Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

🖐️ za nami ciężka noc. :O Spałam z małym bo cały czas płakał i wołał \"mama\". Biegunka niby mniejsza, ale Kacpi taki marudny, oczy podkrążone i nie ma apetytu:(:(:( Zmeczona jestem i zła jakaś. 😠 Wszystkiego naj dla damianka i Remika🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanko, chcę wystawić kilka rzeczy głownie ciuchy na allegro, ale nie wiem jakim programem wstawić zdjęcia, pomóżcie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim, Oliwcia spi, ja posprzatalam, Maciek lazienke teraz szoruje, a ja mam chwilke przy kawce:) Kasika...nie dziwie sie, ze zla i zmeczona jestes, bardzo wspolczuje, ale silna babeczka jestes i dasz rade, wazne to ku koncowi sie ma, zdrowka dla Kacperka. Co do pierwszych urodzin to wlasnie dzwonilismy do naszego ksiedza, tzn naszego przyjaciela, on nam udzielal slubu, chrzcil Oliwcie i chcemy zeby odprawil w jej intencji msze na pierwszy roczek, no i mysle nad zaproszeniami, ale pomyslu nie mam jeszcze. No wlasnie a prezent??? mysle caly czas, taki stoliczek edukacyjny Liwcia juz ma, chicco jej kupilismy jakis czas temu http://allegro.pl/item172875726_nowy_stolik_edukacyjny_2w1_chicco_wysylka_10zl.htm bawi sie przy nim i jest zachwycona, wiec polecam:) A wlasnie mysle nad tym pojazdem co Asmanka kupila. A tak w ogole jak on sie sprawdza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czemu ten adres nie moze sie otworzyc, w kazdym razie chodzi mi o stolik edukacyjny chicco tak brzmi nazwa. sineqanone, nie pomoge po prostu nie umiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny.Chcę kupic ten fotelik. http://www.allegro.pl/item172483725_nowosc_fotelik_0_18kg_global_miekki_extragratis.html Powiedzcie mi czy te foteliki w użytkowaniu wyblakły Wam, czy też zachwoują kolory?? Ja się tak zastanawiam... Bo miałam kiedyś fotelik inny i wyblakł od słońa. Odpiszcie, bo wim, ze niektóre z Was mają. I napiszcie czy ten fotelik jest funkcjonalny, trwały itp. No i czy wygodny dla dziecka. czekam , bo chcę zlicytować ) Całuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingap. A pożme po tym linku który wklejasz zrób odstęp (spację) przed dajlszym pisaniem. Moze w tym tkwi błąd..:) Spróbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.U nas po staremu.Nocka była przespana tylko raz się przebudził.Wstał o 5.19 zjadl pobawił się przez 20 minut i poszedł spać. Wszystkim solenizantom dużo zdrówka. Idę na urodzinki mojego brata dzieci. PA pA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sinequeone jesli masz wgrane zdjecia w kompie to potem tylko w tym ich szablonie z allegro je wyszukujesz na swoim komputerze i wklejasz nie potrzebujesz zadnego programu do tego, wszystko przechodzi przez ten szablon, natomiast jesli chcesz dac wiecej zdjeci i to za darmo to wklejasz je w fotosiku i potem korzystajac z kreatora wizualnego mozesz wkleic link tej strony i ona zaladowuja sie zawsze z fotosika zreszta na allegro jest wszystko dokladnie opisane, ja taki lajkonik w tej dziedzinie sobie poradzilam to mysle ze ty tez:)) a u mnie humor coraz gorszy, bylam sobie pochodzic po sklepach, nic nie ma, poszlam poszperac tez w sekendhendzie i znalalzam fajna broszke, kupilam a w domu okazalo sie ze ja zgubilam:(( wiec taka fajna to juz nie jest ale poprzymierzalam balerinki i mniej wiecej wiem czego chce, ale nie wiem czy to moje miasto takie beznadzieje ze nie moge porzadnych skorzanych balerinek kupic tylko jakies dziwne, sztuczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa to już ja też doszłam jak zrobić ale chodzi mi o to że te moje kurde zdjęcia są za duże i mi sie ładują i nie wchodzą, i wyskakuję że za duże, powiedz mi jak je zmniejszyć:):)błagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w infanview jakos tak sie ten program nazywa, ja w tym programie zmniejszalam zdjecia, ale byl po angielsku , a potem znalazlam inny sposob, mam program