Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

łooo ju od kilku dobrych miesiecy tak mam ...moze jakies 5 miesiecy.. myslalam ze to nic takiego.. wazne ze jets krwawienie podczas przerwy a jakie to juz chyba mniej istotne tak mi sie wydawalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierwsze tabletki
naildor, no tak, przez pierwsze 3 opakowania może się jeszcze tak zdarzac. Ja właśnie czekam do swojej przerwy, bo też się zastanawiam, czy mam dobrze dobrane tabletki, bo ogólnie to świetnie się czuję. W ogóle nie czuje, że biorę tabletki. Nic się w moim życiu nie zmieniło. ah, no to wczas się zorientowałaś, że coś może być nie tak. Przeczytaj swoją ulotkę i tam powinnaś mieć napisane dokładnie co i jak. Napisz jakie bierzesz tabletki, to dziewczyny, które biorą takie same ewentualnie będą mogły Ci doradzić. Bo do każdych tabletek są różne zalecenia. Więc ciężko jest ocenić jak jest z plamieniem u Ciebie. Ale wydaje mi się, że już po takim czasie powinnaś mieć normalne krwawienie, a nie brązowe plamienie. A najlepiej by było, jakbyś skonsultowała się ze swoim ginekologiem. Jak nie możesz iść na wizytę, to po prostu zadzwoń do niego / niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GosiaQ...\"Najwidoczniej u Ciebie ono tak wygląda...nie przejmuj się\"--->Ja bym się właśnie na jej miejscu przejmowała, krwawienie tak nie wygląda...Krwawienie to krwawienie, czyli jak sama nazwa wskazuje krew, a krew jest czerwona, a nie brązowa, skoro jej jest brązowa, to nie jest to krew, więc ma się czym martwić...Ja bym od razu poszła do lekarza, jakby mi się takie coś 2 razy z rzędu pokazało... ona 20...Oczywiście, ze tak - ULOTKA!! Nie wysyłaj posta kilka razy, mimo wyskoczenia błędu post i tak dochodzi... eeewelina...Jeśli masz jednofazowe to nie ma znaczenia, którą weźmiesz, dni tygodnia są dla nas, żebyśmy wiedziały, że wzięłyśmy w dany dzień...Bierz dalej normalnie dniami tygodnia, a tą wtorkową weź w piątek i dalej już normalnie dniami...Bierzesz pierwszą od startu zaznaczoną danym dniem tygodnia,a le nic się nie stało, zamień tak jak mówię i później już będziesz miała normalnie po piątku... asica1212333...\"czy jak się dostaje normalnie okres po tabletkach czy jest możliwość ze jest się w ciąży!! ???????????????????????\"--->Podobno można mieć krwawienie w ciąży... \"wiec czy jest możliwość, że jest ciąża jak się bierze regularnie dostanie się okres normalnie po 3 dniach od odstawienia ???????? \"--->Zawsze jest 1 % ryzyka - ULOTKA!!I nie tylko regularność wchodzi w grę, są i inne zasady, których trzeba przestrzegać, żeby tabletki dawały ponad 99 % skuteczności... naildor...No przy 3 pierwszych opakowaniach to normalne... ah...\"myślałam ze to nic takiego..\"--->:o \"ważne ze jest krwawienie podczas przerwy a jakie to już chyba mniej istotne tak mi się wydawało... \"--->Ale to nie jest krwawienie!!Nie ma krwi to jak może to być krwawienie!?To nie jedno z trzech pierwszych opakowań, więc problem jest, ja nie wiem, ze Ty to olałaś...Dla mnie to nadzwyczaj dziwne, co Ci tam wylatuje, a Tobie się wydawało, ze to nie jest istotne...Ja już dawno byłabym u lekarza... I powtarzam Ci kolejny raz: Nie wysyłaj posta kilka razy, mimo wyskoczenia błędu post i tak dochodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaQ
aaaaaaa No może i tak,chyba,że w jej przypadku krwawienie jest np. bardzo skąpie i zaraz po tym wchodzi plamienie. Ja mam tak,że krwawie jeden dzień,2go lekkie krwawienie z plamieniem,a potem samo plamienie przed ok 2-3 dni i to jest normalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaluzja 08
