Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Zwala genetyczna jestes juz jakis czas po porodzie.Bardzo interesuje mnie czy problem u Ciebie nie wraca? Mam nadzieję, że nie. Nie wiem czy wiecie dziewczynki, ale Zwala to jedyna osoba z włoskami, której problem minął. No może nie jedyna bo jej ciotka też miała a potem nie.Ale może to jakos genetycznie tak było.Nie wiem, jednak napawa zawsze jakimś tam optymizmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie,moja siostra jest w ciazy,i normalnie wloski przestaly rosnac! Zniknal jej wasik,baczki,jak rowniez wlosy na klatce piersiowej. Moze ciaza dla naszego schorzenia to dobry czas? Czas bez wloskow itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :-) Kiedyś tutaj pisałem troszke, że lubie tego typu urodę, przez niektóre byłem ganiony ale także spotkałem sie z miłym słowem :-) Wracając do tematu. Chodzi mi o to , że ja tez mam problem w tym sensie ze mi sie podobaja takie dziewczyny, ostatnio nawet taka poznałem, fajna, miła bardzo mi sie podoba ale własnie nie pozwala mi sie do siebie zbliżyć, jestesmy tylko znajomymi, a ja chciałbym cos wiecej, wiem ze mnie lubi a znam ja juz ponad pół roku jest samotna szczupła atrakcyjna no i oczywiscie z tym "małym" problemem. Tak sobie myśle ze pewno przez to jest taka niedostępna, ze sie krępuje, ale jak jej powiedziec, że ja własnie lubie taki typ urody, to pomysli sobie ze jestem jakims zboczeńcem :-( i tez nie wiem jak sie do takiej rozmowy zabrać. Może coś poradzicie Pozdrawiam ciepło !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzychu...Gdybym miała Ci coś poradzić to powiedziałabym Ci żebyś po prostu dalej robił swoje.Myślę że ona potrzebuje trochę czasu żeby Ci zaufać i ocenić na ile szczere są Twoje zamiary... Chociaż ja na przykład-mimo że mam już swoje lata-nigdy nie dopuściłam do siebie żadnego faceta-ale ja jestem chyba skrajnym przypadkiem...Takie wypowiedzi jak Twoja przywracają mi wiarę w świat i w ... facetów;)Więc wiesz,jakby jednak coś nie wyszło to ja jestem jeszcze wolna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzychu...Gdybym miała Ci coś poradzić to powiedziałabym Ci żebyś po prostu dalej robił swoje.Myślę że ona potrzebuje trochę czasu żeby Ci zaufać i ocenić na ile szczere są Twoje zamiary... Chociaż ja na przykład-mimo że mam już swoje lata-nigdy nie dopuściłam do siebie żadnego faceta-ale ja jestem chyba skrajnym przypadkiem...Takie wypowiedzi jak Twoja przywracają mi wiarę w świat i w ... facetów;)Więc wiesz,jakby jednak coś nie wyszło to ja jestem jeszcze wolna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak czytam wasze wypowiedzi to czuję się lepiej;) musimy sie jakoś wspierac.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak czytam wasze wypowiedzi to czuję się lepiej;) musimy sie jakoś wspierac.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak czytam wasze wypowiedzi to czuję się lepiej;) musimy sie jakoś wspierac.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!!! ja wiem, ze my mamy taką tendencję w narodzie do biadolenia, narzekania i rozmawiania o chorobach. My wrecz ubóstwiamy gadac o tym, co nas boli, pyka, strzyka, zawsze jest źle, każdy taki biedny, chory i w ogóle do dupy. Podobno nie ma ludzi zdrowych, sa tylko neidokladnie zbadani ;) :) ale litosci!