Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Dziekuje Wam za wiare we mnie 👄 Musze sie przyznac ,ze w kasie brakowalo mi 14zl, musialam sie machnac ,jak mialam duzy ruch ,a drobnych na rozmiane mi braklo (bo mamy automaty na lozka i musimy rozmieniac) bo nie mialam 2 i 5 zlotowek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przynajmniej z prasowaniem mam spokuj do kolejnego prania ;) Jutro znowu 12h , koleżanka ma przyjechać po mnie i dotrzymać towarzystwa ;) samemu trochę ciężko wszystko na koniec ogarnąć i jednocześnie pilnować pieniędzy, które mamy w szufladzie na klucz :-0 W dzisiejszych czasach jest niebezpiecznie:( ,a Adi po mnie nie przyjedzie bo wróci dopiero w piątek popołudniu... Ale szykuje nam się piątek wspólny ❤️ i sobotni poranek:) bo mam na 15-22.00 Dziewczyny zaniedbuje was trochę ,ale w wolnej chwili jestem z Wami ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Loli Jesteś naprawdę dzielna :) A tymi 14 zł się nie martw, nabierzesz wprawy i już nigdy nic nie będzie Ci brakować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola Wiolę mam na kolanach ;) więc ciężko pisać :-0 Ale wszystko bardzo przeżywałam bo spać nie mogłam i ciągle tylko solarium mi się śniło :-0 Raporty itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi nadal śnią się więce pogrzebowe :O Taki urok, jak się coś przeżywa to tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( no to masz jeszcze gorzej niż ja ... Ale naprawdę zasnąć nie mogłam jak miałam stanąć sama po jednym dniu i to jeszcze zielona :-0 Nadal jeszcze wszystkiego nie pamiętam więc mam ściągi ;) Ale z kasą to jutro będę powoli im wydawać i niech czekają :P Bo potem ja zapłacę braki a nie oni 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj chciałabym nie wpadać w panikę ,ale czasem nie idzie się nie denerwować ,jak stoi ci 8osób chcą rozmienić i kupić kremy, a kasy brak ,a na dodatek łóżka do czyszczenia i odblokowania ,a ja jedna do wszystkiego 😠 człowiek ma tylko dwie ręce i się nie rozmnoży :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie miszą zrozumieć, że jesteś jedna, jak nie to fora ze dwora i czym tu sie przejmować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypoczęłam dzisiaj :) ale miałam dziś kryzys i chciałam olać tę robotę... Jednak za 2min mi przeszło i podejmuję wyzwanie, popracuję kilka miesięcy i zobaczę ,a jak nie będzie mi pasować to poszukam czegoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Karola szef ,jest cały czas na zapleczu i dwie dziewczyny co prowadza papiery ,więc trzeba uważać co się mówi klijentowi. I nawet ,jak ktoś przyjdzie za 1min 22.00 muszę go wpuścić! No i jeszcze jak ktoś chce kawę to też mam ją zrobić (1zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozatym jeszcze nie mam żadnej umowy ,nic. Pracuję ,jak siostra i Monika ,a kurczę nawet żadnej poważnej rozmowy nikt ze mną nie przeprowadził, mialam miec tydzien lub dwa szkolenia ,a miałam 7h ! A na drugi dzień już sama ,więc chyba mnie zatrudnią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to jest u prywatnego pracodawcy, szefa widziałam ale tylko dzieńdobry i zaprowadził mnie do ubikacji na magazynie ,bo na salonie mamy awarie:-0 więc chodzę tylko raz dziennie i staram się mało pić , odpukać!!! żeby mnie sr.... nie dopadła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola Maksiu też jeszcze nie śpi ??? Gdzie ty się zawieruszyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maksik własnie postanowil że pomeczy jeszcze troszke mamę ;) ale już sobie spokojnie leży :) Loli - przerabiała to o czym móiwsz, cyzli nawał roboty, ludzi i szefa na zapleczu. U mnie skutkowało powiedzenie: \"Chwileczkę, jesetm sama i jak skończe z tym Panem/pania to do pana/pani podejdę\". Nie zdażyło się żeby ktoś się obraził czy żeby szef zwrócił mi uwagę. Ale muszisz wypracować swój sposób. po kilku dniach nabierzesz wprawy i wszytsko bedzie Ci szło zręczniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie zbereżne maile dostaje od żony kolegi Adika ;) ale zawsze się mamy z czego pośmiać ;) Wiola nadal buszuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie masz, że mas ztak blisko do rodziny, mama na miejscu, babcia na miejscu no i pewnie jeszcze mnóstwo koleżanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Wlasnie tanczymy z Wiola do smerfnych hitow :) uwielbia ,, Bajlandio,, Kurcze zeby tak szlo sie jej naprzytulac i nacalowac ❤️...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×