Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Ja też chyba si e pożegnam bo mąż wrócił z butelką Martini, Pozdrawaim Miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Elizabetka masz jeszcze jedna bułeczke , bo właśnie kawke zaparzyłam?? Z moja Izulką coraz gorzej, ależ się namęczyła bidula w nocy cos czuje , że czeka mnie pogotowie dzisiaj z nią... Wczoraj to sie wq... najpierw na teściów a potem troszke na męża. Miałam wczoraj taką chcicę to znowu mąż jakiś dziwny echh ciągle się tylko mijamy:( Aniu26 cóz mogę kochana napisać tylko potwierdzić słowa naszej Aniutki kiedyś jescze wspomnisz jej słowa...dasz sobie ze wszystkim radę a podania już składaj po szkołach zobaczysz będziesz jeszcze rozrywana nauczycielka z pieknym małym dzieciątkiem... Iza nie zwraca lekarstw , antybiotyk miała jak była malutka, ale dożylnie i dobrze to przyjmowała. Rybko face to jednak facet nawet nie wie po co bluzeczke wełnianą ubierasz;) mój to nie ma pretensji jak siedzę długo w łazience , bo nie robie tego gdyż wolę wskoczyc pod szybki prysznic. W nasze rodzinie jest odwrotnie On jak mówi ide pod szybki prysznic to najkrócej trwa 30 minut:):) Jak gdzieś wychodzimy zawsze czekamy na tatusia:) Kasika jak placek smakował?? Tego Karlosa to chyba ze świeczką szukałaś:) Wercia jak Oskarek polepsza sie mu coś czy nic..? a Ty jak małpo wredna ?? Aniutka no to uważaj laseczko;) na te trunki bo o nałóg bardzo łatwo:P:P Renolka jak dzisiaj samopoczucie?? Śniło mi się , że Izula chodziła i miałam piekny erotyczny sen - chyba przeżyłam wczorajszy \"nie seks\";) Silvia? Sylwia i jak pokupowałas pudełka już wszystko w nich sie znajduje?? Rybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z postępów Izula umie robić \"tu sroczka kaszke ważyła\" i jak mówię Izula daj buziaka to otwiera dziubka i kieduje w strone moich ust i teraz - wystawia przy tym języczek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek:) Ja pedze robic sniadanko:) Rybka jęsli możesz tp przeslij te zagadnienia z testów ,mąz doczytał i jednak są mr_adam @wp.pl Odezwwe sie pózniej:0 Asamnka zdrówka dla Izuli a z tym snem to głodnemuchleb na myśli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Właśnie wstaliśmy i znów pewnie nie wyrobie się dziś z wszystkim. Kurcze Marcelowi zamiast to białe schodzić to ma dziś troche więcej zaraz jak wypije mleko mu muszę posmarować. Będe mu smarować częściej bo dziś i jutro jest ze mną to może mu zejdzie jak nie to w poniedziałek do lekarza. Bo poza tym że ma to w buzi to nic się nie zmieniło. Jest wesoły je wszystko i chętnie. Marcel też robi postępy jeszcze nie wstaje ale wspina się przy czym tylko może ale rączki jeszcze słabe. Robi papa ale nie zawsze kiedy trzeba. Jak jeży na tapczanie to ulubione zajęcie to przewracanie z brzuszka na plecy i odwrotnie. A jak jest na podłodze to czołganie, i nawet zaczął tak jakby raczkować ale na razie mu to nie wychodzi . Więc pewnie za kilka dni mama albo bratowa zakomunikują mi to jak panie w żłobku Elizabecie. Teraz idą się ubrać śniadanko i sprzątanie. Dla wszystkich choruszków dużo zdrówka życzę. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc.No i ma zapalenie oskrzeli :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( .Noc u nas nieprzespana budził sie z płaczem co 2 godziny, rano o 6 zjadł mleczko a o 7.30 podałam mu leki upłynęło 10 minut i nagle zwymiotował na mnie , przebrałam jego siebie i znowu to samo tylko tyle że na łóżko , zeszłam na dół do mamy i to samo, zadzwoniłam do doktora i kazała podać jeszcze raz antybiotyk i jak zwymiotuje to zmieni na zastrzyki ale jak narazie nie wymiotuje możliwe że bo ja mu podałam i antybiotyk i syropki odrazu.teraz śpi. Ale zemnie małpa mogłam odczekać. Nawet jeszcze nie jadłam śniadania i chyba niezjem bo mi sie niechce. Zdrówka wszystkim dzieciaczkom. PA ide nastawić pranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane :) ale dzieciaczki chorują :( co