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie wolno się skupiac tak na chorobie i sciagac na siebie tyle złych mysli. duzo problemów rodzi się tylko w naszej głowie, a my sami, swoimi myslami to jeszcze pogarszamy. od narzekania jeszcze nigdy nic dobrego nie wynikło. Kiedy nachodzą Was pesymistyczne mysli zajmije sie czyms, gotujcie, sprzątajcie, czytajcie, oglądajcie film, sluchajcie muzyki, cokolwiek, co Wam sprawa przyjemność. Wy się tylko niepotrzebnie wkręcacie. jabluszko nie wiem, po co Ty w ogole depilujesz ten meszek. na Twoim miejscu bym to zostawiała, ewentulne rozjasnila. Piszesz, ze po depilacji masz nogi piekne i to długo! wiec powiedz mi jaki Ty masz powod do wpędzania się w takie bezsensowne cos, co robisz teraz????? Smaruj ciało jakimś kremem zmiękczającym po depilacji, powinno pomóc.poza tym to normalne, ze jak wloski rosną, to kłują. doczepie się jeszcze do tego, napisałas tak -"Mam też takie okropne uczucie, mówiące o tym, że nie mam prawa być szczęśliwa, nigdy nie będę z kimś kogo tak naprawdę będę kochała... tylko trafi mi się ktoś dla kogo też będę taka "z braku laku"... PRZESTAN tak myslec!!!!! skoro dalej bedzisz tak uwazała, to się nei zdziw, ze się tak stanie. To jest Twoje zycie, i Ty nim kierujesz! Musisz tylko swoje mysli przekierowac na własciwy tor. MASZ PRAWO do szczescia, milosci, jak każdy!!! Przestan tak obsesyjnei oglądac ten meszek i nie mysl o nim tyle. ide na tory przesyłam usciski :) pinki peach badalas hormony? androgeny? jajniki? takie krostki na rzuchwie są przeważnie wynikiem złej gosp. hormonalnej. wloski, na linii od pepka w doł, są w większosci spodowodowane złą pracją jajników. duzo takich informacji jest w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinki peach
dzien dobry wszytkim:) dziaj jakby pieknieszy dzien...:) staram sie o tym nei myslec ale co wejde do lazienki patrze w lusterko. zdecydowanie lepiej sie czuje jak sie umaluje ...troche przpudruje ...wlosy uloze i ubiore sie w ulubione ciuchy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinki peach
aniseed nie badalam:.... tak myslisz... o matko czy to grozne???????? i chyba musze ...myslisz ze to od tego mam krostki i dlugi meszek na buzi ? i linie wzdluz pepka??? nie slyszlam nigdy o czyms takim zaraz poszukam w necie i moze dowiem sie czegos wiecej dziekuje bardzo ze napialas do mnie:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinki peach
nie wiem pod jaka nazwa powinnam szukac aby dowiedziec sie wiecej na temt choroby jajnikow ;/.... albo czekogolwiek co mowilo by o takich objawach jak moje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie zuchwa, a nie rzuchwa :o :o :O co za wstyd :o :o :O tak, oczywiscie, ze rozchwiane hormony bardzo źle działają na nasz organizm.idz do lekarza i popros o skierowanie na badanie hormonow. jesli Ci nie da, to spytaj się w jakim dc najlepiej je zbadac i idz do laboratorium, zapłac i później z wynikiem zgłoś się do lekarza. wpisz w google, np. androgeny, androgeny a trądzik. Moze tutaj coś znajdziesz dla siebie - http://tnij.org/e4vk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pink peach: zespol policystycznych jajnikow (PCOS) - czestym objawem jest tradzik, tusza i nadmierne owlosienie, nieregularne miesiaczki - wszystkie objawy nie musza wystepowac naraz, ale w razie czego powinnas sie zbadac pod tym katem - tzn - usg jajnikow (wewnetrzne) i hormony. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tragedia...
Mam dopiero około 15 lat i miesiączkuję od roku, ale dużo wcześniej wyrosły mi włosy łonowe, mam włosy również na brzuchu (jestem brunetką i to pochodzenia egipskiego :/). Strasznie mnie to wkurza, bo włosy łonowe są dosłownie TAM wszędzie dookoła! Głupio mi umawiać się chociaż na basen z koleżankami, które śmieją się z mojego owłosienia tu i ówdzie, bo ledwo przed wyjściem ogolę okolice bikini to już na miejscu mam dookoła gaci czarne kropki. Włosy mam również dookoła sutków :( ;( Mama mi mówiła, że to źle i mam za dużo męskich hormonów. Poszukuję rady i pocieszenia, pozdro, 15-latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tragedia...
