Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MM-

On się rozwodzi i zaczyna związek ze mną

Polecane posty

witajcie dzisiaj caly dzien mu tlumaczylam w esach (jest na wyjezdzie) ze zostaniemy przyjaciolmi ze nie moze dac mi tego czego chce itd..i w pewnym momencie zrozumial, ale za chwille znowuuu ze cos mu mowi zeby wlaczyc o mnie i nie odpuszczac i prosil o spotkanie dzisiaj wiec pomyslalm ze sie spotkam wyjasnie, wytlumacze i sie pozegnam w pewnym sensie, no ale ze wraca bardzo pozno wiec nie chce mi sie czekac do tego godziny i przelozylam to ale juz sama nie wiem czy to dobry pomysl zeby sie spotkac zaraz bedzie chcail sie przytulac itp. mowie do niego ale jak ty to czlowieku sobie wyobrazasz bo ja nie widze szans i widze to czarno a on mi tekstem ze \"mówilem ci ze bede pracowal w Danii i jak bys chcaial moglabys pojechac ze mna\" facet oszalał ale musze mu mnie wybic z glowy jakos,wogole robi mi kociol w głowie zle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra pojechac do Danii .................. a czy to rozwiąże jego małżeństwo ? nie nie ma znaczenia gdzie będzie mieszkał dalej będzie miał zonę i dzieci ............ apotem sie okarze że musi przyjechac do Polski do rodziny bo świeta , bo urodziny dzieci , mamy , ojca , brat itp powodów będzie dużo . Tak naprawde taki wyjazd niczego nie zmienia prócz miejsca pobytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć . ale ja dziś późno tutaj. targa.......bardzo nie podoba mi się zachowanie faceta o którym piszesz. Powiedział coś o Danii o wyjeździe. I co z tego ,że wyjedzie, nawet z Tobą jak będzie miał żonę i dzieco i najprawdopodobniej będzie ich oszukiwać a Ty będziesz mieć status kochanki , nawet i wiecznej albo do momentu gdy się mu znudzisz. Jeśli by mu zależało na Tobie i na związku z Tobą to najpierw uporzadkował by swoje życie by być z Tobą. A tak on się dobrze bawi i myśli Tylko o sobie. I ma gdzieś ,że krzywdzi swoją rodzinę. I czy Ty chcesz takiego faceta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, targa, w piątkowy ranek nie chcę uderzać w pesymistyczną nutę, ale ten mężczyzna snuję sobie wizję podwójnego życia...Ty w Danii, żona i dzieci w Polsce...bardzo wygodne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana. Widzę ze dzis za odźwiernego robi Anouk. \"Chleb\" mi kobito odbierasz ;-) Ja dzis bez bóli, chyba to ze, wziełam leki na noc i poszłam spać juz o 19 z minutami pomoglo. Jakby cos sie działo mam zgodę szefowej na wybycie do lekarza. Pozatym ok, jakos za oknem jaśniej i co za tym idzie optymistyczniej. Tylko nie mogę dodzwonić sie do mojej fryzjerki a potrzebna mi na gwałt. Celi, masz emilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yeny, nie trzeba się spóźniać:P Hihihi, ja dziś z rana wstałam, słonko i jakoś mi chęć do pracy sprzyja. :) Tobię wieszę też, a najważniejsze, że kopfschmerzen weg się udał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ;-) ;-) Ty poliglotko. To kpfschmerzen to jeszcze zatrybiłam ,ból głowy czy migrena,ale tego weg to za cholerę nie pamietam. Bo po niemiecku to ja tylko \"ich liebe dich\" i \"Ich gehe ins kino\" czy jakoś tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim pracusiom :) Co to za newsy Celi, co? Yeny, jak na złość dziś mnie, od rana, boli głowa :( Ani, jak zakończyła się sprawa z outlookiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej pracusie Ja włąsnie wróciłam z Policji ..... nawet było miło pan Policjant przystojny i miły hi hi . A do tego sprawny spisał zeznanie szybko i sprawnie żadnych zbednych rozmów . Teraz powinnam wrócic na tory rzeczywistości ........... czas zabrac sie do pracy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku, przerzucam się na Bata lub Firefoxa, nawet w pracy... Totalnie olewam to, co proponuje mi Bill Gates. Zbyt dużo wstydu się najadłam...zbyt wiele natłumaczyłam. Informatycy mają mi zmienić uprawnienia, a szef administracyjnego pionu przychylił się mojej prośbie... Mam dość tego badziewia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim, a co sprawiło, że udałaś się z wizytą na policję? Hę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja instaluję Monzilla Thunderbird jako program pocztowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem świadkiem w sprawie o molestowanie żony przez wspaniałego męża , którego motem przewodnim jest \" byłas kurwą jestes kurwą\". Niestety tacy tez bywają