Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

High Hopes Beyond the horizon of the place we lived when we were young In a world of magnets and miracles Our thoughts strayed constantly and without boundary The ringing of the division bell had begun Along the long road and on down the causeway Do they still meet there by the cut There was a ragged band that followed in our footsteps Running before time took our dreams away Leaving the myriad small creatures trying to tie us to the ground To a live consumed by slow decay The grass was greener The light was brighter With friends surrounded The nights of wonder Looking beyon the embers of bridges glowing behind us To a glimpse of how green it was on the other side Steps taken forwards but sleepwaking back again Dragged by the force of some inner tide At a higher altitude with flags unfurled We reached the dizzy heights of that dreamed of world Encumbered forever by desire and ambition There\'s a hunger still unsatisfied Our weary eyes still stray to the horizon Though down this road we\'ve been so many times The grass was greener The light was brighter The tast was sweeter The nights of wonder With friends surrounded The dawn mist glowing The water flowing The endless river For ever and ever

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za linią horyzontu miejsca, gdzie żyliśmy gdy byliśmy młodzi, w świecie magnesów i cudów. Nasze myśli błądziły stale i bez granic, Oto przebrzmiał Dzwon Podziału. Wzdłuż Długiej Drogi i dalej po pagórkach szosą, Czy oni wciąż spotykają się tam? Istniała banda obdartusów, która podążała z naszymi krokami, Biegnąc, nim upływ czasu odebrał nam nasze marzenia. Zostawiając małe miriady, próbujące przywiązać nas do jednego miejsca, do życia trawionego powolnym rozkładem. Trawa była bardziej zielona, światło było jaśniejsze, Gdy przyjaciele otaczali, podczas nocy cudów. Patrząc wstecz na żar mostów płonących za nami, na przelotnie wspomnienie, jak zielono było tam po drugiej stronie, kroki już podjęte, lecz lunatykujemy wciąż wstecz, owładnięci mocą jakiejś sennej fali. Na większej wysokości, z rozpostartą flagą, osiągnęliśmy zawrotne szczyty, o jakich marzył świat. Obarczeni na wieki żądzami i ambicją, wciąż na świecie jest niezaspokojony głód, nasze znużone oczy wciąż błąkają się na horyzoncie, Mimo, że jest to droga, na której już tyle razy byliśmy. Trawa była bardziej zielona, światło było jaśniejsze, smak był słodszy podczas nocy cudów. gdy przyjaciele otaczali, mgła świtu jaśniała, woda płynęła w nieskończonej rzece. Na zawsze i bez końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm, Dzwon podziału, ale sentymentalnie się zrobiło, no lubię takie nastroje, dzięęęęęki stokrotne za tekst, oj, dzięki, dzięki, Buber!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Późnowieczorne Pozdrawiam!Efektem sobotniej lektury topiku były moje odwiedziny w barze mlecznym i spożycie zupy pomidorowej,za którą przepadam.Ja niestety nie gotuję-bo od 16 lat tylko pracuję:-)Ale,że mam tego dość,to i ten topik i obiecuję i sobie ,i Wam,że zacznę za dwa miesiące,bo przeprowadzam się na wieś.Tam też spędziłam dzisiejszy dzień a jutro kurs po sklepach,aby panom robotnikom podać rodzaj paneli,kafelek itd-bo już czas.Trzymajcie kciuki.Glamur-gratulacje dla Jazz i cierpliwej \"właścicielki\":-)Szymciu-jeśli przebiśniegi to i nadzieja!!!Alja-postaram się pisać \"zapominając\"o wewnętrznym krytyku-jeśli okaże się to poniżej krytyki,to proszę,każ mi zamilknąć.Buber-piękny tekst.Dobranoc wszystkim :-) (macha łapką)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymacia -oby twój dzień zmienił kurs na pomyślniejszy...; a może jeszcze raz powinien wstać? To co, próbujemy od nowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochani:) Szymcia! Poniedziałek i 13?! Chociaż ja lubię trzynastego:D, ale nie lubię poniedziałków! Witaj Alja🌻 Witam nową koleżankę - cześć Sindy🌻 Sobota i niedziela minęły ok, tylko jedena uwaga ZA SZYBKO! U syna byli koledzy i dziewczyna i została do niedzieli... więc pokój z kompem był okupowany do kwadratu. Jutro koncert w Katowicach Depeche Mode :( i tylko mój Miły jedzie. Obiecał szczegółowe sprawozdanie. Wysyłam Wam duuużo pozytywnej energii na dzisiaj - miłego dnia 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ,laseczki w ten poniedziałkowy i znowu zimny dzień.Noc minęła mi koszmarnie bolał mnie brzuch,nie wiem czy pęcherz czy jajniki.Pewnie przeziębiłam się przy myciu okien.Jutro zarejestrowałam się do ginekologa.Diarra ja mam dzisiaj imieniny-Bożeny tak jek Majeczka.Ale już mi się świętować odechciało inkasent za światło skasował 320 zł.Tj.1/3 mojej wypłaty.Koszmar