Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

To szybko Myszorek Ci dostarczą - ja jak coś zamawiam z Avonu, to czekam chyba ponad miesiąc. Tak czytałam o Sto imprezach integracyjnych - tzn. nawet nie Sto, ale firmy w której pracuje, i jakieś dziwne te imprezy - tzn. nie udało mi się jeszcze w takich uczestniczyć - pijaństwo, zdrady, szalenstwa - rany boskie - gdzie Sto pracuje ;-) W większości moich wyjazdów nikt nie cciał jechać, ja również, potem mało ludzie pili, i krótko się bawili. A jak jest u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy nie pracowałam w firmie, które by organizowała takie coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molus wybacz nie wiem dlaczego ale jakoś tak sobie zakodowałam tą datę :-) jesteś dla mnie wzorem małżeńskiej miłości - dużo i często mówisz o Pajączku, starasz się dla niego z tymi wymyślnymi krokiecikami itd :-) i to pragnienie dzidziusia.... ale intencje miałam dobre :-) Korektor za 130 zeta? a jaki to korektor Kropeczko? wczoraj dostałam tester korektora z Max Factora - bardzo fajny ale chyba nie kosztuje aż tyle ?? Ale byłabym wściekła o rozbity flakon :-( powinni sprzedawać perfumy w szkle nietłukącym sie :-) Na produkty z Avonu ja czekam około 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc pindzie:-) ja tez akurat nie mialam okazji brac udzialu w takich imprezach, jedynie tu na miejscu ale wtedy raczej chodzilo albo o pijanstwo albbo inne rozrywki ktore byly przewidziane czyli kregle itp. zdrad nie zauwazylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a imprezy integracyjne sa różne ;-) to zależy od stopnia znajomości ludzi. Byłam na takich gdzie sztywno siedzieli ludzie na krzesełkach i nawet się nie uśmiechali ale i na takich gdzie czas upływał przy ognisku i tańcach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc żeby uogólnić - \"moje\" imprezy były dość sympatyczne, z niewielką ilością pijanych \"w trupa\", ludzie się raczej bawili, były jakieś tam atrakcje, ale każdy i tak wolał spędzić czas wśród rodziny czy znajomych - więc szybko wyjeżdżał, spać tez dość wcześnie chodziliśmy. I tyle :-) Rybko, korektor wynalazłam sobie taki w tubce z Lancoma, kupiłam go może ze 2 miesiące temu, i używałam tylko do niewielkich poprawek makijażu w ciągu dnia, więc praktycznie prawie go nie zuzyłam :-( Kupię go chyba z nowu, bo niewiele jest dobrych korektorów w tubce, najczęściej sa w pędzelkach, których nie lubię, ale może za 2 miesiące dopiero będę miała za to kasę. A rozbiło mi sie 5th avenue, i w sumie to byłam zdziwiona, że się flakon stłukł, bo do tej pory to nigdy mi się nie zdarzyło, a upadały mi na kafelki od czasu do czasu. Jeden flakon to nawet zniszczył mojej ciotce kant wanny, bo odprysła emalia, a ten jakiś taki słaby. Najleprzy był Wajcha - ja jeszcze w szoku, a On mnie pociesza, po czym sprawdza kafelki, i mówi: \"jak dobrze, że podłoga nie pękła\" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i czym ty sie kropka
teraz popsiukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co pomarancza to zla
? Tez jestem pomarancza bo mi sie nie chce hasla wpisywac :D Ale jeszcze z Wami nie pisalam :O Straciłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Śmiała :-) 🖐️ Dużo pracy masz ? Zapomniałam Wam powiedzieć, ze ta moja koleżanka w sobotę urodziłą córkę - wszystko ok., ale chyba Jej lekko \"odbiło\" - mam niemiłe wrażenie, ze mi będzie reklamować macierzyństwo poprzez swoje dziecko. No ale zobaczymy, jak za barzo będzie \"mi na głowe wchodzic\", to będe musiała: a) spasować/nie odwiedzać, b) powiedziec że nie każdy w tej chwili musi być matką Mam dwie opcje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Śmiała, może jakaś przerwa kawowa, tudzież herbaciana ? :-) Nie no - pewnie, mieć dwie opcje, to nie jest źle ;-) Myszorek, a Ty masz jakieś \"dzieciate\" koleżakni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przerwa w zebraniu. robię sobie kawkę. dzieciatych przyjaciółek nie mam. ale mam malucha w rodzinie - syn brata mojego męża czyli mojego szwagra :D ciotką jestem okropną, bo czasem się nawet o małego zapomnę zapytać, no mało mnie to interesuje - ważne, że zdrowy, biega, skacze i jest ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kawał dostałam; Kobieta dzwoni rano do swojego szefa i mówi, że nie przyjdzie do pracy, bojest chora.