Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

iijama: tak teżmyślałem że masz monitorek LCD :D samoocenia nie zawsze jest obiektywna. Ja sam sobie też się nie podobam. Ale na forum czytałem że inni nie podzielają mojego zdania. Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiyama wiesz to tak jak ja nie podobam sie sobie ale na złość i przekór wszystkiemu posłałm im fotki... nikt sie tu tak szybko nie straszy :D bedzie o.k,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiyama
tez w takim razie powlocze do wyra,kot bedzie pol nocy lizal futro lezac na mojej podusi, drugie pol nocy maz bedzie chrapal jak traktor , tez na mojej podusi, a ja jutro juz jako zombie podryze jutro komus gardlo. DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc wszystkim! Iiyama, po tych lekach tak jest niestety... Trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloo witam wszystkich serdecznie wpadłam się przywitać i życzyć miłego dzionka :):):):) jetem pierwsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ,lidiuszka 🌼 ,ale naklikaliście stronek !! nie nadarzam czytać ,a dzieci daja mi pól godziny dziennie na swoim kompie ,mój bedzie dopiero za jakie 10 dni buuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie! Ja również cierpię na nerwicę tylko...nie leczę jej u psychiatry:( zwykły lekarz przepisuje mi jakieś kropeli, które tak naprawdę nic nie dają... Pozdrawiam nerwusków:*!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damned angel może warto skonsultować się ze specjalistą w tej dziedzinie skoro krople nie pomagają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Weekend, ładna pogoda, więc u mnie na razie (nie licząc jakiś lęków porannych) samopoczucie dobre. Mam nadzieję, że wszystkie (i wszyscy) macie się dzisiaj świetnie. Witaj Damned Angel! Warto przejść się do specjalisty, w końcu od tego jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Witam Psychiatra to przepisuje tylko psychotropy i kazdy sie po nich zle czuje Kochana wez jakies ziolowe leki np Kalms lub dobierz sobie w aptece Wszystkie psychotropy wyciszaja a jak przestaje sie brac to na nowa nerwica powraca Trzeba samemu sobie pomoc bo oni by na nas fortune zbili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu, nie zgodzę się z Tobą. Sensowny psychiatra mówi, co można zrobić z nerwicą, nie daje leków na siłę, zwłaszcza psychotropów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu ja Ciebie błagam ,pisz w swoim imieniu ,psychiatra nie przepisuje tylko psychotropy !!!!! i nie KAZDY zle sie czuje po lekach które przepisuje psychiatra ,jezeli jest taka potrzeba to leki trzeba brac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwazasz że lekarze zbijaja fortuny na nas ,a co powiesz o innych lekach które lekarze daja pacjentom np na choroby serca !! Marysiu nie do końca tak jest jak piszesz nie mozna wszystkich oskarżać o nieuczciwość !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Psychiatra to tez lekarz Ja rozumie ze jezeli nic nie pomoze z innych lekow to trzeba psychotropy ale zawsze mozna sprobowac na poczatku cos delikatniejszego to samo jest z innymi chorobami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Kasiu my wszyscy tu bierzemy psychotropy ja tez biore Xanax ale wtedy jak nie moge sobie juz poradzic przy ataku a tak biore L 72 Varidol i inne ziolka i mimo brania lekow tak nas ta cholera trzma bo ona jest choroba naszych dusz i ciezko sie jej pozbyc Cz ktos sie wyleczyl tabletkami nie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu !!lekarz psychiatra nie zapisuje tylko i wyłącznie psychtropy !!ma do dyspozycji cała game innych leków np antydepresantów które nie sa psychotropami a działają na rózne objawy np w nerwicy na lęki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Kasiu co to jest Asentra bo lekarz mi przepisal Dzis kreci mi sie w glowie nawet nie wiem od czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marysiu JA NIE BIORE PSYCHOTROPÓW biore inne leki które mi bardzo pomogły i pomagają ,a kto tu na forum tak nagminnie bierze psychotropy ?? jezeli juz biora to jakies okruszki bo dawki jakie one biorą to nie są nawet dawki terapeutyczne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asentra to jest lek antydepresyjny bardzo skuteczny na objawy lęku napadowego ,ja własnie ten lek biorę i jestem z niego bardzo zadowolona !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu, jak napisała Kasia, są jeszcze inne leki poza psychotropami. Moja lekarka (psychiatra) sama mówiła, że ich należy się wystrzegać, bo owszem, poczuję się bardzo szybko dobrze po np. relanium czy rudotelu, ale nic mi to nie da na dłużej, a tylko się uzależnię. Więc widzisz, lekarze też zdają sobie sprawę z niebezpieczeństw, jakie niosą ze sobą takie tabletki. Jestem na antydepresancie, mimo to (m.in. dzięki rozmowom z Wami) zdaję sobie coraz bardziej sprawę, że przydałaby się terapia, zmiana myślenia, że muszę i tak codziennie walczyć z tym dziadostwem. Marysiu, wiele razy tutaj różne osoby pisały, że na każdego działa co innego i nie należy uogólniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli nie wezmiesz to sie nie przekonasz czy działa ,ale pełny efekt dopiero po około 3-4 tygodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuaaaaaaaa. Witam, koniec gnicia we wyrze. Już mam dosyć. cholera znowu szare chmury za oknem sie pojawiaja a było już tak ładnie. Kto mi zrobi śniadanie ?. Aniołek: może pierożki byś zrobiła co ? Pozdrawiam Rozleniwiony Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra koniec jade sobie na łono natury !!!! piekna pogoda można pospacerowac a nawet moze pogrilować mniam mniam .Miłego dnia dziewczyny i chłopaki bede wieczorkiem jak mnie banda dopuści do kompa buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×