Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

aniutka to była zima:):) a mój mąż dzisiaj ma urodziny i co z tego jak do 23 w pracy:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kochana Elizabetka daj tej kawki z mleczkiem bo pogoda znowu pochmurna :( Asmanka to zyczenia dla Twojego męza z okazji urodzin :) życzymy u dużo cierpliwości do \"zimnej cholery\" :p, duzo urlopu :) , takiej kochanej zony jak najdłużej :) i samych radości z dwóch małych kobitek :) a swoją drogą to też ma babiniec jak mój mąż :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wercia buziaki dla Oskara 🌻 👄🌻 👄🌻 👄🌻 👄🌻 wszystkiego naj naj też dla Maciusia 🌻 👄🌻 👄🌻 👄🌻 👄🌻 Kasika jak tam dzisiejsza nocka ??? Słoneczko ja chyba wolałabym trochę pobiegać za Tośką niż nosić cały czas na rękach :( gratulacje kochana bo już bliżej jak dalej do pierwszych kroczków a wtedy będzie prościej :) Werka wiem o czym piszesz bo u mniejest tak ciagle :( chociaż co do kąpania to w dużej wannie od lipca ja kapiemy i uwielbia się kąpac a Oskar jak miał zły dzień to mu się nie dziw :) Agnes u mnie by się też mąż ucieszył ;) albo Asia ona wszystko pożera po Tośce :) a o tych ząbkjach tez wczoraj czytałam własnie i wiele innych ciekawych rzeczy np. ze ryby mozna wprowadzać po 11 miesiącu tak samo jak nabiał :) Silvia to fantastyczną niespodziankę Ci zrobił Kacpi :) Elizabetka to dobrze ze Iga zdrowa ale widzisz jak nie urok to przemarsz wojska... ja jak kiedyś byłam na diecie to ciągle czytałam książki kucharskie :) i ogladałam obrazki :) Renolka ja od dawna kupuję te obiadki zwłaszcza Gerber bardzo jej pasuje :) miałam trochę wyrzutów sumienia że daje jej ciągle słoiczki ale wczoraj wyczytałam że to lepiej bo są zdrowsze i bardziej wartościowe niż zupka samodzielnie ugotowana :) co nie znaczy ze to źle jak ktoś gotuje (broń Boże) Asmana ja Cię podziwiam...może tez bym rano wstawała zeby się obrobic bo potem przy Tośce cięzko ale jak ja wstane to zaraz ona się budzi bo małe mieszkanko więc każdy szmer słychać :( to się przynajmniej zrelaksujesz na tych zabiegach :) ja nie mogłabym nie zareagować na jej płacz bo to jest taki straszny płacz jak conajmniej po szczepionce ale przytule pocałuję pokażę cos za oknem i po płaczu :) własnie są Teletubisie więc mogę chwilkę posiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na jakim programie są Teletybisie. A tak w ogóle to cześć. JA miałam wsześniej wstać a dopiero co się ubrałam . Marcel leży w łóżeczku i coś tam opowiada, daj daj, dadadda, tatata, i inne a jak mówie do niego mama mama mama to tylko się śmieje :) NA razie kosi kosi nie robi ale jak ja robie to bardzo się cieszy. Teraz ide go ubrać coś zjeś i wyprasować rzeczy na księdza. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ja dziś nieprzytomna , Martynia budzilą się co godzine , piskała , wierciła się, sama nie wiedziała czego chce, teraz śpi ,ale dziś juz odkryła kino domowe i chyba dzis rozbiore juz choinke bo bardzo ja zaciekwiła:) Asmanka wszystkiego dobrego dla Twojego ślubnego , zdrówka ,szczęscia pomarańczy niech Ci codziennie nago tańczy:) i długiego urlopu:) kobito o godzine 4 obiad????????????????????? no to na tych zabiegach chociąz troche sie zrelaksujesz i odpoczniesz:) Aniutka z jednej strony sie cieszę , bo po raz pierwszy przeżywam raczkowanie , bo Mati nie raczkował ale teraz mam oczy wkoło głowy obudziła się już , coś strasznie marudzi , czyżby szły kolejne zabki??? Pa zajrze potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana podziwiam:) kto by mi kazał tak rano wstawac i gotowac. Aniutka tez czytałam na