Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

luckylady ból głowy to dla mnie koszmar.Podobnie jak moja zgaga w ciązy.To są rzeczy jakich nie lubię. dlatego życzę żeby ból szybko minął;) pozdrawiamy :) szwedzia on się cały czas śmieje.jest bardzo pogodny, ale wtedy kiedy jest w centrum zainteresowania:P.Ostatnio nie spi mi w dzień:O.Idą mu kolejne zęby-może przez to- a może poczuł wiosnę i szkoda mu czasu na spanie za to wieczorem jest padnięty szybko zasypia dobranoc Majóweczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szwedzia, ojejku jejku jaka Olenka jest piekna!!!! Szwedziu, pamietasz jak sie marwilas ze Ola nie chciala jesc? A prosze na jaka piekna i silna panne wyrosla!!!! Snupka ❤️ 😘 Gratulacje dla Wiki (spoznione pseprasam) za siusianie tam gdzie trzeba!!!! No i za wycieranie wszystkich katow na czworaka!!!! Troszke nieobecna bylam i przegapilam zlozyc zyczenia solenizantom :( bardzo przepraszamy i podsylamy duzo caluskow 😘 i zyczen zdrowego rosniecia! Niestety w nowej pracy nie chce narazie przeginac i nawet nie mysle o zagladaniu na kafe, czyli czytam was tylko wieczorkami i jak oczy mi jeszcze dzialaja. Chyba dostalam zapalenia spojowek bo cos mnie jedno oko tak okropnie swedzi, a ja tego tak nie lubie! O rany Lucky, dobre refleksy masz ale mam nadzieje ze rana nie az tak straszna jak brzmi i nie bedzie po niej sladu. No i ze bol glowy szybko przejdzie. My mamy podobny problem bo mamy trzy wieze CD i DVD wysokie az do sufitu ale tylko oparte o sciane, nie mam pojecia jak je ogrodzic, bo jak poleca to az strach myslec :o Ja jeszcze na nogach bo Lukasz pojechal na lotnisko odebrac nianie Ewe, Mysz nareszcie bedzie miala z kim sie wygadac i przegadywac ;) Dobranoc Majoweczki, kolorowych snow zycze 😴 p.s. Amber, gdzie sie podziewasz? wszystko dobrze? Mam nadzieje ze jeszcze w Poznaniu bawicie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️🖐️🖐️ Lucky---oj biedna Ty :-( Mam nadzieję, że nie będzie śladu po tej przygodzie ze stojakiem...I gratuluję refleksu :-) Mamo E---pisz jak tam w nowej pracy...Jak narazie wybaczamy Tobie, że nie zglądasz do nas w ciągu dnia, ale długo tak być nie może :-P No chyba, że będę nocne relacje z poczynań Myszki :-D A Amber chyba nadal w Poznaniu...Przynajmniej we wtorek była jeszcze na pewno :-) Kobietki...do nas chyba wiosna wraca...Już od samego rana słonko swieci i chce się chyba zrekompensować za te paskudne święta :-P Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /lączenie tematów/
Temat: pytanie do luckylady 10:02 wozkowa mamcia widzialam na twoim blogu ze masz QuinnyBuzza powiedz jak on sie sprawuje.Czy dziecku wygodnie sie w nim spi?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luckylady spedzic kilka dni
z tesciowa to musialo byc meczace dla Twojego meza 8)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam!!! Dziekuje wam za miłe słowa na temat mojej oli - to bardzo miłe. Dzieci różnie się rozwijają jedne chodzą drugie sikają !!!(do nocnika) póki co Ola lubi nocnik zakładac bratu na głowe.hihihihi.rafał też szybko chosdził ale za to pózno zaczał mówić.Zobaczymy jak to bedzie u Oli. Brydzia- własnie wsiadam za chwile w samochód i jadę na krokowska zobaczyć czy juz ogródki sie rozłozyły hihihi.Muszę w centrum zapłacić za samochód no to zalicze też spacer po rynku. papapaapp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, dziękuję za życzenia dla mojej królewny. Dzieci nam rosną jak na drożdżach. Ostatnio nie czuję się na siłach, więc nie wpadam często na kafe. i do tego psuje mi się monitor, więc oszczędzam kompa jak mogę. buźki. odezwę się jeszcze wkrótce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie witajcie!!!! Dawno mnie tu nie było ale to wszystko przez ten głupi komputer!!!!!!!!!!