Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Jonko - nie wiem czy pamiętasz jak jakiś cas temu \"znikły\" mi zdjęcia i wiele innych danych z dysku po awarii prądu. Jakimś cudem, pomimo tej awarii i dwóch formatowań dysku udało się odzyskac sporą częśc zdjęc. Może więc i u Was nie wszystko stracone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy topik podupada :O? mam pytanie czy Wasze urwiski się jąkaj ą bo Patrycja jakiś czas temu zaczęła , wygląda to tak jakby szybciej myslała ni z mówiła i powtarza pocz ątek słowa kilkakrotnie , wyczytałam że może jst to jąkanie rozwojowe ale czy aby napewno czy tak wcześnie może wystąpi jakanie dorosłe trochę się martwię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Patryka wczoraj udziabał komar w ucho i tak mu spuchło i oklapło ze wygladał hm tak jakos nieproporcjonalnie z jednym uchem wiekszym czerwonym i oklapłym :( ale dzis juz ok:) co za menda z tego komara!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanko,a raczej potrzebuje waszej pomocy. widzialam w \"mamo to ja\"jak prezenterka pokazywala kocyk swojego synka z jego najmlodszego okresu.byl to gotowy kocyk na ktorym bylo napisane jesgo imie.data urodzenia waga itd.nie wiecie gdzie to mozna zrobic??????kolezanka we wrzesniu/pazdzierniku rodzi i chce jej zrobic taki prezent!dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszyj , a moze gdzies daj gdzie jest haft komputerowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Mój Maciuś jeszcze niewiele mówi, więc ci nie pomogę :( ale wydaje mi się, że u Patysi to przejściowe :) Noe współczuję Patrykowi :( Jonko na pewno uda się odzyskać zdjęcia-swoją drogą ja, co jakiś czas kopiuję wszystkie na cd r-w, tak na wypadek takiej wpadki. Karolinko łączę się z tobą w bólu u mnie też kicha-dzieci chore-miałam jechać do Kątów Rybackich.............a Marek zagroził mi rozwodem z tego powodu. Sam złapał anginę-nie leczył, zaraził mi dzieci i jeszcze na koniec zechciał wmówić we mnie poczucie winy-eh w ogóle do dupy jestem-wszystko robię źle. Zaglądam do was, ale nawet pisać mi się nie chce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ Beatek - Maks też takjaby się jąkał, ale nie przerywa słów, tylko zdanie nie może dokończyc i zaczyna je po 3-4 razy od początku., Widzę, że musi się skupic żeby móc powiedziec to co chce. Aniu - trzymam kciuki za Ciebie bo z tego co piszesz i z opisów GG wnioskuję, że nie jest Ci łatwo. Ninko - a Ty może byś coś więcej napisała. Danti - hop, hop! Gdzie jesteś?! Nosek - nie mam bladego pojęcia. W Niemczech takie rzeczy robi Pampers. wysyła się do nich dane dziecka i oni odsyłaja koszulkę czy kocyk, ale w Polsce to nie wiem. Może jakieś artystyczne wyszywanie. Ale to pewnie dorga impreza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć LAski! Smutno tu u nas... Aniu - czy już definitywnie nie jedziesz do Kątów? A może uda się w innym terminie? Teraz pogoda i tak nie jest plażowa... Szkoda, że chlopcy chorzy - buziaki dla Was!!! Noe - dzieki za Przykazania komputerowe :) Loli - śliczna jesteś i bardzo ci do twarzy w nowej fryzurze :) A Wiola i tak jest do Ciebie podobna, wspomnisz moje slowa, jak ona będzie w Twoim wieku ;) KArolina - dziękuje za zdjęcia Maksa - on jak zwykle czadersko wychodzi na zdjęciach - maly zawadiaka :) Slodki jest :) Ninko, Beatko, Danti - 👄 A u nas: KOmputer nawet nie ruszony, tyle, że jakoś udalo się częśc zdjęć odzyskać, ufff... Nie znoszę laptopów 😠 Ale nie mam innej możliwości... Janek od 4 dni dostaje Nutramigen na deser... zjada go z wielkim apetytem...Pozostaje mi się pogodzić z tym, że jest to początek końca mojej przygody z karmieniem.... Ale wlaściwie to nie będę żalować... Najwyższy czas się wreszcie wyspać i może wyjść gdzieś na dużej ;) I tak wylącznie piersią by karmiony niemal 5 miesięcy... Martynka jest już chyba gotowa do przedszkola - definitywnie pożegnaliśmy pieluchy. Jak w nocy jej się zachce siku to wola... W dzień sama korzysta z toalety. Czasem tylko, jak chce mi zrobic na zlosć, bierze nocnik.. Nauczyla się ostatnio sama ubierać - tzn wkladać majtki, skarpetki, koszulkę przez glowę...Nieporadnie na razie to jej idzie, ale ćwiczymy ;) Zachowanie jej się nawet poprawilo, już nie awanturuje się tak strasznie jak jeszcze niedawno - można jej sporo wytlumaczyć... I opiszę Wam jeszcze ostatni tekst: Siedzimy w kuchni, mala je serek. Wyciąga lyżkę do mnie, żebym też zjadla. Ja mówię, że nie mogę, bo karmię Janka,a on jest uczulony. Na to Martynka: \"A ja mogę jesc serek, moja lalka nie jest uczulona\" :) Idę spać, dobranoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D No to i ja Wam napiszę coś śmiesznego. Od jakiegoś czasu niania uczy Martę literek. Któregoś dnia, siedzieliśmy przy stole i jedliśmy obiad. Marta już najedzona stanęła przy swoim krzesełku i zaczęła literować nazwę Drewex: \"d jak dom, r jak jowej ;) e jak Emilka, w jak wóziek, e jak Emilka (x pominęła ;) ), jaziem: krzesełko\" :D :D :D A i ostatnio zapytała co pije tatuś. Odpowiedziałam, że koka kolę, a