podobnie jak olencja 26 przyjmuje syndi-35 (od okolo 1,5 roku) i dopiero przy 1 polaczeniu opakowan wystapilo u mnie plamienie (brązowe)a potem w przerwie tak jak zwykle krwawienie.. myśle olencja 26, że w ciąży raczej nie jesteś, jak będziesz u ginekologa to oczywiście zrób badania i opowiedz wszystko, ale jak tak długo brałaś syndi i przestrzegałaś wszelkich reguł i było ok i nagle panika - bo plamienie, to to na bank wynika z łączenia opakowań, więc nie stresuj się też niepotrzebnie, poza tym teraz już sporo czasu minęło i nawet jakbyś miała być w ciąży (co ja osobiście raczej bym wykluczała, chociaż ten ułamek szansy zawsze jest) to musztarda po obiedzie pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Słuchajcie kobietki...mam pytanie z gatunku \"debilne\":-) Jak się wymawia Novynette?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Słuchajcie kobietki...mam pytanie z gatunku \"debilne\":-) Jak się wymawia Novynette?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Kobiety kochane, mam pytanie z gatunku \"debilne\"...Jak się wymawia Novynette?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Kobiety kochane, mam pytanie z gatunku \"debilne\"...Jak się wymawia Novynette?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olencja 26
dzięki za wszystkie odp. dziś wystąpiło u mnie krwawienie takie jak zwykle w co 4. środę (zawsze gdy biorę ostatnią tabletkę w niedzielę, to w środę mam krawienie) ale chyba dla pewności zrobię sobie test ciążowy.. krawienia mogą równie dobrze występować w 3 pierwszych miesiącach ciąży, z tego, co czytałam... no i jak będę w domu, koniecznie wizyta u ginekologa jestem sama na siebie zła za tą zabawę w łączenie... odkąd przyjmuję tabletki, zawsze było wszystko jak w zegarku, nigdy nie miałam zadnych problemów, dopóki nie połączyłam opakowań.. sama sobie winna.. zaluzja 08 - mam nadzieje, że skończy się u mnie jak u ciebie, na przysżłość mam nauczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naildor
kurcze, powiem wam ze myslalam ze ten moj pseudo okres sie skonczyl, a tu 6 dzien i dalej tylko ze sumie plamienia, troche to denerwujaca:P a swoja droga w mojej ulotce pisze moze zmniejszac dlugosc krwanienie, czyli w sumie rozumie ze nie musi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona..
Dziewczynki doradzcie mi cos.. Biore tabletki od roku ale ostatnio zgubily mi sie dwie i wczesniej dostalam miesiaczke, ale zeby tego bylo malo z nieuwagi wzielam 1 tabletke z nowego opakowania po 5 dni przerwy a nie po 7 dniu.. chlopak konczyl we mnie i teraz sie obawiam, czy jestem zabezpieczona.. nigdy mi sie nic takiego nie przytrafilo. zawsze bralam tabletki tylko etraz ta przerwe skrocilam o dwa dni, poprostu cos mi sie ubzduralo chyba, ze musze wziasc.. jak mysllicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona..
Dziewczynki doradzcie mi cos.. Biore tabletki od roku ale ostatnio zgubily mi sie dwie i wczesniej dostalam miesiaczke, ale zeby tego bylo malo z nieuwagi wzielam 1 tabletke z nowego opakowania po 5 dni przerwy a nie po 7 dniu.. chlopak konczyl we mnie i teraz sie obawiam, czy jestem zabezpieczona.. nigdy mi sie nic takiego nie przytrafilo. zawsze bralam tabletki tylko etraz ta przerwe skrocilam o dwa dni, poprostu cos mi sie ubzduralo chyba, ze musze wziasc.. jak mysllicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona..
