Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MM-

On się rozwodzi i zaczyna związek ze mną

Polecane posty

temat wałkowany od x czasu... kochanka...kto jest kochanka....jakie kryteria przyjąć.. papapa faktycznie szkoda mojej energii myslałam ze choc zdanie na pytania postawione ci przeze mnie powyzej masz jakies konkretne...ale ty.. papa idziemy jeść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka, i wysłać nad ocean, na którym nie ma wysp, albo są zbyt małe by pomieścić lotnisko, zaś wszystkie lotniskowce zaludniają Rów Mariański!!!!!! Tak jeszcze dorzucam..... Garniera, napisz ma maila, a nie trać swej cennej enrgii;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie, że mamy już nasz F-16!!!!!!!!!!!!!!!! 4!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jesteśmy prawdziwą potęgą..... A na lotniskowcach to sie walnęłam chyba, bo latają F-14 Tomcat:P Moze ktoś mnie poprawi???? Ktoś wie???? Bo mi sie cos pomieszało, a kiedys to wiedziałam...spadek po jednym ex:P F-16 moze w ogóle by nie wyladowało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Garniera Nigdy wcześniej nie czytałam Twoich wypowiedzi, więc trudno jest mi cos powiedzieć na Twój temat. Jednak po kilku Twoich ostatnich wpisach myślę, że jesteś dobrą kobietą i jego dziecko to czuje. Żona (jeszcze) Twojego faceta powinna to docenić, powinna docenić to, że starasz sie aby wasze relacje były dobre, aby dziecko nie cierpiało na tym, że jego rodzice się rozstali. Nie wiem jaka był w tym Twoja rola (czy wogóle była) ale to akurat nie jest w tej chwili ważne. Mam tylko nadzieję, że jego żona nie będzie nastawiać dziecka przeciwko Tobie. Życzę Ci dużo zdrówka i mało nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6522
6522 wałkujecie ten temat tyle razy Ja już od roku jestem z mężćzyzną który wcześniej miał inną żonę, dzieci ma już dorosłe więc zdecydował się rozpocząć nowy etap. I co w tym złego??? Uważam że jeśli małżęnswto się codzień kłóci, sprzecza itp to wcale nie jest lepsze od małżeństwa które człowiek wziął ponownie. Myślicie że w Imię Kościoła trzeba być ze sobą aż do śmierci ale to jak żyjecie w swoich małżeństwach to już wasza sprawa, właśnie takie piekło jak mają co poniektórzy w domach sekrety, zdrady są stokroć gorsze niż decyzja człowieka o ponownym związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na szczescie tam nie mieszkam....ale w okolicach, tudzież w regionie :) i za blisko nie mam do katowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ka.
Anouk ja się nie znam. Jedyny znany mi pilot to bohater filmu JAG :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no Ka... A śmiałaś się kiedyś z mojego zachwytu dla przepieknego asystenta Benedykta XVI...a tu proszę J.A.G Komandor Rapp???? Czy jak się on nazywał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ka.
Ha, wcale się nie śmiałam :D Rabb....pychotka :D A tak w sprawie sekretarza.....Pamiętasz Ptaki ciernistych krzewów??? W tym czasie takie cudo uczyło mnie religii. Oj to się działo..............Cudo poderwało jedną z moich koleżanek i działo się jeszcze wiecej i mocniej. Po jej maturze wzieli ślub by.........równie szybko wziąć rozwód :(. Wieść gminna niesie o jego drugiej żonie i drugim rozwodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka, jak on miał taką przechlastaną młodość w seminarium, to wiele tłumaczy..... Dziwisz się?????? :P:P:P:P Ka, proponowałaś mi nawet zmianę topiku w związku z moim zachwytem nad Monsignore Georg:P ale przyznaję, że podzieliłaś potem mój pogląd:) Komandor był bardzo spożywczy, tak jak i ojciec Ralph, skoro juz rozprawiamy nad bohaterami zbiorowej wyobraźni.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka. - wczoraj przewałkowałysmy temat zakazu używania prezerwatyw i dziewczyny chiały uciekać z kraju. Jedynie ja chciałam zostać i być jak Don Kichote... Ale jak usłyszalam o aferze z Jelfą ... to i ja chcę uciec. Makabra. Garnierka, serio się nie denerwujesz? Mnie by szlag trafił. Stad stopka jest taka jaka jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ka.
Yenny no ja myślę, że za hydrocortison to polecą głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ka.