z aparatu hp i przez ten program mozna wysylac zdjecia na email wiec przesylamlam do siebie a on na potrzeby emaila zmniejszal je:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa dziękuję, może coś wymyślę własnie z tym emailem, bo tak ni tak ni siak mi nie wychodzi a w tym inteviu nie umiem :)dziękuję za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasika znam ból bezsennych nocy więc Cię rozumiem , ty przynajmniej wiesz że Kacpi chory a Milenka zdrowiusia i od ponad miesiąca nam wariuje po nocach... :( Ubiegłej nie dośc ,że budziłą się co pół godziny to od 2 do 5 nie spała wcale...Zaczyna brakowac mi sił....Ledwo patrzę na oczy a wory mam takie,że hej! Elizabetaa ja też mam kiepski nastrój :( smutno mi trochę bo mąż pojechał dziś w trasę, wróci dopiero juttro po północy.Nie lubię kiedy jest tak daleko, łąpię wtedy jakiegoś doła...W ogóle to strasznie nie lubię kiedy się rozstajemy... Milenka po pół godziny usypiania na rę kach padła wreszcie, uciekam też spać bp pewno niedługo pobudka :O Kochane macie jakieś sposoby że by moje dziecko wreszcie spało??????? aha, udały sie wiosenne zakupy.Kupiłam Misi śliczną różową czapeczkę i kurteczkę.Sobie oczywiście nic :O Dobranoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też byłam dziś na zakupach i troche poszalałam :) Jędrkowi kupiłam 2 swetry i bluze sobie golf i sukienkę a męzowi sweter :) Z usypianiem nie pomogę Jędrek zazwyczaj sam zasypia, tylko czasami go bujamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ale wam zazdroszczę takiego zasypiania!U nas wieczór i noc to dramat :O Jędrek zawsze tak zasypiał? Fajnie,że zakupy się udały, moje przerwała pogoda, padało dziś u nas i już nie chciało mi się nigdzie biegać z Milenką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście ze spaniem nie mamy problemu, oby tak dalej, współczuje problemów z zasypianiem. Chciałam jeszcze kupić Jędrkowi czapeczle wiosenną i kurtkę ale nic mi nie wpadło w oko :) a to co kupiłam to na wyprzedaży żal było nie kupić za takie pieniądze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu ja moja nauczylam tez samemu zasypiac, poprostu po karmienu odkladam jak do lozka na bokczku i wychodzie a jak czasmi cos jej sie nie podoba to klade ja znowu i sie poddaje i spi. ale nauczylam jak jak miala 3-4 miesiace,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy piatego ząbka-prawa górna dwójeczka:) Wszystkiego naj dla Kajtka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziwczynki, ja tylko na moment zyczac Wam milej i slonecznej niedzieli! U nas wiosna, slonko od rana, 15 stopni, Oliweczka spi a my sie szykujemy powoli, na 13 idziemy do kina, Macius mnie zaprosil na \"testosteron\" z okazji dnia kobiet:) Najpierw idziemy do moich rodzicow na obid i Oliwcia zostanie z nimi, a dokladnie moja mama zabiera Liwciaena spacer. Co do usypiania to tez u nas ok tylko jak ksiezyc w pelni to ma male problemy z usypianiem ale spi dobrze. Ja ok dwoch moze trzech miesiecy temu nauczylam Oliwcie usypiac samej w lozeczku, poszlo prosto wiec zaskoczona bylam, czasmi sie podnosi, spaceruje po lozeczku ale nie biore ja na rece tylko siedze kolo niej i w koncu usypia czasmi trwa to 10 min czasami 30:) Mimo to Oliwcia budzi sie w nocy na cyca czasami 1 raz czasmi 3 i wtedy biore ja do siebie, po prostu chce sie wyspac do pracy choc wiem ze powinnam okladac ja do lozeczka no coz jak ja odstawie to bedziemy sie meczyc jak narazie to jest mi tak ok prawie sie nie budze wiec sie wysypiam Pozdrawiam i do wieczorka, mam nadzieje ze znajde chwilke na kompa dzis \"taniec...