a gdzie przyjemności.A jeżeli macie ochotę to wpadnijcie do mnie na ciacho i kawę i na rozgrzewkę też coś się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Majeczko dla Ciebie ,na lepszy dzień Imieniny - dzień radosny, Pełen kwiatów, zapach wiosny, Wszyscy złożyć chcą życzenia Zdrowia, szczęścia, powodzenia. Niech Ci słońce zawsze świeci I niech czas radośnie leci! Niech odejdą smutki, złości I powróci czas radości! Te życzenia, choć z daleka, Płyną jak wzburzona rzeka I choć skromnie ułożone, SĄ dla Ciebie przeznaczone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze ja .Maju moja córka z zięciem też jadą na koncert do Katowic Depeche Mode.Tylko,że od nas to jest daleko i wyjeżdżają na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobiety i Buberku. Dawno mnie nie było, ale widzę że nikt z wyjątkiem Mirindy tego nie zauważył. No i jeszcze Buber bo przysłał mi muzykę - bardzo wam dziękuję. Widocznie tak jest z tą wirtualną przyjaźnią że jak człowiek nagle znika to nic się nie dzieje, w końcu jest jeszcze wiele innych osób. Sorry że jestem taka rozżalona, ale byłam bardzo chora i to pewnie dlatego, a poza tym ja się do was bardzo przywiązałam i myslałam że z wzajemnością. Maju i Zahir życzę Wam z okazji waszych imieni dużo, dużo szczęścia i miłosci najbliższych, dużo pieniążków i sukcesów w pracy. Na razie spadam bo jestem bardzo słaba i muszę sie położyć. Dla wszystkich miłego dnia. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:D Dzięki za życzenia i ja wszystkim Bożenkom i Krystynkom (chyba u nas nie ma Krysi?) życzę fajnego dnia. Zapodaję kawkę, ciasteczko i koniaczek :) , moi znajomi lubią przychodzić do mnie na sałatki - których tworzę różne wariacje - więc i będą sałatki: 1. z ryżem i krewetkami 2. jarzynowa tradycyjna 3. z makaronem i piersią z kurczaka 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Penusiu!!! Napisałam do Ciebie na gg i cierpliwie czekałam, aż odpowiesz.... dobrze, że już jesteś. Co ci jest, na co tak chorujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego,wszystkiego naj,naj,naj.....szczęścia,radości i wiosny w sercu przez cały rok a przede wszystkim,żeby nasze ciała nas nie zdradzały i dobrze służyły dla naszych solenizantek i jubilatki.Kwiaty,kwiaty,kwiaty,kwiaty,kwiaty,kwiaty..:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peny, a ja to co? Też się wysyłałam i z muzyką, i z fotkami, nie dotarły ? Zdrowiej szybciutko! Babeczki, wszystkiego, wszystkiego, wszystkiego, czego tylko sobie zamarzycie!!!!!:) :) :) W dniu waszego Święta!!!!!!!!!Bożenkowego! Zahir, to i tak masz dobrze, moja 1/3 wypłaty to mniej niż połowa twojej 1/3, niestety, ale przynajmniej nie jestem już bezrobotna...:), no i przynajmniej aparat cyfrowy mam, hahaha... Zdrowiej również niezwłocznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Bożenki z okazji imienin życzę Wam: 🌻 marzeń (żeby się spełniały) 🌻 przyjaciół (żeby pamiętali) 🌻 życia (żeby było kolorowe) 🌻 miłości (żeby przyszła) 🌻 szczęścia (żeby nie opuszczało) 🌻 okularów (żeby były różowe) 🌻 wakacji (by mogły trwać wiecznie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kawkę i ciasteczko :) uwielbiam ciasteczka i dlatego tak wyglądam, jak wyglądam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu!! Co tam będziemy sobie odmawiać! \ ##/ - ciacho \/> - kawka :) wieczorkiem pobiegamy i spalimy kalorie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\\##/ - ciacho \\/> - kawka jeszcze raz, bo coś się zsunęły ze stoliczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ZAHIR 👄 MAJA te kwiaty dla WAS :) dużo miłości Wam życzę, bo ona jest motorem napedowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alja, dzięki :D :D :D :D muzę odsłucham dopiero w domku, bo w pracy mój kompik głuchoniemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glamur, dzięki😘 A Ty nie w Kielcach? Ciągle odwiedzasz \"moje\" strony :) Jeżeli będziesz przejeżdżać obok drogowskazu na Włoszczowę... lub Pińczów, to pomyśl o mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciachooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja 🌻 Przestań:) byłam wczoraj w Pińczowie:\") kogo Ty tam masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Mai i Zahir moc uścisków i buziaczków 👄, dużo zdrowia, spełnienia marzeń i radości ! 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 Wpadnę wieczorem na sałatkę i ciasto z kawą, zostawcie dla mnie ! Peny dobrze, że jesteś, zdrowiej szybko ! Chciałam wysłac Ci sms-a, ale trochę nie miałam odwagi, wiesz, różnie to bywa, czasami człowiek ma nas dość i dlatego milczy... Trzymaj się, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×