za wredne choróbska :( Asmanka to bardzo niedobrze jak z Izulką gorzej :( może trzebabyło wczoraj iść do lekarza bo jak już miała temperaturę to wiesz...a dziś sobota, u dzieci zawsze tak jest że sobie na chorowanie wybieraja weekend albo święta jak nie ma lekarza w zasięgu reki :( Asmanka z ta chcicą to nic nie mów :P bo ja mam ochotę ale jak męża nie ma a potem jak wróci to zawsze jakoś mnie podenerwuje i mi przechodzi :P ale tez miałam sen taki ze lepiej nie mówić :P kurcze wkurza mnie to że trzeba tak kombinować, powinnyśmy mieć chyba takie chmurki nad głową z napisem na co aktualnie mamy ochotę :P Tośka też otwiera buziaka i wyciąga jęzorek a tatuś ma taki ubaw z tego :P Elizabetka ale mi smaka narobiłas jak zwykle, a ja tu siedzę o suchym pysku bo Tośka dziś dała nam zaspać i obudziła się o 8,00 a zawsze ok. 7,00 i plan był taki że rano mąż skoczy po bułeczki moje ulubione z dynią a potem na 9 miał do fryzjera jechać...efekt taki że pognał do fryzjera a ja bez śniadanie siedze :( Słoneczko Rybka to gratulacje dla Marcelka :) u nas narazie nie ma postepów i już zaczynam sie na poważnie martwić :( Wera kochana zdrówka dla Oskara :) biedactwo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ostatnie wieści z obozu: Asia się nauczyła języka migowego :), na czas obozu została zastepową więc cała dumna :) spadam bo Tosiek zasypia a jak Tomek wróci to lecimy na spacerek...po markecie ...nie nawidzę tego ale mus to mus...Tosiek zostanie z moją mamą :) miłego dzionka, zajrzę wieczorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ho Przede wszystkim zdrówka dla naszych małych chorowitków❤️ Kubusiu i Milenko, choc wasze mamy tu rzadko zaglądają to i tak sto lat🌻 ale ja mam teściową, znowu się na mnie obraziła😠 Bo nie chciałam z nią dziś jechać do rodziny, Jezu!!! Wzięła Karola (ktoś ją musi zawieść) i pojechali. Teraz pewnie nie bedzie sie do mnie odzywać przez tydzień:( Qrda😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera dzięki za to że napisałaś że co godzinę bo ja sparowałam trzy razy w ciągu dnia ale dziś i jutro to co godzine i mam nadzieja że zejdzie. Aniutka a co ja mam powiedzieć Marcel nie ma zębów :( w nocy śpi ładnie nie marudzi to pewnie nie wyrosną dzisiaj nawet mąż już się zaniepokoiłi mówi że może do lekarza trzeba. Kurcze właśnie słyszę jak mały na dole kaszle oby to nie na jakąś chorobę. Idę do niego bo siedzi sam bo mąż po zakupy jechał , my też jeszcze przed śniadaniem ale ubrana już jestem i wodę mam ugotowaną. idę bo mały się denerwuje. Słoneczko wysłałam Ci te zagadnienia. Daj znać czy doszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wercia duzo zdrowka dla dzidziolka ❤️ wkleje wam opis kory mi wczoraj kumpela wyslala o szczesliwej kobiecie:)) Jestem kobietą szczęśliwą. Rano wstaję razem z moim mężem i gdy on goli się w łazience, przygotowuję mu pożywne kanapki do pracy. Potem, gdy całuje mnie w czoło i wychodzi, budzę naszą piątkę dzieciaczków, jedno po drugim, robię im zdrowe śniadanie i głaszcząc po główkach żegnam w progu, gdy idą do szkoły. Zaczynam sprzątanie. Odkurzam, podlewam kwiatki, nucąc wesołe piosenki. Piorę skarpetki i gatki mojego męża w najlepszym proszku, na który stać nas dzięki pracy Mojego męża, i rozwieszam je na sznurku na balkonie. W międzyczasie dzwoni często mamusia mojego męża i pyta o zdrowie Swojego dziubdziusia. Teściowa jest kobietą pobożną i katoliczką, znalazłyśmy wiec wspólny punkt widzenia. Po miłej rozmowie, jeśli już skończyłam pranie i sprzątanie, które dają mi tyle radości i poczucie spełnienia się w obowiązkach, idę do kuchni i przygotowuję smaczny obiad dla naszego pracującego męża i ojca, który jest podporą naszej rodziny i dla naszych pięciu pociech. Kiedy już garnki wesoło pyrkoczą na gazie, a mieszkanie jest czyste, pozwalam sobie na chwilę relaksu przy płycie z Ojcem Świętym i robię na drutach sweterki i śpioszki dla naszej szóstej pociechy, która jest już w drodze, a