😡 Oj Qassi doskonale Cie rozumię:-p tyle że w moim w kompie wysiadają \"htmle\" i często mam problem z dostaniem sie na jakąkolwiek stronę, a zwłaszcza kaffe, szlag mnie momentami trafia!!!!!A mój Przemo będzie dopiero we wtorek!!!!Więc póki co muszę sie męczyć. A jakby tego było mało moje dziecie znowu ma bakterię w moczu- E.coli......i od wtorku lecimy na antybiotyku!!!!!grrrrrrrrrrrr Co prawda Makary na przejmującego sie tą infekcją dzieciaka nie wygląda ale infekcja jest i już10 do 5 potęgi obecność bakterii. I jeszcze standardowo moja mama potrafi doprowadzić mnie do szału....już nawet mi sie nie chce wchodzić w szczegóły bo tylko ciśnienie mi sie od jej idiotycznych pomysłów podnosi😠 A z dobrych wiadomości Makaremu udało zrobić sie samemu dwa kroczki;-) co praawda tylko od babci do dziadka, ktorzy stali niecałe 50 cm od siebie!!!Ale to już coś!!!! :-D Tyle od nas póki co, buziaki wysyłamy😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mada jesteśmy z Wami i życzymy dużoOOOOOOOO zdrowia;).Mamą się nie przejmuj.Umiem sobie wyobrazić sytuację bo czasem mam podobnie tylko nie z mamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Madziu---jak \"zajarzyłas\", ze Maku może mieć te bakterie?? Wiki tez miała..jak miała to zakażeniu układu moczowego :-( Zdrówka życzę bączkowi...A bakterie a sio!! a sio!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dzięki za słowa otuchy:-), póki co dajemy jakoś radę Eli u mojego syna sprawa jest prosta przy każdej tego typu infekcji, w lewej pachwinie i na siusiaczku pojawiają sie czerwone krostki, w dość dużej ilości i wtedy wiem, że trzeba lecieć z posiewem do badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat siusiak-napletek proszę jeśli ktoś wie napisać mi co powinnam robić z siusiaczkiem Małego.Co Wy robicie-ściągacie?Przemywacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ Piątek...piątek ....piąteczek :-D !!!!!!!! Ach...jak ja lubię ten dzień :-P Madziu---więc tak to u Was wygląda??!! DObrze, że właściwie rozpoznajesz objawy towarzyszące pojawieniu się tych bakterii.... Życzę jak najszybszego pozbycia się \"kłopotu\" :-) Brygidko---ja póki co nie jestem w stanie Tobie pomóc.. Ale dziewczyny---piszcie!! Może i ja kiedyś skorzystam z Waszych rad :-P U nas wiosennie od samego rana...aż żyć się chce :-) A w koło już pełno 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hEJ! Elinova delikatnie mi przypomniała że się opuszczam więc melduję się:) Mam dużo pracy a do tego jestem sama jak palec! Jeśli chodzi o siusiorka to my odciągamy w kąpieli jeżeli adek się położy bo ostatnio nie chce wcześniej robiliśmy to codziennie tak jak zalecił pan chirurg do momentu jak wszystko wróci do normy bo adek ma stulejkę i żeby zapobiec tej stulejce trzeba odciągać. U nas też wiosna cały dzień spacerujemy ale nie w wózku tylko na nogach ba adek chce tylko chodzić:) Dzisiaj mąz wyjeżdża na 2 miesiące i zaraz właśnie uciekam pożegnać się z nim już mi smutno z tego powodu. Uciekam bo zaraz się popłaczę pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam!! Oj gaga aż dwa miesiace rozłaki to bardzo długo- ale bedziemy cie wspierac i czas ci szybko zleci. U nas tez wiosennie- wczoraj prawie cały dzień na podwórku spedzilismy. Brydzia - ogródek tylko pod melbą rozłozony!!!Pootwierono pełno nowych sklepów,ludzi tyle ze hej.Ola pod ratuszem nakarmiła swoją bułeczka gołąbki.Była bardzo zadowolona.Kiedy wybierasz sie do miasta??? elinova - tak tak info o siusiaku pewnie ci sie przyda - synka ci zycze z całego serca,fajnie miec parke. fajnie ze dzis piatek bo mamy pracujące beda mogły az dwa dni spedzić ze zwoimi pociechami. Mada - trzymam kciuki za małego oby te bakterie sobie poszły!