- A co pani jest? - pyta szefu.- Mam jaskrę analną.- Że co!? Czym to się objawia?- Po prostu nie widzę dzis możliwosci przytoczenia swojej dupy do pracy... buhahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przeciez kropka
ty te perfumy dla kolezanki kupilas, tak pisałaś, a teraz piszesz że ci sie stłukły dziwna jestes bo w twoich wypowiedziach duzo niescislosci jest, raz piszesz, ze ci esie zmienia wyglad a za jakis czas jak dziewczyny pytaja to mowisz, ze to nie ty pisalas i ze wyglad ci sie nie zmienia, i krecuisz bardzo w tych swoich wypowiedziach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeeeee
Dziadek chciał iść z babcią do łóżka ale babcia nie miała ochoty więc dziadek mówi: - Babka chodź ze mną do łóżka, dostaniesz stówę! Babcia się zastanawiała chwilę, ale w końcu się zgodziła.... po skończonym seksie dziadek wstaje ubiera się i daje babci stówę. Babcia zapala światło i mówi: - Ale to jest stara stówa! Z Waryńskim! - Stara dupa, stara stówa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka zostaniesz matka
to i tobie odbije.Taki los wiekszosci babek :D A na razie trzymaj sie z daleka od kolezanki bo takie bez dzieci zatruwaja atmosfere macierzynstwa.Slowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezdzietne zatruwają atmosferę macierzyństwa :D buhaha, co za teoria :D znów mam 10 min. przerwy. po 15 obiad - zamówiłam koktajl krewetkowy :classic_cool: (krewetki, ananas, cos tam jeszcze i jakis sos)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Koleżanki no nie wierze kurna nie wierze że ta czerwona to nie któraś z \"nas\" stałych bywalczyń tylko odwagi nie ma z czarnym nikiem wystąpić !!!! ech ale szkoda gadać !!! Kropka to że sie rozbiły to jedno, ale to jak będzie ci teraz pachnieć łazienka mmmmmmm ;-) ja kiedyś na wakacjach rozczaskałam flakon z wodą perfumowaną choc wyglądał na stabliny wiec to nic nowego niestety ;-) Co do imprez firmowych, to była naprawde na róznych róźnistych, i wniosek mój jest jeden, im większa firma, tym mniej zabawy a wiecej sztywniaków, którzy by się napili ale się boją bo CO LUDZIE POWIEDZĄ !!! Były też imprezy ze zdradami, z pijaństwem na umur i z różnymi dziwnymi innymi sytuacjami ale prawda jest taka że widzi się na tych imprezach to co się chce widzieć, uczestniczy się też w nich zazwyczaj na tyle na ile samemu się chce. Jeśli impreza jest dla jakiejś dużej firmy to można w jednym rogu zobaczyć bawiących się ludzi, w drugiej pijanych w trupa a w trzecim sztywniaków z herbatką i notatnikiem ;-) myszorku koktaj krewetkowy? ja lubie krewetki ale na koktajl nigdy się nie odważyłam jak smakuje ? ale się rozpisałam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh Pindziu moja z tobą bym się podzieliła jakbyś tu była 👄 dostawa za godzinę, zjem to opowiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przeciez kropka
stała bywalczynia nie jestem ale stałą czytelniczka tak, nie mialabym czasu tak pieprzyc z wami o niczym przez rok, w przeciwienstwie do was pracuje ale czasami lubie sobie was poczytac, dziwie sie waszym szefom jak wy w pracy mozecie tak pisac tu ciagle, kropka to wogole siedzi na kafe non stop, jak przesledzi sie jej wypowiedzi to co kilka minut czesto pisze, ciekawa jestem kropka jkie ty masz obowiazki w tej pracy, bo zeby co kilka minut miec wpisy i jeszcze po drodze to czytac to nic innego chyba nie da sie robic, ani nawet skupic na pracy, jak dwa razy tu zajrze w pracy to jest dobrze-na caly dzien a wy tu siedzicie caly czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×