Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Juz jestem, zapraszam na pyszne kanapeczki, z szynką, serkiem żółtym i sosem czosnkowym :D Nie chce mi się teraz jeszcze gotować obiadu, Martynka zjadła zupkę ze słoiczka przed spaniem, dla mnie nie ma zupek w słoiczku ;) Danti, pomyślnych łowów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do braku pieluch - chyba każdemu ię takie jazdy czasem zdarzają, ja kupiłam kiedyś ze sknerstwa w Carrefour paczkę pieluch marki Carrefour. Okazały się straszne, jakaś folia na zewnatrz, chropowate i w ogóle, więc odłozyłam je do szafki. I teraz, jak mi się zdarzy niespodziewany brak zapasów, zawijam Martynę w ten szajs i pędzę do jakiegoś sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżbym została sama? ;) czekam cierpliwie, tymczasem: Dziś posiedziałam na anestezjologii do 10.00. Potem, kozystając z tego, że mam chwilowo autko, pojechałam zaklepać sobie miejsce na stażu w pogotowiu. Tuz obok stacji pogotowia jest hurtownia artykułów dziecięcych... :D Macie rację, MUSIAŁAM tam wejść po parę BARDZO POTRZEBNYCH rzeczy :D Kupiłam body i kaftanik, książeczkę z Puchatkiem, kilka słoiczków, w razie, gdyby dopadł mnie znowu leń i dwie paczki pieluch po bardzo korzystnej cenie :) I to jeszcze nie koniec, bo wracając do domu wpadałam do hipermarketu, bo mój mąż ma dzis imieniny. Potrzebowałam jakis prezent i parę rzeczy do skomponowania imieninowego menu. kupiłam mu maszynkę do strzyżenia włosów, bo stara już się zepsuła a do fryzjera on nie lubi chodzić. I juz mam w piekarniku sernik :D :D A na kolacje będzie sałatka - specjalność mojej koleżanki z Gdańska. Jak będziecie chciały to Wam podam przepis, jest genialna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, Karolina, u nas też będą dziś schabowe :) A jak dajesz Maksowi udko z kurczaka, miksujesz, czy w całości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miksuję mu już drugieg dania od dawna, wcina w kawałkach i miesko i warzywa. Jak widzi łyżeczkę to ucieka, no chyba, że to pora jedzenia zupki ale wtedy musze sie nieźle nagimnastykować żeby zjadł cały słoiczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatek
dziewczyny napiszcie co wasze pociechy jedzą na podwieczorek , bo brak mi już pomysłów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy do tego ile zje w nocy ale do niedawna było tak: w łóżlku dostawał kaszkę z butelki 0o. 10 serek lub jogurt ok.12.30 zupka ze słioczka ok.15.30 obiad potem jakieś owoce: jabłka, rodzynki czasem herbatnik lub jakieś ciasto domowe 0k.19.30 kaszka na kolację Teraz mu sie troche pozmieniało ale zupka i obaid są tak jak do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sałatka jest z piersi z kurczaka w martynacie gyros, smażonej, oraz z cebuli, majonezu,kapusty pekińskiej i keczupu oraz kukurydzy. Zaraz napiszę, jak po kolei to robić Beate - Ja Martynce daję zwykle banany, wczoraj dostała danonka, czasem kromkę chleba i jogutr naturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na podwieczorej przeważnie daje owoce ale Maks nie jest wymagającym dzieckiem (w tej kwestii :P) i uwielbia jabłka i rodzynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Karolina, ja właśnie dąże do takiego jadłospisu, bo mam wrażenie, że Martyna za mało warzyw je I w ogóle mam wrażenie, że za mało je, tylko skąd te 14 kilo? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatek
ile ważą wasze dzieciątka .Moja Patrycja VIII 2004 w tej chwili ok 10 kg - czy to nie jest za mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to? Ostatnio pisałaś, że masz wrażenie, że je za dużo, że wyjada ziemniaki z talerza taty ;) i że wszystko pochłania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks waży gdzies przed 11kg, napewno nie więcej więc myslę, że Twoja córka waży wystarczająco :) Zreszta sprawdź w siatce centylowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz piszę ;) Trzeba 2 filety z kurczaka pokroić w kostkę i zasypać przyprawą do Gyros, jest z Kamisa albo z Kotanyi Zostawić najlepiej na noc w lodówce i na drugi dzień smażyć. Wystygnięte przełożyć do miski, na filety keczup, potem 1 cebula posiekana, majonez, kukurydza, znowu keczup, majonez i kilka liści pekińskiej, pokrojone -jak widzisz, warstwowa NAjlepsza jest następnego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W centylach jest ok, i waga i wzrost powyżej 97 ;) Ale z tym jedzeniem to jest tak, że nie je tego co powinna, tylko wyjada nam z talerzy i jest mi ciężko ocenić, czy je tyle, ile powinna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatek
moja niuncia też sporo je , czasami myślę że ją przekarmiam. 8- 3 danonki 11-2 parówki 14 - obiad zupka lub drugie solidna porcyjka 17- kanapka lub jakieś placki, budyń 20 -kaszka (zazwyczaj cała butla) Oprócz tego kiwi , mandarynki , ciastka ew.czekolada. Co wy na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, właśnie się zorientowałam, że poprzedni post był do Beatek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze! To dużo! Najbardziej zaskoczyły mnie te placki bo Maks nie chce ich ruszyć :O A z czekoladą i egzotycznymi owocami to jeszcze czekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieee, taki talent to ze mnie nie jest ;) Beatek - Bardzo ładnie zjada Patrycja! No i podziwiam, że chce Ci się placki smażyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks tez je najchetniej z mojego talerza ale mam na to sposób. Nakładam jego porcję na swój talerz i podaję mu. Wtedy on jest zadolowny, ze je \"to co mama\" a ja, że zjadł to co dla niego przygotowałam ;) Trzeba sobie jakoś radzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uściskaj Księżunia!!! ;) Do następnego! Martyna jak na razie śpi, aż mi dziwnie;) Przypaliłam sernik :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem Leo spi,padl o 13 .pewnie zaraz wstanie i bedzie glodny:) och z tymi pampersami to czasami mnie nerwy biora.latam po sklepach i szukam odpowiednich (nigdy niema tych co potrzeba:) ) Leo na sniadanie i kolacje dostaje kaszke na gesto w miseczce zrezygnowalam juz z butelki. a jak u was jest z karmieniem,Urwiski daja sie karmic czy jedza juz rekami-lub lyzeczka-.Leo chce jesc sam najlepiej raczkami wklada wszystko do buzi ile wlezie:P-DLATEGO DOSTAJE NA TALERZU TYLKO KILKA KAWALECZKOW I DOKLADAM.ACH TEN CAPS LOCK no wylaczyl sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka to musisz sie pilnowac,jak bedziesz codziennie odwiedzac ta hurtownie to zbankrutujesz:).wiem pokusa jest Wielka. zrobilam dla Leonka zielona zupke(doslownie), brokuly i kalafior.zupka krem ciekawe co on nato. musze leciec bo sie obudzil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×