ona na to: ja teś chcię koko lalę :D :D :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no, co jest gzdie sa wszyscy? halo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy macie gdzieś adres do tego pediatrycznego forum co kiedyś podawałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Karolina - nie, nie mam... Ninko - świetne, przeczytalam Mariuszowi, oboje się uśmialiśmy :D U nas nic ciekawego, no moze poza tym, ze zrobilam dzis wreszcie badanie TSH i okazalo się, ze mam szalejącą niedoczynność tarczycy :( Tabletki do końca życia :( Pozdrawiam Was mocno i caluje 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejej zamykamy :( czy to \"udane\" lato tak na Was działa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka- smutne to z z tarczyca:( ja dzis szalałam na zakupach w sumie to szlałam ale wydałam niewiele tylko sie nadenerwowałam . bo w tesco chcieli mnie zrobic na 30 pln , az w koncu mi pusciły nerwy i prawie nawrzeszczałam na babe w obsłudze klienta ktra konieczniechciała mi wcisnac ciemnote ze bluza kosztuje tyle co na metce a nie tyle co wyskakuje a wyskakuje na kazdym czytniku inaczej:O, naszczescie i tak zapłaciłam tyle ile planowałam :)ale okazłao sie po wyjsciu z tesco ze nabili mi dwarazy skarpetki po 8zł a ja jedne tylko maiłam wiec poraz kolejny prawie juz dostałam białej goraczki:9 potem jeszce wjechałam do m1 do reala gdzie za spinacze zapłaciłam nie tyle ile było a nie mogli tego w systemie zmienic a ja je chciałam!!1 wiec po 10 min sprzedali mi ten koszyk z tymi klamenkami:) i oddali róznice! nadodatek Patryk tak szalał jak nigdy wcale mnie nie słuchał , latał jak opetany po hali, wrzeszczał i sie przewracał specjalnie a ja myslałam ze mnie cos strzeli zaraz :( wpadł do kwiaciarni zabrał kwiatka gerbera z wiadra i mi dał:):) poszperałam troche na tych\'sale\" ale wiecej mnie to kosztowało nerwów niz korzysci z tego maiłam , udało mi sie kupic dwie koszulki cherokee po 2,70 i bluze za 10 pln oraz spodnie dla łukasza za 34 a była cena 49:):)oczywiscie maluch naciagnał mnie na jakies autko , maz na narzedzia a ja sobie nie kupiłam nic :( wiecej nie jezdze na wyprzedaze bo to sciema :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie poddam sie!!!! nie nie nei!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko moja skrzynka wionie pustką :( jest puściutka :o nie mam zdjęc od Was już chyba ze 3 tyg wiem wiem sama mało wysyłam ale i mało \"cykam\" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po to Ninko! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ My dziś pojechaliśmy na stadnine ale okazało się, że w okresie letnim konie wywożą na łaki gdzieś za miasto i nie ma ich na wybiegach :O Poszliśmy więc nad morze ;) (zdjęcia już wysłane) Dziewczyny kochane, odezwijcie się na dłużej. Napiszcie co u Was i u urwisów. Szkoda, że nie mozemy się zgrac na pogaduchy ale chociaz będziemy wiedziały co u której się dzieje. Musze kończyc bo właśnie mi się przypomniało, że nie mam nic na obiad. Muszę isc poszperac w zamarażalniku, może znajdę jakieś zapomniane pierogi ;) Pozdrawiam Was mocno. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O Nie wiem czy do mnie też wysyłałaś, ale jeśli tak, to nie dostałam zdjęć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Dorwalam komputer... Mariusz laskocze malego, wiec mam chwilke... Nasz komputer stacjonarny nadal w rozsypce - domowy \"szpec\" postanowil sam go naprawic i takie są tego efekty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noe - no to mialas przygody... Ja dawno juz nie bylam w zadnym wiekszym sklepie... Zresztą nie żaluję - kasy nie ma to i chęci na zakupy... Nic ciekawego się u nas nie dzieje, MArtyna szaleje jak zwykle, wstaje wcześnie rano, chodzi spac okolo 20.00. Janek Jest regularnie dokarmiany, ale nie mam sumienia go calkiem odstawić... Aniu - za 10 dni uroczystosć, co? ;) A w sierpniu się zaczną trzecie urodzinki :) I drugie urodziny naszego topiku :D Spadam , cierpliwość malego już na wyczerpaniu... Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, to jakie macie adresy mailowe, że nic do Was nie przychodzi? :O Wysyłałam na te co macie pod nickami bo poprzednia książkę adresową ukradli mi razem z komputerem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - nie wiem dlaczego, ale tam był podany jakiś komunikator na o2 :O Mój właściwy adres to: Ninka35@op.pl 🖐️ Jonka - a Ty nie wracasz wkrótce do pracy? Coś mi się kojarzy, że miałaś wracać po macierzyńskim. Jak dziś u Was z pogodą? U nas wbrew zapowiedziom, z samego rana było ... chłodno :O Marta ostatnio zrobiła się niegrzeczna i uparta. O prawie wszystko jest w domu awantura. Chwilami nie mam już siły na nic. :( Mam tylko nadzieję, że w końcu doczekamy się kilku dni ładnej, słonecznej pogody i jakoś dziecko \"wybiega\" te fochy i dąsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - już zmieniłam ;) Nie wiem jak u Ciebie teraz, ale u mnie jest niemiłosiernie gorąco, coś ok. 30 stopni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×