialo na to ze okresu ni ma teraz... pozdrawiam i napewno napisze jaki koniec tej historii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fbtFloor
a ty aaa to jestes tu dyzurnym ginekologiem ze tak sie mądrujesz w kazdej kwestii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fbtFloor
a ty aaa to jestes tu dyzurnym ginekologiem ze tak sie mądrujesz w kazdej kwestii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ vingusia...Ale Ty pisałaś, ze tabletki bierzesz już długo więc one i tak już działają jako anty... No to odchudzające mogą obniżać skuteczność!Musiałabyś spojrzeć w ulotce pod pozycją interakcje z innymi lekami... \"i mysle ze i moze to wplyw mialo na to ze okresu ni ma teraz...\"--->Biegunka i wymioty obniżają skuteczność, tym bardziej jeśli nie postąpiłaś tak jak trzeba, czyli nie przyjęłaś kolejnej tabletki a danej dobie kiedy wystąpiły wymioty - w ulotce jest wszystko napisane dokładnie... fbtFloor...Następna, hehe...Przeszkadza Wam coś, to nie wchodzić na nasze forum, nie czytać albo omijajcie sobie moje wypowiedz - PROSTE!! Nie, nie jestem tu ani żadną dyżurną(zawsze jak widzę, że ktoś coś napisał, to staram się szybko odpisać - to raczej dobrze niż źle i raczej lepiej przynajmniej dla niektórych dziewczyn z problemem, że zaglądam tu nawet często), ani ginekologiem, ani nie sądzę, żebym się mądrowała...Ktoś Ci kazał czytać to co piszę?Jeśli uważasz, że się mądruje(nie wiem na jakiej podstawie tak to oceniasz) to mam dla Ciebie proste rozwiązanie - NIE CZYTAJ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze aaaaa się nie mądruje tylko pisze swoje zdanie,oparte zazwyczaj na swoich doświadczeniach,lub z wiarygodnych informacj. Po drugie masz jakieś ale to nie czytaj, i nie wypowiadaj sie tu. Nie podnoś sobie ciśnienia, bo po nas ewentualne słowa krytyki itp spływają jak po maśle 👄 trzymajcie sie ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vingusia
no i wynika z tego wszystkiego ze moim najwiekszym problemem jest to ze nie czytam ulotek... no i co lepsze ja je zawsze wyzucam razem z pudelkiem bo nie lubie smiecic ;) nie ma to tamto trzeba jednak zadzwonic do pani doktor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carewna zabka
aaaa- to co mowilas,o ty,ze sa lepsze i gorsze tabsy to zadna prawda.bylam u lekarza i odradzal diane np ze wzgledu na watrabe.wiec jak widzisz sa lepsze i gorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anulki
krytyke tez trzeba umiec przyjac glupia pizdo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vingusia...No powiem Ci, że to poważny problem, bo ulotka to podstawa, bez tego ani rusz...I to nie jest śmieć:)tylko podstawa przy braniu tabletek - działać według ulotki...No trzeba zadzwonić... carewna zabka...Jak nie prawda, jak prawda!!Odradziła TOBIE Diane ze względu na wątrobę, to nie znaczy, że dla jakiejś innej one TEŻ będą złe, bo ogólnie są gorsze - nie ma tak...Dla Ciebie te są gorsze od innych...Ale to Tylko dla Ciebie indywidualnie... I tu przykład - Ja zażywam Cilest i dla mnie jest ok, a Tobie może ginka powiedzieć, że są dla Ciebie gorsze, bo mają dużą zawartość hormonów - i co, wtedy też powiesz, że Cilest należą do gorszych?Dla mnie są super... do anulki...A na jakiej podstawie ta krytyka?To, ze pomagam dziewczynom to jest złe?Jeśli komuś to przeszkadza czytać nie musi i tu zaglądać również... I co miał znaczyć epitet \"glupia pi**o\"?--->Z powodu kompleksów wyzywasz dziewczyny na forum, czy masz jakiś inny powód?Na żywo też jesteś taka \"mocna\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do anulki, umiem przyjmować krytykę, spoko Twoja rozczochrana a poza tym nie będę zniżać się do Twojego poziomu i wyzywać Cie od pizd itp.... Także pozdrowionka i miłego dnia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carewna ż.
aaa nie podoba mi sie to mądrowanie,sa lepsze i gorsze i juz skumaj to.sugerujesz,ze na twoaj watrobe nie zadzialaja tak? dzieki za twoje rady,na szvczscie wiekszym autorytetem jest dla mnie lekarz. a ty jak czegos nie wiesz,nie wypowiadaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carewna ż.
jak widac jedne dzialaja gorzej inne lepiej.nie mozecie przyjac tego do wiadomosci? kto wam dał uprawnienia do wyglaszania takich slow?ktoras z was jest moze lekarzem? zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×