Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Dzień doberek:) Asmana trzymam kciuki żeby badanie wypadło pozytywnie:) Renola ja słyszałam żejak się za szybko wprowadza pokarmy to może wystąpic alergia mam nadziejęże u córci wszystko będzie dobrze:) Elizabeta napewno dobrze zapiekuja sie Igą skoro jest taka mała grupka maluchów:) Martynia usneła wczoraj przed 22 i nie pomogło usypinie tatusia tylko musiałam dać cyca i położyć małą donaszego łoża i wtedy troszkę się pouśmiechała i słodko zasnęła do godziny 6:00 :) Zmykam na kawusie i życze udanego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dowa 🌼 z oczkiem bez zmaian długo czekaliśmy aż okulisata wróci z urlopu no i za tyczień na zabieg. Boziuniu mam nadzieję, że po pierwszym zabiegu będzie wszystko ok. W czoraj byliśmy u pediatry na kontroli martwiłam się że Brajanek mocno się poci i teraz muszę mu dawać więcej wit. D3 bo on bardzo szybko rośnie. Karmię go tylko piersią zaczęłam dopiero podawać jabłuszko i marchewkę a doktorka powiedziała że mogę już śmiało dawać zupki. Jestem leniuszkiem to na razie kupiłam w słoiczku hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojo joj a co taka cisza?? Dzieciaczki śliczne macie ja postaram sie powysyłac pare zdjęć. Wkurza mnie ta reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badania wszystkie wypadły super i Izuni wychodzą ząbki na górze i na dole ałć moje cycusie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobity🖐️ Ja tylko na moment bo zostalismy sami z synkiem na \"gospodarstrwie\";) i dopiero co skończyłam sprzątać a obiad jeszcze przede mną.Dobrze, że Kacpi taki grzeczny. Potem przeczytam co u Was, w każdym razie Buziaki😘 😘 😘 dla Wszystkich.(cmok)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, udało mi się w spokoju wypić kawkę :) Mamy kolejne ząbki asmana gratulacje dla Izuni 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasika 🌻 tez mam nadzieję że to ja bedę szybko w nastepnej ciaży.. tabletki juz odstawiłam teraz czekam na pierwszy okres.. który może się nie pojawić bo karmię piersią ciągle i często.. ale mam nadzieje, że tej jesieni ponownie sie uda :) Joasia🌻 zdjęcie nadaje się normalnie na konkurs.. SUUUPER :) gratuluje ząbków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana wieeelkie gratulacje z okazji pojawienia sie nowych członków rodziny...czyli zębów! A co do twoich cycusiów, z ekonomicznego punktu widzenia to dobrze, zaoszczędzisz na gryzakach (AUĆ!!) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu jestem pierwsza na stronie:P Byłam u fryzjera, nareszcie wygladam jak człowiek, jutro wysle jakieś zdjęcia to zoabczyvie mój nowy balejaż. Róża 🌻 alkoholiczki to z Ciebie nie bedzie:) Żeby po lampce wina Żołądek bolał cała noc?? hihhi Renolka 🌻 życzę Ci, żeby się wreszcie skończyły wasze kłopoty. Do pomarańczowej z Olsztyna 🌻 Lolcia faktycznie gdzieś zniknęła, ale jestes ty, wiec zapraszamy do rozmowy. Elizabeta 🌻 zębowa z Was rodzinka. Viki🌻 dobrze, że już lepiej z Oliwką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Róża hehe A jak tam dziewczyny u Was sprawy łóżkowe? Bo u mnie po porodzie to nawet jakby...lepiej:) Jakby nie tabletki, to napewno Kacper musiały już spodziewać się rodzeństwa. No uciekam do Małego. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika1 u nas z łożkiem ostatnio niemrawo, bo Izy nocne wstawanie mnie wykańcza a w dzień marudna jak flaki z olejem i o 21 ja padam jak pies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick ............ imię dziecka .........waga.......... wzrost ......wiek --------------------------------------------------------------------------------------- słoneczko27......Martynka-3410..........6500........62.........3 m-ce Elizabetaa........Iga-3100.................7000.........70......4m. i 3t aga_krz...........Roksanka.