\" wiec od 20 bede siedziec przed tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika gratulujemy zabalka 🌻 , my mamy 6:) W ciagu miesiaca wyszly wszystkie:) Mina...zdroweczka i radosci dla Kajtk 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.U nas słoneczko pięknie świeci. Oskar od dwóch dni wstaje o 5.00 , zje i, albo pójdzie spać albo i nie tak jak dzisiaj. Wszystkiego najlepszego dla Kajtka 🌼 🌼 🌼 Elizabetaa.....Iga-3100.............9400......74.. .11 m….........23.03.06 RRR............Mikołaj-3460.........7500......67......14 tyg……....26.03.06 Ania26.........Milenka-4020........10 kg......??......9, 5mc……....29.03.06 Madelaine.....Milenka-3730........8490.....???........8m c…….....03.04.06 aga_krz........Roksanka.-3900.....6740......69......4m i 2 t…….04.04.06 kizia...........Juleczka-3180........6600......??......1 2tyg………..04.04.06 Anna80........Milenka-3400.........6300......67......4m i 3t……...05.04.06 Monikaa_......Małgosia-2570.......9850.......??......10 m-cy…...05.04.06 dowa...........Dianka-4060..........8600 .....75.....prawie 10...06.04.06 Gosik24.......Damian-3880..........????........??......9 m-cy ......06.04.06 Renola.........Juleczka-3100........9430......??......7 m i 3 t…...08.04.06 grazie..........Maciej-3900..........7400......68......3 ,5 m-ca.…09.04.06 wera66.........Oskar-3650..........8900.......84.....11 m-ce…….09.04.06 Marteczka77...Damienek-4350…...6750......67......3 m-ce…….10.04.06 ania_szczecin...Remik-4100.........10 kg.....56......7m 3t......10.04.06 Mina29.........Kajtek-3400 .........7200......78......6m-cy……..11.04.06 Joasia79.......Juleczka-3200.......8320......75......10 m-cy.…..12.04.06 Jenefer25......Julcia-3250..........9800......75......10 m-cy…...12.04.06 Irlandia.........Olek-3450...........9,3 kg......80......8,5 mc……12.04.06 agneska.pop...Brajan-3800.........11 kg .....??.. ....8m………….14.04.06 rybka25.........Marcel-3340........9600.......78......10 mies....14.04.06 Roza............Maja-2650............8000.....68.....9 ,5 m….....17.04.06 Niebieskie_oczy...Małgosia-3590..7500......74......6 mies.....17.04.06 Aniutka 30.....Tosia - 3250.........8780......70.....10 m-cy..….19.04.06 Aloiram.........Agnieszka-3260.....8300......70......9 m-cy.....19.04.06 Kirrikirri........Zosia..................5500.....??.... ...2 m i 2 t...19.04.06 Kingap...........Oliwia-3400...........9000....71......1 0 mies..19.04.06 Agnes_Bdg.....Julka-3060............7200.....68?....6 mies .......20.04.06 macieja8.......Kinga-3990...........8120.....69......6,5 m-ce…..21.04.06 Sylwia_76......Jędrek-4000.........10,40kg..???.....9 m-cy….....21.04.06 Silvia27 ........Kacperek-3950......10 kg ....81.....10 m-cy …....22.04.06 Sineqanone.....Ola-4150............9600.....??......8 m-cy………..22.04.06 Kasika1……Kacperek-3590......10,5 kg...80cm.....10,5mies......24.04.06 Patichris1......Maximilian.............................. 10 mies......24.04.06 słoneczko27...Martynka-3410...9350.....73.......10 m-cy .....28.04.06 asmana........Izabela-3500 ...... 8550......74......9 mies.......29.04.06 serek..........Joasia-3450.........8300......75.....9,5m -ca.....30.04.06 VIKI2...........Oliwia-3200........8500......68.......7 mies……...01.05.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też dziś piękny dzień.Milenka śpi a ja wcinam obiadek i zerkam na kompa. Ale Wam zazdroszczę z tym usypianiem maluszków.Ja próbowałam kłaść ją do łóżeczka ale działy się wtedy dantejskie sceny, wrzeszczała jakby ją ze skóry obdzierali, wyła kiedy znikałam z pola widzenia więc się poddałam chociaz nie wiem jak długo jeszcze pociągnie mój kręgosłup...Naprawdę po pół godziny usypiania jej na rękach chce mi się płakać ze zmeczenia... Całuski dla Kajtka!😘 Mina odezwij się! Miłej niedzielki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście śliczna pogoda, ale u nas chłodno. Dzięki Kingap🌻 Dziewczyny, ile razy w ciągu dnia śpią Wasze pociechy? Bo Kacpi od kilku dni spi tylko raz:O:( Co do usypiania, to póki co, schodzi ze mną do duzego pokoju, karmie go i ogładam wiadomości, potem mały jeszcze chwilke raczkuje i bawi się, a gdy zaczyna stekać kłade go do łózka i zasypia, W ciągu dnia biorę go na kolanka i daje herbatkę, momentalnie zasypia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×