Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

cze ciężarówki, ciekawe kiedy ciężarówy Qassandra, ja nie wiem ale te majówki to jakieś chucherka. Jezu ja przytyła 5 kg, co miesiąc mam 1 kg więcej Na wyskokości pępka mam 82 w pasie. Efciak, ja na kakao to mam smaki od samego początku a już szczególnie na DanMleko - pychotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-chimera >> to idziemy leb w leb - ja tez mam 5 do przodu. Gdyby to bylas szkola to rodzice byliby z nas dumni :) A jak jeszcze pracowalam to DanMleczko bralam ze soba do pracuni, bo za duzo zachodu zeby je zrobic, bo przepadam za tym naturalnym gorzkim, ktore robi sie milion godzin, ale smakuje wysmienicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja przytyłam 5 kg a mój mąż 4.5 kg. Ciekawe czy przytyje ze mną to 15 kg. On narazie się cieszy bo od dawna chciał przytyc. Nadal jestem na poszukiwaniach super zapalniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie potrochu cala rodzinka chodzi ze mna w ciazy :) moja babcia ma nudnosci :) moj brat chetke na sledzika - podjada mi jak tylko sie trafi okazja :) a reszta tez po trochu tyje :) a najbardziej Moj Niuniek, ale rzucil palenie, wiesie mu nie dziwie, poza tym lubie sie przytulac do miekkiego (jak kaczusia) brzusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Brzuchatki! Ale mnie pocieszyłyście tymi kilogramami :) Myślałam, że to tylko ja tak tyję :) Dziecko 300g, a mama - 6 kg!!! Ale troche ogranicze sie chyba ze słodyczami :) Efciak! niezly pomysł z tym kakao, chyba sobie zrobie :) I trymestr pilam co rano, a teraz jakoś zapomniałam, ale czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś tak wyszło ;-) ale spokojna glowa wszystko się nadrobi ;-). wszystko jeszcze przed nami!!!!!! Moja koleżankaw czsie ciąży przytyła ponad 20 kilo,co prawda schudła tak, że teraz jest chuda jak patyczek-jak wiatr za mocno zawieje to ją też przy okazji tez, jeśli nie ma w pobliżu drzewa;-)Ale co nadrobiła to jej, pod koniec ciązy nie potrzebowała nawet stolika żeby postawić na nim talerz, taki brzusio sięjej udał :-) Trzymajcie się cieplutko i poręczy jak by bylo ślisko a mnie dopadło uzależnienie od przepysznych ale oczywiście nieco mniej zdrowych żelek o smaku coca-coli mniam Mniamuśnie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co?? Jak juz urodze i przestane karmic piersia to chyba wypije z 10 litrow coca-coli od razu. Mam tak przeogromniasta ochote na cole, ze.... ale, ze to sama chemia, to obchodze sie smaczkem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Mam dzisiaj rewelacyjny humor, moja dzidzia dała kopa mojemu mężowi i w końcu poczuł i zobaczył jak boksuje nasze maleństwo{serce} ...ja nie wiem czy moja dzidzia wogóle nie śpi...??? bo od rana do póznego wieczora mnie kopie :):):) Co do moich kilogramów to przez te 19 tyg przytyłam 5kg a jem naprawde duzo:) rosnie mi tylko brzuszek i nic więcej... pozdrawiam was i wasze brzuszki gorąco 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, jestem nowa na majowym topiku, mamtermin na 19 maja więc z przyjemnością przyłączam się do Was. nie marnuje czasu i wskakuje do tabelki *************************************************************************************** nick... ....termin porodu...kg.nabyte..obwod.......miasto.......płeć *************************************************************************************** EVI_1985........????????.........????.........????............????.......chłopiec Roza_...........29.04.06.........????.........????............????.............. amber-ania....01.05.06........3,5kg......82cm.......Kołobrzeg..... sissi......... ..01.05.06.........????.........????............????.............. L.Rosa..........01.05.06.........????.........????.............................. Beatelka........02.05.06.........????.........????..........Białystok.......... ania_23.........03.05.06.........3kg.........????.............................. Kasika1.........03.05.06.........1kg.........85cm............................ matitka.........04.05.06.........2kg.........90cm............................ aga133..........04.05.06........3,5kg........????.....Czechowice-Dz... chimera........04.05.06........3,5kg.......76cm.............................. Rosiczka........05.05.06........0,5kg........????.............................. Anic77..........05.05.06..........0kg.....90cm +4).......................... amelia-c........05.05.06..........3kg.........80cm............................ anuśka 25......05.05.06.........-5kg.........????.............................. biedrona28.....07.05.06........3,5kg.........87cm..........Toruń......... Majoweczka...09.05.06.........2kg.........82cm...........Warszawa.... agula-20........09.05.06.......