Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

ja lubię spokojne, przegadane czasem filmy, takie do zastanowienia się. mało akcji, dużo codzienności ;) (najlepsze przykłady z ostatnich lat \"między słowami\", \"drzwi w podłodze\")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a reklamę \"zabójczego numeru\" widziałam w kinie i nawet w 1% nie zachęciła mnie do pójścia na ten film :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałam \"Między słowami\" - nie podobał mi się, bo mam wrażenie, ze był taki troche na siłę refleksyjny - spodziewałam sie przeżycia duchowego, a tu niespodzianka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba Myszorek mamy inne gusta filmowe, chociaż i ja lubię refleksyjne kino, ale też i przygodowe, i tzw. akcji, i komedie i o wampirach. Ech.... chyba w ogóle lubię kino :-) Koleżanka była w weekend na \"Testosteronie\" - polecała tą sztukę. Słyszałyści o niej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz w sobotę oglądałam \"wszystko gra\" w. allena, też mi się podobał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Testosteron\" wystawiają w Wawie już ładnych parę lat. niestety ja nie byłam, ale wiem od koleżanek, że jest świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie koleżance też się bardzo podobał. Myszorek, a znasz Allena \"Życie i cała reszta\". To w sumie mój ulubiony film Woodiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno mamy różne upodobania, ja na film sensacyjny nie wydała bym pieniedzy, bo w domu w tv nie ma siły bym się skupiła na takim filmie :D podobnie z przygodowym - takich \"piratów z karaibów\" (to chyba przygodowy??) przełączyłam zanim się film zdąrzył rozkręcić bo mnie znudził :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czy Ci sie spodoba, mam nadzieję, ze tak :-) Nie jest może jakimś \"oceanem refleksji\", ale kałużą też nie ;-) A lubisz filmy latynoamerykańskie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorres Perros, I twoją matkę też, czy o wiele słabszy i bardziej \"sensacyjny\" - Nikotyna. Jak dla mnie to Amorres Perros to \"wciska w krzesło\", za to bardziej refleksyjny i bardziej mi sie podobał I twoją matkę też. Nie przepadam za Almodovarem, chociaż Drżące ciało był znośnym filmem. No i są jeszcze Dzienniki motocyklowe - ale tego jeszcze nie widziałm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie widziałam żadnego :o może były w kinach gdy studiowałam i na nic nigdy nie miałam kasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zadnym nie byłam w kinie, wszystkie widziałąm na dvd. Wolę takie refleksyjne filmy ogladać w zaciszu domowym. Jakoś do kina mi nie pasują. Boże, jak ten czas dzisiaj szybko leci !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten nowy z Penelope Cruz ? Jak mówiłąm nie przepadam za nim, ale Drżące ciało nawet mi się podobało, natomiast \"I twoją matkę też\" mi sie nie podobało. O czym jest ten jego nowy film ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy sie nie \"I twoja matkę też\", tylko \"Wszystko o mojej matce\" - same matki w tych latynoamerykańskich filmach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widziałaś jego \"Złe wychowanie\" ? Podobało Ci się ? Ja nie widziałam, tematyka mnie jakoś tak zniechęciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pindzie ;-) :classic_cool: byłam dzisiaj w stolycy i sie okazało że spóźniłam się na pociąg (jakieś 30 sekund) dzięki temu spotkałam się z jedną młodą pindzią i wypiłyśmy kawe w najbardziej luksusowej knajpie w warszawie gdzie kelner był we fraku, płatki róż w toalecie a na wyjście dostałyśmy po słoneczniku ;-) P.S. wprawdzie byłysmy w mcdonaldzie gdzie było pełno ludzi, kawa średnia a kelnera nie uświadczysz ale i tak było super :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Laurka, mój mały też ma takie nawroty niechęci do przedszkola :-( ogólnie idzie i zostae bez płaczu ale czasem coś powie takiego że żal serce ściska.... no trudno przeżyjemy i to... jaki CI ten kolor włosów wyszedł?? Moluś wczoraj miałąś rocznicę ślubu prawda? Wszystkiego naj naj naj :-) dla Ciebie i Twojego Pajączka :-) Myszko sprawdzali Wam wczoraj gaz? u nas sprawdzali i mojej sąsiadce odcięli dopływ gazu bo stwierdzili jakąś nieprawidłowość ;-( biedaczka nie ma na czym gotować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas sprawdzali jakieś 2 miesiące temu, wczoraj nikogo nie było..chyba, bo ja nie mam kompletnie nawyku czytania ogłoszeń na klatce i nigdy nic nie wiem ;) ja wróciłam później bo podjechałam sobie w Poznaniu do rossmanna (po zapas żelu do golenia :D ), a potem małe zakupy w albercie (dziś na obiad wędzona rybka, mniam :classic_cool: i apteka (wykupiłam ostatnie 2 opakawania tabsów więc powoli muszę myśleć o wizycie u gina). zanim wróciłam to się już prawie \"przyjaciele\" zaczynali :D a dziś zebranie, bleeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Ja wczoraj byłam u psióły i oglądałyśmy foty i filmy z Paryża. Super, super i jeszcze raz super! strasznie sie napaliłam! ni i byli oczywiście w Euro Disney Landzie czy jak to się pisze. Ale impreza droga! na 7 dni 4 osoby prawie 6 tys. W tym był choltel i śniadania. Robiłam gulasz jeszcze wieczorem zapominając, że w lodówce jest obiad- skleroza!!! Rybciu dziękuje za życzenia ale 1 rocznice mieliśmy 30 lipca :) A dziś czeka mnie bojowe zadanie w pracy. Będę dodawać produkty do pasażuu na onecie...Ciekawe jak mi to wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wściekła jestem - nie dość, że na lotnisku mi zabrali korektor w tubce (kuźwa był nowy i kosztował 130 zeta 😭 - ale wiem, to była moja głupota), to dzisiaj rozbiłam flakon wody toaletowej w łazience 😠 😡 😡 W związku z tym nie mam \"nic\" z kosmetyków 😠 Laurka - mówiałm, że Ci nie wyjdzie pomarańczowy, ani czerwony, może ewentualnie "poblask rudosci" być :-) Po co panikowałaś ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pech Kropciu! Ale korektor za 130 zł -uuuu droooogo ;) Ja też się wnerwiam ale na prace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złożyłam zamówienie u koleżanki :classic_cool: Zamówiłam wodę, którą poleciła mi Rybka, poza tym cienie i lakier do paznokci :) po niedzieli wszystko dostanę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×