Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

A bo musisz w spisie po lewej stronie wejść w stroje kąpielowe -> zjechac na dół strony, i kliknąć na 4 stronę -> i to jest drugi kostium od dołu - miss carnival TW :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belluś, dzięki za pomoc, ale wiesz, jakoś tak dziwnie mi sie na przykład otwiera, że znika wszystko oprócz bielizna.pl, i trzeba iśc tą moją ścieżką. Wklejenie całego linka w okno tez nic nie daje, przynajmniej u mnie. I jak Wam sie widzi ten kostium ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo fajny ale ta modelka w tak jakoś nienaturalnie leży że mam wątpliwości czy jak w nim staniesz to też będzie świetnie lezał ale moge się naturalnie mylić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze go przymierzyć, bo masz rację, jak leży, to wygląda fajnie, ale ciekawe, jak wstanie :-) Majtki chyba będą ok, ale nie mam takiego dużego biustu, jak ta modelka, więc mogę nie wyglądać, tak fajnie, jak ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, to w sierpniu na bank się musimy spotkać, bo się za Tobą stęskniłąm :-) Kurcze, to ja w takim razie będę musiała podtrzymywać swoją opaleniznę, jak Ty będziesz taka opalona :-D ;-) To sie pooglądamy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co zaoferowałaś - opaleniznę ;-) :-D Ciekawe, gdzie Laurka jest ??? Gdzie Ty kupiłaś kostium za 30 zł. ?? Ja tak do 150 zł. max to zapłacę, i zawsze wszędzie widzę kostiumy po 200 zeta. Więc ten jest taki sobie drogi, a jak w nim będę dobrze wyglądac, to go biorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach te dzieci :D Pewnie juz smacznie spicie, ja tez zaraz uciekam do wyrka... Dobaranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, widzę że nikt za mną nir tęskni - no cóż i tak bywa . Kropuś trochę drogi ten kostium, ja ostatnio byłam u siebie na bazarze i kupiłam dwuczęściowy za 20 zł - jest prosty wiązany czarno - czerwony. Dla mnie wystarczający, bo jedynie latem chodzę w kostiumie dwuczęściowym, w zime na basen chodzem\\ w jednoczęściowym - czy jak on sie tam nazywa. Dobra ide kwiatki podlewać i brac się za prasowanie. Laurko Twoje dziecko to jeszcze cię słucha, ja wczoraj pojechałam na chwile do koleżanki - jej dziecko jest nie do zniesienia - na wszytsko mu wolno, nie zna słowa nie, zakaz itd. Zawsze jak od niej wracam to mówię sobie \"nidgy żadnych dzieci\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry. padam na twarz, obudził mnie ból brzucha i większą część poranka spędziłam w łazience. nie wiem co wczoraj żarłam, ale niczego sensownego nie mogę sobie przypomnieć więc może zaszkodził mi któryś z lodów :D w każdym bądź razie moje marzenie by przd sobotą zgubić jakieś pół kilo jeszcze już się spełniło, dziś w rano w łazience ;) :D już nie będę pochopnie rzucać słów na wiatr :D o kostiumach piszecie widzę, dla mnie też za drogi ten Kropkowy :D ja też nieśmiało myślę o nowym, mimo, że ten stary (3-letni chyba) jeszcze całkiem całkiem. też nabyłam go za grosze o przecenie i jeśli się teraz na nowy zdecyduję to zakupu dokonam we wrześniu, ceny spadną na bank do te czasu :D zabieram się za herbatkę, nawet kawy jeszcze dziś nie ruszyłam 😭 ale już mi się lepiej robi :D to jakieś niegroźne zatrucie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Bardzo :) Mnie też rano brzuszek pobolewał ale przeszło...Moze Myszko faktycznie od lodów... Ja jak narazie, w to lato zjadałam aż 4 lody bambino ;) Moja opalenizna brązowieje, a nos zrobił sie suchy jak pieprz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł 🖐️ No tak sobie myślę, że może ten kostium rzeczywiście jest drogi ! Tzn, on nie kosztuje 150, ale 130, ale przy Waszych cenach, to fakt - drożyzna. Ale to Triumph, a tutaj się płaci - nie żebym specjalnie lubiła tą firmę - pierwszy raz podoba mi się jakiś ich produkt. Ale wiecie, ja naprawdę albo widzę jakieś kostiumy za 200 zł., albo po przecenie za 60. 