Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

no tak polazła kąpać dzecko dopiero o 21.30 aja tu czekam :D a miała iść przed 21 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przekłułam sobie dziś uszy hiiiiii hiiiiiiiiiiii :D rychło w czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę, że określenie glonojad powinno zrobić u nas karierę co najmniej na miarę wkurwa :D jakżesz subtelnie można swą złość w słowa ubrać :D dzieńdoberek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek Myszorku :-) Mi też się glonojad bardzo podobał :-) Chyba zacznę na swoje potrzeby go używać :-D Bo tak to gorsze epitety zawsze po głowie mi chodzą, jak mnie wajcha wkurzy. Stokrotka - rozumiem Cię, gdybym ja była wkurzona i zła, a On by nie zwrócił na to uwagi, to też bym się wkurzyła. Ale u Was, to ostre kłótnie są :-D Jak dzieci na nie reagują ?? My się tak nie kłócimy - na początku znajomości ja Mu robiłam tzw. \"ciche dni\" i to faktycznie były dni. Ale to była idiotyczna strata czasu. teraz jedno pokrzyczy, drugie i jest zgoda, a przy poważniejszych sprawach, to staramy się rozmawiać, nie kłócić się. I tylko raz doprowadził mnie do takiej wściekłości, że Jego rzeczy fruwały po całym domu - ciuchy, buty, a flakon z Jego wodą toaletową to tak mocno rzuciłam o ścianę, że do tej pory mam w niej wgniecenie ;-) I to była jedyna scysja z rzucaniem rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas to ja jestem okropna :D okropna, bo się lubi w sobie zamnkąć zamiast pokrzyczeć. ale taka cisza trwa góra pół dnia, bo mnie zawsze mąż zmobilizuje do tego bym jednak się odezwała :D raz jest cieszej, raz głośniej, ale za głośno być nie może bo jestem uciszana :D maż sam głosu nie podnosi i mnie też goni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od kiedy w kociele jest cicho :D dobrze, że już zima i się tam w środku zamykają, bo w lecie ksiądz mnie od rana budził swoimi jękami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Laurencja obcą zostałą wczoraj \"wyzwana\" przez mojego męża :D spotkali się przypadkiem na tlenie i mąż zadziwiony był, że ktoś obcy mu się po ekranie plącze :D ale przyswaja sobie powoli, przyswoił smsy, tlen, więc może się kiedyś będąc nad morzem da zaciągnąc na spotkanie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany !!! Czuję się odsunięta !! Wy już swoje numery telefoniczna znacie ?? 😭 A o mnie zapomiałyście ? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny co za dzień okropny, mróz chyba z 10 stopni ale przynajmniej fryzure mam ładną :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano właśnie, fryz :D pisz Belluś co i jak. ja się przyzwyczajam do kolczyków..po 27 latach bez nie jest to takie proste :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorku, ja przekłułam uszy z 1,5 roku temu, ale nie miałam problemów z przyzwyczajeniem się do dziur w uszach :-) Lubię kolczyki, ale zawsze u innych dziewczyn widzę takie super, wiszące, a sama nosze jedne i te same - nie wiszące, srebrne, z cyrkonią. CZeść Belluś :-) Jak tam włoski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam rudawe włosy z pasemkami jak promienie słońca :-D ;-) wszyscy mówią że wyglądam ładnie (a co mają mówić) więc przyjmuje że to prawda kupiłam też w przypływie szału szampon do włosów i odżywkę z welli jak do tego dołożyć cenę za obcięcie i farby to ło matko nawet nie chcę myśleć ile wczoraj wydałam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Belluś, najważniejsze, żeś piękna i samopoczucie świetne. A strzelisz sobie jakąś fotkę, coby koleżankom przesłać. To też Cię podziwiać będziemy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lecę uczyć młodego przyszedł taki chłopak co wszystko szybko łapie i pomaga mi jak może więc nauczę go jeszcze paru rzeczy i będę mogła dłużej z Wami przesiadywać o ja wredna, stara wykorzystywaczka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo Bella, na mur beton chwalić będziemy :-D Poza tym od Bree z Gotowej na wszystko podobają mi się rude włosy i sam się zastanawiam nad tym kolorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe, czy fajny będzie. Poprzedniego odcinka nie widziałam, i tak sie zastanawiać, czy to oglądać ? Bo dzisiaj jest film, który chciałam obejrzeć, a zawsze jak byłam w wypożyczalni, to szkoda mi było na niego kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Oczy anioła\" z Jennifer Lopez. Zawsze chcę z nią film obejrzeć, ale w moim mniemaniu nie jest tyle warta, żeby za ten film płacić. No a dzisiaj będę miała za \"darmochę\" ;-) Poza tym, nie wypożyczam z nią filmów, bo mój facet jej nie trawi, to nie będę Mu na złość robić ? Filmy z Lopez to z przyjaciółką albo w samotności można oglądać. Popatrzeć na jej makijaż, strój, fryzurę. Ale wartości kulturowych to nie mają. Jeden wyjątek - Cela - świetny film, i to z J.Lo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa,kojarzę. byłam na tym w kinie parę lat temu :) już niewiele pamiętam :D a na pewno nie kojarzę zakończenia :D ale na pewno jest to zupełnie inny film od wszystkich komedii romant.,w których ostatnio głównie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nas mało, a ja mam wolniejsze przedpołudnie akurat. pewnie się zlezą jak mi pracy przybędzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o \"oczach anioła\" pisałam :D \"celę\" kojarzę, ale nie pamiętam czy oglądałam..pewnie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie, że mi stuknął chyba 9 000 tysięczny wpis ?? Laurka by się tu przydała, bo Ona się w tych liczbach najlepiej orientuje :-) Cela, to taki trochę horror psychologiczny, więc Myszorku, jak Ty takich filmów nie lubisz, to nie polecam. Mi się bardzo podobał, bo to też nie była żadna mdła komedia romantyczna z panią Lopez. Na dodatek ona tam tak pięknie wyglądała i tak różnie, że dla samych widoków warto obejrzeć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×