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!!!!! Mój mąż wraca we wtorek:-D nareszcie!!!!! Jeśli chodzi o siusiaczka to my w kąpieli zawsze go myjemy odciągamy napletek i heja... zwłaszcza, że u naszego Makarego też był problem ze stulejką, ale nie ma już, bo Przemek(szalony;-)) zerwał skórkę i wszystko gra Eli kochana:-) nie wiem jak to wygląda u innych dzieci...wiem jak to jest u nas, Makary miał dwa razy bakterie w moczu i za każdym razem były te czerwone krostki,nigdy sie nie myliłam, u dziewczynek wygląda to na pewno inaczej...pewnie wargi sromowe są całe czerwone, albo cuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kochane za słowa otuchy!!!!! GAga jestem z Tobą trzymaj sie, co prawda dwa miesiące to nie 3 tygodnie, ale i tak było mi cholernie źle bez Przemka...trzeba mieć nadzieje, że te dwa miechy szybko zlecą!!!!!USZKI DO GÓRY!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaga we mnie możesz mieć wparcie;) jak będzie Ci smutno to pisz;) ja też nie luibię się rozstawać z mężem:O.Jeszcze ani razu nie byliśmy bez siebie dłużej niż 3 dni.Jednak umiem sobie wyobrazić wtedy kiedy są to np 2 miesiące. Zawesze pomyśl jak pięknie już będzie jak wróci ;) zmykamy na spacerek już dziś drugi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam!!! Widać ze wiosna hihihi- wszyscy na spacerkach!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja tez mykam już na drugi.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!! Pamiętacie mnie jeszcze? Trochę mnie nie było...no ale tak to wyszło...długo by było opowiadać.... Kacperek zaczyna sam chodzić, co mnie bardzo cieszy..... bo tylko na rękach chce być... ;-) Wiec czas samemu wyruszyć w świat... hihi ;-) Pagoda nam dopisuje, więc i my spędzamy praktycznie całe dnie na dworze. Ostatnio Kacperek bawił się pierwszy raz w piaskownicy.... ale podobał mu się piasek....śmiał się sam do siebie, jak go łaskotał w rączki. Ślizgawka też mu bardzo się spodobała. Dzisiaj już wiedział co się na niej robi...hihi Dobra, zmykam, nie zanudzam.... Pozdrawianie i miłej nocki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jeszcze w poznaniu:) jest super!!! Ewa wyslij mi swoj numer tel na maila ania.amber1@wp.pl Oli jest w siodmym niebie,codziennie na ogrodzie i z dziadkami:) od paru dni u nas tem 22-24 stopnie:P dzis chodziłam w krotkim rekawku i spodenkach:) Pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha zapomniałam wam napisac ze spotkałam sie z dziewczyna co nas na bierzaco podczytuje:) ma na imie Martyna i jest bardzo sympatyczna osóbka:) od jakiegos czasu miałysmy kontakt tel i gg az w koncu sie spotkałysmy u mnie:)to juz 4 osoba z kafeterii z ktora sie spotkałam:) to super uczucie!!! Martynko dla ciebie bukiet 🌻 tów Ewa odezwij sie to sie spotkamy z naszymi pociechami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki Kochane jeszcze tylko dwa dni i cała familija w komplecie jupiiiiii!!!!!!!:-D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 mam jedno pytanie najwyższej ważności....czy nie macie gdzies namiaru na jakiś superowy tort urodzinowy dla roczniaka??????Bo ja szukałam i szukałam i wszystkie torty od dwóch lat, kurde no a jest mi on pilniście potrzebny, wszak za tydzień wielki dzień!!!!!!:-p NAPISZCIE MI COŚ BŁAGAM PLISS PLISS PLISS!!!!!!!!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 CZY U WAS TEZ TAK ŁADNIE ZA OKNEM JAK U NAS??????? 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam Luckylady