temat tych zupek, ale czasem chciałabym cos ugotowac, lecz nie za bzrdzo je. no własnie Joasia dawno nie zagladała:O Renola widze ze na bezsennosc cierpisz hehe;) Wstawac reszta spiochow Włosy wyszły mi fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko wspołczuje, u nas mała poprawiła sie ze spaniem:) Kasika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie mam wieczorem poprosze meza aby zrobił , zrzuce i przesle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pospała jak zając na miedzy:) Cześć Kasika - fajnie ci z tm wyspaniem:) cześć Roza no i po udanej fryzurce - sampoczucie lepsze - prawda Wera zdrówka , słońca i słodyczy dla Oskark🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Macius dla ciebie także najlepze życzenia🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Kasika a Twoje fotki????????????????????????????????? lece na kawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko łacze się z tobą w bólu codziennego nocnego wstawania:O Aniutka u nas też moja moja zatrzymuje sie na wardze albo na nosie. Dzięki , dobrze wiedzieć, że mały raczkuje:D:) Wera mój Kacpi kapie sie w duzej wannie w sobotę i jest wniebowziety, ale w tygodniu kapie go w pokoju, z lenistwa;) Agnes--to jednak przez danonki, dobrze, ze w porę zareagowałas/ Sylwia chciałabym zobaczyc tańcującego Kacpera:) Elizabeta już 2cm?! Super kobito ty to jestes maszyna do odchudzania:) Rybka nie kuś mi tu pizzą:) renola nareszcie się odezwałaś🌻 asmana naprawde myslisz, że j7uz niedługo ruszy do przodu? Jak ty możesz nie spać o 4 rano? Może ci podrzuce małego, on akurat wtedy sie wybudze. Ty się z nim pobawisz a ja pospie:D Róża no to czekamy, ja w końcu nie dałam bo niefotogeniczna jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika ja tez na zdjeciach brzydko wychodze lecimy sie kłasc bo dzis koło 8 wstalismy i mała juz marudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Róża to tak jak u nas:) Mały juz marudzi, ale jeszcze go przetrzymam bo potem do teściów jedziemy:O i musi być w formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana to wszystkiego naj dla twojego mężula.🌻 Cierpliwości to chyba przede wszystkim:P i zdrowia i miłości ( w każdym znaczeniu tego słowa;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik 2 cm:))tak, ale sie naprawde przykladam, poprostu nie mam tez za bardzo apetytu. MOja starsza koza dzis jak nowonarodzona, wczoaj goraczka i placz a dzis fika po calym domu. Ide sie przygotowaywac do pracy, a wam fajnie z dzieciaczkami w domciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wreszcie się baby rozpisały :) a ja dzisiaj postanowiłam ugotować Toście jakiś obiad ale przy niej to graniczy z cudem...dlaczego ona jest taka??? ratunku :( co obrałam marchewke to musiałam do niej lecieć a w końcu wzięłam ją do kuchni z leżaczkiem to wszystkie zabawki były wyrzucane a sama mało co nie wyskoczyła z niego...teraz kładę ją spać i sama sie wyszykuje bo potem na spacerek ...i kiedy ten obiad mam jej zrobić...ja chyba oszaleje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze, że z córcią lepiej:) Elizabeta zazdroszcze, ale ja też się staram, zobaczymy kiedy bedą efekty. Tak po cichu ci powiem, że jest poł kilo mniej, ale to narazie chyba sama woda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny npaiszcie mi jak nazywa się ten płyn do kompieli cos chyba na o..................bo tynia drapała się bez przerwy i lekarka dała mi kilka próbek tego płynu ale glupia wyrzuciłam opkaowamie i zapomniałam jak się nzywa?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×