którą Pan Bóg pobłogosławił nas mimo przestrzeganego kalendarzyka, co jest jawnym znakiem Jego woli. Nie włączam telewizji, ponieważ płynący z niej jad i bezeceństwo mogłyby zatruć wspaniałą atmosferę naszej katolickiej rodziny. Czasami haftuję tak, jak nauczyłam się z kolorowego pisma dla katolickich pań domu, albowiem kobieta nie umiejąca haftować nie może się w pełni spełnić życiowo. Kiedy moje dzieci wracają ze szkoły radośnie świergocząc, wysłuchuję z uśmiechem, czego dziś nauczyły się w szkole. Opowiadają mi o lekcjach przygotowania do życia w rodzinie, których udziela im bardzo miła pani z przykościelnego kółka różańcowego. Córeczki proszą, abym nauczyła je szyć, ponieważ chcą być prawdziwymi kobietami, nie zaś wynaturzonymi grzesznicami z okładek magazynów, chłopcy natomiast szepczą na ucho, że na pewno nigdy nie popełnią tego strasznego grzechu, który polega na dotykaniu samych siebie, ani nie będą oglądać zdjęć podsuniętych przez samego Szatana. Karcę ich lekko za wspominanie o rzeczach obrzydliwych, lecz jestem szczęśliwa, że wczesne ostrzeżenie uchroni moich dzielnych chłopców przed zboczeniem i abominacją. Mój maż wraca z pracy po południu. Witamy go wszyscy w progu, po czym myje on ręce i zasiada do posiłku, a ja podsuwam mu najlepsze kąski, aby zachował siłę do pracy. Potem mój mąż włącza telewizor i zasiada przed nim w poszukiwaniu relaksu, a ja zmywam talerze i garnki i zabieram jego skarpetki do cerowania, słuchając z uśmiechem odgłosów meczu sportowego w telewizji. Wieczorem kąpię nasze pociechy i kładę je spać. Kiedy wykąpiemy się wszyscy, mój mąż szybko spełnia swój obowiązek małżeński, ja zaś przeczekuję to w milczeniu, ze spokojem i godnością prawdziwej katoliczki, modląc się w myśli o zbawienie tych nieszczęsnych istot, które urodziły się kobietami, ale którym lubieżność Szatana rzuciła się na mózgi, które w obowiązku szukają wstrętnych i grzesznych przyjemności. Zasypiam po długiej modlitwie i tak mija kolejny szczęśliwy dzień mojego życia.\" > >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz pytanie za 100 punktów - co to, jest? > > Odpowiedź poniżej. > > > > FRAGMENT Z KSIĄŻKI: \"Przygotowanie do życia w rodzinie\" - autor Maria Ryś - podręcznik dla gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalnej o miłości, małżeństwie i rodzinie - zaaprobowany przez MEN i opłacony z Twoich podatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko doszły - dzięki🌻, mam nadzieje że te pleśniawki znikna szybko Marcelkowi:) Wercia zdrówka dla Oskarka jak ja podwałam antybiotyk to dopiero po godzince , dwóch podawałam syrop bo inaczej tez wymiotowała aa jeszcze po syropie nie mogłam jej karmic przez ok. 20 minut bo by też zwróciła wszystko Kasika co tam pozłości sie az jej w końcu przejdzie;) Aniutka gratulacje dla Aski:) Asmana no no sroczka kaszekę ważyła - zdolniacha z Izulki , jeszcze raz zdrówka🌻 zmykam sprzątać i gotowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko ależ ta Tynia ma kucyki:) i chyba podobna do mamusi jest:) Wercia no to sie Oskarek dorobił ja mam nadzieję, że Iza to tyllko przeziebienie ma chociaż paskudnie kaszle. Kasika Ty sie teściowa nie przejmuj moja dzisiaj zadzwoniła czy nie potrzebuje pomocy, ale po wczorajszym odmówiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iga pokazuje paluszkiem ty ty ty, lobuz jeden, nasladuje panie ze zloba:P i mowi alo tata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko śliczną masz córeczkę, i fajne kucyczki, moja Ola jeszcze nie ma takich długich włosków, i super jest ta minka na jednym ze zdjęć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko jakie słodkie kucysie:) Asmana niby tak, ale za co ja mam taka zołze..:P Elizabeta to ślicznych rzeczy uczą teraz w szkole, nie ma to jak sprowadzic nas do roli reproduktorki i kury domowej, pozbawionej \"grzesznych\" przyjemności. Dobrze, że mam syna.....przynajmniej w życiu bedzie mu