Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna żona

Epoka lodowcowa w związku...

Polecane posty

Hej Rozbity.Czasami Kobiety nie mówią o takich rzczach.A na pewno będzie jej miło jak ją czymś zaskoczysz zaprosisz na romantyczną klacje etc.powodzenia życzę.To miło, że niektórych facetów obchodzi co sie dzieje z ich żonami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, ze najlepiej od razu wyjaśniać niejasności niż żyć w nieświadomości, bo jak się nazbiera - to może być za późno. najważniejsze to przyznać ,że jest problem, wtedy wiadomo,że coś trzeba z nim zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorzej jeśli jedna strona nie widzi w sobie winy....i do niczego się nie przyznaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kurde baba--> uwierz,że zawsze ja wykazuję inicjatywę. gdyby nie to pewnie umarłabym bezdzietnie ... ale on potrafi mieć wtedy bóle głowy, brzucha czy kręgosłupa i tak od początku małżenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna żona
No to albo nie widzi, albo jest jej głupio zacząć rozmowę. Ja dzięki zlodowaceniu wstydzę się przytulić do własnego M. Nie wiem, czy właśnie nie jest zajęty czymś innym. Spróbuj albo zagadać, albo przejść od razu do czynów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnmnmnmnm
do smutn zona.........hej....ja tez moglabym miec taki nick...moj tak samo....rano przed kompem potem na 8 h do prcay i tez przed kompem...wraca z pracy przed kompa od razu i zasypia przy kompie badz telewizorze ! rok jesesmy po slubie atu takie rzeczy chyba to dobrze nie wrozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnmnmnmnm
wiecie co? ja juz nieraz jak maz przychodzi i chce sie kochac to ja mu mowei zeby sie poszedl z kompem pokochac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to moze powiedz mu, ze za kazdym razem jak siadzie do kompa w nocy to ty bedziesz uzywac wibratora albo powiedzcie, zekomputer jest wspólny i po prostu wy siedzcie a oni niech czytaja książkę w łóżku:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna żona
Normalnie jak u mnie. Też rano sprawdza, czy komputer działa ;-) , a po południu mało sobie nóg nie połamie tak sie do niego spieszy. Niestety glammyx chyba nie ma takich wielkich stringów, żeby choćby monitor ubrać. Ale jakieś reformy to pewnie bym dopasowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnmnmnmnm
tylko ze mi sie juz znudzilo strac wkolko przeprowadzac POWAZNE rozmowy ktore i tak nic nie daja, too bez senu a poza tym zeby on jeszcze cos konkretnego robil to kur...takie pierdoly robi ze szok, gry, oglada jakies walki dajcie spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz nie prowadze powaznych rozmów, bo oni sie wyłączają po prostu.a tu taki string na monitorze moze przemówi.... do nich moze przemawia pismo obrazkowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnmnmnmnm
a przy tym wszytskim to jest tak ze zawsze tak wychodzi ze jak sa moje urodziny imieniny to sie nie odzywamy i NAWET zlamanego kwiatka nie dostane wiecie moze to szczegol ale dla mnie to jest po prostu brak szacunku i tyle, a to jest dopiero rok po slubie!!! w niedziele mamy rocznice i jak znow ja spierniczy to nie wiem co bedzie bo w tym momencie sie znow nie odzywamy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wszystkie kobiety potrzebują takiego ciepła ?, czy może są wyjątki ? Moja żona nie ma do mnie pretensji jak jej nie przytulę lub pocałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnmnmnmnm
dla niego to szczegol........ale dla mnie nie wlasnie przez takie rzeczy mi sie juz starac nie chce,,,, dlatego daje mu jedna z ostatnich szans w niedziele!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ze są kobiety które nie lubią okazywania uczuc.ale to mniejszosc.moze ona po prostu o tym nie mówi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna żona
Rozbity, spróbuj przytulić. Wtedy zobaczysz czy potrzebuje. Może się po prostu odzwyczaiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Przytulam Ją. Dzisiaj to prawie całą noc byliśmy przytuleni. Nie wiem tylko, czy tego chce. Nie chciałbym, zeby moje zachowanie miało coś psuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zraniona2
Cześć Wam Dołączam do Was kobietki . Mój związek był taki sam. Żadnych czułości, zadnych rozmów tylko kilka lakonicznych słow. Moje próby odbudowania związku spełzły na niczym. Kiedy pytałam się dlaczego mnie nie przytluli nie powie czasami coś miłego. Stwierdzał jednym zdaniem. Mnie to jest niepotrzebne. O seksie nie było nawet mowy. Żyłam tak kilka lat , ale kiedy odkryłam że romansuje przez internet i wyznaje kobiecie takie czułości pękło coś we mnie. Własnie podjęłam decyzję i rozwodze się. Ta obojętność jednego z partnerów wynika z tego że po prostu nas niekochaną. Przykre bardzo przykre ale prawdziwe. Można związek odbudować ale do tego trzeba dwojga to fakt. Jest mi dziś cholernie ciężko i czuje się podle. Pozdrawiam wszystkie nieszczęśliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnmnmnmnm
hej zraniona...a powiedz gdzie zobaczylas ze on takie rzeczy pisze?? na mailu? gg? a co on na to jak powiedzialas ze chcesz rozwodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba mam podobny problem
witajcie kobietki! 🌻 Mój tak samo świata nie widzi poza kompem! Rano przed pracą, pierwsze co robi, to włącza komputer, po pracy je obiadek i oczywiście zasiada do kompa. Ostatnio jak coś wspomniał o dziecku, to mu powiedziałam,żeby zrobił je sobie z komputerem:p Może to było zbyt złośliwe, ale mam już czasami dosyć.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna żona
A jak myślicie, jak można naszych M. zmusić do zainteresowania się nami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze zatancz mu w sexownej bieliznie???albo w samej bitej smietanie?? przeciesz to tez jest jakis sposób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnmnmnmnm
ja wlasnie sie szykuje i na 17 ide na spotkanie zkoleznakami ze szkoly sredniej mamy wziasc zdiecia i ja mam wzisc ze slubu....wcale mi sie nie chce ich ogladac.....bo juz slysze te pytanie i jak w malzenstwie jest?? bo one nie maja mezow jeszcze....a moj maz wraca okolo 16 a na o 16:30 wychodze, nie chce patrzec i slyszec tego KILKANIA myszka jego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna żona
Chwilowe zainteresowanie to nie to o czym marzę. Po prostu chcę być widoczna cały czas. I powtórze po raz kolejny - nie chodzi mi o ciągłe noszenie na rekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnmnmnmnm
no wlasnie! opieram cie ! ja nie bede z siebie DZIWKI robic bo moze mnie wtedy zauwzy, ja bede soba i albo mnie zauwazy albo nie...nic na sile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kto ten
do mnmnmnmnmnmnm: Ja też mam rocznicę ślubu 14 sierpnia. ale raczej nic nie polanuję, a Ty planujesz coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kto ten
A może tak jak wczesniej pisałam zacznijcie mężów traktować jak powietrze, do działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×