-3900..........6740.....69.........4m i 2 t Renola.............Juleczka...................7900.........68.........4 m i 1 t Kirrikirri...........Zosia......................5500.........??.........2 m i 2 t Anna80.............Milenka...................5400.........59..........13 tyg kizia................Juleczka..................6600..........??...........12tyg Mina29........ .....Kajtek-3400 ............6000..........??..........3,5m-ca Ania26..............Milenka-4020............6620.........??...........4,5 mc VIKI2...............Oliwia.....................6000.........62.........2m i 5 t Kasika1.............Kacperek-3590..........6500.........??..........15 tyg Agnes_Bdg........Julka-3060................5700.........60?........3,5 mc Monikaa_...........Małgosia-2570...........4800.........58.... ..4,5 m-ca asmana.............Izabela-3500 ............ 6500.........68........15 tyg RRR..................Mikołaj3460..............7500.........67.........14 tyg grazie...............Maciej-3900.............7400.........68.......3,5 m-ca wera66.............Oskar-3650...............6700........69........3,5m-ce Irlandia.............Olek-3450................7200..........68........11 tyg dowa................Dianka-4060.............6330 .......64.........4,5 m-ca serek...............Joasia-3130..............5100..........???..........9 tyg agneska.pop.......Brajan-3800.............8140 .........??.... 4m.i 10dni jenefer25..........Julcia-3250..............7200..........61.........3 m-ce Marteczka77......Damienek-4350.........6750..........67.........3 m-ce Joasia79...........Juleczka-3200...........7450..........69.........4,5 m-ce Silvia27 ............Kacperek- 3950 ........6075 .........69.......12,5 tyg macieja8...........Kinga - 3990.............6350..........65........3 m-ce Aloiram............Agnieszka-3260..........6200..........64......14 tyg Sineqanone.......Ola-4150..................6000..........??........3 m-ce Kingap.............Oliwia-3400..............6900..........64........14tyg Niebieskie_oczy...Małgosia................6200......??........4 mies. Roza...............Maja-2650................?? ..........??.......... 4 m-ce Madelaine........Milenka-3730............7190.......ok64cm....4,5m-ca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick ............ imię dziecka .........waga.......... wzrost ......wiek --------------------------------------------------------------------------------------- słoneczko27......Martynka-3410..........6500........62.........3 m-ce Elizabetaa........Iga-3100.................7000.........70......4m. i 3t aga_krz...........Roksanka.-3900..........6740.....69.........4m i 2 t Renola.............Juleczka...................7900.........68.........4 m i 1 t Kirrikirri...........Zosia......................5500.........??.........2 m i 2 t Anna80.............Milenka...................5400.........59..........13 tyg kizia................Juleczka..................6600..........??...........12tyg Mina29........ .....Kajtek-3400 ............6000..........??..........3,5m-ca Ania26..............Milenka-4020............6620.........??...........4,5 mc VIKI2...............Oliwia.....................6000.........62.........2m i 5 t Kasika1.............Kacperek-3590..........6500.........??..........15 tyg Agnes_Bdg........Julka-3060................5700.........60?........3,5 mc Monikaa_...........Małgosia-2570...........4800.........58.... ..4,5 m-ca asmana.............Izabela-3500 ............ 6500.........68........15 tyg RRR..................Mikołaj3460..............7500.........67.........14 tyg grazie...............Maciej-3900.............7400.........68.......3,5 m-ca wera66.............Oskar-3650...............6700........69........3,5m-ce Irlandia.............Olek-3450................7200..........68........11 tyg dowa................Dianka-4060.............6330 .......64.........4,5 m-ca serek...............Joasia-3130..............5100..........???..........9 tyg agneska.pop.......Brajan-3800.............8140 .........??.... 