-2,5kg.........????.............................. jodełka.........14.05.06..........1kg.........????.............................. Maja24..........15.05.06..........2kg.........86cm........................... Luckylady.......15.05.06.........????.........????.............................. ladybird........17.05.06..........3kg.........87cm..........Poznan......... Efciak..........18.05.06..........2kg.........83cm..........Zgierz.......... aleq............19.05.06..........1kg.........????..........Katowice......... Gonia78.......19.05.06.........2,7kg.......90cm........Poznan............ Qassandra....20.05.06..........2kg.........????..........Kraków............ karolayna.......20.05.06..........3kg.........????............................. Zuwiolka........21.05.06..........2kg.........73cm..........Gdańsk........ tatia...........22.05.06..........3kg.........64cm..........Słupsk........... Kinia25.........23.05.06..........3kg.........????..........Kraków........... gaga26........25.05.06.......-0,5kg.........88cm............................ Doro............25.05.06..........1kg.........????.............................. muszka27......25.05.06..........0kg.........74cm............................ ognicha........23-27.05.06......????.........????.............................. Mycha169......28.05.06.........????.........????.............................. gwiazdeczka2..29.05.06.........????.........????.............................. justka23........29.05.06.........????.........????.............................. aaguullaa.......30.05.06.........????.........????.............................. Paula24.........05.06.06.........????.........????.............................. ***************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, Poczułam moje maleństwo wczoraj w nocy!!! Jejku tak się ucieszyłam i mój mąż razem ze mną. To takie niesamowite wrażenie...czekam na więcej. Kakao też sobie zrobie z tej okazji, żeby uczcić te ruchy naszego maleństwa! 3majcie się ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qassandra gratulacje!!! 🌻 mnie dzisiaj atakuje od samego rana hehe kopie i boksuje na przemian ❤️ Gonia78 witaj w naszym gronie przyszłych mamusiek :):):) życze miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, Qasandra a to Twoje pierwsze baby? Ja też juz chcę coś poczuć, a na razie nic!!! zazdroszczę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Buuuuuuuuuuu ja też chcę do tabelki ale nie wiem jak (kurcze prosty humanista jestem) niech mi ktoś dopomoże proszę!!!!!!!!!!!! Moja Fasoleczka też szaleje w brzusiu aż miło.... :-) :-) :-) Tylko się trochę martwie bo dziś spadło mi się z taboretu na podłogę i się kurcze trochę boję, że się coś Maleństwu mogło stać, ale mam nadzieję, że nic takiego jak kolejna wycieczka do szpitala mi się nie przytrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszke uaktualnie tabelke :) bo mi sie termin przesunal o dwa dni (w koncu sie doliczylam :) ) a poza tym troszke nam sie brzusie pozmienialy :) MAda lena podaj date kiedy malenstwo wyjdzie na swiat, bo ie wiem w ktorej czesci tabelki Cie dopisac :) *************************************************************************************** nick... ....termin porodu...kg.nabyte..obwod.......miasto.......płeć *************************************************************************************** EVI_1985........????????.........????.........????............????.......chłopiec Roza_...........29.04.06.........????.........????............????.............. amber-ania....01.05.06........5kg......82cm.......Kołobrzeg..... sissi......... ..01.05.06.........????.........????............????.............. L.Rosa..........01.05.06.........????.........????.............................. Beatelka........02.05.06.........????.........????..........Białystok.......... ania_23.........03.05.06.........3kg.........????.............................. Kasika1.........03.05.06.........1kg.........85cm............................ matitka.........04.05.06.........2kg.........90cm............................ aga133..........04.05.06........3,5kg........????.....Czechowice-Dz... chimera........04.05.06........5kg.......82cm.............................. Rosiczka........05.05.06........0,5kg........????.............................. Anic77..........05.05.06..........0kg.....90cm +4).......................... amelia-c........05.05.06..........3kg.........80cm............................ anuśka 25......05.05.06.........