może tu mi się uda mam do Ciebie prośbę.Kiedyś na innym topiku pisałaś o takim programie do pisania-czy mogłabym go dostać na maila?? z góry dziękuję oto adres slodka1980@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ Witam Was ze słonecznym poniedziałkowym porankiem :-D ....pracujacym oczywiście :-( Widzę. że przez weekend był tu taki ruch, ze ho ho :-) Madziu---to u Was wielki dzień coraz bliżej...a nawet dwa, bo chyba jutro wraca mężuś no nie?? A potem roczek Makusia...ale będzie imprezka :-P A nie możesz zamówić w cukierni tortu taki jaki chcesz?? Ja właśnie tak zrobię. Kobietki - miłego spacerowania i co niektórym szybko mijającego tygodnia pracy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy rzeczywiście ruch tu potworny :P my też na podwórku siedzimy i chodzimy.Pogoda piękna;). pozdrawiamy elinova-miłej pracy życzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) nas też tu trochę długo nie było, jakoś ostatnio na wszystko brakuje mi czasu, chyba znowu wpadłam w jakiś wir niezorganizowania:(a dodatkowo z Mają to już trezba mieć oczy dookoła głowy:) za to u nas trochę nowości:) w Wielkanoc moja gwiaza postanowiła dołączyć do grona zajączków( ale sobie akurat niezły czas wybrałą:) i tym sposobem mamy lewą dolną jedynkę od Świąt, a 2 dni temu zauważyłam drugą jedyneczkę, więc już mamy parkę:) jeszcze za dobrze ich nie widać ale za to czuć porządnie, no i panna niezbyt chętnie na razie je prezentuje:) Będzie trzeba zatem zmienic tabelkę ale to chyba troszkę później, bo pogoda taka, że na dwór wypada w końcu wyjść! Aniu, postaram się zaraz odezwać do ciebie na maila! całuski👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Pogoda wspaniała moje dziecko praktycznie cały dzien na dworku aż żal w domu siedzieć .Właśnie rozglądamy się za jakąś fajną piaskownicą no bo komplet do piasku już czeka ;) Ruch na kafe zamiera . Za równy miesiąc będziemy świętować roczek :) Jeszcze zaktualizowana tabelka i uciekam na dworek do mojego rozrabiaki bo zamęczy babcie ;)Właśnie popijam sobie zimnego gingersa ma ktoś może ochote to zapraszam :) NICK-------------IMIĘ--------------UR---------KG/CMR.---WIEK/M/T----KG/CM - ZĄBKI ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ matitka----------Kacper---------04.04-------2,900/53--------12//1---------8.0/72-----2 madalena--------Makary--------22.04-------2,850/52--------11//3---------9,9/776----- anuśka26---------Olek----------24.04.-------?????/??-----------11//3---------8,2/74-----5 Anka1974--------Olek-----------30.04--------3,500/55--------11//1---------8,8/80-----8 elinova-----------Wiktoria------01.05--------3,500/54--------11//1---------10,50/75--5 amber-ania------Olivier---------05.05-------3,900/58--------.11//1--------7,82/74---7 biedrona---------Jula------------06.05.------3,310/54--------11//1---------z8,0/74---4 mamaAnulki-----Anulka--------06.05.------3,62/58-8//2---------11,1/??-----6 Qassandra-------Gabrysia------10.05.-------3,400/57---------11//1--------7,2/75--- Emcia71----------Kacper--------10.05.------3,800/56---------11//0---------9,6/74---- kinga_23---------Julka----------14.05.-------3,500/56---------11//0---------6,9/65---1 Lucky-------------Gabryś--------14.05.-------3,200/51------11//10-------8,4/70---2 kala23------------Oliwia---------15.05--------3,510/53--------11//0-------11,0/77---6 Maja24-----------Kamil----------16.05.-------3,800/57---------11//0--------10,8/80----6 tojaedyta------Agatka-------18.05.-------3,510/55-----10//3---------8,75/67--1 f-ka---------------Dominika-----19.05--------3,300/55---------10/3----------10/?