Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MM-

On się rozwodzi i zaczyna związek ze mną

Polecane posty

Whim najpierw uściskaj Breave a potem.....odległość to matka nieporozumień. Ale też czasem uczy pokory i cierpliwości. Tulę Cię mocno. Spij dobrze, śnij snem spokojnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana. Ja dziś wyspana, choc na poczatku zanosiło sie na bezsenną noc. Wczoraj mój królewicz wkurzył mnie, potem przeprosił i było ok, ale czasem niesmak pozostaje. Groszku, coś trezba zrobić z ya pocztą Twoja, potem postaram się przesłać te emilki jeszcze raz. Whim, napisałam. I wiesz co - pytałam Cie w emilu o Breave. Od 2 tyg. nie pisze do mnie :-( Ninke, postarm się dziś napisać tego zaległoego emilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja dziś też całkiem wyspana :) Yeny nie wiem o co chodzi z pocztą, bo na ten drugi adres dostaję inne maile a od Ciebie nie :( Jadę dziś po pracy zakupić dużą ilość sprzętu czyszczącego. Trzeba będzie najpierw doprowadzić mieszkanko do ładu i wypucowac na błysk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennyfer, moja mama zawsze wierzyła w \"tabletkę z krzyżykiem\" na ból głowy. Obecnie już ich nie ma, więc polopiryna..? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciu, nie działa nic. Od ponad godziny biore co w ręce wpadnie i nie działają. Aż mi ciemno w oczach. A klawiatura tak głosno działa 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, ja wierzę w dobrą herbatę (una naprawdę uzdrawia, poważnie:-) ), a może jakiś okład chłodny na czoło? Zresztą.. skonsultuję z mamą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm.. więc mama mówi, że: -- jeśli 2-3 tabletki nie pomogły, to do lekarza, bo jeśli to migrena, to nie ma sensu się męczyć nawet kilka dni -- warto zmierzyć ciśnienie, bo to też może być przyczyna - wtedy do lekarza po jakieś tabletki na obniżenie ciśnienia -- i taki ból głowy może być wynikiem zatkanych zatok, jeśli miałaś wcześniej mocny katar, to też może być przyczyna.. Teraz tylko ustalić co jest co, i powalczyć z bólem 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim Jestem wyspana i mam nowy zapas sił .......... co prawda mam huk roboty ale i mam wiecej chęci niz wczoraj . Emocje opadły i jest w miarę da sie przezyć. Yenny na mnie działała tylko pyralgina ale ostatnio dostałam ketanol i tez mi pomaga .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za rady. Cisnienie w normie, zatoki raczej odpadają, katar juz minał. Moze faktycznie migrena - jak dopadnie to się meczę. Whim, cieszę sie ze Ci lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenny a mam wyjście nie mam nic nie mogę zrobić więc doszłam do jedynego słusznego wniosku że musze wyluzować ........... nie wiem na ile mi sie to uda ale musze spróbować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli tak jak mówiłam - wyluzuj. Fajnie ze dzis nie uważasz ze stała się tragedia. A faceci - jak już tu pisałysmy, są trochę ograniczeni i może to jest ich urok? Nasunęły mi siępewne spostrzezenia co do mojego ksieciuna ale nie mam siły pisac. Ninke, nie mogę napisac do Ciebie, bo nie moge wejsć na skrzynkę moją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki Yennyfer.........ta głowa to nas chyba czasami boli przez księciunia :) Za dużo się wszystkim martwimy a potem jakieś bóle. Myśl pozytywnie i zrób sobie jakąś dobrą herbatkę. A maila jeszcze napiszemy do siebie. Mój jest nad wyraz spokojny obecne ale to odległość tak działa. Wolę jednak jak jest blisko i trochę zamieszania robi ale podkreślam trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ;) Ani tak mi przykro z powodu pogrzebu :O to niefajne doznanie :O i jakos zawsze tak to człowieka przygnebia, że zaczyna sie zastanawiać nad sensem życia :O Mam nadzieję, że dziaj juz jesteś w lepszym nastroju ;) Ninke , wiesz czasami rozłąka dobrze nam robi, bo pozwala nam zatęsknić za naszymi księciuniami ;) Yenny , wczoraj napisałam do ciebie emilka, kochana tego bólu głowy nie lekceważ, bo moze okazać sie to być czymś poważnym - więc marsz do lekarza po pracy ;) no i nie przeżywaj