Wiesz Anouk, ja takie cuda to osobiscie znam cztery. Jeden jest przyzwoitym mężem i ojem. Wspólnie przetrwali piekiełko i mieszkają w swojej parafii. Jestem pełna podziwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, że miałam na niego receptę, ale moja kuzynka przywiozła mi próbkę jakiegoś bardziej wypasionego środka i wywaliłam receptę.... Za takie coś powinny!!!! Ka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze - ucieło tekst. Miało być ze Twój pomysł Ka. z odesłaniem panów do USA tymi ich cudeńkami techniki jest lepszy od ucieczki. Śmiać mi się chciało jak wczoraj oglądałam tv - chcieli chłopcy mieć samoloty na wybory - reklama, wiadomo. I mają reklamę - boki zrywać :-D Podobno tak są nowe i doskonałe ... ze jeszcze się \"nie dotarły\" - stad te problemy. A co do księży, na przystojniaka nie trafiłam ale w 7 klasie podstawówki \"dostaliśmy\" takiego którego ulubionym zajeciem było molestowanie uczennic. Do czasu - aż ojciec mojej koleżanki z klasy poszedł do niego i walnął go po ryju, zrobił rozróbę u proboszcza i napisał do kurii. Szybko go zabrali, tylko szkoda ze na inną parafię gdzie .... wiadomo co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ka.
Ale Monsignore Georg to by sobie na skandal obyczajowy raczej nie pozwolił. Wyglada na takiego. co by "cierpiał" w czeluściach watykanu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ka.
A słyszałyście o stosowaniu wykrywacza kłamst przez pracodawców??? Jak ja kocham ten kraj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mowa o pychotkach, niekoniecznie z koloratką. Znam kilku: jeden się roztył:P Drugi jest trzymany przeze mnie pod kluczem:P Dwaj kolejni są bardzo, bardzo porządnymi i szlachetnymi ludźmi, oddanymi rodzinie. A o reszcie nie warto wspominać, bo co mam napisać, że ich kobiety są głupie i ślepe? A oni są.... Ka, a czeluście Watykanu widziały już niejedno:P więc sie pewnie nie nudzi, ale fakt, że Monsigniore Georg jest booooooski:) Świat idei na ziemi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka, piosenka KULTU, Polska, jestem z Polski, mieszkam tu!!!!!!!! Zaśpiewałabym nawet Wam, gdyby było jeszcze bardziej multimedialnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Ale od rana napisałyście. Muszę nadrobić to czytanie , bo nie wiem o czym dzisiaj mowa. Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ka.
Szczerze powiedziawszy, to ja bym też chętnie pocierpiała w czeluściach Watykanu. To by była najciekawsza lekcja historii w życiu... Cooczywiście W OGÓLE nie wpływa na stosunek do ciasteczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz Ty fantazję...... Ale jeśli mogłabym tam robić wszystko, to poczytałabym sobie ich najtajniejsze dokumenty.... Choćby i bez ojca Georga przy boku:P Prezydent Lech Kaczyński powiedział, że podjęta przed laty decyzja o zakupie F-16 była decyzją słuszną. Podkreślił, że polska armia wymaga transformacji, a polskie siły zbrojne musza odpowiadać \"rozmiarom naszego państwa\", jego miejscu w Europie i istniejącym - choć potencjalnym - zagrożeniom\". Cieszymy się, że jesteśmy bezpieczni:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ka.
Bo fantazja, bo fantazja, bo fantazja jest od tego, aby bawic sie, aby bawić się, aby bawic sie na całego.....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Ksieża pod płaszczykiem wiary, krzyżem zasłaniając się, bez skrupułów robią wielki szmal...\" Ot, taki tekst z punk-rockowego repertuaru... Mamy w Polsce co mamy i chyba nic na to nie poradzimy. Ka. Głowy być moze polecą. A mnie zimno się robi jak pomyślę sobie ze i moja mogłaby teoretycznie polecieć. Bo 4 lata temu brałam ten specyfik - całą serię. I na szczęscie to był pierwszy i jedyny jak do tej pory atak alergii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka, zapomniałas dodać * * nie dotyczy polskich polityków. Oni Twoich śpiewów nie powinni brać do serca.... Lepiej niech śpiewają hymn poprawnie, a niech tam, nawet Rotę i Bogurodzicę, tylko niech nie bawia się swoja wyobraźnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ka.
O głodu, ognia, wojny i fantazji polityków.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D Słyszałam w Trójce wielkie skrzypienie....... pani Prezydentowa wyskrzypiała, iż nadaje im imię jastrzębia. Ale dziś mi wesoło:D:D:D:D::D:D:D::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×