Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

🖐️ dziś śnił mi się ohydny, ogromny, bardzo kumaty szczur - łaził za mną i nie mogłam go wygonić z domu :o brrrr MjM rzeczywiście nudne Stokrotko :D Mnie znowuż wnerwia Hanka, która skończyła znajomość z koleżanką tylko dlatego, że ta zrezygnowała ze sponsorowania fundacji. Wg Hanki powinna dalej zajmować się tym co jej się kompletnie nie opłaca i na czym traci byleby wspomagała dzieciaki. chore. poza tym jak słyszę po raz setny te \"chore dzieci\" to widzę Hankę jak ucieka z domu dla starej miłości zostawiając własne dziecko z mężem, zaszywa się z kolesiem, seksi do upadłego i wraca do swojej rodziny po jakimś czasie tylko dlatego, że stara miłość jest chora i niestety umiera :D no wnerwia mnie ta dziewczyna :D a tatuś paradujący nago przed córką rzeczywiście ma coś nie tak pod sufitem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie laseczki :-) wczoraj było burzliwie ale jak zwykle z wypiekami na twarzy wszystko przeczytałam. Kiedyś myślałam podobnie jak Bella czy Stokrotka - jak pokocham kogoś innego odejde od tego z którym jestem. I raz tak zrobiłam poznając mojego męża i nie żałuję. Ale od tego czasu w nikogo nie pokochałam innego.... dla mnie zakochać się a kochać kogoś to dwie różne sprawy. Laurko Stokrotka ma dobry pomysł - jestes taka otwarta i masz łatwość nawiązywania kontaktów, normalny stosunek do dzieci, może choc czasowo pomyślisz o korepetycjach, odbieraniu jakiegoś dziecka z przedszkola itp. Wiele mioch znajomych tak robi. Wystarczy ogłoszenie wywiesić w szkole lub przedszkolu. Czasem rodzice nawet szukaja kogoś kto zaopiekuje się dzieckiem do ich powrotu z pracy np. od 12 do 16. Może to nie są wielkie pieniądze ale zawsze coś :-) Myszorku - dziś na Starołęce rozglądałam się za śliczną torebeczką ale nie widziałam - jak się sprawuje nowy zakup? MjM też oglądałam a jakże ale odczucia mam podobne - przesłodzone to jakieś i nudne. A hankę kiedyś bardzo lubiłam a teraz dostrzegam w tej postaci jakieś rozdwojenie jaźni i takie bycie na pokaz. Co tam czekam do czwartku \"gotowe na wszystko \" sa ciekawsze i przynajmniej coś się dzieje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czekam i czwartku, ale przed wszystkim weekendu :D dziś dentysta - po raz ostatni!! - idę z tym zębem 4ty raz, wreszcie go skończy :o Rybko torebka ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Myszorku Pierwszy :-) MjM - od wakacji przestałam oglądać, aczkolwiek i tak wiem, co się dzieje (zawsze tak jest). Mnie najbardziej wkurza \"rozmamłana\" Gosia - no normalnie nienawidze tej dziewuchy - nigdy nie wie czego chce i zawsze jej coś nie pasuje. Co do nagości pomiędzy rodzicami i dziećmi, to nie należy przeginać ani w jedną ani w drugą stronę. Jak będziemy się ciągle zasłaniac, i \"dziko\" reagowac na nagość, to później dziecko w dorosłym życiu może mieć problamy natury seksualnej. Ale wg mni nie jest ok., jak dorosły facet paraduje przed 12 latką nago. Ale może u nich w domu wszyscy tak chodzą, i nie ma tu żadnego podtekstu erotycznego ? Mam nadzieję, że tak jest. Ale ogólnie, to jest dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o nagość w domu to pewnie trochę racji jest w tym,że Polska to ogólnie kraj prudryjny. Nie jestem za tym aby obnosic sie ze swoją nagościa ale też nie można przeginać w drugą stronę. Wstydliwe ukrywanie ciała daje w efekcie odwrotny skutek- chorobliwą ciekawość dzieci. Życie seksualne człowieka jest tematem trudnym,ale myślę że można o tym rozmawiać nawet z dwu czy trzy latkiem - odpowiednio do jego wieku. U mnie to daje dobre efekty choć kiedyś zostałam wezwana do przedszkola , bo mój syn pokłócił sie z innym chłopcem mówić mu że mama go urodziła a jego kolege akurat mama znalazła w kapuście ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne. już widzę 18letniego syna z mamą nago w saunie :D ha ha ha jasne, że młodsze dzieci można a nawet należy z nagością oswajać, ale im człowiek starszy tym bardziej dba o swoją prywatność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nawiasem mówiąc - pisząc wyprasza się tu takie ANONIMOWE wtrącanie się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
