Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Witam🌻 wóciłam, dłużej już nie chcieli mnie trzymać:) :) a tak poważnie skończyłam wcześniej niż myślałam. Zupełnie nowe doswiadczenie zyciowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ,uśmiałam się z ostatniego wpisu Eli,mam nadzieję,że to nie ona zrobiła ten wpis.Ela jak dojedziesz do domu to się szbciutko zaczernij bo ktoś pisze na twoje konto te wulgaryzmy a mam nadzieję ,że jesteś porządna dziewczynka. Hej,Glamur gdzie się dzieciaku podziewałaś ,długo cię nie bylo chyba za wiosną ganialaś . Szymciu pranie się suszy ,ale nie jest takie jędrne;) później spróbuję je wyprostować .Dzisiaj skończyłam walkę z bałaganem,gotuję właśnie obiadek,a później muszę zadbać o siebie bo jutro do pracy .Wcale w tym urlopie nie wypoczęłam,wręcz odwrotnie jestem bardzo zmęczona i obolała,ale to zakwasy od ciężkiej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mam jakiś pogłupiały dzień, chcę już do domu.. :( Szymcia- ratuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela41
wróciłam przecztalam strasznie się wnerwilan po cokomu to podszywanie sie ?ale jestem wściekłą już sie zaciemiam syn stoi obok i ciągle powtarza ;a nie mówiłem że trzeba się zaciemić .JSTEM ŚWIEŻA I NIE WIEDZIAŁAM ŻE SA TAKIE ŚWIRUSY.za chwilę wracam ciemna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zaczerniona jak bym dorwała to bym nóżki z .........powyrywała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela no bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymcia 🌻 na razie nie mogę nic więcej szepnąć , ale za jakiś czas sama zobaczysz :) Ludzie mają tak pokręcone zyciorysy, że ciarki przechodzą. Wielu z nich na własne życzenie.Niestety. Ja głupia zasugerowałam się, że dziś juz wiosna powinna byc na całego i założyłam cienki płaszcz. Zmarzłam jak ch..... a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć czarna Eluniu 🌻 Szymcia- nie wiem jak masz mnie ratować, nic już nie wiem, nawet nie wiem jak się nazywam, \"holinder\", dzisiaj wyjątkowo zgadzam się z Tobą- zawód księgowej jest beeeeeeeeeeee , chcę być kobietką domową, cokolwiek to znaczy :( Nie chcę cyferek 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o boże... znowu pomarańczki przypuściły na nas atak.... Sodoma Gomora... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glamur masz rację- ignorujemy!!! Mam nadzieję, że szepniesz wcześniej słówko kiedy i gdzie możemy oglądać Twoje nowe \"wrażenia z podróży służbowej\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czym się różni teściowa od pit-bulla? - Szminką już mi trochę lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytałam Was moje kochane i już mi lepiej, a numer z Elą .... dla nas trochę śmieszny, ale dla Eli przykry, wiem Elu 😘, ale my i tak wiedziałyśmy, że to nie Ty :) Szymciu... sprawdziłam skrzynkę przed pójściem do domu, moze będzie jutro ta wiadomość, bo nie było :(, ale za to od Bauceronika miałam :) fajna żyrafka i ieszcze COŚ - super - dzięki! cudowne jesteście!!! Glamurko 😘 czekamy na opowieść zza krat:), Basieńko 🌻 już pewnie lepiej, bo w domku? Zahir piękne - dzięki :) No, traz mogę trochę się zająć domkiem, ja nie wiem, ale ciagle sprzątam i cięgle bałągan!! KURCZAKI! Idę, kawkę mam rozpuszczalkę z mleczkiem i miodem ... zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymcia🌻 jasne, ze dam znać., ale to nie na Polonii. Wróciłam z psiakiem ze spaceru, całe spodnie mam w błocie :) pies tez nadawał sie tylko pod prysznic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zielna herbata. dziś już jestem po trzech kawach. Moje dziecko upiekło taki sernik, że już trzeci kawał sobie pozwoliłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani 🌻 Dopiero wróciłam z roboty , ufff ale mam dosyć .... :( Tyle godzin przed komputerem , ze już mnie okrutnie oczy bola. Teraz idę troszkę odpocząć i wócę jeszcze. Pozdrawiam forumowiczów ,piszcie,piszcie , pomarańczkami się nie przejmujcie ... Witam \"czarną\" Elę - wspaniałe postępy :) Co by tu zjeść , nic mi się nie chce robić ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymciu- to ja poproszę winko. :) Trochę mi przeszło, ale i tak potrzebuję odmiany. Może jakiś wyjazd w ciepłe kraje, powygrzewać się na słonku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymciu winka ale dużo! już do siebie doszłam dzięki dziewczyny za zaufanie,ze to nie moje trele dorwa lam sie wreszcie do kompa a tu pustki ktoś się odezwie?🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pustki tylko zegar mi wyrwał do przodu ,u mnie juz 22 ale jestem do przodu. dzięki za usunięcie tego świnstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracaj co będe tu sama robić albo też pójdę to się trochę poucze po dobrym winku lepiej sie gada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale muzyczkę dorwałem!!! Bede wam wysyłał po kawałeczku:).D b n c.>>>> >>>>>>>>>>>>>♪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpioszki,ja tylko na chwilkę bo zaraz wychodzę do pracy.Milego dnia wam życzę,do zobaczenia wieczorkiem.pa,pa,pa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piękny słoneczny ranek :) Naszej solenizantce Alji (Szymciu... skąd to wiesz???) dużo radosnych dni. \" Szczęście to ta chwila co trwa. Szczęście to piórko na dłoni, Co zjawia się, gdy samo chce I gdy się za nim nie goni. Szczęście to ta chwila co trwa, Niepewna swej urody... To zieleń drzew, to dzieci śmiech, Słońca zachody i wschody... Więc nie patrz w dal, Bo szczęście jest tuż obok nas. Szczęście jest tuż obok nas - W zwyczajnym dniu, w zapachu domu, Wśród chmur, w ciszy traw - Jest blisko nas, blisko tak... Dlatego... Najważniejsze w życiu jest Szczęście dzielić z innymi I uśmiechać się. Wielka miłość płynie w nas, Niech raduje się cały świat... \" 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymciu wróżko... już sprawdzam skrzyneczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zabijaj jej, może to na łączach..... i skrzynka niewinna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×