Mam dopiero około 15 lat i miesiączkuję od roku, ale dużo wcześniej wyrosły mi włosy łonowe, mam włosy również na brzuchu (jestem brunetką i to pochodzenia egipskiego :/). Strasznie mnie to wkurza, bo włosy łonowe są dosłownie TAM wszędzie dookoła! Głupio mi umawiać się chociaż na basen z koleżankami, które śmieją się z mojego owłosienia tu i ówdzie, bo ledwo przed wyjściem ogolę okolice bikini to już na miejscu mam dookoła gaci czarne kropki. Włosy mam również dookoła sutków :( ;( Mama mi mówiła, że to źle i mam za dużo męskich hormonów. Poszukuję rady i pocieszenia, pozdro, 15-latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc moje drogie panie dzisiaj mialam dzien dla siebie, wyprostowalam sobie wloski umalowalam sie i poszlam z babami na zakupy. mialam wczoraj lekkiego dola ale duzo sobie pozniej myslalam o sobie o wlosach o facetach. zawsze bylam szczera do bolu troche w meskim stylu ale mi to nie przeszkadza, przynajmniej mowie co mysle co mnie dusi. doszlam do wniosku ze nie bede sama sie nakrecala co sobie moze pomyslec potencjalny kandydat po prostu mu powiem i zobaczymy co wy na to? za pare dni ide na randke z tym ktory podoba mi sie przedewszystkim jako czlowiek. nie moge budowac zamku na piasku, jesli zle zareaguje odwroce sie na piecie i tyle mnie bedzie widzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tragedia dlugo myslalam co ci napisac, twoja mama moze miec racje i dlatego dobrze by bylo gdybys jednak poszla z nia do pani ginekolog. kobieta bedzie mniej krepowac taka mlodziutka dziewczyne jak ty. twoja uroda mowisz pochodzenia egipskiego tez moze tu byc winna wiec nie panikuje jeszcze i nie doluj sie, wszystkie dziewczyny maja owlosienie lonowe jedne mniej inne bardziej ty masz orientalna urode i ciesz sie ze jestes orginalna przez to wyjatkowa. stajesz sie mloda kobieta i zlamiesz niejedno meskie serce a poki co sprawdz co i jak u lekarza on cie wyslucha, zrobi badania i rozwieje twoje watpliwosci. nie czekaj bo tylko coraz bardziej sie denerwujesz. powodzeniai glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tragedia...
Bambia dziękuję ci bardzo. Dużo mi to pomogło ale przedewszystkim pocieszyło. Pozdro :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 758367785
cześć dziewczyny proszę powiedzcie co się dzieje, jeżeli zaczęłam brać yasminelle i do końca zostały mi jakieś 4 tabsy, a ja nadal mam jakieś nie wielkie krwawienia? lekarka przepisała mi je głównie ze względu na zawartość hormonów, bo mam ten probem co wy, jednak nie znam odp na to pytanie. czy to możliwe, że tabsy się nie dostosowały do organizmu? jak długo to będzie trwać? juz nie wiem co mam mówić chłopakowi któy wytrwale czeka na zbliżenie, a ja ciągle go unikam ;/ do gin mogę iść ale termin mam dopiero na styczeń ;/ proszę pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys mialam troszke podwyzszony poziom testosteronu,teraz jest ok, ale wloskow przybywa coraz wiecej! Te na twarzy i brzuchu depiluje depilatorem. Od czego mam pryszcze pozniej-cos za cos:( na operacje laserowa nie mam pieniedzy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys mialam podzwyzszone poziom testosterona, teraz nieby ok.. Ale wloskow przybywa:( Te na twarzy i brzuszku depiluje depilatorem, troszke pryszczy mam od tego, ale cos za cos:( Na operacje laserowa nie mam pieniedzy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Jowita123 za mią odpowiedz. :-) a tak zapytam z ciekawości skad jestes i ile wiosenek liczysz :-) ja z Bielska-Białej i wcale nie jestem juz takim młodzikiem bo mam 28 lat. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chyba przesadziłam troszkę, mówiąc że mam już swoje lata... Mam sześć wiosen mniej niż Ty,Krzychu;)A co do drugiego pytania to aktualnie mieszkam w Katowicach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Jowita123 :-) Jakbyś miała ochote popisać tak prywatniej to bywam na gg 5631560 Wpadnij na chwilke, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO IDĘ NA TORY-ja nie zakładam bo nie lubię jakoś;) ale ty dla męża jak najbardziej powinnaś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×