4m.i 10dni jenefer25..........Julcia-3250..............7200..........61.........3 m-ce Marteczka77......Damienek-4350.........6750..........67.........3 m-ce Joasia79...........Juleczka-3200...........7450..........69.........4,5 m-ce Silvia27 ............Kacperek- 3950 ........6075 .........69.......12,5 tyg macieja8...........Kinga - 3990.............6350..........65........3 m-ce Aloiram............Agnieszka-3260..........6200..........64......14 tyg Sineqanone.......Ola-4150..................6000..........??........3 m-ce Kingap.............Oliwia-3400..............6900..........64........14tyg Niebieskie_oczy...Małgosia-3590........ 6800..........70.... 4 mies. Roza...............Maja-2650................?? ..........??.......... 4 m-ce Madelaine........Milenka-3730............7190.......ok64cm....4,5m-ca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Uzupełniłam tabelkę po wizycie na szczepieniu. Małgosia rośnie i przybiera jak trzeba, ale uczulenie cały czas utrzymuje się a lekarka za każdym razem mnie zbywa. A mała na 4 miesiące zycia z 2,5 ciągle ma wysypaną buzię. Jestem taka bezsilna, nie mam za grosz zaufania do tej lekarki. Kiedyś przepisała mi maść na te buzię, po której doszło do zakażenia. Musiałam wzywać lekarza do domu no i on dopiero nam pomógł, ale wiadomo, za pieniądze. A 100zł to niemało. A wy jesteście zadowolone ze swoich lekarzy? Wzywacie pediatrów do domu? Kasika ---> wszystkiego naj dla twojego 4-miesięcznego chłopaka, życzenia trochę spóźnione 🌼 Elizabeataa---> czyzby fanka harrego pottera? witam w klubie :-) Widzę, że w żłobku do którego poslesz małą są niezłe warunki. U nas jest jeden żłobek w mieście, 25 dzieciaczków w grupie, 2 panie opiekunki, plus 2 pielęgniarki na wszystkie grupy. Renola - - > widzę że dzielnie walczysz z alergią Julii. dobrze wiem jaki to stres, mnie też pediatra postraszył, że po tym zakażeniu mogą pozostac blizny. ale wszystko ładnie zniknęło, a potem pojawiło się nowe :-( Mam nadzieję, że te dziurki w policzkach szybciutko się zagoją. W końcu na dzieciach wszystko łatwiej się goi. Pozdrawiam i zyczę słonecznej niedzieli, bo u nas dziś strasznie lało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieskie oczy zgadza sie fanka:))), ale kiedys bylam w stanie przeczytacv harre\\go w noc teraz to o 21 juz spie, dlatego was podziwiam, ze wy zaczynacie buszowac o po tej godzinie. Ja mam bardzo fajna lekarke,, a raczej dwie sa super, jedna to jeszcze byla moja lekarka jak bylam taka mala jak iga a druga swietnie sie zajmowala julka. Czesto ktorejs nie ma bo sa oddelegowywane do innych przechodni wiec mam je na zmiane, ale jakby co to mam telefon wiec zawsze moge zadzwonic. Iga jak nie chciala jesc deserkow to teraz wcina ladnie, daje jej sie lyzka pobawiac zeby sie oswoila. Wszystko ja interesuje, kaza zabawka jest dokladnie poogladana, a smoczkiem tez uwielbia sie bawic, juz sama sobie go czasami wcisnie do buzi i nie zawsze ta strona ale wie o co chodzi. Mykam, bo mamy dzis z przyjaciolkami babske przedpoludnie, idziemy do fryzjera i kosmetyczki, a nasi faceci zostaja z dziecmi, huuraaa. elizabetaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.U nas dzisiaj słoneczko piecze.W czoraj dałam Oskarowi poraz pierwszy kaszke z jabłkami,troszke się krzywił ale zjadł.