Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Mysza, zaobserwowałam, że u mnie też sa muszki - co prawda sztuk 3, ale wyjatkowo zywotne 😠 i nie mozna ich ścierą ubić ! Kot się wścieka, mysz mu muszę rzycać, czeka mnie jeszcze posprzatanie w kuwecie :-( Laurka- a o jakiej pracy teraz myślisz ? Masz jakąś na oku ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filemon już z nami - zestresowany ucieka po kątach. jestem okropna, zabrałam go od matki 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ja dziś też grałam a naet nie wiem czy coś trafiłam!!! zapomniałam sprawdzić! w ogóle załamka bo teściowej się winogron skończył na działce. Pajączek wkurzony na maksa!!! Myszorku help!!! z czego jeszcze dobre winko można zrobić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś, ze wszystkiego - wiśnie, czereśnie, śliwki, porzeczki, tylko jeśli owoc słodszy, dałabym mniej cukru, bo wyjdzie ulepek :) A ja wygrałam równe 16 zł, znaczy się zarobiłam 12 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam nadmiar 😭 mąż przyniósł mi 10 kg jasnych winogron i pożyczony balon 50 litrów. w tygodniu nastawimy kolejne wino, ratunku 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prasowanie? Laurka weż przestań ;) :) ja w tonku nic :( Myszoku kot ZAJEBISTY !!! Jutro pójde rano na arg więc pewnie uda mi się kupić jakieś winogronko. A bolaon ma ok 30l :D Mam dylemat co oglądać: Oficerów czy taniec z gwiazdami...Hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale literówki walnełam -hihi Myszorku nie Myszoku totku nie tonku targ nie arg :) Chyba ide lulu bo jutro nie wstane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wreszcie urlop, dłuższy urlop w tym roku, caaaaaaaaałe 6 dni :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urlop masz i tak wcześnie wstajesz? Pewnie kot Cię obudził :) I co bedziesz poczyniać przez całe 6 dni ? Co do wina to kumpela odezwała się na gg, że jej babka ma na działece. Tylko musze poczekąc do środy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorku, czy tulisz kotka? Czy zastosowałaś trik z budzikiem? Czy miałczysz do niego, tak jak Ci Ciocia Dobra Rada poradziła? :D:D:D 😘 miłego dnia kobity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulę kotka :classic_cool: budzik niepotrzebny, dziś w nocy już ładnie spał i rzadko miałknął :D stres mu przechodzi bo coraz częściej zagląda do misek z żarciem :D a śpi pod nami, w skrzyni łóżka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza, PRZEPIĘKNY ten kociak 😭 Chce takiego 😭 No normalnie cudo, puchaty, śliczny, i taki malutki ! :-D :-) Cześć wszystkim ! Mysza, co będziesz na urlopie robiła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kota będzie wychowywać :classic_cool: :D aha, Kropcia, muszę przełożyć dzisiejsze wyjście, coś mi nagle wyskoczyło, czego przełożyć niestety nie mogę, środa lub czwartek zostają, możesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogem - dobrze mi w kościach dzisiaj mówiło, że raczej się nie zobaczymy. To Halina, się jutro domówimy, ok ? Mam nadzieję, że Ci już nic nie wypadnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kur.. ! Na koncie 35zł w portwel 15 a wypłata w poniedziałek!!! Koniec z piwem! I nie mowie o sobie tylko o Pająku...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dzisiaj wypłatę - i to jedyny pozytyw dzisiejszego dnia. I to wcale nie taki duży, bo tą wypłatę całą oddaję Wajsze - będzie do odłożenia na ślub. Ale co tam - w końcu sami ta imprezę finansujemy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropcia to jeszcze tylko 11 misięcy i 6 dni!! zobaczysz jak to zleci!!! Ale całą mu dajesz? nic sobie nie zostawiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A załatwiliśmy winogron. Tzn Pająk pojechał kupić. 3 zł za kilo. Kazałam Mu Się targować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś, a Wy nie jesteście teraz w pracy ?? Że tak po targach sie rozbijacie :-) Całą oddaję - tak się umówiliśmy. I tylko w tym miesiącu, ale i tak \"boli\" ;-) Wiecie co ? Powoli zaczynam mieć dosć Warszawy :-( Denerwuje mnie, co ja mówię - do szału doprowadza komunikacja w tym mieście 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w pracy, Pająk się zwolnił i pojechał. Przy okazji skoczy do UP bo dostałam oferte pracy ale dojerzdżać bym musiała i mi się to nie podoba... Wcale się nie dziwie, że komunikacja doprowadza Cię do szału! Mieszkając 5 miesięcy w Poznaniu też miałam jej dość!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy \"dobrych wiatrach\" dojeżdżam godzinę do roboty 😭 Równie dobrze mogłabym mieszkać 30 km od Warszawy i dojeżdżać pociągiem, a mieszkałoby mi się znacznie przyjemniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie marudzić, ja jeżdzę dłużej :D Kropcia na urlopie będęsięurlopować :D niestety nigdzie z mężem w tym roku nie wyjeżdżamy ale to chyba nie powód bymjako jedyna z firmy nie poszła na dłuższy urlop :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dłużej to wracam z pracy - tak do 1,5 h. Ale denerwują mnie i korki, i ten potworny ścisk w tramwajach i w autobusach. Dzisiaj \"przepuściłam\" jeden autobus, a kolejny był tak samo załadowany. Jestm zła - szukam jakiegoś domu i kuźwa znaleźć nie mgę 😭 Mysza, jak tam to cudne stworzenie - co teraz robi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama rozkosz ten Twój kotek :-D Jak ja bym chciała takiego mieć 😭 I wiesz, ostatnio tak sobie pomyślałam, o tym, co napisałaś, że tak na wszystko czekasz - i myślę, że dobrze zrobiłaś decydując się na tego kociaka :-) Jak sie mężowi podoba ? On też taki \"kociarz\", jak Ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż się nie opierał mocno na sam zakup, bo też lubi. tylko absolutnie nie zgadzał się na jasny kolor, dlatego wizęliśmy \"niebieskiego\". Kropka twój też na pewno był słodki jak był malutki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×