Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MM-

On się rozwodzi i zaczyna związek ze mną

Polecane posty

O jakie to proste z tym mailem, postaram się dzić coś napisać Anouk, teraz lecę bo Ukochany pojechał po dzieci (córka też zdecydowła się przybyć) i idziemy do lasu z psem. Wczoraj spotkałam tam dziewczynę, która tez była z dogiem- o imieniu Tadzio.... Ładnie prawda. W okolicy mieszka tez buldog Dyzio... Jutro mam wyjazdowe spotkanie słuzbowe. Czy wspominałam, że moj szef jest wyjatkowym debilem? I to takim ze stopki Yenny- dyskusja z nim jest absolutną stratą czasu I nie jest to opinia na gorąco tylko ugruntowana kilkoma latami współpracy oraz zdaniem WSZYSTKICH jego innych podwładnych. Nie pamietam która z was tutaj bardzo chwali swojego ale zakładam, że mój jest jego absolutnym przeciwieństwem. Groszku takie malowanie to tak naprawde faaaajna sprawa Ściskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Wróbla - to ja chwalę mojego szefa.To anioł nie człowiek. A poprzedni był własnie taki jak Twój. I zeby było smieszniej motto które mam w stopce dostałam od mojego obecnego szefa jak zaliłam mu się na byłego boszsza, który wtedy jeszcze nam szefował ;-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninke poczytałam artykuł... to co gotuje nam eks przechodzi ludzkie pojęcie! poprostu brak słów nawet opisac się tego nie da!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ma któraś z was namiar do Kanonistki, która kiedyś też tu z nami pisała? Anouk - masz pilną wiadomość na gg i na @. Muszę lecieć. Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku, na naszym topiku gdzieś w początkach był jej mail. Groszku, niestety teraz nie mogę odpowiedzieć. Jak tylko wrócę, nawiążę kontakt. Ale to zabrzmiało.... :P Buzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak.... odpisałam najdłużej jak mogłam:( w mojej obecnej sytuacji. groszku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk, masz @. Groszku - potem napiszę i do Ciebie. Trzymaj się dzielnie i remontuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheheh topic przeistacza się w informowanie wzajemnie kto do kogo maila napisał :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo i Ty Garnierko napisałabyś do mie co u Ciebie, jak się czujesz itd. A ja odpiszę Tobie - o jazdach exiów też. ;-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz uciekam już do domu. Głodnam. Pozdrawiam Was wszystkie, a Groszku - @ do Ciebie już poszedł :-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku czekam na kontakt, wprawdzie mam korki z angielskiego między 18-19:( Ale czekam i wysłałam co nieco doszło.... yeny, ale długaśny, jak przeczytam, odezwę się:) Garnierka, napisz jak tam????? Reszta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) Właśnie wróciłam z tarcia ścian i padam na ryjek ;) Buziaki. Jak tylko znajdę dłuższą chwilę odezwę się obszerniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Anouk, dzięki za @ ;-)- żarty facetów są zartami wrednymi czasem, nawet nie pomyślą, że to moze sprawić przykrość. Ale już ok. Groszku, jak malowanie? Garniera - napiszę później - a i mój e-mail jest w profilu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenny masz @ :) Anouk, nie wiem jak dziś będzie z kontaktem, bo na 16.30 J. ma wizytę... reszta w @ :) Miłego dzionka, u nas piękna pogoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i nie ustrzegłyśmy
się przed KWA. Tylko x masz maila, xx masz maila, xxx masz maila. To forum chyba ku temy nie służy? Przecież nikt Wam nie zabrania komunikacji poza forum, ale na topiku macie się wypowiadac raczej na temat, a nie która do której... Ach, dziewczyny, dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widac , ze pomaranczka bardzo jest ciekawa co sie u nas dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurat to co u was
się dzieje, najmniej mnie interesuje. Może założcie sobie topik pt. "Wysyłam ci maila" i tam wymieniajcie sie informacjami która do której co i kiedy napisała... A tutaj niech pozostanie miejsce dla tych, którzy chcą poczytać o podobnych do swojej sytuacjach itd. W końcu jest to topik o rozwiedzionych i nowych związkach a nie kWA (dla słabszych: Kólko Wzajemnej Adoracji)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga ciekawska, sprawy się czasem pokomplikowały, albo wręcz przeciwnie i nie o wszystkim można pisać na forum... :) Ja dziś udzielałam się na Kochankach i znów wpadłam w polemikę z indywiduum o niku kroopla. Mam nadzieję, że tym razek zachowa jakieś resztki odwagi i nie wykasuje swoich postów jak kiedyś na sposobach. Ja nie mam nic do ukrycia, więc nie muszę manipulować postami i ewentualnie niszczyć te, w krótych było zbyt dużo, albo przemawia przez nie jej drugie ja:0 Poza tym w nowej pracy cacy, zaczyna też dołączać stara. I będzie cięzki okres:( Byle do lata, żałuję, że nie urodziłam się córką jakiegoś zmanierowanego bogacza z Manhattanu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku, napisz nam trochę o kolorach na ścianach. Miło się zrobi. I gdzie jest celinka??????? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowa Pani, nie będzie Pani mówić co i kto mam tu pisać, ponieważ ten topic dotyczy właśnie nas. Wszystkie jesteśmy już zaprzyjaźnione i taki sposób komunikacji bywa poprawny. Nie wszystko mamy ochotę pisać na forum. Mamy swoje tajemnice, do których zresztą każdy ma prawo. A tego topicu nie zostawimy wyłącznie dla tych którzy chcą napisać coś stricte w temacie. Tworzymy go od samego początku. Ani, pytasz o kolory...ech, jutro dopiero będzie gruntowanie, potem biała farba i dopiero kolor. W sypialni będzie to pachnący cynamon i wanilia. W komputerowym groszkowy :) przedpokój i kuchnia w kolorze cappucino (bardziej piaskowy, chyba) i pokój dzienny.... a jeszcze nie wiemy, ale pewnie coś z ciepłych barw. Lecę na Magdę M :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle, to co jakiś czas grywamy z przyjaciólmi w scrable lub w brydzą. Dziś było scrable... Graliśmy chłpocy na dziweczynki i z moją przyjaciólą wyraz, za który dostałyśmy najwięcej punktów, brzmiał: penisy:D:D:D Ale poważnie tylko tyle się dało z wylosowanych literek złożyć. Teraz idę spać. kolorowych snów wszystkim, a jutro pięknego słońca:) Przyszły wtorek będzie brydżowy, o ile uda się przyszły wtorek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i załapałam się na resztki \"Pod słońcem Toskanii\":D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×