Dziewczynki doradzcie mi cos.. Biore tabletki od roku ale ostatnio zgubily mi sie dwie i wczesniej dostalam miesiaczke, ale zeby tego bylo malo z nieuwagi wzielam 1 tabletke z nowego opakowania po 5 dni przerwy a nie po 7 dniu.. chlopak konczyl we mnie i teraz sie obawiam, czy jestem zabezpieczona.. nigdy mi sie nic takiego nie przytrafilo. zawsze bralam tabletki tylko etraz ta przerwe skrocilam o dwa dni, poprostu cos mi sie ubzduralo chyba, ze musze wziasc.. jak mysllicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaQ
m4rtynka7 Po 5ciu dniach od wzięcia 19tabletki? Jeśli tak to nic się nie stało,byłaś dalej zabezpieczona,o ile przestrzegałaś wszystkich zasad. Po prostu wzięłaś 19 tabletek i zrobiłaś o dwa dni krótszą przerwę. A na przyszłość-najpierw się pyta,a później robi!!! I uprzedzam aaaaaaa ->nie we wszystkich ulotkach jest napisane co i jak w takich przypadkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strapiona123
Mam pytanie czy jeśli się zgubiło opakowanie z tabletkami to można kontynuować ich branie z innego opakowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatrapiona1234
Mam pytanie czy jeśli się zgubiło opakowanie z tabletkami to można kontynuować ich branie z innego opakowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the-one-only-skt
witam. Chciałam zapytać, tabletki zawsze biore o tej samej porze. o tej samej godzine lecz wczoraj ostatnia tabletke z opakowania spóźniłam się o 30 minut .. nie wiem jak to się stało. czy nic się nie stąło? tabletki dalej działają tak jak powinny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the-one-only-skt
witam. Chciałam zapytać, tabletki zawsze biore o tej samej porze. o tej samej godzine lecz wczoraj ostatnia tabletke z opakowania spóźniłam się o 30 minut .. nie wiem jak to się stało. czy nic się nie stąło? tabletki dalej działają tak jak powinny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the-one-only-skt
witam. Chciałam zapytać, tabletki zawsze biore o tej samej porze. o tej samej godzine lecz wczoraj ostatnia tabletke z opakowania spóźniłam się o 30 minut .. nie wiem jak to się stało. czy nic się nie stąło? tabletki dalej działają tak jak powinny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaQ
zatrapiona1234 Jeśli to były tabletki jednofazowe-tzn. wszystkie mają taki sam skład,to można. the-one-only-skt Jeśli to były tabletki dwuskładnikowe,to można. A na przyszłość-CZYTAJCIE TE CHOLERNE ULOTKI TO NIE BOLI!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaQ
zatrapiona1234 Jeśli to były tabletki jednofazowe-tzn. wszystkie mają taki sam skład,to można. the-one-only-skt Jeśli to były tabletki dwuskładnikowe,to można się spóźnić do 12h i nic się nie dzieje. A na przyszłość-CZYTAJCIE TE CHOLERNE ULOTKI TO NIE BOLI!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diaria
the-one-only-skt Można spóźnić się do 12 h. Tabletkę bierze się mniej więcej o stałej porze. Ja bym 30 minut nawet za spóźnienie nie brała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olencja 26
