Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Ale Śmiała - chciało Ci się spac ? Jeśli tak, i te 5 kawałków sernika postwiło Cię na nogi, to jest gites :-D Ja do tej pory zjadłam kanapkę i 4 paluszki z makiem, no i to jabłko - i szczerze mówiąc, czuję się \"obżarta\" 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to masz to szcęście, ze na Ciebie pogoda nie działa, u mnie połowa ludzi w firmie chodzi śnięta. A ja marzę o tym, żeby przed 18.00 stąd wybyć do domu, tak jak pewnie większość ludzi dzisiaj. Mój przełożony przyszedł dopiero 50 min. temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za 1,5 godziny jade na ten angielski. Dziś odpuszczam sobie auto i jade pociągiem. W środę będę musiała wziąść samochód. Poza tym jak jadę pociągiem to mam okazję zobaczyć co nowego jest mieście. Wejdę do jakiegoś sklepu, zrobię zakupy (oczywiście mini, żeby się nie przedzwigać). Jak jadę samochodem to z reguły nic mi się nie chce. Wyjeżdzam dosyć późno, potem się wkurzam że nie mam gdzie zaparkować. A po angielskim szybko wracam, bo przecież jest M- jak miłość. Poza tym nie lubię robić zakupów o 20. Dziewczyny będę odzywała się częściej. Pozdrawiam i ściskam każdą z osobna.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide do domku- w końcu!!!! Jak wróce z Poznania to dam znać co i jak! 👄 dla Waszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eloł dzisiaj miałam zajęcia, 7 godzin, jak pani przynudzała \"zielooooone zeszyty sądooooowe\" po raz sto dwudziesty, to myślałam, że cały mój rządek poleci z krzeseł :-o a jutro sąd, ostatnim razem jak weszłam na salę o 9, to wyszłam o 17, nawet na siusiu nie było czasu 😭 Kropencja, może jakieś wyjście w przyszłym tygodniu, co? Ciągle z tym moim chłopem przestaję, za chwilę mi się znudzi :D całusy 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek, z herbatką w ręku zaglądam do was. Zaraz sobie idę i może mnie nie być cały dzień, mam zajęty min do 18 (wcale mnie to nie cieszy). O 20 zamierzam iść na aerobik, ale nie wiem czy bede miała siły i czas. Mam nadzieję że tak. Dziewczynki życzę miłego dzionka:) Tylko nie śpijcie w pracy, bo dzień dziś ładny i pogoda nawet sprzyjająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj kupiłam kurtkę, wreszcie! nie jest zupełnie taka jaka miała być ale cena była w miarę, pasuje jak ulał, kolor jeden z tych, który dopuszczałam (zielony)(wolałabym brąz lub czerwień :D) i nie muszę więcej chodzić i szukać :D niczego już więcej nie potrzebuję..choć niestety wczoraj przypadkiem przeglądałam bonprix i wpadł mi w oko jeden sweterek, oopps :D chyba zamówię, plus jest taki że zawsze mogę odesłać :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślisz? :D Moluś jest w Poznaniu więc usprawiedliwiona ale taka Kropka to już ze 24 minuty pracuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu Wisła, tu Wisła, zgłaszam się :D cel osiągnięty, Smukły Badyl osaczony :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł 🖐️ No pracuję, pracuję, ale zanim kompa odpalę, do kuchni pójdę, to już pół godziny mija. Laurka, wczoraj wieczorem myślałam o Tobie, i dzisiaj rano - to Twój OSTATNI dzień !!! :-D :-D Halina - mnie równiez spotkanie po głowie chodziło :-D Bardzo chętnie sie z Tobą umówię :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak tam Laurita ? Czyścisz już samochód, czy jeszcze nie ? :-D W ogóle jak nas się tu dużo ostatnio zrobiło - no tłumy normalnie ;-) Czołem Mysza i Emi. Myszorek - gratuluję nowego nabytku, w postaci kurteczki. A tak w ogóle, to czy u Was też jest tak ciepło ?? No gdzie ta zima ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to szkoda :-D Wykrakała ;-) Jem nareszcie śniadanie ! Co to za sweterek Mysza, który sobie upatrzyłas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O żesz - Mysza - ten sweterek jest prześliczny !!! I nie aż tak drogi - nie wstrzymuj się ;-) Cudo - zobacz, jak ta modelka ślicznie w tym wygląda, Tobie też będzie pasować :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pomagasz mi kobieto :D tylko z rozmiarem mam problem, jak kupuję ciuchy 36/38 to jednak są luźnawe w cyckach :D a 32/34 to w pasie może być ciasne, hmm, zagwostka :D ale chyba lepiej luźniejszy niż przyciasny, nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaki masz, według ich tabeli wyników ? No wiesz, to zależy jak bardzo za luźny i jak bardzo za ciasny ;-) A tak w ogóle to brakuje rozmiaru 34/36 - chyba byłby dla Ciebie idealny :-) Oj no weź - takie super kolory, nawet nie za stówę - naprawdę bardzo ładny :-p W ogóle tak zerknęłam na ten katalog i powiem Ci, że Bon Prix, od czasów mojego LO (kiedy to z niego z Mamą zamawiałyśmy) zmienił sie na lepsze i ma fajne ciuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mają dużo ładnych bluzek ale zauważ że wszystkie długie. przy moim wzroście większość z nich sięgało by mi tyłka, a tego nie lubię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, zauważyłam, że długie. Ja nie wiem, co za kretyn wymyśla te długości. Wg mnie, to bluzka powinna sięgać do połowy paska w spodniach, nie dalej. Niestety, mam ten sam problem, co Ty - większość bluzek jest dla mnie za długa, i je skracam 😠 A w Bon Prixie widziałam długość i ok. 60 cm, i ok. 56 - 4 cm różnicy, to dużo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaki rozmiar tej wzięłaś ? 5 cm skracania to dużo, ale nie dziwie Ci się - 60 cm długa bluzka, to wygląda jak koszula nocna prawie :-D Mnie denerwuje, bo skracam jakiś centymetr - dwa, niby mało, ale wiesz jaką to robi różnicę ? Ta Twoja bluzka to taka seksi-elegancka, co nie ? Jakoś pmyślałam, że może na Wigilię ją założysz ? :-) A tak w ogóle, to gdzie jest Rybka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Laurita - muach 😘 To teraz myjnia, i oddajesz samochó, i wolna jestes ?? A ta nowa praca Twoja, to od kiedy by się zaczynała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka jesteś jednak ładnych parę cm wyższa ode mnie i stąd ja muszę skracać więcej :D bluzka seksi bo to czarne prześwituje :D cześć Debilku 👄 :D dawno cię nie było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×