Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość haircutter

100 powodów dla których dziewczyny zcinają długie włosy.

Polecane posty

Gość pieczarka 14
moje gg to 117 38812 normalnie napisz do mojej mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, włosy jak włosy.Niewątpliwie są długie. Myślę tak sobie że są tak samo niewygodne jak i długie, ale w sumie ja nic do długich włosów nie mam. Bywają ładne (choć to rzadkość) i wtedy należy je podziwiać jednocześnie współczując ich właścicielce. Sam miałem kiedyś dość długie włosy i w przeciwieństwie do większości facetów wiem jakie męki przeżywa długowłosy ludzik (zwłaszcza latem gdy żar leje się z nieba). Zdaję sobie sprawę że całego świata do krótkich włosów nie przekonam bo i wcale nie mam tego na celu, ale na boga, patrzmy w lustra!! Pięć włosów na krzyż sięgających za pośladki to po prostu ochyda!! Nie ma nic obrzydliwszego niż cienkie, wyleniałe włosy zapuszczone diabli wiedzą po co np. do pasa. Bo moda, bo chłopcy się oglądają, bo koleżanka ma takie??? To jest chore!!! Chłopcy to się może oglądają bo mają niezły ubaw widząc taką świteziankę z mysim ogonkiem. Czasami trzeba się obudzić.Czasy księżniczek w zamkowej wierzy z warkoczami do kostek już minęły (miejmy nadzieję że bezpowrotnie). W dzisiejszych szalonych czasach bycie świtezianką to obciach, a żeby móc podyskutować o krótkich włosach trzeba choć raz w życiu rozstać się z długim warkoczem. Tak to już jest. Ja żeby wiedzieć o czym mówię i żeby mieć odwagę wymagać od swojej kobiety dłuuuugaśne włosy sam zapuściłem takie do połowy pleców (tylko na tyle mi cierpliwości starczyło) i powiem wam że w życiu nie zabronił bym swojej lejdi obciąć włosów na króciutko. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Pieczarko14, prosiłaś więc napisałem do twojej mamy na GG. Mam tylko nadzieję że nie zostanę za to przez nią porażony piorunem z monitora, albo jakąś klątfą mnie nie poczęstuje. Zazwyczaj nie wcinam się nikomu w sprawy rodzinne,a że dziś zrobiłem to po raz pierwszy łamiąc swoją zasadę, mam nadzieję że nie zostanę wyklęty. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieczarka 14
no co ty ,pisz śmiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co do cholery
marycha co to za najazd na długie włosy??? ja mam długie już do pasa prawie, i to tak w dobrej kondycji że wszyscy na nie patrzą, wiem że czasy księżniczek z włosami do k ostek się skończyły, ale moją fryzurą rządzi konieczność zasłoniecia zniekształconych małżowin usznych... a włosy mam niesamowite, zdrowe , gęste i lśniące:P nie widze sensu żeby się tak opitolić, najwyżej ścęłabym je do podbródka i połowy szyi... znam taką jedną laskę która ma długie poniżej pasa ale jej włosy to jakiś koszmar, cienkie a fryzura masakrycznie krzywa !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"a co do cholery\", ty masz piękne, grube i zdrowe włosy na które pewnie aż miło popatrzeć. Ja tu krytykuję takie świtezianki jak ta twoja koleżanka o której wspomniałaś. Znam dziewczynę która też nosi włosy minimum do ramion lub dłuższe bo urodziła się z jednym uchem zupełnie nie rozwiniętym. Teraz jest po kilku operacjach i tym bardziej musi maskować to ucho. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieczarka 14
nie doszło możesz napisać jeszcze raz? dzienx :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieczarka 14
to daj mi swoje gg to ci napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieczarka 14
włącz gg jesteś niedostępny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem o co w tym GG chodzi. Na samym dole mam żółte słoneczko z dopiskiem \"dostępny, a z kolei twój nr. jest nie dostępny. Może zadziałamy na skype??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EKSPERTKA
Do pieczarka 14;spokojnie internetowa koleżanko,nie wpadaj w depresje,tylko zapuszczaj i nie daj się obcinać,to chyba jasne że jak nie pozwolisz,to nic z tego nie będzie(w końcu to twoja głowa),poza tym pogadaj z mamą,pewnie inaczej może już na to patrzy(w końcu już nie jesteś taka malutka),pozdrawiam i trzymam kciuki,będzie dobrze,a propos,jakie chcesz mieć?długie?jaką fryzurę?Poradz się Adama,pomoże napewno!pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieczarka 14
ale ja nie mam skype'a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieczarka 14
ale ja nie mam skype'a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieczarka 14
a jaka to strona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola1
hej ja swoje włosy sciełam 5 lat temu w 2 klasie liceum dlatego ze zaczeły sie łamac i miały rozdwojone końcówki co było spowodowane nadmiernym użyciem prostownicy. teraz nie załuje pomimo tego że bardzo długo je zapuszczałam to ciesze sie na to że odważyłam sie je obciąc. teraz mam włosy krótkie ich mycie i pielegnacja oraz ukladanie trwa o wiele krócej niz wtedy.tez dowiedziałam ze lepiej jest mi w krótszych włosach niz w długich .jednym jeszcze z powodów było to aby zrobić była reakcja mojej mamy która chciała aby były długie a ze ja jako nastolatka robiłam wszystko na przekór wiec i to było dobrym powodem do postawienia na swoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha!! Z kąd ja to znam. ja też w szkole średniej robiłem wszystko na przekór rodzicom. Pola1, dzięki za wpis.Może zechcesz się jeszcze podzielić z nami opisem jak to Twoije strzyżenie wyglądało i jakie były Twoje odczucia i wrażenia gdy wstałaś z fotela w salonie fryzjerskim jako nowa krótkowłosa Pola. Pieczarka, wpisz w wyszukiwarce google słowo skype i jak już coś ci wyszuka to chyba druga pozycja na liście to skype.pl Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieczarka 14
dzienx :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieczarka 14
nie wchodzi mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EKSPERTKA
Pieczarka 14 - obraziłaś się czy co że nie odpisujesz na moje posty?pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieczarka 14
co tu tak cicho????? ;) :) ():^B KOKOKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przegięcie jak haircutter opisuję laski z długimi włosami ;/ że niby faceci się śmieją jak patrzą na takie... może i się śmieją, ale częściej widzę jak się nabijają z lasek, które mają grzyba na głowie..w ogóle im to nie pasuje a na dodatek wyglądają paskudnie...ale czego nie robi się dla mody ;/ żałosne ;/;/;/ niektórym dziewczynom zdecydowanie pasują krótkie włosy, ale jest tych dziewczyn znacznie mniej niż tych, którym pasują długie włosy... więc litości z tymi opisami ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieczarka 14
I nastała susza.Przez całą noc nikogo tu nie było DZIWNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ścięłam i cholernie tego żałuje:O modle się żeby jak najszybciej odrosły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EKSPERTKA
DO PIECZARKA14:Pieczaarka się gniewa na ekspertkę,nie odpisuje n aposty;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do pieczarka14
Pieczarka powiedz coś o tym jeżu swojej mamy. Jakiej jest długości? Maszynką czy nożyczkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×