tak zachowń swojego , bo to nam szkodzi na cerę ;) :D:D:D:D:D Ja za chwilkę znikam znowu i będe dopiero wieczorkiem więc zajrzę do was pózniej ;) pozdrawiam cieplutko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno wczoraj, któraś pisała o swoim facecie, który się przed nią zamyka !!! może napisz do niego sms że go kochasz i poczekaj na reakcję ;) nie zawsze trzeba wszytko od razu przekreślać, ale tez nie rób sobie zbyt wielkich nadzieji , ponieważ wy jeszcze się tak naprawdę nie znacie do końca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celi.....test zrobiłam i wyszedł mi.....Don Juan De Marco. No nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wszystkie słoneczka :))) Heartbreaker nie daj sie tak traktować, On najzwyczajniej w swiecie chce przerzucić poczucie winy na Ciebie. Któras wczesniej napisała coś co ja tez bym zrobiła, nie pokazuj Mu ,ze się zamartwiasz, chocby Cie skrecało..napisz mu sms , ze ko kochasz , ale masz swoje zycie i zajecia.. On nie może wyczuc , ze tylko czekasz na spotkanie z nim, na telefon, czy sms...Pokaz mu ,ze dobrze sie bawisz, ale zaznacz , ze jest Tylko Twój i Go kochasz.. To On powinien zabiegac o Twoje wzgledy a nie odwrotnie.. To racja,ze z boku sie fajnie doradza, a samemu brak czasami na realne spojrzenie :))))))) ale kiedy mezczyzna zobaczy ,ze dajesz sobie swietnie rade , nie zamartwiasz sie, i NIE CZEKASZ NA NIEGO W KAZDYM SWOIM WOLNYM CZASIE , to zrozumie, ze umiesz bez niego zyc i może wtedy sie zastanowi, jeżeli Cie kocha i zalezy ma na Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie ten z Notting Hill. Wcale to nie tak, to znaczy na ogól się zgadza -ale z tymi sprawami łózkowymi całkiem nieprawda. Bo dla nas sex jest bardzo ważny. celi, doszło, tylko nie mogę odpisać. Rano działało ok, napisłam do Whim. A potem dupa,co napiszę to zżera i wywala mne. No wiec albo napiszę wieczorem od księcia,albo jutro rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam test wyszedł mi romantyczny intelektualista .......... i chyba cos w tym jest bo tam moja zakała bywa romantyczny .......... przypomiałam sobie jak stał kiedys i czekał na mnie z malenkim bukiecikiem kwiatków jak mały chłopiec to było urocze i takie zabawne . Co do tej trony intelektualisty bywa mrukliwy i błądzący myslami po dziwnych orbitach . Ale tak naprawdę ............ wpadłam na sztański pomysł żeby nie zapomniec że bywaja debilni i ustawię sobie dzwonek w komórce : dzowni debil dzwoni debil ............... Jest dobrze wraca moje wrodzone poczucie złośliwości teraz to może byc ciekawie :-) znowu bedzie mówił że jestem zołza jakich mało .......... a co zasłuzył sobie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mam czasu na test, ale o wynikach Wam doniosę...pozdrawiam wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że ten romantyczny intelektualista jest tu najbardziej popularny. Mi też tak wyszło :o Choć też się nie zgadzam z tym do końca.Tak jak Yenka, uważam, że sex jest jednym z najważniejszych filarów udanego związku. (albo ja jakaś zboczona jestem ;) :P haha) Takiego faceta jakiego bym sobie wymarzyła to ciężko byłoby w takim teście sklasyfikować. Lubię facetów z jajami, takich przy których czuję się kobieco i delikatnie. Intelektualistów, owszem. Lubię jak facet jest moim autorytetem w sprawach o których nie mam kompletnie pojęcia. Dobrze by był bardzo namiętny, szalony i spontaniczny nie tylko w łóżku :P Taki, który czasem ugotuje Ci coś pysznego, zabierze w morderczą wyprawę w góry, a później zrobi masaż pleców. Taki, który siądzie poczytać książkę ale i ubrudzi się smarem grzebiąc pod maską auta. Przyniesie niespodziewanego kwiatka no i czasem ochrzani jak zaczynam świrować. No a tak żeby już się zupełnie pogrążyć, to powinien jeszcze w nocy sprawdzać czy jestem okryta kołdrą. Taki mógłby być... a jest J. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twój typ - romantyczny intelektualista jak William Thacker z \"Notting Hill\" (w tej roli Hugh Grant). To mi wyszło:p Po cichu przyznam się, że to podejrzewałam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×