Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna żona

Epoka lodowcowa w związku...

Polecane posty

A jak myśłicie?Jest sens ratowac związek?a moze bedziemy tak robic to do konca naszego alb jego zycia?czy oni coś sobie z tego robią??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kto ten
Do: mam chyba podobny problem: te 2 poprzednie moje wypowiedzi sa z topiku: "nie ufam mężowi" pod nickiem Ola 777, poczytaj jak chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam chyba podobny problem
dzięki jeszcze raz a kto ten! 😘 Mądra i .....odważna babeczka jesteś! :) Ja też nie rozumiem takich zdzir,które rozpieprzają cudze małżeństwa! Ja dziecka nie mam ale ta suka tak i chciała zdradzić męża:o Tym bardziej tego nie rozumiem. Dziękuję Ci jeszcze raz za rady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kto ten
No tak, też nie rozumiem kobiety, ale niestety takie tez się zdarzają, a w jakim jesteś wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam chyba podobny problem
31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kto ten
a napisz coś więcej o tej adoratorce mojego męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kto ten
SORRY!!!!!!!!!!!!!!!! miało być twojego męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam chyba podobny problem
prawie nic o niej nie wiem, za to ona chyba o mnie wszystko:( Zwierzała się mojemu mężowi, on jej. Razem chodzą na zajęcia, ma męża, 29 lat i dziecko.Ponoć to ona namawiała mojego męża na skok w bok(ale każdy mężulek tak się tłumaczy,więc nie wiadomo jak to było naprawdę)Znam jej imię, nazwisko, ulicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kto ten
to zadzwon do niej i powiedz, żeby Twojemu małżeństwu dała święty spokój, albo do jej męża wyslij anonimowego smsa z internetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej jak zadzwonisz...chociaż ona moze sobie nic z tego nie robić.ale bedzie wiedziała, ze masz na uwadze to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam chyba podobny problem
nie mam numeru telefonu, w książce telef. nie mogę znaleźć, o numerze komórki do jej męża nie wspomnę. Przyznam,że wolałabym pogadać z jej mężem nie z nią. Zapewne byłabym zdenerwowana a ta zdzira miałaby satysfakcję,że mnie wkurzyła.Lepiej gadałoby mi się z jej mężem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kto ten
A co Twój mąż o nie mówi jak się pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kto ten
ja na Twoim miejscu to bym pojechała do jej meza, ja jestem taka, że ze mną "krótka piłka", mówię co myślę i nie obchodzi mnie co inni powiedza, a komórce męża nie ma do niej numeru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kto ten
Aha, ja numer jej wzięłam z bilingów męża, może Ty spróbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kto ten
będę wieczorkiem, na razie muszę wyjść, ale pisz jak masz pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam chyba ten sam problem
miał jej numer, ale wykasował. Sprawdzałam spis telefonów, jej imienia faktycznie nie ma , ale przecież jej numer może być zapisany pod innym imieniem, np kolegi :0 Trochę zagmatwałam ale wiecie o co chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, wiem, robią tak często.pogadaj z mężem.jak się dowie to zrobi jej awanturę.skoro ona niszczy twojezycie, powinnas uprzykrzyc jej.good luck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kto ten
no a te billingi? sprawdz je, poza tym jeśli wiesz gdzie mieszkaja to z jej mężem pogadaj, a co on mówi o niej? tzn. Twój mąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam chyba podobny problem
wiem glammyx ;) Marzę,żeby uprzykrzyć jej życie, tak jak ona zrobiła to mnie. Mam nadzieję,że mi się to uda. Muszę "dotrzeć" do jej męża za wszelką cenę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam chyba podobny problem
mówi,że ją szanuje!!!!!!!!!!!!!!!! Bo chciała zdradzić męża ale nie zrobiła tego i mój mąż ją za to szanuje! :0 :0 :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kto ten
powiedz mu, że Ty też chciałaś zdradzić męża, ale tego nie zrobiłaś, niech Ciebie też szanuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam chyba podobny problem
od razu go o to zapytałam !:) Czy mnie też by tak samo szanował, gdybym chciała go zdradzić! Zapytałam też, czy gdyby jednak się z nią przespał, to czy też by ją nadal szanował? :p Odpowiedzi nie otrzymałam do tej pory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój facet nie odzywa sie do mnie, oprócz3smsów a widujemy sie raz na tydzien.w ostatnim napisał mi, ze nauczył się spawac.a co mnie to do cholery obchodzi???tylko na takie rzeczy go stac???ale on mnie wnerwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna zona
Az mi sie pisac nie chce. Bo po co pisac to co juz zostalo napisane przez mam chyba podobny problem. Wrócilam z pracy, ugotowalam obiadek i sobie na M. az laskawie wróci do domu z pracy. W jednej kwestii was nie rozumiem, dlaczego macie pretensje do potencjalnych kochanek? Przeciez jestescie z facetami i to do nich trzeba miec pretensje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna zona
glammyx - to spawanie pewnie bylo dla niego bardzo wazne ;-) Sorry nie mam polskich znakow na domowym komputerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla niego wszystko jest ważne prócz mnie.taka jest prawda.on poswieca mi 1dzien w tygodniu i kase wypomina bo go tak duzo kosztuje.a reszta to rodzice, brat, gry komputerowe, siostra.PALANT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna zona
A moze my za malo uwagi poswiecamy facetom i dlatego oni sa tacy zimni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kto ten
do nich owszem, ale do kobiet tez, też są ludzmi i pchaja się tam gdzie nie trzeba. jak mam nie mieć pretensjii do kobiety, która mi rozbija małżeństwo? Bo nie rozumiem. Że do męza, to tak, ale to załatwiam z nim sam na sam, ale mam pobłażać kobiecie, która mi życie niszczy? dlaczego niby? Mam do niej NIE MIEĆ PRETENSJII???????????????????????????/ cHYBA ŻARTUJESZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Może jej powinnam powiedieć: słuchaj, rób co chcesz z moim mężem, namawiaj go na seks, kradnij mu czas, który powinien spędzić ze mną i się mna nie przejmuj. Bo mąż ma swój rozum i na pewno ci nie ulegnie!!!!!!!!!!!!!! Hahahaha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam chyba podobny problem
do smutnej żony-mam pretensje do tej zdziry , bo nie rozumiem kobiet(szczególnie mężatek i posiadających dzieci)które rozkładają nogi przed żonatymi :o Dla mnie to zwykłe k................ Męża nie bronię, bo też jest winien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×