Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Dzieki,ale juz musze uciekac do zajec Zakupy i inne sprawy Pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry wszystkim. A czy pamiętacie, że dziś jest II rocznica śmierci JPII? Życzę miłego dnia i pędze do szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim buziole pozdrawiam i równiez życze miłego dzionka :):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to byly kapitalne dwa tygodnie, zajeta bylam na full, dzis czuje niedosyt, od razu czuje sie senna,im wiecej ludzi wokol tym bardziej jestem aktywna a tu tylko kicia ze mna zostala.pogoda piekna , trzeba by cos podzialac , ponoc swieta niebaweem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duzo osob tu pisze i dlatego mam pytanko ? cz ktos z was miał silne bóle żołądka?? wystarczy jak sie troche zdenerwuje i i nie wytrzymuje juz tego bólu. byłam dzisiaj w poradni gastrologicznej i wolny termin jest dopiero pod koniec lipca, a ja do tego czasu NIE WYTRZYMAM. zazywam pramolan, na poczatku pomagał, w nocy spałam, i żołądek mnie nie bolał. zwczoraj wieczorem jak mnie zaczął bolec to do teraz. i nie wiem juz co mam ze soba zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bardzo ciepło lecz ,,nerwowo\' pelasiu wiem kochana ,ze az nadto będę miała fachowej pomocy,ale nie będie tam mojego męża,córci,syna,mamy....Bardzo sie boję ,że podczas mojej 3 tygodnoiwej nieobecnosci zdechnie mój pies z tęsknoty.Ma 7 msc i jest moim nieodłącznym towarzyszem,chodzi za mna nawet do toalety.Jutro tam jadę z mężem bo wymagana jest wczesniejsza rejestracja ,aby termin wyznaczyć.Już teraz mam ,,nerwy\" jakich dawno nie miałam.Dusi mnie w gadle,niuzasadniony niepokój sie pojawił no i serducho wali jak młotek.Starababa a taka głupia;-0 Moze dziś moja psychoterapeutk mi jakoś pomoże się z tym uporać.Buziaki. Zgredek coś robię zle bo nie moge na nowe forum wejsc.Ale pózniej jeszcze raz spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć nerwusiątka .U mnie pogoda piękna ,słonecznie i cieplutko bez wiatru.Robiłam dzisiaj wyniki o 17 mam odbiór i strasznie się boję.Cała się trzęse nie moge tego uspokoić.Oby były dobre.U nas w szpitalu robią badanie jelit tą małą kamerką,człowiek łyka i nagrywa filmik jego jelit ,ale badanie strasznie tanie tylko 4000tysiące ,aą dostałam czkawki z wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ammarylis dzisiaj to chyba dzień taki jakiś nerwowy jest.Zobaczysz wszystko będzie dobrze ,usiądż sobie zrób pare głębszych oddechów i wszystko bedzie ok.Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis dzien jest jakis taki dziwny :/ bynajmniej dla mnie :(:(:( Sam nie wiem czego chce :(:( i spac sie chce ;P heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Dziewczyny i chłopaki którzy jeszcze nie mają namiarów na nowe Forum wysyłajcie meile do Zgredka z loginem i hasłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura28
witam was ciesze sie ze moge z wami pogadac wiem ze nie jestem sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! 