-5kg.........????.............................. biedrona28.....07.05.06........6kg.........87cm..........Toruń......... Majoweczka...09.05.06.........2kg.........82cm...........Warszawa.... agula-20........09.05.06.......-2,5kg.........????.............................. jodełka.........14.05.06..........1kg.........????.............................. Maja24..........15.05.06..........2kg.........86cm........................... Luckylady......15.05.06.........????.........????.............................. Efciak..........16.05.06..........5kg.........83cm..........Zgierz.......... ladybird........17.05.06..........3kg.........87cm..........Poznan......... aleq............19.05.06..........1kg.........????..........Katowice......... Gonia78.......19.05.06.........2,7kg.......90cm........Poznan............ Qassandra....20.05.06..........3kg.........????..........Kraków............ karolayna.......20.05.06..........3kg.........????............................. Zuwiolka........21.05.06..........2kg.........73cm..........Gdańsk........ tatia...........22.05.06..........3kg.........64cm..........Słupsk........... Kinia25.........23.05.06..........3kg.........????..........Kraków........... gaga26........25.05.06...........1kg.........88cm............................ Doro............25.05.06..........1kg.........????.............................. muszka27......25.05.06..........0kg.........74cm............................ ognicha........23-27.05.06......????.........????.............................. Mycha169......28.05.06.........????.........????.............................. gwiazdeczka2..29.05.06.........????.........????.............................. justka23........29.05.06.........????.........????.............................. aaguullaa.......30.05.06.........????.........????.............................. Paula24.........05.06.06.........????.........????.............................. ***************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie przyszłe mamy! Muszę przyznać że Wam zazdroszczę. Ja miałam termin na 17 maja 2006, ale niestety dwa miesiące temu poroniłam. Ale trzymam za Was kciuki. Wy też za mnie trzymajcie bo w lutym znów mozemy z mężem zacząć starania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonko >> przykro mi z powodu tego co sie stalo 🌻 dla Ciebie A w lutym bede trzymac kciuki, zeby sie udalo 🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-ladybird- przestań juz tyle pracować i się odezwij :):) czekam na gg (zrób sygnał na komórke) pozdrawiam...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Ladies :) nareszcie jakis ruch... A ja sie właśnie przeziębilam, mam nadzieje ze herbata z cytryna i miodzikiem mnie uratuja :) wczoraj to mnie tak wszystko bolalo... Jeszcze dwa tyg i święta, nie moge uwierzyc... w święta mam zamiar pokazać Rodzince bobaska, jak kopie, więc niech sie streszcza :) na razie tylko bulgotki... Mam nadzieje że jak pójde tu na usg to będe wiedziala czy to chłopak czy dziewczynka :) ale juz sobie tak wykombinowalam, ze jak mi tutaj na nast wizycie nie zrobia usg, to pojde u siebie w miescie do lekarza, on mi pewnie nie odmowi... :) zreszta cos mu nazmyslam :) brzuchol rośnie, a ja czuje sie jak słonik... normalnie niby 5 kilo do przodu, a jakby tona... ja juz nie wiem co bedzie za dwa, trzy miesiace :) a w brzuszku 91... spodni juz coraz mniejsze, zostaly mi dwie pary ogrodniczek i jedne nowe ciążowe, które kupilam ostatnio... w zadne swoje spodnie dotychczasowe nie wchodze, juz nawet w te co mi Mama dala na poczatku listopada... Zmykam! Buziaczki i pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!!ale ruch tu u nas ,musialam nadrobic zaleglości w czytaniu.ciesze sie ,że u was wszystko w porzadku :) u mnie niestety nic -tz jeszcze nie poczulam ruchów i zastanawiam sie czy mozna je przegapić?pomysleć ,że to nie to?juz sama nie wiem... u mnie juz 4 kilo do przodu i 82 cm w pasie :) pozrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny wpiszecie mnie na listę oczekujących ;-) ja wiecie prosty humanista ze mnie, proszę:-) termin 10 maja, 57 kilo wagi w pasie pewnie z 83-4 jeszcze nie wiem czy to chłopczyk czy dziewczynka miejsce zamieszkania Myszków Pozdrawiam was wszystkie bardzo gorąco, szczególnie Iwonę też będetrzymać kciuki w lutym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) tabelka w nieco zmienionym skladzie :D mada lena >> :) mam nadzieje, ze nic nie pokrecilam :) *************************************************************************************** nick... ....termin porodu...kg.nabyte..obwod.......miasto.......płeć *************************************************************************************** EVI_1985........????????.........????.........????............????.......chłopiec