Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Magdziapku ja się tylko patrze na psychike dzieciaczków moich znajomych którzy są w trakcie rozwodów( a jakiś wysyp jest rozwodów obok mnie) i nie chce opisywać sytuacji bo aż mnie to przeraża:(Mam nadzieje że te dzieci będą nie będą miały nerwicy chociaż niestety nie sądze:( Cześć Aniołku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no troche pochlałem i humorek wrócił potem się przekimałem wstałem zrobiłem kilka pompek i jakoś żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! troszkę jestem zła na siebie, bo niestety musiałam wyjść w połowie mszy...... nie było miejsca i musiałam stać.... duszno mi było strasznie i myślałam, że wykituje, ręce mi cierpły... nie wiedziałam co mam z nimi zrobić, niedobrze mi się zrobiło i wyszłam.......... ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi Zgredku to ja cos musialam pomieszac bo tylko 3 chcialam wyslac :) malenstwo ja zauwazylam ze teraz jest jakas glupia moda na rozwody - az mnei to przeraza - ale trzeba weirzyc ze bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja zycze spokojnej nocki,bez lękow.kolatan serca i innych dolegliwosci.😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh te rozwody. chcą mnie wrobić jako świadka w jednej ze spraw rozwodowych :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie młodej skończyłem prace pisać o Matce Teresie. Muszę jej jakąś robotę znaleźć bo mnie wykorzystuje hehehe :) niech to odpracuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje Drogie nerwuski,czuję sie wywolana do odezwania,wlaśnie odeszłam od telewizora,popołudnie jak zwykle przespane,nocka przede mną.Najgorsze są te ciągłe zmiany ciśnienia atm.mój biedny piesek cierpi też,bo w takich nagłych zmianach ciśnienie,dostaje ataki padaczkowe.też ciąglr dla niego potrzebuję psychotropy.A teraz Wam dobranoc - pogram sobie w kulki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich cieplutko :) Zgredku, jak ja od razu radziłam ciepłą kąpiel na rozluźnienie to wierzyłeś-masz teraz dowód-słoneczko ma zawsze rację Pelaśka odezwij się-przeżyłaś podróż??A swojemu promotorowi powiedz że jak będzie Ci wymyślał tyle zajęć że nie masz dla nikogo czasu to będzie miał ze mną do czynienia-a nie zajmie mi dużo czasu żeby go znależć na tym jego uniwersyteciku, jak sądze :) Liduś kotku, jak plecki??jak sie okaże ze ten plasterek jest cudownym lekiem to subie ich kupie chyba z 200 sztuk i sie obkleje nimi calutka :) Trzymajcie się wszyscy, nie ustawajcie w walce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wcale nie spie, bo jak wszystko jest maniana to potem po nocach czlowiek siedzi i pracuje, wszyscy spia kot tez , a ja te obrazki robie mniejsze i wieksze rownolegle albo po skosie itd.noc jest cudowna do pracy gorzej z porankiem, przypomnijcie mi z rana jak sie nazywam bo pewnie jeszce tu bede ale juz nic nie bede kumac. spijcie dobrze nerwuski, przykryjcie sie ladnie kolderka , glowki na podusie i lulu.milych snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się działo a mnie nie było... zmiana czasu, i niedziela ruchliwa w parku na rolkach jeździłam było super! czytałam troszkę ale nie wiem o co dokładnie z tą galerią biega? Zgredek to ci ma pomysły...:) Pozdrawiam wszystkich którzy mnie pamiętają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo julki, poniewaz estesmy leniwe i ta wymiana zdjec juz zaczynala sie nam platac to zgredek zalozyl galerie z naszymi zdjeciami by wszystko bylo w kupie, bo wiadomo, ze kupy nikt nie ruszy. jak przeslesz zgredkowi fotki to cie tam umiesci i da ci klucz by tam wejsc i zobaczyc pozostale nerwuski, przynajmniej tyle zrozumialam, aktora jest godzina u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc wam :) Wiece cos ostatnio znowu zaczyna sie cos ze mna dziac :(:(:( jakos nie czuje sie soba :/ jakies glupie fazy mi sie wkrecają :/ :(:( np. odprowadzam dziewczyne na przystanek yo mam jakies glupie wrazenia :/ ze nie wiem gdzie jestem... mimo ze i tak wiem... ehh czasem mam dosc :(:(:((:(:( moze to dlatego ze tlumie w sobie uczucia ? i to co sie ze mna dzieje ?? :(:( ehhhhh... czas isc do szkoly :(((( Pozdrawiam was :P !!!! milego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku! paskudna pogoda brrrrrr.... i tak zimno, buu a ja za chwilę muszę wyjść do robotki................ ble iiyamo a Ty co? snu Ci nie potrzeba? całą noc nie spałaś?? pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia, mimo pogody.... buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, nadal nie spie, zostalo mi 1,5 godziny zdaze . kto wie moze i zdrzemne sie 10 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Mam męża w domu :P bo się biedak bardzo rozchorował ma az 38 temperatury i strasznie stęka i chyba nawet coś ...bredzi ;) Grypka znów jest w domu ...nie ma zamiaru odpuścić , synek pojechał na jazdę a ja znów jaką przetrącona ;) Jaco a z Tobą ciooo ? dlaczego jeszcze hodujesz i dbasz o Swoje emocje i nie pozwolisz ich uwolnić ? hmmmm ? Może jak poczujesz wielką potrzebę otworzysz się i uwierz to będzie ulga . Nikt kto Ciebie zna na pewno zle o Tobie nie pomyśli , ani nic w ich oczach nie stracisz ...teraz stale żyjesz w stresie i pod własną kontrolą organizmu ... sa inne lepsze sprawy i dla nich warto sie starać . Porozmawiaj ... ale to będzie Twoja decyzja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję, że jestem w Stolicy. Dojechałam, troszkę za Poznaniem zaczęłam się denerwować, ale bez Validolu się obyło. Przeziębienie znowu sie nasila - zaczynam traktować już je jak jeden z objawów nerwicy :) Tylko ten katar rzucił mi sie na zatoki i rajni gardło. Uch, pora umierac - jeszcze tylko ten doktorat i wszystko zrobione. Punco, gratuluję nowego samochodziku. A mszą się nie przejmuj - tak byta, czasem \"zdrowi\" też muszą wyjść, bo im duszno. Pozdrawim wszyystkich życząc miłego dnia - a ja już w szkole! Dziś dzieciaki mają rekolekcje, więc jest tu straszne zamieszanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :D Podpisuje liste :) u mnie deszcz i ponuro :( Lidziu jak tam plecy? Malenstwo a Twoja szyja? mam nadzieje, ze dziewczyny juz lepiej sie czujecie :) Pelasiu - dla mnie to Ty jestes bardzo odwazna osobka :) a z tym przeziebieniem to moze powinnas jakos odpoczac wiecej? i duzo witaminek :) i zadnych tekstow o umieraniu!!!!!! jestes nam potrzebna!!!!! no :) Iiyamo a Ty powinnas sie wyspac porzadnie teraz :) Witaj Efka :D Pozdrawiam wszystkich goraco i mykam do pracy (to znaczy juz jestem w biurze tylko nie chce mi sie nic robic) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdziapku :D witaj .... miłego i spokojnego dzionka życzę ;) Pelasia nie wierzę Ci żebyś już więcej nie miała nic do zrobienia... a Twoje dzieciaczki w różnym wieku ? przecież jestes im potrzebna ... może da rade zapomnieć też o ..katarze ... przecież podświadomość wiele potrafi jak chce i może dobry nastrój powróci ...Pelasia ..próbuj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane nerwusy! jak minela noc?ja nie moglam spac dzisiejszej nocy.Nie mam wcale sily przez to niskie cisnienie chyba-978 w Warszawie.Pije juz 2 kawke. Jak zdrowko wszystkich,ktorym cos dolegalo? Jak plecki i szyjki? Jaco,a czemu tlumisz uczucia?Wal prosto z mostu ,co czujesz do dziewczyny!!!:D:D:D Niech wie!!!:D:D:D Starababo,fajnie,ze sie odezwalas.:DBardzo smutno mi sie zrobilo z powodu Twojego pieska.Biedak! Pelasiu,wrocilas juz?Jak podroz i pobyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia,wspolczuje choroby meza-ale moze to nie grypa i nie pozarazacie sie?! Pelasiu,przeczytalam Twoj post jakos przeoczylam-przepraszam.Juz wiem ,ze jestes w domku.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :-( ja tez mam dziś megaaaaa doła ... poprostu mam wszystkiego dość ......... czy to kiedyś minie ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenka,co sie dzieje?Czy ta pogoda zle wplywa na Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.Ślicznie dziękuje za życzenia.Kocham Was wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×