-------8 gaga26------------Adrian--------20.05.-------3,9/58------------10//2--------11,18/80---6 Grzywa----------Zuzia--------21.05.------4,300/62------10//0--------10,4/?-----5 Gabi26------------Kubus---------24.05.-------3,770/56---------10//0--------8/75------- Kinia25-----------Julka----------24.05.-------3,340/59---------10//0---------7,6/72----0 malinow_a26----Mati-----------24.05.-------4,450/59---------10/2---------13/84----6 Magdab-----------Marta---------25.05.-------2,900/52---------10//0---------8,3/72----6 Lena--------------Maciej--------25.05.--------3,410/58---------10//0--------7,74/72---1 Szwedzia--------Ola-------------26.05.-------3,400/56---------11/0---------7,4/??---1 MamaE-------Ewelinka----------28.05.-------3,500/55----------10//0-------10,8/75------2 Ewa26------------Maja-----------29.05.-------3210/51----------10//0--------7,9/70-----0 czarna28---------Fabian--------29.05.-------3460/56----------10//3--------7,5/71----0 brygida-26-------Aron-----------10,06,-------3,680/56---------9//3--------10,5/73----6 =================================================================== NICK---------------------------------DATAUR.--------------------------------IMIENINY---------- ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ mada_lena.....................09.02.1977................ ............2 lipiec elinova.........................05.11.1979.......... .................03 listopad Qassandra....................22.10.1979................. .............24 maj gaga26 ......................07.01.1979............................ .21stycznia ewa27........................24.06.1979................. ...........24grudzień kala23.......................17.10.1983................. ...........12 grudzień Mama E......................09.12.1969........................... ....24 maj Grzywa......................16.12.1980.................. ............4 maj Amber-Ania...................18.04.1980................. ............26 lipiec Edyta..........................16.03.1975............... ............19wrzesień magdab........................14.08.1974................ ...............29 maj szwedzia.......................7.06.1972................ ............18styczeń brygida-26.....................29,01,1980............... ............1 luty luckylady......................20.06.1983............... .........16 czerwiec anka1974.......................28.01.1974............... ..........26 lipiec malinowa26....................21.04.1980................ ...........24sierpnia Maja24.........................23,05,1981............... .............25marzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Pogoda wspaniała moje dziecko praktycznie cały dzien na dworku aż żal w domu siedzieć .Właśnie rozglądamy się za jakąś fajną piaskownicą no bo komplet do piasku już czeka ;) Ruch na kafe zamiera . Za równy miesiąc będziemy świętować roczek :) Jeszcze zaktualizowana tabelka i uciekam na dworek do mojego rozrabiaki bo zamęczy babcie ;)Właśnie popijam sobie zimnego gingersa ma ktoś może ochote to zapraszam :) NICK-------------IMIĘ--------------UR---------KG/CMR.---WIEK/M/T----KG/CM - ZĄBKI ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ matitka----------Kacper---------04.04-------2,900/53--------12//1---------8.0/72-----2 madalena--------Makary--------22.04-------2,850/52--------11//3---------9,9/776----- anuśka26---------Olek----------24.04.-------?????/??