🖐️ Zgredku wysłałam Ci maila z prośbą o podanie linku do nowego forum . ;) A tak w ogóle to gorąco witam wszystkie nerwuski :* Pogoda dzisiaj piękna, z pewnością wybiorę się dziś na jakiś spacerek, bo az żal siedzieć w domu. ;) Mam rekolekcje, także szkoły nie będę miała przez spory czas, dopiero po świętach się szkoła zacznie. Ostatniej nocy miałam lęki, ale to już u mnie norma. Boję się tego cholernego zawału i wylewu, z marskością wątroby już mi przeszło po dobrych wynikach badań. Ciekawe, co jeszcze sobie wymyślę? :P Mam nadzieję że w końcu się to skończy... Jestem na etapie odstawiania leków, w tym psychotropów, bo wiem, że można się uzależnić i szkodzą one po dłuższym czasie stosowania organizmowi, a tego nie chcę. Witaminki na serce zamierzam zacząć dostarczać organizmowi w naturalny sposób, czyli nie brać już leków, tylko jeść jedzonko, które zawiera potas , magnez (soczek pomidorowy:]) oraz witaminkę A+E na ładne włoski. No, to narazie tyle. Życzę wam z całego serduszka spokojnego i radosnego dzionka! ;* Trzymajcie się kochani ! ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani :) u mnie sloneczko swieci ale humor hm niebardzo :( boje sie coraz bardziej tego egzaminu z prawka a do tego musze isc dzisiaj do ginekologa (czego strasznie nie lubie) Pozdrawiam Was wszystkich i mimo ze ostatnio nie mam czasu zeby z Wami poklikac to myslami jestem ciagle z Wami :) Trzymajcie sie cieplutko Punca a jak tam pierwszy dzien w nowej pracy???? :) mam nadzieje ze suepr :) i pewnie w Warszawie bedzie fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenstwo a Ty sie wyplata nie przejmuj - pieniadze nie sa najwaznijesze (tak jak pisze Pelasia) najwazniejsze Twoje zdrowie - bedzei dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już po spacerku a teraz robie domowy salon piękności ;) Magdziapku w pracy wszystko było ok :) A mi jak do tej pory humorek dopisuje i wszystkim wam wysyłam pozytywną energie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich po długim czasie, jak zwykle nie miałam dostępu do netu, no ale widzę, że za dużo tu nie naprodukowaliście :D Pewnie na tamtym forum, właśnie, ja nawet nie wiem, gdzie jest to nowe forum, Zgredku pomóż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani! Milo mi ze o mnie pamietaliscie w moim chorobsku❤️ ,dziekuje!wylezalam sie i dzxis juz dobrze,wlasnie myje okna ,tak cieplo ze sie chybanie dorobie:D,a dorobilam sie jakiejs pokrzywki na twarzy i skora mi sie zluszczyla i ciagnela ,piekla ,swedziala(mam tlusta cere) i wogole swedzi mnie cale cialo od wczoraj,zadrapac sie mozna....napilam sie wapna ,nie wim od czego bo nie jestem alergiczka ,nowalijek jeszcze nie kupuje ,zachodze w glowe od czego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sloneczko spoznione ale gorace zyczenia urodzinowe i moc buziakow!👄👄👄 Malenstwo widze z,e nowy lek dpobrze tolerujesz? ogromnie sie ciesze! Punca powodzenia w nowej pracy i napisz jak bylo i jak Ci sie Wawapodoba -pewnie nie bardzo bo u nas tlok jak diabli i glosno.....ale za to mieszkaja fajne dziewczyny;) iiyama skoro Ci tak dobrze bylo na trym kursie to zapisz sie na nastepny i gratulacje ,ze tak swietnie sie czujesz na tego typu zlotach👄 Ada szykujesz sie do sezonu? i po co Ci takim badaniem sobie glowke zawracac,zeby sobie dawac cos tam w ty...ek wsadzac:D:P Pipek jak zwykle lata zapedzona ,gdzie Ci sie tak spieszy kobieto?!:D:P amarylis Twoj niepokoj w zwiazku z jutrzejszym dniem jestjak najbardziej uzasadniony .....ale to chyba dobrze ze sobie to miejsce obejrzysz wczesniej ,nie martw sie myslami bedziemy z Toba!