Roza_...........29.04.06.........????.........????............????.............. amber-ania....01.05.06........5kg......82cm.......Kołobrzeg..... sissi......... ..01.05.06.........????.........????............????.............. L.Rosa..........01.05.06.........????.........????.............................. Beatelka........02.05.06.........????.........????..........Białystok.......... ania_23.........03.05.06.........3kg.........????.............................. Kasika1.........03.05.06.........1kg.........85cm............................ matitka.........04.05.06.........2kg.........90cm............................ aga133..........04.05.06........3,5kg........????.....Czechowice-Dz... chimera........04.05.06........5kg.......82cm.............................. Rosiczka........05.05.06........0,5kg........????.............................. Anic77..........05.05.06..........0kg.....90cm +4).......................... amelia-c........05.05.06..........4kg.........82cm............................ anuśka 25......05.05.06.........-5kg.........????.............................. biedrona28.....07.05.06........6kg.........87cm..........Toruń......... Majoweczka...09.05.06.........2kg.........82cm...........Warszawa.... agula-20........09.05.06.......-2,5kg.........????.............................. mada lena.......10.05.06..........1kg........83cm..........Myszkow....... jodełka.........14.05.06..........1kg.........????.............................. Maja24..........15.05.06..........2kg.........86cm........................... Luckylady......15.05.06.........????.........????.............................. Efciak..........16.05.06..........5kg.........83cm..........Zgierz.......... ladybird........17.05.06..........3kg.........87cm..........Poznan......... aleq............19.05.06..........1kg.........????..........Katowice......... Gonia78.......19.05.06.........2,7kg.......90cm........Poznan............ Qassandra....20.05.06..........3kg.........????..........Kraków............ karolayna.......20.05.06..........3kg.........????............................. Zuwiolka........21.05.06..........2kg.........73cm..........Gdańsk........ tatia...........22.05.06..........3kg.........64cm..........Słupsk........... Kinia25.........23.05.06..........3kg.........????..........Kraków........... gaga26........25.05.06...........1kg.........88cm............................ Doro............25.05.06..........1kg.........????.............................. muszka27......25.05.06..........0kg.........74cm............................ ognicha........23-27.05.06......????.........????.............................. Mycha169......28.05.06.........????.........????.............................. gwiazdeczka2..29.05.06.........????.........????.............................. justka23........29.05.06.........????.........????.............................. aaguullaa.......30.05.06.........????.........????.............................. Paula24.........05.06.06.........????.........????.............................. ***************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejus jak ja ledwo zyje - bylam wczoraj na imieninach u babciusi mojej, a ona oszalala kompletnie na punkcie Malenstwa (dziadzio zreszta tez :) ) i dokarmiaja mnie na sile, zwlaszcza bigosikiem, bo uwielbiam :) i kaza mi pochaniac doslownie tony o owocow. Na szczescie zoladek potrafi sie rozciagac, ale oni nie rozumieja ze tez tylko do pewnego stopnia :) Kocham tych moich dziadkow szalonych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
Hej! Jestem dzisiaj i jutro w pracy. Ale to dobrze w domu za dużo leniuchuję. Brzuch boli ale tylko wtedy gdy za dużo stoję lub chodzę więc się oszczędzam. Ja chyba też czuję już maleństwo choć znajoma twierdzi że to za wcześnie. Czuję coś w rodzaju bulgotania w brzuchu i 2 razy wyczułam kopa ręką. Jak leżę to cały czas trzymam rękę na brzuchu żeby nie przegapić kopniaka. Tak poza tym czuję się dobrze głowa przestała boleć. A za to obrzeram się słodyczami od dzisiaj koniec bo to nie zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
maleństwo jednak chyba się porusza bo siedze teraz a w brzuchu coś mi harcuje cudowne uczucie i nie mogę skupić się na pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratukuję Gago!!!!!!!!!!!!!Fajowe uczucie!!!!!!!!!! Moja Fasolka harcuje okropnie, od ponad tygodnia, a najcześciej wtedy kiedy chcę sobie poleżeć i ciut odpocząć....albo przytulić się do męża, mały zazdrośnik czyżby mi się chłopak kroił ;-) Pozdrawiam wszystkie mamy:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×