parenaście stron temu pytałam jak w tym karaju się złatwia pochówek dla osoby nie przynależącej do żadnego wyznania i żadna nie odpowiedziała 😭 no dziewczynki, przecież wy wszystko wiecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko jasne Laurko, sama chciałam cię dziś spytać jak teraz czas między nas a dwójkę dzieciaczków podzielisz :D czekamy na koniec pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ ja nic nie mam przeciwko workom:D nie wiem tylko kto zamiast księdza przychodzi. ktoś przychodzi ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i rozumiem, że te wszystkie cmentarze przy kościołach w całej Polsce są ogólnodostępne ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurko to wspaniale :-) dużo cierpliwości CI życzę ale zobaczysz,że dwójka dzieci to lepiej niż jedno pobawią się razem :-) Myszor sa cmentarze przy parafiach a,ale sa i komunalne i to na tych są chowane osoby niewierzące. Zamiast księdza ceremonie odprawia ktoś ale nie wiem jak tego kogos nazwać. Sama tak mądra nie jestem,ale jak spytałaś to dowiadywałam się i w końcu mój mąż mi powiedział ;-) a potem zapomniałam Ci napisać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wychodzę na spotkanie :-) mam nadzieję wypić dobrą herbatkę i ubic dobry interes bo to słuzbowo trzymajcie kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewuszki 🖐️😘 musiałam się przyczłapać na wydział godzinę wcześniej, bo zapomniałam, że kazus z podatków był do zrobienia :-o zaraz go będę gryźć obcięłam włosy w poniedziałek, takich krótkich to jeszcze w życiu nie miałam :D no i muszę wstawać wcześniej, żeby to ułożyć i dziś ułożyłam, ale w Krzyżakowie tak wieje (jak nie przymierzając w szikago lub sanfransisko - nie wiem, które jest bardziej wietrzne), że cała misternie ułożona fryzura w pizdu... 😭 dodatkowo w autobusie tak grzali (jakieś głupie - 15 stopni dziś ma być), że jak wysiadłam, to jak na Antarktydzie 😭 a mój wydział jest na samym końcu, więc wiatr mną rzucał na prawo i lewo wkurw, ale się ten dzień zaczął i teraz jeszcze ten kazus i dziś muszę iść na biologię poszukać czegoś o dziurze ozonowej do pracy dyplomowej z europejskich, bo chcę się w grudniu obronić 😭 idę się zabi ć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny super pomysł Laurka z tym bobasem opowiedz nam jak Ci pierwszy dzień leci jak znajdziesz chwilkę pewnie Twoja córa wyszkoli bobasa będzie pluł za łóżko i takie tam zabawy, ale trzymamy kciuki za Ciebie Rybka - powodzenia :-) witam porannego Myszorka i Kropeczkę ja MjM nigdy nie oglądałam, wczoraj Magdę M między goleniem nóg a praniem widziałam nic specjalnego niestety :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak to, nic nie kumam ktoś Ci dał? to weź go trzymaj z dala ode mnie ej, nie cofam się o stronę, bo mnie zaraz wygonią, a poza tym kazus czeka i mnie kusi i nęci swoją długością JAKIE DZIECKO??? WYTŁUMACZCIE PLIS, BO SIĘ ZSIKAM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co znaczy, że masz krótkie włosy. i co znaczy, że układałaś rano :D Halinka przecież nasze się nie układają :D masz zrobić sobie fotę i mi przysłać co bym mogła zobaczyć co dobrze wygląda przy takich drutach jak nasze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Halinka, Laurka i Bella :-) Halinka - nie narzekaj - ja tam tesknię za studenckimi czasami. Laurka - trzymam kciuki za nową pracę, myślę, że 2 dzieci powinna być grzeczniejsza, bo razem się bawi. Bella - no właśnie Magda M. tak nudna, że już nie oglądam od 2 odcinków, i kompletnie mnie nie interesi. Za to w \\\"Na Wspólną\\\" się wciągnęłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
specjalnie dla ciebie Halinko wyjasnienie Laurki z rańca: \"cześć Dziewczyny - no własnie zaczynam takie pokątne dorabianie nic do tej pory nie mówiłam, ale skoro temat wypłynął to Wam powiem, że dizś mam pierwszy raz maluszka u siebie w domu, będę się nim zajmować 3 razy w tygodniu ale nie długo, na początek 4 godzinki, od 8 do 12, może z czasem się zwiększy ilośc godzin, chyba że z kolei moja praca wypali, o czym jego mama wie i się z tym liczy. Właśnie na nich czekam. Nie wiem jak dam radę tu zaglądać, byc może do połudia mnie nie będzie\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholery jedne, mam na Was sposób :D proszę mi natychmiast wytłumaczyć, o co tu chodzi, bo ja mam władzę i mogę poprosić o skasowanie topiku :D:D:D Myszorku, jak tylko dorwę kogoś z aparatem w kom, to zaraz wyślę, ja niestety takiej opcji nie posiadam :D no jak, co znaczy, że układałam :D chodziłam godzinę w kasku z wałków, potraktowawszy wcześniej włosy połową tony pianki i wykończyłam resztkę lakieru, może do 11 będę wyglądać jako tako, ale pewnie nie, bo ten pierdzielony wiatr wszystko popsuł 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halina - \"pierdzielony wiatr\" niszczy wszystkie fryzury - nie tylko te z trudno układających się włosów :-) To takie pocieszenie, że wszystkim dziś głowy urywa, chociaż w Wawie aż tak bardzo nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×