Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Dobrze ze poszlas.ten oczoplas to na tle nerwowym .w takim razie odpoczywaj w miare mozliwosci.I nie panikuj przy malym,zeby sie nie wystraszyl. Ide juz spac.Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten torekan jest chyba na nudnosci i wymioty o ile dobrze kojarze,a tego drugiego nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam,że piszecie o omdleniach,może moje zdanie weteranki coś Wam wyjaśni.Przez te kupę lat z nerwicą miałam chyba setki naoadów lęku,jednak nigdy nie zdarzylo mi się stracić przytomności - chociaż niejednokrotnie wolałabym aby tak było.Czasami myślę,że przeżywane w takich momentach uczucia porówujemy do umierania, a może umieranie jest mniej straszne od tych ataków.Dziewczyny trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianka, cieszę się, że sprawa się wyjaśniła i możesz wyleczyć te dolegliwości w domu. Dbaj o siebie! I - jak napisała Pipek - nie przejmuj się uwagami \"pomarańczowych\", wystarczy wejść czasem na inne fora, żeby zobaczyć, jak ludzie potrafią sobie bezsensownie \"dowalać\", wyzywać itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgredek miło cie widziec
🌻 miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć. mam pytanko, biorę 9 dzień asentrę, podobno po niej miały się znacznie zmniejszyć objawy somatyczne nerwicy, a mnie serce fika bardziej niż przed rozpoczęciem leczenia. Czy to normalne. Ile trzeba czekać na pierwsze pozytywne efekty?. Miało odejść ciągłe zmęczenie, brak koncentracji, miałam się częściej uśmiechać, a czuję się tak jakby mi ktoś gębę kropelką skleił by broń boże kąciki ust nie poszły do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie , z rana, nareszcie udalo mi sie wstac przed 10 , kasia ,jezeli asntra jest podobna do rexetinu to jeszcze chwilunka, u mnie byla poprawa ale szczekoscisk mam nadal,oddali sie glupie mysli ale na inne spojrzenie na swiat to bardziej radosne musialam poczekac.biore juz ok 2 miesiecy i czuje sie bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bylby numer , gdybym to ja robila pobudki, moja siostra- tez sowa spadla by z krzesla z radosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybcia125
hej dziewczyny, zaraz ide do lekarza i znowu strasznie mna trzesie z nerwów o żołądku to juz nie wspomne,eml,no ja mam dokłądnie tak samo te wypieki na policzkach i uszach to prakrtcznie mam cały czas az sie wstydze wychodzc z domu:(w nocy dzis jakies drgawki miałam,ale gdy zmierzyłam temp. było 36.7 więc nie miałąm goraczki to skąd te drgawki maz na mnie z przerażeniem patrzy a ja juz nie wiem co mam robic:(boje sie tego wszystkiego:(boje się czy to tylko nerwica czy może cos gorszego nie potrafie sobie wytłumaczyc ze włąsciwie to mi nic takiego nie ejst bo ta moja chora podswiadomosc podpowiada mi cos innego,a Wy tez macie takie jakby zawroty głowy? czasami to mam wrazenie jakby mi się tam cos przesuwało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybciu nie bój sie.bardzo dobrze ze idziesz do lekarza.wszystkie objawy jaki opisujesz wskazują na nerwice ale zrób sobie badania aby wykluczyć inną chorobę.warto zbadać hormony tarczycy.jeśli tarczyca źle funkcjonuje moze dawac objawy zblizone do nerwicy.idź śmiało.powodzenia.a jeśli chodzi o twoje wrażenia że jak napisałaś coś cię przesuwa - to ja mam czesto takie wrażenie, jakgdyby podłoga się przesuwała a ja stoje w miejscu.głowa do góry, musisz walczyć tak jak my tutaj wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podejrzewam ze te drgawki masz z nadmiaru stresu, poprostu myślisz o tym i bardzo się boisz.jeśli lekarz ci powie co ci dolega, porozmawiaj z mężem i wytłumacz mu co ci jest, jak może ci pomóc i naczym polega twoja choroba.napewno cie zrozumie, wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianka120 zapalenie błędnika miła moja kuzynka.Leżała parę dni w szpitalu,przyjmowała leki i wszystko wróciło do normy.Dbaj o siebie,wszystko bedzie oki,zobaczysz ;-) Ja po tym pogrzebie znajomej fatanie spałam,czuję się jak pijana.Jednak bardzo to przezyłam,chociaz się starałam myslec o czymś innym :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich...:) rybcia125 nie martw sie pewnie nic szczegolneego ci nie dolega....mi tez sie bardzo czesto kręci w głowie....napewno to N..ale badania są konieczne jesli jeszcze ich nie robiłas...zobaczysz z czasem nauczysz sie z tym zyc...bedzie ciezko ale najwazniejsze ze w takich ciezkich chwilach nie wpadac w panike i bedzie oki:) pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ,podpisuje liste obecnosci!jestem spiaca bo znow marna pogoda ,deszcz pada i jest tak smutno za oknem.....u mnie znow pogrzeby ,w dalszej rodzinie -dzis i jutro drugi ale ja nie ide jutro moi rodzice ida na pogrzeb wiec maja mi podrzucic siostrzenca 4 latka (siostra w pracy)ancymonek maly moze mi chalupy nie rozniesie?No i dzieki temu moi staruszkowie beda mieli okazje mnie odwiedzic i zobaczyc jak urzadzilismy kuchnie-juz 3 miesiace temu ale im nie po drodze jak zwykle do mnie0choc mieszkamy blisko...jest mi smutno ,ze sa tacy odlegli ,chyba juz sie przyzwyczailam do tego ...ale zal gdzies gleboko jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bianka_120 zycze ci szybkiego powrotu do zdrowia :) pamietaj najwazniejsze są dobre mysli ....pozdrawiam Cie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianka dobrze ,ze nie zwlekalas z lekarzem i juz wiesz od czego to ,pobierzesz leki i bedzie dobrze!Trzymaj sie ! Kasia 36 wytrzymaj jeszcze troszke z tym lekiem i bedzie coraz lepiej ,teraz jest pewnie takie przesilenie!trzymam kciuki i czekam na Twoj wpis -podobny do iiyamy,ze czujesz ,ze wreszcie zyjesz!Dopiero pisalas ze wzielas pierwsza tabl. a tu juz 9 dzien -zlecialo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renka , renka jest jak jest glowa do gory, no to pewnie jestesmy ziomalami, urodzilam sie w kaliszu a opatowek i okolice znam kiedys tam mieszkalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ktora zna okolice kalisza oprocz ammarylis ja jak zwykle niedokladna i chaotyczna dobrze, ze wiem gdzie moja glowa-tu ze mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiyana okolice Opatówka i Kalisza zna Dana 39,ale Ona teraz mieszka na Kujawach.Tak daleka ja wywiało a N aż tam ja dopadła,paskuda jedna:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonakaaaaaaaa
hej, wiecie moze jak nazywa się polski odpowiednik xanaxu? 9nie chodzi mi o Afobam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzuc w google i po linkach dojdziesz ja nie urzywalam . tylko rexetin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×