Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Maks nienawidzi piosenek dla dzieci, uwielbia za to kubańskie i brazylijskie rytmy, tak jak mama ;) a najlepsza mózyczka to ta z \"M jak miłość\" i podkład do prognozy pogody na 1 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki rozmiar ubranek
moze Wy mi pomozecie:-)Jaki rozmiar ubranek nosza ok. 1,5 roku maluszki?Please Dziewczyny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki rozmiar ubranek
ok-dziekuje🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loli - gdzieś Ty sie podziała? Chyba wykończyły Cię te tańce? Ja też musiałabym sie wybrać na jakis bal, w kńcu karnawał mamy ;) a ja nawet Sylwestra przespałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Przepraszam Was bardzo, że tak mało się odzywam ale miałam ostatnio duzo pracy no a w domu niestety brak netu chociaż wiercę już mężowi dziurę w brzuchu żeby coś z tym zrobił . Jutro postaram się Wam wysłać zdjęcia mojej niuni. Loli juz o tym pisałam jetseś dzielną kobietką, Ninka rozumiem co czujesz, tylko umnie to teściowa zrezygnowała z opieki z dnia na dzień i też musiałam w ekspresowym tempie szukać niani ale odkąd znalazłam Anię jestem spokojna o swojego maluszka. Wyobraźcie sobie, że niani Natalka pięknie robi na nocniczek, a ze mną nadal się bawi w sikanie na dywan. Wczoraj natomiast nie chciała spać w łóżeczku tylko przytulona do mamy, a najlepiej na mamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc a ja znowu mam sajgon w domu...rozbilam samochod, mi i pasazerom nic sie nie stalo,ale auto troche ucierpialo. :( nocowalam znowu u mamy,niemialam jak wrocic z Leoskiem do domu.jeszcze nieznam kosztu naprawy i nie widzialam sie z mezem.wiec dopiero sie zacznie:P a pozatym jest ok. Leo rozrabia,a ja szukam pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leonek spal miedzy mna a babcia i byl zadowolony:) zasnal w pozycji-glowa na mamusi,a nogi na babci glowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję Ci danti ale jak to sie właściwie stało wjechałaś w kogoś ? Najważniejsze,że nikomu nic się stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nikogo nie ma to ide do sklepu i na spacerek.do zobaczenia...pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Fishka,wpadlam w poslizg i bam!!!uderzylam w busik ktory stal w zatoczce,a wlasciwie nie calkiem w zatoczce bostal pol na pol i chcialam go wyminac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej ze busik bez strat ,tylko kolpak pekl i leciutkie otarcie,a moje autko ucierpialo o wiele bardziej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz danti ja Ci nic napewno nie mogę doradzic ponieważ nie mam prawa jazdy (tylko się ze mnie nie śmiej) i zawsze to mój mąż prowadzi samochód ale jeżeli wpadłaś w poślizg i busik nie stał dokładnie tam gdzie trzeba to chyba to nie będzie Towja wina ? pzrepraszam,ze tak powoli odpowiadam ale internet się muli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smiac sie nie bede przeciez to nie jest obowiazek miec prawko:) a wina byla moja.ale sie dogadalam z facetem i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
net faktycznie zamula:( puscilam Leonkowi heja(czyt.teletubisie) i mam czas dla siebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Karolina Maksiu spi? Leonek jeszcze na nogach ,robie eksperyment i czekam kiedy padnie sam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leo siedzi na nocniku jak znikne to znaczy ze zmieniam mu pampersa:P ale zaraz wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o operację z nocnikiem czy ze spaniem? Maks właśnie poszedł spać :) co bardzo cieszy umęczoną rodzicielkę :) A mąż to pewnie wściekły, co? Ale jakby to on rozbił samochód to pewnie nie byłoby problemu :O A masz już jakąś pracę na oku? ja też chętnie bym sie gdzieś zahaczyła ale nie wyobrażam sobie pracy dla kogoś a żeby móc pracować sama dla siebie to muszę być całkowicie dyspozycyjna :O Niestety nie mam tego luksusu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
operacja nocnik. z praca ciezko:( a z samochodem to tak jak piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja narazie nie pokazuję Maksowi nocnika ale to z własnej wygody :P Podła matka jestem, ale nie chce mi się latać za nim ze ścierką. Wygodnie mi z tymi pieluchami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ Danti, Karolina ❤️ fajnie, że jesteście! Tylko zrobię sobie kanapke i kawę i już do Was dołączam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Jonko! A nie lepiej jakiś pożądny obiadek zjeść? Ja zaraz nastawiam więc zapraszam :) Koleżanka poleciła mi ostatnio kapiele z siemienia lnianego dla Maksa i dziś całe przedpoludnie gotowałam to paskudztwo. Będę mu tym przecierać twarz. Zaszkodzić nie zaszkodzi, a może pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze na chwile uciekac LEO MA OSTATNI PAMPERS!!!DE DO SKLEPU:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti - ja ostatnio w świeta miałam taką akcję, objechałam całe osiedle i nawet odwiedziłam hipermarket ale niestety. Dopiero za drugim razem udałam się do apteki, która wcześniej była zamknięta (bo przeczytałam w gazecie, że musi być otwarta) i okazało się, że wcześniej panie jadły obiad ale nie pomyslały, żeby zrobić to na zmiany lub zwyczajnie powiesić kartke informującą o przerwie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×