Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

aaaaaa :D, a to ok, już Was nie skasuję :D Laurka, a jak Ci oboje zaczną pluć za sofę? Czy ci rodzice wiedzą, na co się zdecydowali? :P :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczka cieszę się że się wciągnęłaś bo tak mi trochę wstyd było że ten chłam oglądam a tak we dwójeczkę raźniej :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie, uciekam, bo ten kazus nadal czeka :-o zdążyłam napisać tylko mejle do trzech z Was, później mam okienko, jak nie pójdę na biologię, to jeszcze do Was zajrzę i jak zdążę, to napiszę mejle do reszty cmoczki w boczki 🖐️ :classic_cool: ...obejrzeli państwo dwa tysiące sześćset czterdziesty trzeci odcinek telenoweli \"Niewolnica Halina\", czytał Lucjan Szołajski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko będę upierdliwa i poprawię cię, nie mówimy o trudno układających się włosach, ale o NIE układających się :D na wspólnej też czasem oglądam. ciekawsze to niż MjM często mamy ubaw z mężem z grześka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiek to mój ulubiony kejs no i ten rozwód też jest ciekawy i ta laska co chce męża zczesać na cały szmal podoba mi się też historyjka o nowej pracy Kingi ale sprawa gwałtu już mnie nudzi nie pamiętam większości imion choć od dawna na durnej oglądam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorku, jak zwał tak zwał ;-) dzisiaj wszystkie są przez wiatr rozwiewane :-) Ale na przyszłość, tak będę Wasze włosy określac - NIE układające się. Bella - no fajne to \"Na Wspólnej\" - coś się zawsze dzieje :-) Grzesia lubiłam kiedyś, teraz już powtarza swoje pozy i miny - widać skończył mu się repertuar. Za to Żanetka jest git ! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no i motyw z Kingi pracą, też bardzo ciekawy, w ogóle po lekkim spadzie formy ruszyło im się z tymi \"sensacyjkami\" w serialu. A co się dzieje z Suzy ??? Wiecie może ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
była wczoraj w jednej scenie nie oglądałaś dokładnie :-D :-D a może to była zapowiedz następnego odcinka ;-) w każdym razie gadała z tą od gwałtu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no wczoraj to w ogóle TV nie oglądałam - spędziłam \"wieczór piękności\" w łazience :-) Ale nic straconego - w sobotę obejrzę full odcinków. Będę miała całą historię tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja miałam wieczór złości :D mój najdroższy mąż wylał kawę na łóżkowy materac. plama schła cały wieczór i do końca nie byłam pewna czy zostanie ślad czy nie. na szczęście materac ma kolor kawy z mlekiem, a mężusiowa kawa też była z mlekiem :D dziś muszę się temu przyjrzeć przy świetle dziennym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój nie mąż wylał kiedyś wino czerwone na jaśniuteńką kanapę w salonie usnął !!! powtarzam usnął trzymając kieliszek wina w ręku :-D :-D polał mnie siebie i kanapę szorował aż zeszło dywan który ucierpiał kilka tygodni wcześniej (biały dywan) do dzisiaj nosi ślady winka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc \"włochów\" nie usuwałam, robię to w gab. kosmetycznym woskiem. Robiłam sobie różne maseczki - oczyszczającą, dotleniającą z lasów deszczowych i taką ochronną na naczynka. Słowem produkcja taśmowa :-) Dziewczyny, mnie też szlag trafia, jak ktoś coś zaplami, wtedy przypominam sobie scenę z \"American Beuty\", kiedy Lester mówi do żony \" It\' just a damm sofa\" - to TYLKO cholerna sofa. I sie uspokajam - nie ma co drzeć kotów o takie \"pierdoły\". Ale wiem, że to strasznie wkurza, no bo co zrobić z czerwoną plamą na białej sofie ??? Dlatego my zamieniliśmy obicie z białego na brązowe, i na nim od kilku dni widnieje \"piękna\" tłusta plama 5x5 cm. Help :-o Nikt oczywiście sie do niej nie przyznaje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże, co tu taka cisza ??? Myszorku - Ty w pracy, Bella, pewnie też, Laurka też w pracy :-), i Rybka i Stokrotka, a Halina w szkole, no ale odezwijcie sie trochę :-) Tak się zastanawiam, co tam u naszej nowej koleżanki - Cat słychać, bo coś umilkła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zajęłam się jedzeniem, bo jestem w fazie +2 :D Laurka kompa ma odpalonego, bo widzę ją ciągle na tlenie, ale widzę też że do niego nie podchodzi :D widocznie dzieci są zajmujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a córcia po kim histeryczka ? :D sprzątaj kobito, ale zaglądaj. hmmm, co by tu jeszcze zjeść :D cholercia, a jak w nd nie wejde w kieckę to w czym pójdę się ukulturalnić 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka - początki są zawsze trudne :-) ale potem pójdzie, jak z górki, a korzyści sporo: dopływ pieniędzy, córka będzie miała towarzystwo i kontakt z innym dzieckiem (nauczy się dzielić ;-) ), a jak się poznają, to może będą się razem bawić, a Ty będziesz miała większy spokój ? No właśnie, gdzie Śmiała, Mężatka ? Została sama \"stara koalicja\" :-) To Myszorku, będziesz miała pretekst, żeby nową kupić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to niedobry pretekst. tak miałam zeszłej zimy - koło lutego ciut utyłam (zaczęłam w pracy regularnie sztuczne zupki i o jedną kanapkę czasem za dużo jeść) i w międzyczasie - zanim schudłam - kupiłam sobie spodnie. no i generalnie są ciut za luźne, a do tego jeszcze są z takiego dziwnego materiału co to zbiega się w praniu,ale wystarczy godzinę ponosić i się baaaaaaaaardzo rozciągają. do dupy są i już :D i mimo, że ładne to praktycznie nie noszę 😭 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obawiam się, że sam prezydent miasta by mnie stąd wyprowadził :D to święto miasto jest, same kościoły, święci ludzie, pogoniliby mnie kamolami 😭 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za taką egzotykę to ja dziękuję :D wiesz, właściwie to mogłaby być wtedy pierwsza i zarazem ostatnia rocznica :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×