a do tego myslą ze sa bezkarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kimże zatem jeż mężczyzna tak określający żonę, whim??? Dla mnie mniej niż zero!!!!!!!!!!!!!Mniej niż zerooooooooooo!!!O o o o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani pytałam o ten weg czy jak mu tam. Przetłumacz - bo ja niekumata w niemieckim. A tak pozatym napisz Groszku czy wysłał się emilek odemnie do Ciebie, słuchajcie dziewczyny, jakie cuda dzieją sie z moja skrzynką to cholera jasna tylko wie! Jestem sobie w swojej - yenny26, piszę do Groszka, chcę wysłać -a skrzynka mi woła ze kontaktów w skrzynce adresow nie mam. próbuję dalej - nie ma i koniec. Piszę więc ręcznie adres, wysylam do Groszka. pokazują mi sie jakieś cudo - skrzynka odbiorcza zapełniona obcymi emilkami. Patrzę i oczom nie wierzę - jestem w obcej skrzynce. Że zalogowałam się na własna to wiem na 100 %, bo kopiowałam emila z wtorku - tego zbiorowego. K... - co się dzieje? Dziewczyny - wnie wiecie co to ma znaczyć -?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jużn a serwerze nie odbieram poczty, tylko przez programy pocztowe....a teraz przerzucam się na to, co napisałam, bo ten cały outlook jest do ^%^%(*96*(96 weg, yenka, znaczyło tyle, co siooooo, w tym przypadku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedno nasunęło mi się na myśl, jak przeczytałam Whim. Jak to jest możliwe, że w polskim prawie nie istnieje pojęcie gwałtu w małżeństwie? To jakis chory żart jest. Że jak jest związek małżeński, to nie ma gwałtu, jest jedynie \" wypełnianie obowiązków małżeńskich\" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani. Bo ze to kopf... costam to ból głowy to wiedziałam, moaj babcia tak mówiła - naleciałość z czasów wojny. Ale weg- nie słyszałam zeby wołała do kurek na podwórku \"weg\". Tylko to swojskie sioooo Ja w pracy mogę odbierać tylko przez serwer niestety. Innej opcji nie ma :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze do Groszka - komunikatorów nie uzywam, ale moze zainstaluje sobie gg u ksieciunia. w pracy nie mozna - próbowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszku to nie dokonca tak jest że nie ma pojecia gwałt jest i to wcale nie jest chory żart ............zapadło parę wyroków w takich sprawach . Tylko w tym wszystkim jest jeden problem .......... ludzie , którzy powinni chronic ofiary nie zawsze to robia bo podchodza do tego przecierz to mąz jemu wolno ...........ale nie prawda nie wolno bo w wykładni prawa jest wyraznie napisane że gwałt jest wtedy kiedy jedna ze stron nie wyraziła zgody na współzycie seksualne ale najczesciej rozpatrywanie sprawy zaczyan się w momencie kiedy ofiara jest tez pobita i ewidentnie widac że nie było jej zgody. Anuok ja tego faceta nazywam inaczej dla mnie to debil i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ;) ja tylko na chwileczkę :O Ani ;) dzięki za takie słowa ;) przeczytałam rano emilka od ciebie ;) bardzo mi miło , ze tak zareagowałaś ;) ale dzisiaj nie mam czasu nawet na porzadny prysznic, zaspałam , wstałam o 7.30 i nie wyrabiam :O Odpisze wieczorkiem jak znajdę chwilkę :O Dlaczego ja mam ciągle zapieprz :O Pozdrawiam goraco ;) PS nawet nie mam czasu żeby przeczytac wasze dzisiejsze posty :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam sie nudzić .................jest piatek nie mam chęci na zaczynanie czegos nowego pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!! Jest piekna wiosenna pogoda byłabym skłonna iśc teraz na spacer a nie siedzieć w pracy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim, to tak jak ja. Zrobiłam więcej niz zwykle,więc napisałam do Ninke obiecanego emilka, posegregowałam papierki i teraz zastanawiam się co dalej. Zwłaszcza ze szefostwo na naradzie i nie mam tyle pracy co przy nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, nie mogę patrzeć na allegro. Ostatnio spędziłam tam zbyt wiele czasu - szukałam prezentów dla moich panów na urodziny i mikołaja. I teraz pustawy portfel i wstręt do szukania. A jeszcze chcę od Garnierki pokupować conieco ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby się rozerwać poczytuję topik najpiekniejsze wiersze o miłosci. A Na ostatniej stronie ktoś skrytykował delikatnie poetę. I w obronie staneły forumowiczki. Argument jednej \"te wiersze są \"pienkne\". Uśmiałam się - inni też to zauważyli i mają ubaw teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×