Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MM-

On się rozwodzi i zaczyna związek ze mną

Polecane posty

A ja uważam, że po chrześcijańsku trzeba wybaczać i patrzeć na człowieka z miłosierdziem, o ile wyzna swoje winy, przeprosi i zrobi to " po dogłębnej refleksji", która nie jest wymuszana na nim....no ale ja to ateistka jestem, a nie katoliczka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko mnie chodzi o coś innego..............mam wrażenie,że ludzie wcale nie rozumieją tego co czytają.:( Wróć Ka do tego tekstu, do którego link wkleiłaś. Podją tam przykład J.Popiełuszki (nieco oberwałam zresztą na jego pogrzebie). Podziwiam,boleję,szanuję........ ale co widzę w tv? Obywatela, który po przeczytaniu wklejonego przez Ciebie tekstu (zapewne) wrzeszczy: \"przez Wielgusa zginął Popiełuszko\". Zróbcie coś z edukacją w tym kraju. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Analfabetyzm funkcjonalny sie szerzy, a w demokracji każdy ma głos:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agato, to nadinterpretacja moim zdaniem. nie przez Wielgusa, przez system. Ale i ksiadz Popiełuszko był ksiedzem, i Wielgus też. te same czasy, ten sam system łamania ludzi. jeden dal sie złamać, drugi nie. Ludzka rzecz pobłądzić. Nie przystoi biskupowi kłamać. Oszukiwac, isć w zaparte, w koncu okłamywać papieża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agato, kilka dni temu była tu mała wymiana zdań na Twój temat. Że jesteś za, a nawet przeciw. Teraz ja mam takie wrazenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, jeszcze nie, juz czytam. Agato, nikomu, zgadzam się ,zwłaszcza biskupowi, krzewicielowi prawdy w imię Chrystusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenka, postawy ludzkie są dośc skomplikowane, wiem to z doświadczenia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, co mi zawsze brzęczy w uszach pewien zwrot, ten jest w wersji katolickiej: Niech prawda Was wyzwoli. Mój tata zawsze mówił mi, że prawda nawet najgorsza jest dobrem. Kłamstwo zawsze złem, zawsze niszczy. O tym też wczoraj zapomniał prymas, miał mało czasu na homilię, więc \"wystrzelił\" (zawsze był \"pistolet\" albo \"karabin\") i powiedział \"szczerze, od serca\". I ta jego szczerość jest porażajaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko;) siej, siej... z różnorodności zdań rodzi się dyskusja i mądrość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psia krew
teraz tu siedzicie!!!a niech to!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psia krew
zaraz fani! Anouk troszke skromnosci!!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, a co do emilka. Doświadzczenia rózne, poglady podobne mamy Biorę się za robotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć ;) Moje kochane, wczoraj całą droge słuchałam w radio całego zamieszania, a póżniej w tvn 24 oglądałam akcję dewot na dziennikarzy :P , zakręcili społeczeństwem i tyle :P Dziewczyny jedno co moge powiedzieć - to jedzcie do Gdańska zobaczyć strówkę - to jest najpiekniejsza starówka w całej Polsce :) nie ma sobie równych, znam dobrze i kraków i wawę, poznań, łódz, lublin, zamość sandomierz, rzeszów, i szczescin i jeszcze kilka innych tez widziałam, ale Gdańsk to jest właśnie to !!!!!!!!!!! No i oczywiście jak juz tam byliśmy to musialismy zaliczyć Hel ;) i plaże w Chałupach :D:D:D:D:D Tylko ten wiatr brrrrr, wrrrrrrrrrrr był okropny :O Pozdrawia was wilk morski już ze swoich najpiekniejszych górek ;) Yennka, net nadal mi pada, wczoraj wieczorem wysmarowałam do ciebie emilka i poszedł do nieba, napisze wieczorkiem ;) ( ;) ;) ;) ) + 🌼 wiesz o co chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, nieprawda:P wrocławska jest najpiekniejsza:P Gdańska jest na drugim miejscu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ;) przyjadę do wro to ocenię :P na chwilę obecną to Gdańsk prowadzi 1 : 0 dla całej reszty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz mnie powaliły spichlerze i kamienice, których jest naprawdę bardzo dużo, a nie tylko rynek, jak w całej polsce :P po za tym rozwiązania urbanistyczne takie cudne i poprawne, a takie stare !!!!! no i bogactwo owych kamienic ;) spichlerze, żuraw, ..................... oj duzó tam tego ;) szkoda tylko, że burszytnu żadnego nie znalazłam :O ale mam muszelki z bałtyltyku :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi ja jednak wykaże sie partyjotyzmem lokalnym i twierdzę że mamy jeden z najładniejszych kompleksów starych budynków jaki znam .............a najbardziej lubię wieczorem jechac przez most bo wtedy nasze kościólki mury obrone i bramy są pieknie podświetlone i widok jest niesamowity. Co do Gdańskiej lubię ją ale mam świadomosć że jest prawie w 90% odbudowana . A u nas przy okazji remontów kamienic okazuje się że mają niesamowite freski a do tego zbudowane są z niewypalanej cegły ........czasem zastanawiam się jak to się dzieje że stoją kamienice pare wieków i mury sa dalej jak dzwon. a poza tym mamy krzywą wieżę ........zwana wieżą prawdy;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio gdzieś on TV widziałam \"konkurs\" pomiedzy krzywą wieża z Torunia, a tą z Żąbkowić Śl. Whim, nomen omen prawdy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was, widzę emocje związane z polityką, kościołem. a ja zupełnie się tym nie emocjonuje. Dawno temu zobojetniałam na to co dzieje się w Polsce. To już wolę powiedzieć ,że Gdańsk to rzeczywiście piękne miasto. Poza tym bardzo lubię morze i też bym taki wypad sobie zrobiła. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jedno jest prawdą, kazdy jest tylko człowiekiem ma prawo do popełniania błędu i błądzenia, nawet ksiądz może się zagubić, ale grunt to umiejętność przyznania się do błędów... Tej tutaj zabrakło niestety i to jest przykre! Celi :) Toruń ma też swój powalający urok... zwłaszcza nocą gdy kwitnie studenckie życie i nie tylko, a stare miasto w sztucznym świetle wygląda magicznie... Gdańsk też podziwiałam nie raz... największe wrażenie zrobił na mnie jednak podczas Jarmarków Dominikańskich... Celi, gdybyś zobaczyła wtedy co tam się dzieje... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi sie teraz skojarzyło że moim rodzice pokazywali mi Polskę ................fajne czasy to były ale paru miejsc nie widzialam tych zaplanowanych na wakacje w , których mieliśmy wypadek samochodem..................moze mi sie uda zobaczyć Łancut, Wieliczkę w tym roku w wakację. Bardzo bym chciała ...............chyba zacznę oszczędzać na wakacje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno ja nigdy nie zwracałam uwagi na starówkę ..............aż do momentu jak gościłam przyjaciół i przyszedł czas spaceru do dzisiaj pamietam jacy byli zachwyceni czymś co dla mnie było normalne codzienne. jak sie to ma na wyciagniecie ręki to sie nie docenia nie widzi bo to poprostu jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×