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem bardzo zadowolona ze swojej lekarki bo jest najleprzą lekarką w moim miescie.Za wizyte domową bierze 40-50 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a ja jak zwykle nocny marek, siedzę do późna a rano wściekam się że mały nie daje mi spać o 6.30 a ja nie przytomna ale teraz mam czas tylko dla siebie. Kurdę moja bomba zegarowa bije już co raz głośniej już 20 września wracam do pracy brrrrrrr przeraża mnie to. Nie mam pojęcia jak to będzie z tęsknoty to chyba wpadnę w depresję aż się tego boję. Całymi dniami Brajnek przebywał tylko ze mną i z mężem ciekawe jak on zniesie pierwsze tak długie rozstanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agneska, widzę że tak samo jak Ty dopiero późno mam czas dla siebie. daj znać jak będziecie po zabiegu oczka. U nas wszystko ok więc cieszę się że sie zdecydowałam. Co u nas: Mam odwieczny problem z jedzeniem. diankę tak swędzą dziąsła że nie chce jeść. Dopiero calgel jak zadziała to zje. Całuski i do usłyszenia. Jutro idziemy na świat oczami dziecka sponsorowany przez pampers. Opiszę wam jutro jakie mamy wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Martynia kończy dziś 4 miesiace:D:D:D:D🌻🌻🌻🌻👄👄👄👄❤️❤️❤️❤️, a my obchodzimy 7 rocznicę slubu:):):):):):):) Wczoraj wieczorkiem kuzynka urodziła córeczke Marte🌻 to juz 6 dziewczynka w naszej rodzine od początku roku:D, a z Martusia nasza Martynka będą sie sczesto spotykac bo mieszkamy niedaleko siebie:) Asmana gratulacje dla Izuni:) Agneska trzymamy kciuki za szybki , bezbolesny i udany zabieg. Dowa w Gdańsku idziemy 23 lub 24 września , czekam na relacje z imprezki:) Pozdrawiamy i miłeod dnia i duzo zdrówka dla wszystkich dzieciaczków:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam wszystkim.Musze iśc di ginekologa bo mam jakies plamienia i uplawy. Najpierw myslalam ze to okres bo pojawila sie krew na wkladce , ale to bylo jakies plamienie.....mialyscie moze cos takiego.Brzuch mnie bolal jak przed okresem. Sloneczko24 a my 1 wrzesnia bedziemy miec 5 rocznice slubu, a oliwia skonczy dokladnie wtedy 4 mis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieskie_oczy opisz dokladnie ta wysypke ,gdzie jest i jak wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz wpisywalam nowe dane do tabelki ale ktos skopiowal ta wczesniejsza wiec wpisuje jeszcze raz nick ............ imię dziecka .........waga.......... wzrost ......wiek --------------------------------------------------------------------------------------- słoneczko27......Martynka-3410..........6500........62.........3 m-ce Elizabetaa........Iga-3100.................7000.........70......4m. i 3t aga_krz...........Roksanka.-3900..........6740.....69.........4m i 2 t Renola.............Juleczka...................7900.........68.........4 m i 1 t Kirrikirri...........Zosia......................5500.........??.........2 m i 2 t Anna80.............Milenka...................5400.........59..........13 tyg kizia................Juleczka..................6600..........??...........12tyg Mina29........ .....Kajtek-3400 ............6000..........??..........3,5m-ca Ania26..............Milenka-4020............6620.........??...........4,5 mc VIKI2...............Oliwia.....................7000.........68.........4 mies. Kasika1.............Kacperek-3590..........6500.........??..........15 tyg Agnes_Bdg........Julka-3060................5700.........60?........3,5 mc Monikaa_...........Małgosia-2570...........4800.........58.... ..4,5 m-ca asmana.............Izabela-3500 ............ 6500.........68........15 tyg RRR..................Mikołaj3460..............7500.........67.........14 tyg grazie...............Maciej-3900.............7400.........68.......3,5 m-ca wera66.............Oskar-3650...............6700........69........3,5m-ce Irlandia.............Olek-3450................7200..........68........11 tyg dowa................Dianka-4060.............6330 .......64.........4,5 m-ca serek...............Joasia-3130..............5100..........???..........9 tyg agneska.pop.......Brajan-3800.............8140 .........??.... 