lepiej:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko Tynia robi bardzo podobne miny do Kacpiego:) Też tak marszczy noseki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle nikogo:O To lece🖐️ Karlos jeszcze nie wrócił, pewnie bedzie go trzymać do wieczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmnaka podobno podobna , chociaz jedna osoba upiera sie że jest podobna do tatusia , a tą oosba jest teściówka;) ale nikt poza nią tgo podobienstawa nie widzi:D Asmanka , Sineqanone ,Kasika TYnia macha kucykiami w podziękowaniu:)🌻 A te minki to naprawde czasami robi cudaczne;) Buziaczki👄 Aniutka a Ty gdzie się podziewasz???????? Elizabetka czego ten Pis nie wymyśli;) dobrze że moje dziecko nie chodzi jeszcze do gimnazjum , może do tej pory ktoś mądry wymyśli lepsze metody nauczania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim Majka dziś wredotka, znowu nie zabardzo je:( Zdrowka zyczę chorującym dzieciaczkom. Ania 26 przykro mi z powodu pracy:( Aniutka dobrze napisała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko super zdjęcia:) ale napisałam posta poprzednio nie ma co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa.....Iga-3100.............9050......74.. .10 m…....23.03.06 RRR............Mikołaj-3460.........7500......67......14 tyg……...26.03.06 Ania26.........Milenka-4020........10 kg......??......9, 5mc……...29.03.06 Madelaine.....Milenka-3730........8490.....???........8m c……....03.04.06 aga_krz........Roksanka.-3900.....6740......69......4m i 2 t…….04.04.06 kizia...........Juleczka-3180........6600......??......1 2tyg………..04.04.06 Anna80........Milenka-3400.........6300......67......4m i 3t…….05.04.06 Monikaa_......Małgosia-2570.......9250.......??......9 m-cy…05.04.06 dowa...........Dianka-4060..........8600 .....75.....prawie 10...06.04.06 Gosik24.......Damian-3880..........????........??......9 m-cy ......06.04.06 Renola.........Juleczka-3100........9430......??......7 m i 3 t…..08.04.06 grazie..........Maciej-3900..........7400......68......3 ,5 m-ca.…09.04.06 wera66.........Oskar-3650..........8900.......84......9 m-ce…….09.04.06 Marteczka77...Damienek-4350…...6750......67......3 m-ce…….10.04.06 ania_szczecin...Remik-4100.........10 kg.....56......7m 3t...10.04.06 Mina29.........Kajtek-3400 .........7200......78......6m-cy……..11.04.06 Joasia79.......Juleczka-3200.......7990......71......6 m-cy.…..12.04.06 jenefer25......Julcia-3250..........7200......61......3 m-ce…..12.04.06 Irlandia.........Olek-3450...........9,3 kg......80......8,5 mc…….12.04.06 agneska.pop...Brajan-3800.........11 kg .....??.. ....8m………….14.04.06 rybka25.........Marcel-3340........8700.......76......8 mies....14.04.06 Roza............Maja-2650............8000.....68.....9 ,5 m….17.04.06 Niebieskie_oczy...Małgosia-3590..7500......74......6 mies.....17.04.06 Aniutka 30.....Tosia - 3250.........8150......70......9 m-cy..…19.04.06 Aloiram.........Agnieszka-3260.....8300......70......9 m-cy....19.04.06 Kirrikirri........Zosia..................5500.....??.... ...2 m i 2 t..19.04.06 Agnes_Bdg.....Julka-3060............7200.....68?....6 mies 10 d..20.04.06 macieja8.......Kinga-3990...........8120.....69......6,5 m-ce…...21.04.06 Sylwia_76......Jędrek-4000.........10,40kg..???......9 m-cy…...21.04.06 Silvia27 ........Kacperek-3950......9280 ....81......8m 3tyg. ……22.04.06 Sineqanone.....Ola-4150............9600.....??.......8 m-cy……….22.04.06 Kingap.........Oliwia-3400........9000......71........ 9 mies..........23.04.06 Kasika1………...Kacperek-3590.....9500... ?.......9 mies..24.04.06 słoneczko27...Martynka-3410…….9350.....73... ....9 mies 28.04.06 asmana........Izabela-3500 ...... 8550......74.......9 mies.29.04.06 serek..........Joasia-3450.........6800......67........5 ,5m-cy....30.04.06 VIKI2...........Oliwia-3200........8500......68........7 mies……...01.05.06 pewnie nikogo nie ma:( jestem dzis padnieta:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×