Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Masz jakieś problemy hormonalne, tak? No to ten sposób jedzenia może Ci pomóc, bo to właściwie nie jest dieta. Zresztą, każda dieta działa, pod warunkiem, że po prostu szczegółowo przyglądasz sie temu co jesz i ile. Ja mam jeszcze jeden sposób, zapisywałam codziennie co zjadałam i liczyłam kalorie, jak dochodziłam do 1000 to tego dnia już nic nie jadłam więcej. Ale ja mam 10 -letnie doświadczenie w odchudzaniu, więc znam tabele kaloryczne na wyrywki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co jeszcze zauważyłam ciekawego? Jak uśpię Maksa w wózku i przełoże go do łóżeczka to on spi dłużej niż jak usypia odrazu w łóżeczku. Ciekawe, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taj mam problemy a tarczycą i przysadka mózgową :( Niestety :( A tabel kalorycznych nie znam wogóle. kiedyś tak, ale nie teraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może mocniej zasypia w wóżku? I potem byle co Go nie zbudzi? U Martynki niestety nie reguł :( Jak chce to śi długo, jak nie chce, to nawet najwymyślniejsze sposoby usypiania nie działają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewni zaraz bedę musiała kończyć bo jakis frajer zaczął wiercić :( i napewno obudzi mi Maksa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ta spacerówka Pro baby jest naprawdę super, jeszcze raz dziękuję za namiar! Niestety, nikt oprócz mnie nie podziela tych zachwytów :( Mąż narzeka, że kółka skrzypią, teściowa i mój tato, że Martynce w tym niewygodnie, bo nóżki wiszą w powietrzu... Acha, Martynka nie narzeka :) Ale ten wózek spełnia wszystkie cechy, jakie chciałam i cena była lepsza niz myslałam. A Mariuszowi powiedziałam, że jak mu się nie podoba, to mógł dołożyć ze trzy stówy, to byśmy kupili inny, może by nie skrzypiał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też wiercą, święto państwowe, ha ha A długo Maksiu już spi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To do następnego, miłego popołudnia! 👄 👄 dla Ciebie i Maksa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello helloo!!!! 🌻 Miło wieczór spędzacie? Kupiłam sobie dwie gazetki, będzie co czytać na wieczór. Martyna szaleje.Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc , niestety bede tu zagladac od przypadku do przypadku :( moj maz znalazl nowe zrodlo zarobkow (allegro). wyprzedaje swoje ksiegozbiory. siedzi na necie po poludniu i wieczorem.ja caly dzien z Leonkiem, dopiero jak zasnie wieczorem moge tu pogadac.teraz musze jeszcze rywalizowac :) z allegro. haloooo wszyscy juz spia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze raz ja :) wyslalam wam fotki Leonka,jak macie jakies nowe fotki to chetnie poogladam. postaram sie jutro wczesniej zjawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,jeszcze nie przeczytalam tego co wczoraj napisalyscie. Wiola dzis wstala o 5.30 ! :-0 Bede za jakas godzinke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj wrocilam od rodzinki,ledwo zywa:( Droga powrotnabyla straszna... Nie dosc,ze to 100km od nas to jeszcze Wiola marudzila(chyba zabki) i nie moglam tego zniesc bo cierpialam na skret kiszek:( Cudem wytrzymalam,a jak dojechalismy to tylko sie modlilam zeby winda nie stanela ;) Do dzis czuje sie nie zadobrze... Chyba to te swieze powietrze ;) tak na mnie dziala. Wiola jeszcze nie chce isc spac ... Ciagle cos broi. Bede znowu sama? Dziewczyny zjawcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie sie przebudzilam 😴 Adi i Wiola jeszcze spia :) Zjawila sie ktoras ??? Dziewczyny co wy robicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogolnie dzis na kafe malo ludzi :( Spokojnie ... ale to pewnie cisza przed burza, jak wczoraj. Tylko ,jak opuscilam forum wszytkie zaczelyscie pisac ... Podejrzane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam podziekowac za urocze fotki malych,kawalerow :) Sa 👄 fantastyczni !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko,co do tej diety to chyba ,,dieta Kwasniewskiego,, co? Podobna. Ja tez bym chciala schudnac 5kg :) Niby to nieduzo,a jednak taki zbedny balast przeszkadza niezmiernie:-0 Ciagle walcze ze slodyczami! Raz jestem gora,a raz one :( Hmmm.. Zazywam tez taki preparat ,,Thermo fat burner,, ale efekty nikle... Zreszta tylu,juz probowalam :ocet jabklowy,chrom ... Njalepszy sposob to M.Ż. ;) no i ona pomaga na 99%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti - dzięki za zdjęcia. Leonek jest naprawdę bardzo ładny :) a raczej przystojny ;) Ma taką dziewczęcą urodę :) Nie mylą go ludzie z dziewczynką? bo nam się to ciągle zdarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha a nam sie zdarza,ze myla ja z chlopcem ;) No nie lubie takich pomylek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie już przyzwyczaiłam bo nawet to, że Maks jest zawsze ubrany po chłopięcu to i tak mówią, że to dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu tak pozno Karola? Wiole,juz slysze jak sie powoli budzi :-0 Bede musiala jej dac jesc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola moze byc cala na rożowo,a i tak pytaja czy to chlopiec :( Ludzie sa dziwni na chlopcow mysla,ze to dziewczynki i odwrotnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×