2 lata temu kupiłam sobie w Kappalu (czy jak tam się to pisze) kostium 2 częściowy, z silikonem w staniku, za 69,90, i się cieszyłam, że nie za dużo. Ale jeśli na przykład w tym z Triumpha będę wyglądac bosko ;-) to się skuszę, bo dla mnie wybór i dobór do mojej figury tych \"dwóch szmatek\" to męka. Cześć Emi 🖐️ - jak to nik nie pamiętał, ja np o Tobie dzisiaj rano myślałam :-D I się zastanawiałam, czy jesteś z I z powrotem, czy i jak wytrzymujesz bez niego. Co z tą szkoła policyjną, jaką masz teraz pracę - mów nam tu wszystko :-D Laurka - podziwiam cierpliwość - jak Ty Pluję wychowujesz :-) Zazwyczaj rozmowy dają pożądany efekt, czy czasem klapy sie należą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pakowanie uwielbiam, to oznacza wyjazd :D poza tym pakuję się szybko i konkretnie, wyjmuję ciuchy na każdy dzień, tworzę gotowe zestawy i nie ma u mnie myslenia, może jeszcze to się przyda czy tamto.. pół godziny i po krzyku, nawet jeśli chodzi o wyjazd na 2 tyg. za granicę :D mam porównanie do bratowej mojego męża, która potrafi identyczną walizę zapakować tak, że ledwo się zamyka, i jeszcze jakaś torba podręczna się znajdzie. a u nas są zawsze luzy :D i nie zdarza mi się by czegoś nam zabrakło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ Myszrorku jak Ty to robisz naucz mnie PLISSSSSSSSSSSSSS ja jestem jak Twoja bratowa ;-) niestety :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakupiłam jakąś maść. Zobaczymy co do za cudo... Ja nie luibie się pakować- wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie też nie lubie pakować, bo nie lubię tego \"upychania\" - mam trochę z Myszorka - też wiem, co wziąć, ale mam też trochę z Jej bratowej, bo niby wiem co wziąć, ale zawsze sie też znajdzie coś w stylu \"a może sie przyda\", i potem nie domykają mi sie walizki :-( Poza tym, zawsze biorę ręczkiki, bo nie wiadomo czy będą, no i kosmetyki zajmują mi 1/3 prawie, drugie 1/3 to też są ksiażki, chociaz one aż tak dużo miejsca przecież nie zajmują - teraz wzięłam 2, i jednej nawet nie zaczęłam czytać, no i pozostałe 1/3 to ciuchy. Ale zdecydowanie wolę się rozpakowywać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech Kropcia ja nie lubię się rozpakowywać choć w zasadzie to zależy gdzie bo jak już wracam do domu po urlopie i muszę się rozpakować to bardzo tego nie lubię, nie dość że wróciłam do \"szarej\" rzeczywistości to jeszcze sterta prania :-o wolę się pakować choć wolała bym umieć pakować tylko to co potrzebuje ;-) :-D a nie 3 razy więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto - takie rozpakowywanie sie przez kilka dni, to jest kwinestencja wyjazdu, leży sobie taka walizeczka, z połową ciuchów rozpakowaną, a połową nie, omijasz ją, potkniesz się - i wesz, że na urlopie byłaś ;-) :-D Ja się lubię rozpakowywać, bo od razu robie segregację, co mi się sprawdziło na wyjeździe, a co nie, i np. wiem, że jakaś tam spódniczka, co leży w szafie już 2 rok, ani razu nie założona, na danym wyjżdzie sie nie sprawdziła, więc ją z czystym sumieniem oddaję, nie zawala mi szafy, poza tym zawsze sie jakieś prezenty przywiezie, no i potem mam prasowanie ;-) jakieś zboczenie mam z tym prasowaniem ;-) Belluś, dzisiaj rano do mnie dotarło, że Ty masz aż 17 dniu urlopu - ale masz super !! Pozazdrościć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropcia, mam 19 dni urlopu, ale nie liczę 2 dni lotu więc 17 na miejscu :-D :-D:D o tak zazdrość mi proszę zazdrość ;-) pierwszy raz mam taki długi urlop a pracuje już prawie 10 lat :-D :-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto, to, że ja mam takie rozbebeszone torby przez 2-3 tyg., to się nie dziwie, ale że Ty ? ;-) Nie przeszkadza Ci to ? Bo Was jest w sumie więcej - 4 osoby i pies :-) Nikt się nie potyka ? Belluś, w takim razie zasłużony urlop - po 10 latach, to i mi może się \"fukśnie\" i też pojadę na tak długo. Tak, jak Myszorkowi marzy mi sie Maroko, i może zamiast na te drożyzny Malediwy pojadę na Maroko ?? Troche chyba jednak taniej, a mam wrażenie, że więcej do zwiedzania. Bo co można robic na \"rajskich wysepkach\" ? Leżeć w sumie tylko - żadnej kultury nie poznam, bo tam wszystko pewnie pod turystów. Boże, ale się rozmarzyłam............ Ja - TWA - pozdrawiam i dziękuję za pozdrowienia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto, dzisiaj słuchałam w radiu o \"głupku\" - i chyba niedługo jego kariera się skończy, więc nie ma co sie smucić :-) Od kiedy zaczynasz pracę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mie Maroko coraz bliżej.. ale naprawdę cieszyć się będę jak dokonam zakupu i mąż urop zaklepie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O 1 lipca ??? Chyba od sierpnia :-D Myszorek - zazdrość mję zżera, że u Ciebie to Maroko to prawie \"zaklepane\" 😠 :-D :-D Ciesze się :-) Sto, to fakt z tymi błędami - i każdy sie teraz tłumaczy dysleksją - dziwne, nagle sie staliśmy naroden dyslektyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, ha, ale fajnie zabrzmiało \"musze sobie kupić pieniądze\" :-D Wiesz zawsze uważałam, że również i ja (między innymi) podbijam tą średnią co do ksiażek. Ciekawe za ile osób czytam ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×