Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość Chimerka
Żono - a czemu Twój mąż się rozwiódł? Ma z poprzedniego małżeństwa dwoje dzieci-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chimerka
Tzn. czemu zostawił pierwszą żonę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chimerka jeśli wyraziłaś już swoje zdanie to powinnaś już to skończyć, o co ci jeszcze chodzi?. Przyjęłyśmy już do wiadomości twoje poglądy. Nie musimy się z nimi zgadzać , my piszemy tu po to żeby sobie pomagać w walce z włosami a nie żeby karać za grzechy i wybory innych. Powinnaś się zająć dziećmi, a nie siedzisz i wypisujesz głupoty. Może pomyliłaś fora, poszukaj czegoś bardziej odpowiedniego dla siebie, internet jest bardzo szeroki na pewno ci się uda. Życzę powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZGROZA1111111111
Chimerka myslę, że dość już. Zrobiłaś co uważałaś za słuszne. Twoim zdaniem wybór zrobiła coś co jest złem (czy grzechem ciężkim) zasłużyła na karę i tutaj już to zrobiłaś. Napewno czytając to coś do niej dotarło i ją to zabolało. A resztę zostaw innym, może mężowi, może innym. Ja się na ciebie nie oburzam, też pisalam co o tym myślę, ale myslę, że już dość. Szkoda Twoich nerwów też tak na to spójrz. I nie szufladkuj proszę Żony, ona wydaje się być w porządku babeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona Eryka
Chimerka co to za pytania, czemu sie rozwiódł? Rozwiódł sie bo tak zdecydował i nie ma to dla Twojej wiadomości nic wspólnrgo ani z finasterydem ani z dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katanata
Cholera Chimerka szukasz kolejnej czarownicy na stos ?Teraz sobie wypozyczasz kolejną dziewczynę do oceny i cudze życie.Mój mąż tez ma dziecko z poprzedniego związku i pewnie jestem czarownicą,która rozbiła udane małżeństwo.Dla ciebie innej opcji nie ma.Są czarownice i biedni mężczyżni w ich rękach.Strasznie twój świat ograniczony i czarno-biały.Rozgrzałaś mnie do czerwoności ,moge ci tylko współczuć.Musisz być strasznie nieszczęśliwa w tym sztucznym ,wymyslonym swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chimerka
Czarownica była tylko jedna, ale juz zostala ukarana i nie będę sobie psuła krwi. Byłam tylko ciekawa czemu mąż Zony Eryka wziął rozwód mając już dwoje dzieci. I jak to wszystko godzi? To nie jest żadna ocena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania31
jedynym skutecznym rozwiazaniem okazał się LASER wcześniej lata ranienia się pęsetą,wcześniejsze wstawanie by wydepilować sobie brodę koszmar, kontakty z mężczyzną obliczone na czas wzrostu włosa, tragedia. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKKKKKKKKKKk....
Czemu wziął rozwód? Czemu urodziła? Czemu nie urodziła? Czemu to czemu tamto? Wiesz czasem się mówi że ktos pisze o kims ksiażkę, ale Twoje pytanai są tak wścibskie a zarazem bez sensu, że wynikają tylko ze złośliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katanata
Powiedz Aniu czy nie masz przebarwien po laserze i czy wystarczył jeden zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona Eryka
Ania mnie laser pomógł, takze też go sobie chwalę,ale wielu Dziewczynom nie bardzo albo wcale. Co do Chimerki ciekawości mój maż rozwiódł się ponieważ w poprzednim małżeństwie nie działo się najlepiej a po drugie zakochał się we mnie. Podać zapałki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katanata
znam ten ból,kiedy nie mozna zrobić nic spontanicznie przez włosiska.Kazde wyjscie z domu czy wyjazd musza być poprzedzone godzinami w łazience.Nie mówiac już o nieplanowanym zblizeniu.mnie się te włosy śnia po nocach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania31
mimo tego że trochę oszukiwałam w gabinecie zapierajac się że nie korzystałam z solarium a ten ładny kolorek zawdzięczam naturze to nie mam żadnych przebarwień . po pierwszym zabiegu gdy wszystkie porażone włoski wypadły wreszcie uniosłam głowę na 3 tygodznie potem włoski ponownie zaczęły odrastać ale było ich mniej obecnie czyli 1,5 roku po 1 razie (w sumie po 4 zabiegach) dostrzegam raz na tydzień góra dwa włoski - jestem blondynką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katanata
