Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Hejo 🖐️ Taka piękna pogoda więc wybrałam się z Wiolą na spacer , poszłam po koleżankę , dzieci razem biegały po cmentarzu ,a tu Wiola przychodzi do mnie z brudną ręką ... :-0 kupa 😠 Dopiero potem zauważyłam ,że ma całe buty w niej umazane i spodnie :-0 No i to był nerwowy koneic spaceru :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do loli 27 no super mój patryk półtoraroczny zrobił wczoraj kupe az po pachy prawie:)a jadł jagody wczesniej wiec kupka była fantastyczna od razu do wanny sie nadawał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do fotek to naprawdę wyszły karygodnie :-0 Jak będę miała towar to coś poślę ,bo już Adi dostarczył je siostrze na sprzedaż ;-) Kasy potrzebuję w tym miesiącu jak nigdy . Wydatki takie ,że aż mnie ciarki przechodzą. Kupiłam Wioli buciki z Bartka - tylko 140 zł :-0 Cena mnie przeraziła ,poszłam do CCC mieli super buciki , dużo tańsze ale moje dziecko tak szpotlawo w nich chodziło ,że musiałam wrócić po tamte ... Kolejny wydatek to moje buty ;-) ceny nie wspomnę... ale kupiłam 10 dni temu buty za 59zł i po 9 dniach reklamowałam 😠 porozklejały się , przemakały, czybki się schodziły i na dodatek odpadł mi obcas ! 😡 Nie wspomnę ,że parę dni temu reklamowałam półbuty ... No i na koniec doszły nowe szkła i ramki do okularów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) noe - taka kupka to jeszcze ujdzie jeśli zrobił ją w domu , ale na dworze to już gorzej :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola - widzę ,że czuwasz na posterunku , podobno ma u Was padać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - mnie też przeraziła cena butów Bartka, zwłaszcza, że nie uważam, że są warte tej ceny. Ja na wiosne kupiłam Maksowi świetne buty za połowę ceny \"Bartków\" dlatego teraz szukam czegos godnego uwagi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wszystko było by super gdybym akurat nie załozyła mu jak na złosc normalnej tetry i te pozostałosci po niestrawionych jagodach te pesteczki sie powbijały a ja musiałam to prac ohida:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK pisz sobie ,ja jeszcze posiedzę chwilę ;-) Wiola patrzy na Teletubisie ;-) Wreszcioe kupiliśmy odtwarzacz DVI IVHS :D hurra -przynajmniej nie będzie ,że kompa my zepsułyśmy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - Maks śpi :) Padł po spacerze. Jak tylko weszliśmy do domu, zaczął ziewać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Czy ktos tu jeszcze jest? :) Karolina - też bym chętnie poznała jakis fajny spoósb obróbki zdjęć. A zwłaszcza - jak zrobić taką niespodziankę jaką Ty zrobiłaś :) Podzielisz się wiedzą? Beatek - moja Marta tez przechodziła okres ponownego popuszczania w majteczki. Mój sposób był dość prosty - co chwilkę pytałam (lub niania) czy chce siusiu. A jak popuściła, to mówiłam, że to jest fuj, że duże dziewczynki nie robią w majteczki itp. W tej chwili zawsze jak siada na muszlę, to się dopytuje \"Mamo, oblany nie?\" Co oznacza mniej więcej \"Mamo, nie nasiusiuałam w majtki?\". No i, odpukać, od około dwóch tygodni spokój. Jonka - sądzę, że dla najlepszych koleżanek z forum musisz (!) zrobić wyjątkowy wyjątek, jakby to powiedział Kubuś Puchatek, i wykonać stosowną dokumentację zdjęciową :) Loli - serdecznie współzczuję Ci z powodu choroby Babci. Za kilka dni minie rok, kiedy straciłam moją najukochańszą babcię, która przez wiele zastępowała mi mamę. To trudne chwile, ale każdy, bez wyjątku, musi przez to przejść. Najważniejsze, żeby wierzyć, że potem może być już tylko lepiej. Trzymaj się dzielnie i może jednak jeszcze zobaczysz się z babcią? Ania - jak Ty do nas tak rzadko zaglądasz, to nie znaczy, że o Tobie nie pamiętamy. Wręcz przeciwnie. :) No i za WAs też mocna kciuki, żeby już Kubuś wrócił do zdrowia. Ostatnio wysłałam Wam fotki Marty, ale nie wiem czy dotarły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a juz niech strace wyprałam !!!! zaraz włąsnie sie wybieram na spacer tez mam nadzieje ze nie bedzie zbierac kupek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola to ostatnio twardy zawodnik ;-) Tak się buntuje jak ma spać w dzień ... Wydaje mi się ,że ona już nie odczuwa potrzeby drzemki w dzień :-( a powinna do 3-go roku życia , no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - dzieci są różne, jedne nie śpią w wieku 1,5 roku a drugie lubia sobie kimnąc aż do 4-5 lat :) taki chyba jest Maks ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KArolina - skąd takie przypuszczenie? Dużo roboty pewnie? Loli - nawet w przedszkolu jest leżakowanie, więc dłużej niż do 3 roku życia dziecko powinno spać w dzień :O Marta przestała spać w dziń (w ogóle!) jak miała 11 miesięcy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :D Ułożyłam spać swoje kochane maleństwo :) Wstała dziś o 6.20, więc pomyślałam, że mi się to słusznie nalezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko ,ale nie jest obowiązkowe ;-) Sanepid się doczepił do tego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam się do próśb, choć nie wiem, czy mogę na to liczyć po mojej wczorajszej wpadce ze zdradzaniem tajemnic :( Fajnie, że spotkałysmy się niemal w komplecie :) I wysyłam ciepłe mysli do Chwilowo Nieobecnych - Beatki, Ani i Danti :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×