❤️,wiesz co,chetnie bym z Toba pojechala na te kuracje! Efcia jak tam panowie ,lepiej sie czuja ? Witaj Laura ! Jesli Ci z nami dobre to zostan i napisz o sobie! Asix zapomnij o zawale i o wylewie ,to nie ta kategoria wiekowa przede wszystkim ,musialabys cale lata na to \"pracowac\" ,ciesz sie spotkaniami z przyjaciolkami! Magdziapek ginek nie taki straszny ,dentysta -sadysta gorszy:P:D przezyjesz ,bedziemy trzymac kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietam pelasiu ,ze dzis II rocznica smierci papieza ,wybieram sie na wieczorna msze w tej intencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie latalam po sklepach.Kupilam klawiature do kompa.Jakas dziwna-musialam ja zainstalowac w kompie przez plytke.Sprzedawca nic o tym nie wspomnial w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na nowym forum znowu cos nie dziala-nigdzie wpisac sie nie mozna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Tequilki! http://www.resmedica.pl/ffxart12994.html O nerwicy zoladka Poczytaj i sama moze stwierdzisz czy masz podobne objawy.Mnie sie wydaje ,ze powinnas pojsc do internisty jak do gastrologa takie dlugie terminy.Moze to byc nerwicowe,ale i zupelnie inna choroba tez.np.wrzody,ktore na wiosne daja o sobie znac najbardziej.Ale to juz lekarz oceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich i dziękuję bardzo, bardzo, bardzo za wszystkie życzenia. Nie mogłam wcześniej sobie z wami poforumować, bo miałam tyle zajęć, że nie wiedziałm w co ręce wsadzić. Dziś miałam tak średnio dobry dzień. Wczoraj przygotowywałm sie do seminarium bo dzisiaj miałam swioje wystąpienie na które mój opiekun magisterki nie raczył przyjść. Nie zdziwiłam się specjalnie bo nigdy go ze mną nie było na moich seminariach więc czemu dzisiaj miałby być. Tylko że dzisiaj już mówiłam o swoich badaniach i wynikach, jakie otrzymałam więc jego obecność byłaby pożądana, bo bardziej sie w tym wszystkim orientuje niż ja. Skończyłam mówić no i sie zaczęło........Wszyscy mają tysiące pytań, wytykają mi błędy, wyliczają zastrzeżenia, zadają pytania, a ja tylko w kółko:nie wiem, nie wiem............... Myślałam że te hieny mnie pożrą żywcem. Zawsze jak u nas zaczyna się dyskusja to magistrant jest wspierany przez opiekuna, opiekun odpowiada na pytania profesorów itp, a ja sama, jak ten kołek i walcze ze sobą żeby sie nie rozryczeć. Po prostu horror. Jeszcze teraz jak wam to pisze to mi sie łzy cisną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz prawo,slonko, nie umiec odpowiedziec na pytanie , czuc sie zagubiona w gaszczu natarczywych pytan, masz prawo czuc sie z tym zle. ale to juz za toba i nie masz na toco bylo juz wplywu, postaraj sie natomiast przypomniec ich pytania bo wiele z nich pomoze ci pisac dalej i uwzglednic te fakty ktore uciekly. zastanow sie czy nie powiedziec , opoiekunowi ,ze bez jego wsparcia stracilas poczucie pewnosci i bylo ci z tym zle i zeby na nastepny raz juz nie ignorowal ciebie i twojej pracy. moze pomoze a jak nie to zawsze warto sprobowac. zobacz co w tej sytuacji mozesz zrobic a co jest poza twoim zasiegiem i zajmij sie tylko tym na co masz wplyw.moze tez sprobuj spojrzec na to pod kontem co jest sprawa merytoryczna czyli twoja praca a co jest sprawa osobiusta czyli twoimi emocjami i odziel je i oddziel je.nad praca wiesz co masz zrobic a nad emocjami pieknie pracujesz jak tu czytam. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipku nic nie pomyliłam z ceną ,to napewno 4000tysiące zł polskich.W pierwszym momencie myślę sobie 1000 mogę dać i zobaczą co mam w środku,ale jak usłyszałam cene to rozmyśliłam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada,a jak to badanie sie nazywa?nie mozna zapisac sie na NFZ?I ...czekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×