-----------11//3---------8,2/74-----5 Anka1974--------Olek-----------30.04--------3,500/55--------11//1---------8,8/80-----8 elinova-----------Wiktoria------01.05--------3,500/54--------11//1---------10,50/75--5 amber-ania------Olivier---------05.05-------3,900/58--------.11//1--------7,82/74---7 biedrona---------Jula------------06.05.------3,310/54--------11//1---------z8,0/74---4 mamaAnulki-----Anulka--------06.05.------3,62/58-8//2---------11,1/??-----6 Qassandra-------Gabrysia------10.05.-------3,400/57---------11//1--------7,2/75--- Emcia71----------Kacper--------10.05.------3,800/56---------11//0---------9,6/74---- kinga_23---------Julka----------14.05.-------3,500/56---------11//0---------6,9/65---1 Lucky-------------Gabryś--------14.05.-------3,200/51------11//0-------8,4/70---2 kala23------------Oliwia---------15.05--------3,510/53--------11//0-------11,0/77---6 Maja24-----------Kamil----------16.05.-------3,800/57---------11//0--------10,8/80----6 tojaedyta------Agatka-------18.05.-------3,510/55-----10//3---------8,75/67--1 f-ka---------------Dominika-----19.05--------3,300/55---------10/3----------10/?-------8 gaga26------------Adrian--------20.05.-------3,9/58------------10//2--------11,18/80---6 Grzywa----------Zuzia--------21.05.------4,300/62------10//0--------10,4/?-----5 Gabi26------------Kubus---------24.05.-------3,770/56---------10//0--------8/75------- Kinia25-----------Julka----------24.05.-------3,340/59---------10//0---------7,6/72----0 malinow_a26----Mati-----------24.05.-------4,450/59---------10/2---------13/84----6 Magdab-----------Marta---------25.05.-------2,900/52---------10//0---------8,3/72----6 Lena--------------Maciej--------25.05.--------3,410/58---------10//0--------7,74/72---1 Szwedzia--------Ola-------------26.05.-------3,400/56---------11/0---------7,4/??---1 MamaE-------Ewelinka----------28.05.-------3,500/55----------10//0-------10,8/75------2 Ewa26------------Maja-----------29.05.-------3210/51----------10//0--------7,9/70-----0 czarna28---------Fabian--------29.05.-------3460/56----------10//3--------7,5/71----0 brygida-26-------Aron-----------10,06,-------3,680/56---------9//3--------10,5/73----6 =================================================================== NICK---------------------------------DATAUR.--------------------------------IMIENINY---------- ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ mada_lena.....................09.02.1977................ ............2 lipiec elinova.........................05.11.1979.......... .................03 listopad Qassandra....................22.10.1979................. .............24 maj gaga26 ......................07.01.1979............................ .21stycznia ewa27........................24.06.1979................. ...........24grudzień kala23.......................17.10.1983................. ...........12 grudzień Mama E......................09.12.1969........................... ....24 maj Grzywa......................16.12.1980.................. ............4 maj Amber-Ania...................18.04.1980................. ............26 lipiec Edyta..........................16.03.1975............... ............19wrzesień magdab........................14.08.1974................ ...............29 maj szwedzia.......................7.06.1972................ ............18styczeń brygida-26.....................29,01,1980............... ............1 luty luckylady......................20.06.1983............... .........16 czerwiec anka1974.......................28.01.1974............... ..........26 lipiec malinowa26....................21.04.1980................ ...........24sierpnia Maja24.........................23,05,1981............... .............25marzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×