Żona Eryka trzeba ją ignorować ,bo innego wyjścia nie ma.Nie ona jest tu naszym problemem wiec olej to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona Eryka
U mnie zabiegó było 6 na te części co robiłam, na każdą 6. Co 4 tygodnie zabieg. Przebarwień nie mam tylko skóra, którą normalnie mam suchą pod nosem jest bardzo sucha, łatwo sie zaczerwienia i nawet serum nawilżające muszę stosować trzy razy dziennie. W okolicach bikini, które były dla mnie bardzo ważne ze względu wiadomo jakiego, ból był po pierwszym i drugim razie okropny, potem chodziłam jak kaczka na "szerokich nogach" tak bolalo, ale już potem bylo lepiej. Tzn. mniej włosków do usuwania - ból mniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katanata
Ja jestem brunetka i niestety mam nie tylko meszek ,ale włosiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chimerka myślę że ty boisz się myśleć, że można żyć inaczej niż ty. Wolisz żyć w przekonaniu że takie tradycyjne podejście do życia jest najlepsze, bo dla ciebie najbezpieczniejsze. Mamy XXI wiek i nie powinniśmy się kierować stereotypami bo będziemy w tyle i nie dogadamy się z resztą świata, czego ty jesteś przykładem. A co myślisz o kobietach robiących sobie operacje plastyczne, powiększają biust, poprawiają narządy płciowe??? Takie też są i co też zasługują na potępienie. My chcemy tylko wyglądać normalnie i tylko tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loris
Jeśli rozmawiamy o religijności, czy o grzechu to myślę, że już samo zażywanie diane czy jakiegokolwiek leku, środka antykoncepcyjnego jest grzechem.Stosunek przerywany czy stosowanie prezerwatywy też jest grzechem.Chimerka pisze, że zażywanie np. w celach leczniczych nie jest grzechem. Jest to środek antykoncepcyjny również, więc to grzech. Nie ma co się oszukiwać, gdyby wszystkie kobiety nie stosowały żadnych tego typu leków to miałyby często po 10 dzieci.Nie krytykuje absolutnie takich rodzin wielodzietnych, w mojej rodzinie jest kobieta, która urodziła dokładnie 10 dzieci. Jest to cudowna rodzina i radzi sobie bardzo dobrze. Dzieci są również dobre. Ale ja osobiście nie chciałabym miec tylu dzieci, poniewaz uważam że każda ciąża odbiera kobiecie troszkę zdrowia.A trzeba przecież mieć zdrowie, by dzieci wychować.Myślę, że tutaj nie ma co zastanawiać się nad religią, jeśli ktoś wierzy w Boga, ja wierzę i uważam, że najważniejsze to być po prostu dobrym człowiekiem, nikomu nie wyrządzać krzywdy.A jeśli kobieta zażywa takiego typu leki, nawet finasteryd to nie wyrządza krzywdy nikomu, najwyżej sobie.Ale gdyby go nie zażywała to też nie jest pewne czy nie straci zdrowia przez coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEJ WYBÓR
Możesz mi odpowiedzieć na pytanie czemu nie można zaprzestać brania tego leku? Przeczytałam, że jest on na powiększenie się krocza u facetów, no ale kiedyś ktoś może cudownym sposobem się wyleczyć z tego. Biorąc pod uwagę fakt, że kobiety nie powinny tego stosować... Nie można zużyć np. całe opakowanie (przykładowo) i później odstawić? Wiesz jakie mogą być konsekwencje tego? Sportowcy płci żeńskiej odstawiają tenże lek i chyba nic się nie dzieje? A jak się odstawi ten lek to owłosienie powróci? Z góry dziękuję Ci za odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona Eryka
Idę na tory - to my jesteśmy "nieoprawdziwe"? A Chimerka jakie nie byłbyby jej racje jak może pisać, ze życzy komuś stanięcia przed Trybunałem Inkwizycji i śmierci na stosie???????????????????????? Trochę rozsądku, ja na przykład kiedy słyszę, ze ktoś zakatowal dziecko to to jest zabicie dziecka.I czuję gniew na myśl o tym, ale nie chodzę i nie mówię co bym zrobiła takiemu uczlowiekowi. zostawiam to sądowi i prokuratorowi. Tym bardziej "sądzenie" dziewczyny, ktora nikogo nie obraziła (bo, że nie zabiła to oczywiste) i dla mnie jest niewinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEJ WYBÓR