dokopalam sie do tej ulotki od leku ktory bralam na zapalenie gardla, byl to bactrim forte, z tego co sie dowiedzialam nie powinien on oslabiac dzialania pigulek.. tez dziwna sprawa z tym lekiem, moja lekarka twierdzila wtedy ze to antybiotyk, na necie wyczytalam, ze ma takie dzialanie ale antybiotykiem nie jest coz, ale z pewnoscia sie uspokoilam, bo skoro nie oslabial... jeszcze raz dzieki za komentarze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GosiaQ...No normalne, ale bardzo, bardzo skąpe...Ja mam 2-3 dni normalnego obfitego w miarę krwawienia i 1 lub 2 dni plamienia to zależy... Skąd Ty wzięłaś nika \"m4rtynka7\"?:P \"I uprzedzam aaaaaaa ->nie we wszystkich ulotkach jest napisane co i jak w takich przypadkach \"--->Chodzi Ci o to co napisała \"ona..\"?Jeśli tak to wiem właśnie, że tego akurat nie ma, więc normalnie odpisałam dziewczynie:P zaluzja 08...\"myślę olencja 26, że w ciąży raczej nie jesteś, jak będziesz u ginekologa to oczywiście zrób badania i opowiedz wszystko, ale jak tak długo brałaś syndi i przestrzegałaś wszelkich reguł i było ok i nagle panika\"--->Ja też sądzę, ze to efekt łączenia, ale ciąża jest możliwa zawsze... Bambi24...Nie mam pojęcia:P Nie wysyłaj posta kilka razy, mimo wyskoczenia błędu post i tak dochodzi... olencja 26...No bo to miesza w organizmie, więc i skutki są... naildor...Tak, nie musi... ona.....Rozumiem, że Twój cykl to było 19 tabletkę plus 5 dni przerwy, ale nie pominęłaś żadnej w środku cyklu, tylko nie wzięłaś 2-och końcowych? \"chłopak kończył we mnie i teraz się obawiam, czy jestem zabezpieczona.. \"--->Teraz się obawiasz, a nie warto myśleć o tym wcześniej?Wcześniej zapytać, teraz bidulka zamiast przed?? Nigdy nie masz 100 % zabezpieczenia, więc zawsze możesz zajść w ciążę... Cykl możesz skracać nie biorą ostatnich tabletkę, przerwę możesz skracać nie wydłużać, więc jeśli tych tabletek nie wzięłaś ostatnich to luz, masz zabezpieczenie, ale jeśli nie wzięłaś w środku to lipa... Nie wysyłaj posta kilka razy, mimo wyskoczenia błędu post i tak dochodzi... strapiona123...Oczywiście, że tak...Jeśli są jednofazowe... Nie wysyłaj posta kilka razy, mimo wyskoczenia błędu post i tak dochodzi... the-one-only-skt...\"czy nic się nie stało? tabletki dalej działają tak jak powinny?\"--->Rany, dziewczyno, przeczytaj ulotkę!!Masz 12 h na spóźnienie się z przyjęciem tabletki...Masz napisane w ulotce, że masz brać o tej samej orze, a nie godzinie, więc jak może coś się stać z 30 minutowym opóźnieniem? Przeczytaj ulotkę!! Nie wysyłaj posta kilka razy, mimo wyskoczenia błędu post i tak dochodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaQ
aaaaaaa Jasny pierun...ona się podpisała wcześniej jako ta m4rtynka i ktoś to usunął,albo przez sesję mam zwidy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona..
z tym ze wzielam tabletke w 5 dniu przerwy zauwazylam osttanio a nie przed stosunkiem wiec nie mowcie mi zebym najpierw pomyslala a potem robila. jestem odpowiedzialna osoba, ale kazdemu moze sie zdarzyc, nigdy nie zapomnialam zadnej tabletki a teraz stalo sie jak sie stalo ze wzielam w piatym dniu i skrocilam przerwe przez przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona..
z tym ze wzielam tabletke w 5 dniu przerwy zauwazylam osttanio a nie przed stosunkiem wiec nie mowcie mi zebym najpierw pomyslala a potem robila. jestem odpowiedzialna osoba, ale kazdemu moze sie zdarzyc, nigdy nie zapomnialam zadnej tabletki a teraz stalo sie jak sie stalo ze wzielam w piatym dniu i skrocilam przerwe przez przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona..
z tym ze wzielam tabletke w 5 dniu przerwy zauwazylam osttanio a nie przed stosunkiem wiec nie mowcie mi zebym najpierw pomyslala a potem robila. jestem odpowiedzialna osoba, ale kazdemu moze sie zdarzyc, nigdy nie zapomnialam zadnej tabletki a teraz stalo sie jak sie stalo ze wzielam w piatym dniu i skrocilam przerwe przez przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×