Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

cześć :-) już jestem :-) dzięki za sms-ki,ale powód wyjazdu był taki, że tel. wyłączyłam :-( po spotkaniu... wspaniale. Myslę,że wszystkie dobrze się bawiłyśmy , bo i tematy różne i śmiechy i winko :-) Myszorek całą ucztę przygotowała :-) pyszne ciacho z truskawkami jadłam :-) w realu dziewczyny jeszcze fajniejsze niż w necie :-) trudno nam było tylko imion uzywać :-) tak sie dobrze bawiłam,że torebkę u Myszorka zostawiłam :-) Ja nie jestem taka wysoka :-) mam 164 cm :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Rybka :-) 🖐️ A ja myślałam, że Ty wysoka jesteś, że masz tak z 1,73 :-) A tu wychodzi na to, że nasza Laurencja najwyższa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ze 3 godziny, bo moja Wajcha przyjechała po mnie - niby przypadkiem ;-) Jak normalnie, to mogę się włóczyć, i On nawet pojęcia nie ma gdzie jestem, a jak wczorej miałam spotkanie ze Sto - to już nagle stwierdził, że przyjedzie po mnie, bo po co sama będę wracać autobusem. Myślał, że taki sprytny jest ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypadkiem, buhaha :D ja wczoraj złaziłam całą Panoramę, wpadły mi w oko 3 pary butów, ale nie było mojego rozmiaru :o ubzdurałam sobie, że chcę jasne butki na wiosnę i masz babo placek :D teraz będę tak za nimi łazić i łazić :D dziś się po centum przejdę bo mężuś znów wybył na służbę, ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o 12 wychodzę z firmy więc pisz szybko Kropeczko jak tam spotkanie :-) A Myszorek ma śliczne włosy zapomniałam dodać :-) takich błyszczących włosów w życiu nie widziałam :-) a Śmiała wcale nie jest nieśmiała i ślicznie się uśmiecha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek, ja nie wiem, ale pełno jest jasnych butów wszędzie. Kwestia tylko tego rozmiaru - jaki masz nr stopy ? I jaki kolor tych butów chcesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcę coś pomiędzy białym a beżykiem :D albo na niskim obcasie albo prawie płaskie, wszystko mi jedno byleby mi w oko wpadły. a rozmiar 36. a wczoraj w sklepach od 37 w górę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka, nie mogę Ci opowiedzieć, jak spotkanie, bo toczę tu małą \"wojnę\" z Laurką i Myszorkiem, które też za wiele nie powiedziały :-D :-D Nie mówiąc już, że Śmiała to się do tej pory nie odezwała. Ha, ja wiedziałam, że Myszor przesadza ze swoimi włosami, i że ma ładne :-p No sprawdzę to osobiście 29.04 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włosy jak włosy :D nie pisałam, że mam brzydkie tylko że się nie układają kompletnie, bo proste jak druty :D a to najprawdziwsza prawda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek - ja też mam 36 i też zawsze nie ma mojego rozmiaru - denerwuje mnie to. Skoro 36 jest taki popularny, to niech go robią więcej, a nie zrobią kilka par butów w tym rozmiarze, i potem zostają same kajaki 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj kupowałam paputki dla synka i widziałam butki w sam raz dla mnie :-) szpileczki ( mogłyby byc trochę wyższe, ale da się przeżyć) czarna skórka i taka drapowana z przodu , noga w nich naprawdę zgrabnie wyglądała. Nawet mojemu mężowi sie podobały :-) Czekam na wypłatę :-) no ale ja nosze 38/39 więc mój rozmiar zawsze jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W jakim sklepie Rybko i jaka cena ? No popatrz ja jestem od Ciebie wyższa 4 cm, a stopę mam mniejszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny jak tłum dziki z rana :-) opowiadać tu szybko o spotkaniu nie migać się !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też już jestem. Cześć Sto, Bella i LAurka, i Moluś :-) Jak widzicie Sto podzieliła się wspomnieniami :-) I tak, jak mówiła - nie było żadnych ciekawych facetów. Zaczęli sie schodzić, jak my już wychodziłyśmy, no ale moja Wajcha - same wiecie - już na mnie czekał. Poznałyśmy się od razu - bo Sto sie nie da nie zauważyć z tymi blond, kręconymi włosami :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włosy się świecą i błyszczą po każdej farbie :classic_cool: :D tyle że na prostych i gładkich lepiej widać :D dużo pracy? u mnie w miarę. właściwie to poszłabym już do domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ciekawość, ciekawość :-p Co ja mam Wam więcej powiedzieć ?? Pogadałyśmy o wszystkim - pracy, Wajchach, naszym spotkaniu, urodzie, modzie, i....... moja Wajcha już był :-( Więc trzeba było sie rozstać. Sto, Ty sobie znowu robisz tą maseczkę z drożdży ? Laurka - 38, to jest pełno ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i od razu widać, że ja \"nie butowa\" jestem, bo ja tam żadnego nowego buta na wiosnę nie potrzebuję, za to torebkę - to taaak ! I to nie jedną - marzy mi się jakaś taka modna, np. złota, i elegancka do pracy - może Batycki, bo Witchen to nawet nie wejdę tam - taka drożyzna. W każdym bądź razie już swojej czarnej torebki bardzo nie lubię i chciałabym sobie nową kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Laurka - jak tak, to Go nigdy nie ma, nie pyta co robię, i gdzie chodzę, a tu wystarczyło powiedzieć, że mam spotkanie, to już ciekawski, jak nie wiem co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie butki to raczej konieczność, bo mam tylko jedne czarne pantofle na wiosnę, już 2-letnie, do tego teraz całą zimę w nich po pracy łaziłam (właśnie w nich siedzę :D ) i są już znoszone. Od wczoraj chodzę już w płaszczyku, kurtka puchowa odstawiona, i to raczej już na zawsze, bo mam ją 4 lata i pióra zaczęły wyłazić :D na kolejną zimę będę nowej szukała :D za torebkami też przepadam, ale nie mam ich dużo, raptem 4 na zmianę, w tym jedna bardziej sportowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda, Batycki b. drogi, z tego co pamiętam średnio 400 za torebkę :o dla mnie to kosmos, jak mam wydać na torbę 100 zł to jestem chora :D ja lubię kupić taniej a szybciej wymienić, bo znudzi mi się czy będzie kosztowała 39 (tyle dałam za ostatnią parę dni temu na wyprzedaży :D) czy 399 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Laurka jakie te Wajchy - niby nic, a jak do czegoś dojdzie, to ciekawscy, jak nie wiem co. Myszorek - ja też nie mam zbyt wielu torebek, bo je regularnie wymieniam - stare oddaję po rodzinie, i nowe kupuje, więc zawsze wychodzi, że mam ich za mało. Batycki - wiem, że drogi, ale chciałabym taką porządną, czarną elegancką torbę sobie kupić, co by mieć na spotkania i inne ważne okazje. Bo ta co mam, to za bardzo elegancka nie jest. Nie wiem, ile w ogóle może kosztować torba w Batyckim, bo nigdy tam nie wchodzę, ale zobaczymy, może się okaże, że Witchen tańszy. Sto, a jak wróciłaś do domu, to mąż nie pytał, gdzie byłaś ?? Córka sie stęskniła ?? :-) Co do tej maseczki, to mówisz, ze ona Ci cerę poprawiła - a jaką miałaś przedtem, no bo teraz masz ładną :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany - 400 zeta :-o, i to pewnie jakaś malutka i nie ze skóry, a ja chcę dużą, taką, żeby A4 się zmieściło, i ze skóry całą. To pewnie mi krzykną 800 zł., to puknę się w czoło i pójdę gdzie indziej poszukać. Ale chciałabym mieć porządną torbe, taką, co widać, że jest \"solidna\" i dobrego gatunku, bo chciałabym ją tak mieć na 4 lata, to żeby jakoś wyglądała. Bo te tańsze, to owszem fajne i ładne, ale krótko - więc chcę być mądra, i zapłacić drożej, ale nie wymieniać tak często. Uffff - cały wywód :-) A złotą, to bym sobie na weekend kupiła :-) Może w Londynie znajdę - bo nie chciałabym przepłacać, to tam może taniej będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mogę - Sto - Ty to masz anielską cierpliwość, bo ja tez się potrafie \"zawziąć\", no ale ile można - szkoda czasu, lepiej sobie wykrzyczeć, wyjaśnić. A macie jakiś \"oficjalny powód\" tego obrażenia ? Czy tak \"ni stąd ni z owąd\" (jakiś twór pisowniczy mi wyszedł) on się nie odzywa ?? O nic nie pyta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzenie sie osobą, zwłaszcza współmałżonkiem, to najgłupsza wymówka faceta, jaką słyszałam. Bo to głupie - a on się nie boi, że może Ci się znudzić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak on się z tym czuje ? I czy mu wygodnie ? Tak ani słowa z żoną zamienić, nie przytulić się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za dwie, trzy godziny, to mnie nie będzie, bo mam spotkanie, i już nie wracam do pracy, tak więc cześć Sto 🖐️ i do jutra. Jutro Was wyściskam, przed wyjazdem do Londynu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Laurka, wszystko chyba zależy od charakteru - ja miałam kiedyś taki charakter, że mogłabym się też tak, jak mążSto zachowywać. Tylko z takiego zachowania nic nie wynika, bo ile można się traktować, jak powietrze ?? A czas jest zbyt cenny, żeby tak się do siebie zachowywać. No i się zmieniłam - duża zasługa w tym Wajchy - teraz jak coś nam nie pasuje, to od razu gadamy sobie \"w twarz\", i tak jest lepiej. Do głowy mi nie przyjdzie się teraz tyle czasu boczyć, co mąż Sto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×