Acha chciałam jeszcze dodać, że przeczytałam najprawdopodobniej wszystkie Twoje wypowiedzi i się nie doczytałam tego czemu musisz brać ten lek do końca życia. Dziewczyny jeśli Wy wiecie to prosiłabym abyście odpowiedziały, bo bardzo możliwe, że przeoczyłam po prostu, chociaż wątpię, bo czytałam wnikliwie. Jeszcze raz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide na tory dziwie sie ze bronisz tej jadowitej zmij.. Uwzieła sie na jeden temat i klepie jedno i to samo jak jakas stara dewota, tercjan ka. Zyje jakby nie w tym wieku! Dziewczyno obudz sie! Uwazam ze nie trzeba czytac jej postów ani podtrzymywac z nia rozmowy dopóki nie zakonczy tego tematu. Wiaoma sprawa ze moze miec odmienne zdanie od kazdej z nas ale to jest juz gruba przesada, nawiqazywac do tego i takie bzdury pisac. Loris, Żona i kika piszecie bardzo madrze. pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona Eryka
Dodam, że siostra jest u mnie, czytała to i jest zbulwersowana Chimerką. Naprawdę inne slowa nam obu nie przychodzą na myśl. Mój mąż dowiedział się, że ma opuścić firmę wcześniej bo musimy porozmawiać. Wiecie, on się spodziewa, że to będzie o jego wymarzonym (i zasłużonym) tegorocznym urlopie, lecimy z siostrą i jej mężem do Kenii, a tutaj niespodzianka to nie będzie ten temat. Trochę mi go nawet szkoda bo zawsze narzeka, że baby potrafią kompletnie poprzestawiać w życiu. A ja mam nadziję że onam nie porze, chodzi mi tylko orozmowę, zeby dotarło do niego, że jest taka opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chimerka
To ja czuję sie jak ofiara teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chimerka
Do Zona - jesteście okropne, facet pracuje a wy sie zmawiacie co tu zrobic żeby wam ustąpił. Chore!!!!Jesteście egoistki. Zamiast tej Kenii powinnyście spędzić lato robiąc coś co by wam poukładało w głowach. Mąż jest dla ciebie za dobry i w głowie ci sie poprzewracało. Silniejsza ręka i nie przyszłoby ci do głowy tak pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEJ WYBÓR
Żona Eryka widzę, że jesteś zainteresowana tematem. Czy mogłabyś odpowiedzieć na moje pytanie? Czemu nie można przestać brać tego leku? Czy włosy powrócą? Z góry Ci dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę na tory: myślałam że ty jesteś jednak trochę inna, ale teraz jak widzę nad kim się litujesz...nie wiem co mam o tobie myśleć. Jesteś tu stałą bywalczynią i nie sądziłam że masz podobne poglądy do tej Pani. Więc to co pisałaś wcześniej nie było prawdziwe, tak jak ty nie byłaś prawdziwa. To właśnie my jesteśmy prawdziwe bo szukamy pomocy w rozwiązaniu problemu, a nie wydajemy wyroki i życzymy komuś źle. Ta dziewczyna chciała nam pomóc, może też sobie, żeby się wygadać, zwierzyć i poznać nasze zdanie na ten temat i na pewno nie spodziewała się takiej nagonki na siebie. Ona chociaż miała kulturę i wypowiada się sensownie w przeciwieństwie do chimerki. Też denerwowały mnie jej posty typu : JA... On... Ono... Jego nie będzie... Brzmi to jak z taniego romansidła. Ale wolę to w 100% niż to czym tu rzuca chimerka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona Eryka
Ja nie wiem jeszcze (nie rozmawiałam z lekarką) ile to trzeba brać ani kiedy przestać. Kiedy porozmawiam to napewno Wam napiszę co ona mówiła, niezależnie czy będzie to za czy przeciw. Dla mnie najważniejsza jest narzie rozmowa z mezem bo dla niego jest to trzecie dziecko (jego piąte:) wymarzone, syn, syn,syn. Swietna pracę ma, drzewo posadził:) no a w domu babiniec. Dlatego dzis się szykuję porozmawiać z nim tak wogóle o tej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katanata
Chimerka ty jestes chyba facetem zdominowanym przez kobiety.Musisz sie tutaj podszywac i wyrazac swoje chore wizje.daj juz spokój kimkolwiek jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chimerka może ten mążcię bije........mówisz o silnej ręcę, zaraz zacznę cię rozumieć. Może to przez to poprzestawiało ci się w głowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×