Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MM-

On się rozwodzi i zaczyna związek ze mną

Polecane posty

wytrzymasz, wytrzymasz... a za jakiś czas się odgryziesz! uwierz los nie lubi nie załatwionych rachunków, zawsze daje szansę na rewanż!! na moją exię też już mam przyszykowane kilka szpilek! bo w ten weekend jej wredota mnie za bardzo dotknęła, nie znoszę bezinteresownej złośliwości!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aana dzieki za wszystko ;) potrafisz podnieść człowieka na duchu ;) jesteś wielka ;) pozdrawiam i zmykam , praca czeka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej jak dziś zmarzłam.... Groszku, trzymaj sie dzielnie, goń chłopa subtelnie do roboty...dawaj do zrozumienia, że nie tylko ty...ale wszystko spokojnie, bez emocji... My mamy, celi, spore mieszkanie....wygodne...3 pokoje, ale spory metraż. A i tak brakuje nam miejsca na graty:P Normalka, u rodziców w domu też mamie mojej brakuje:P Ale najważniejsze to mieć zaplanowane i zaprojektowane mieszkanie juz w fazie budoowy, żeby wszystko odpowiednio wtedy już budować, a nie zaś wiecznie przerabiać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym dziś nie była zła z kilku powodów cieszyłabym się ze zdobyłam extra kasę na małe remonty w domu u mnie,ale jakos nie mogę. zaczyna dopadać mnie dół. I w pracy dzis ciężki dzień... taki do dupy. I nawet śnieg za oknem (tak, u mnie pada śnieg) ie cieszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yeny, ale mnie Twój śnieg cieszy;) Ponawiam: co mozna kupic tacie, który ma absolutnie wszystko???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, on nawet ma przedwojenne kufle do piwa:o KOmpletna pustka....jakoś nie chce mi sie kupować n....ty raz krawatu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, nie becz nad ceną metra mieszkania, u nas kosztuje 7000, a raporty donoszą o kosmicznym wzroście cen w moim pięknym mieście. Teraz stać nas by było na max 50metrów, a tak mamy sporo więcej.....a tak mamy mieszkanie, ze sprzedaży którego w cuglach wybudujemy dom. Kiedyś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ;) dzieki za info , ale powaznie nie mieścicie się??? a pisałas o jakimś fortepianie? pianinie czy czymś takim, ze juz masz w domku to jak to w końcu jest u ciebie, ciasno czy lużno???? bo mnie te 65 m jakoś tak na cisnote wygląda :O i mam już młynek w głowie :O- wiesz na allegro sa takie butelki też stare, po piwie , po winie, mój je zbiera takie pekate 5 l moze spójrz w allegro czy tacie nie przypadłoby to gustu :O , no bo jak on wszytko ma ..... a moze fajke???? lub piersiówkę ??............ no nie wiem, ale te butelki to sa nawet fajne i o dziwo to pozwalam mojemu eksponować :P Yenny ;) nie zawracałam ci głowy, bo napisałaś żeś zajęta, ale skoro juz tu klikasz to kochana co się znowu stało??? ....... :O co ci tak humor zapsuło???? A ze śniegu u ciebie ja też sie cieszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ale w BB oddają mieszkania bez wylewek i bez tynków nawet wstępnych :O - dlatego jest taniej, ale są budowle, gdzie masz juz wylewki samopoziomujące zrobione i wstępne tynki i wtedy chcą 4.5 tyś za m :O wiesz dla mnie to i tak duzo :O zwłaszcza, ze za te pieniądze można wybudowac dom 100m, a tak można kupić mieszkanie 65 m i dołożyc do niego jeszcez trzeba z 50 tyś żeby dało się mieszkać :O - no i klops :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafantynkę, piersiówkę, wizytowniki, pióra, wskaźniki laserowe, notesy, kalendarze....on już to wszystko ma..nawet po parę egzemplarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, bo zawsze w domu jest brak miejsca...nawet takim 450m;)jakkolwiek durnowato to brzmi...wiesz butelek, klamek, kufli, witraży, lamp i innych pierdół ma pół piwnicy.... A fajki mu nie kupię z przyczyn ideologicznych, rzucił palenie kilka lat temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, tak ogólnie jest mi jakoś dziwnie. Wkurzyłam się dziś na moje dziecko i na ksieciunia jestem zła. Może nic poważnego, ale jacy czasem ci faceci są denerwujący... Czy duży czy mały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej pasta do zębów leży obok kubka....... A szafa jest niedomknięta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> Anouk mój też z tych co \"mają wszystko\", ale polecam kup np. herbatkę kwiatek (taki zasuszony) koszt. 5 zł za 1 szt. po zaparzeniu rozwija się, dobrą kawusię zapachową zmielaną lub w ziarenkach, zapakowaną w taki woreczek jutowy - wygląda ładnie do tego wypasiona czekolada Lindt\'a. pozdrawiam Was wszystkie, po cichu trzymam za Was kciuki - nie wiedziałam, że to będzie takie trudne..kiedyś Wam napiszę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No denerwujący na maxa :O Yenka a ty popatrza za okno i popodziwiaj śnieg ;) a złośc sama sie ulotni ;) Ani ;) z tym notorycznym brakiem miejsca to masz rację, my w tej chwili ledwo mieścimy sie na 86 m :O no ale tutaj układ jest taki, że przedpokój jest większy od sypialni, ale jest tak zaprojektowany, że nie ma w nim miesca na nawet malutka szafę :O , mamy tylko szafkę na buty, która wiecznie przeszkadza :O - niech żyją tacy architekci :P a ludzie skarby swoje zaczną w piwnicy trzymać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, to może kup jakąś miłą książkę? Wiesz, taką od córki dla tatusia :D Może elektryczną maszynke do golenia? A jeśłi nie goli się taką to zestaw do golenia z dobrym pędzlem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ;) mam mam pmysł .............. powiedz tatusiowi, ze zostanie dziadkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z bobra dostał na mikołajki od mamy, elektryczna ma, ale nie używa.... Czatuję na książkę o domowym wyrobie win, ale chwilowo chyba wszystkie wymiotło.... Kawy nie pije, herbatę ma swoja ulubioną....jak widzicie : porażka..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yeny, nie narzekaj. Ty wiesz jaka u mnie jest pogoda? Londyn to mało powiedziane! Cały dzień mży, dżdży, zimno i szaro. Brrr... gdzie ta świąteczna atmosfera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byli w operze, z okazji rocznicy...powiedział, że chciało mu się spać:P Mama ma też problem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku u mnie też ciapka za oknem brrrrrrrrr , aż sie nie chce wychodzić :O Ani ;) - no to porażka calkowita :O, ale wnuka jeszcez nie ma i to będzie to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha! mam a filiżankę do kawy ? Rosenthal\'a jeśli Cię stać, alebo w Desie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze do herbaty miało być filiżnake do herbaty, ale osioł ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skarpetki ??? a wędka???? podbierak ??? albo coś czym sie pasjonuje od dawna, tylko moze te przedwojenne kolekcje pozostaw juz niepowiększone co? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piżama, szlafrok, lornetka, jakiś dobry scyzoryk z resztą tych \"badziewi\", gustowny sweterek, szal, spinki do makietów, spinka do krawata... hmm... słonia w karafce (skoro wszystko ma) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo, stojak na wino i do tego buteleczkę i korkociąg ładny..no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×