4m.i 10dni jenefer25..........Julcia-3250..............7200..........61.........3 m-ce Marteczka77......Damienek-4350.........6750..........67.........3 m-ce Joasia79...........Juleczka-3200...........7450..........69.........4,5 m-ce Silvia27 ............Kacperek- 3950 ........6075 .........69.......12,5 tyg macieja8...........Kinga - 3990.............6350..........65........3 m-ce Aloiram............Agnieszka-3260..........6200..........64......14 tyg Sineqanone.......Ola-4150..................6000..........??........3 m-ce Kingap.............Oliwia-3400..............6900..........64........14tyg Niebieskie_oczy...Małgosia-3590........ 6800..........70.... 4 mies. Roza...............Maja-2650................?? ..........??.......... 4 m-ce Madelaine........Milenka-3730............7190.......ok64cm....4,5m-ca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! My wczoraj mieliśmy \"zlot rodzinny\" u nas, bo 26 sierpnia mieliśmy 5 rocznicę ślubu ❤️ Nie poszłam wkońcu z Juleczką do lekarza, ale okazało się, że to jest zrost. Czyli chyba źle zrobiła tą szczepionkę pielęgniarka. No cóż... Viki2🌻 mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze z Tobą. No i widzę, że Wy też 5 lat będziecie świętować :) Słoneczko27🌻 wszystkiego najlepszego dla Martynki ❤️ i dla Was z okazji 7 ricznicy ślubu 🌻 Wera66🌻 cudowne zdjęcia. Widzę, że Oskarek, też uwielbia leżeć na brzuszku. Dowa🌻my też planujemy iśc na \"Akademię zdrowego rozwoju czyli zobacz świat oczami dziecka\" tylko chyba jutro pójdziemy. Chyba, że jak Mąz wróci z pracy i będzie wolał dzisiaj to pójdziemy dzisiaj. Mina29🌻no moze sięnadaje na jakiś konkurs, tylko, że nie wiem na jaki.:) Asmana 🌻 super, że badannie wyszło dobrze i gratulacje dla Izuni z okazji ząbkowania:) Agneska.pop🌻 trzymam kciuki za zabieg. Napewno bedzie wszystko ok. Nie martw się. Pozdrawiam goraco. Miłego dnia i dużo zdrówka dla wszystkich Maleństw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sloneczko27 ---> 🌼 na mini urodziny Martynki. My też wybieramy sie na \"Pampersa\". W Gdyni jest 21,22 września. Dowa opisz koniecznie jak było. VIKI2 ---> ja też miałam upławy i myślałam. że to okres. Okazało się. że to jakieś zapalenie, które często zdarza się po porodzie. dostałam 10 globulek i po problemie. Na pewno u ciebie to też nic poważnego. Małgosia wysypke ma tylko na policzkach, czasami pojedyńcze krostki występuja na szyji. Krostki są czerwone, czasami zlewaja się w większe skupienia, znikają, ale zaraz obok pojawiają się nowe. Czasami jest tak, że przez 2 dni wszystko się goi, myslę, że to już koniec a 3 dnia wszystko od nowa. A jak te krostki już znikają to skóra w tym miejscu jest sucha. chyba ja to swędzi, bo często trze buzią o moje ramię jak ją noszę na rękach. Na początku myślałam, że to skaza, zwłaszcza wtedy jak to wszystko się zakaziło. Ale lekarz wykluczył. Kurcze, fajnie macie dziewczyny, że macie sprawdzonych pediatrów. no i że prywatnie biorą tak mało. dla mnie 100zł za wizytę to duuużo. Z nowości: wczoraj po raz pierwszy podałam Małgosi jabłuszko. Mój mąż nagrał krótki filmik, bo tak słodko się krzywiła. Biedne dziecko, tak się męczyło, a rodzice umierali ze śmiechu :-) Pozdrawiam dziewczyny i miłego dna życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki więc u Was podwójna uroczystość się szykuje, wszystkiego naj naj naj dla Was🌻 Joasiu i niebieskie oczy dziękujemy za życzenia:) Matyna probuje mi właśnie pomagac w pisaniu ;) Dowiedziałam się że Martusia kuzynki ważyła 3400 i miezrzyła 54 czyli podobnie do naszej Martynki 3410/55:) niebieskie oczy ja tez podałam wczoraj Martynce jabłuszko a po cłej akcji wieczorkiem zawartosc pieluszki była ogromniasta - mąż akurat przebierał córcie;) jeszcze raz miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×