Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarna fasolka

ZAPOMNIANE kosmetyki Avon-u. Za ktorymi tęsknicie?

Polecane posty

Gość to popatrz
maseczka peel-off Górski Strumień i woda toaletowa Sunny Skies- jeszcze niedawno miałam ją i mocno oszczędzałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susanna
Ja mam jeszcze odrobinę zapachu "women of earth" i również bardzo żałuję, że wycofano go z oferty (wrrrr....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam na zbyciu
Wody toaletowe: Indywidual Blue For Her i Lofe Scents -zieloną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimija
a ja bym chciala możektoś ma od razu kuię balsam i wode naturals lilia wodna czy jakoś tak???? to było suuuper szukałam w internecie ale nigdzie nie mogłam znaleźć czekam może ktoś ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja musze do tej
listy dołaczyć wodę męską Intrigue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻z kosmetyków których nie ma już w sprzedaży katalogowej oferuję: - żel pod prysznic Summer Splash 250 ml seria Senses (żółty)- także balsam i płyn do kąpieli w tym zapachu, - woda toaletowa magnolia 50 ml, - żel do kąpieli Kwiat pomarańczy 150 ml (seria Naturals), - regenerujący krem do twarzy Soja i Trawa cytrynowa, - peeling do ciała do suchej skóry 250 ml, - roletki Aroma Relax i Aroma Energy, i jeszcze :) - pasek Geometric (dł.82+26 cm), - biżuteria Burlesque (naszyjnik + kolczyki), - naszyjnik Tranquil, - komplet biżuterii \"zielonooki kotek\" (wisiorek, łańcuszek, spinka), - dwustronne kredki konturówki do powiek (różne kolory), - kredki do powiek metaliczny blask (grube, różne kolory), - regulujący tonik soja i trawa cytrynowa 125 ml zainteresowane osoby zaparszam na gg: 4809889🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do konsultantki
jakie kolory mają kredki do powiek te grube i ile kosztują, i jeszcze po ile masz krem i tonik soja i trawa cytrynowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kredki do powiek są w kolorach: - jasny brąz, - kremowa biel, - delikatny fiolet - każdy kolor za 10 zł/szt 🌻 regulujący krem do twarzy soja i trawa cytrynowa - 8,90 zł/szt regulujący tonic soja i trawa cytrynowa - 7,00 zł/szt 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monabell
Brakuje mi mojego ukochanego zapachu SUNNY SKIES! Dlaczego został wycofany z oferty? Nigdy tego nie zrozumiem. Zawsze kupowalam właśnie ta wode a teraz? Wraz z nia odeszły moje najwspanialsze wspomnienia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariiiaaa
- brzoskwiniowego kremu do twarzy - zelu lub balsamu do ciała z serii mlecznej - zelu 3w1 do zmywania twarzy (taki niebieski, mozna nim bylo myć twarz lub zmywac makijarz) - mleczka do twarzy z hamamelisa (nie wiem czy dorbze napisałam) - seria annanasowa tez byla super Pewnie jest jescze wiele kosmetykow za ktorymi tesknie ale chyba najbardziej za tym zelem i melczkiem. Dlaczego w Avonie nie ma zadnego mleczka do zmywania makijarzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monabell
A może moge jeszcze gdzieś dostać EDT SUNNY SKIES? Błagam pomóżcie mi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mariiiaaa
mleczka nie ma ale w katalogu 11 jest płyn do demakijażu oczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest też
kremowy preparat oczyszczający z niebieskiej serii Solutions (na str. 86 w kat. 11)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooooooooooooo
najlepiej wysadzić Pentagon w ramach protestu że śmieli wycofać jakiś tam Avonowski szajs :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woda towaletowa Sunny Skies i była też taka z serii Color Trend okrągła buteleczka, zapach ogórkowo melonowy:Dsupcio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj są takie produkty
Woda toaletowa Indyvidual Blue! Był też taki balsam do ciała o nazwie Górski strumień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do osoby wyżej
a może byś była zainteresowana kupnem wody Indyvidual Blue For her?albo wymianą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pamietam wspaniały-przynajmniej dla mnie podkład incerdible finish foundation. taki w granatowym opakowaniu.zamiast niego wprowadzili jakąś szmirę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj są takie produkty
A za ile byś chciała sprzedać taką wodę ? Czy jest ona nieużywana ? Czy wystawiasz jakieś produkty na allegro. No i z jakiego miasta jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabela1
Miarka.. chętnie Ci odstapie wode toaletowa true hearts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasl
mi brakuje kulek on duty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! teraz nic na mnie nie działa i śmierdze przeokropnie,tamte działały jak botoks na moje pachy,chyba sie zabije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indyvidual Blue For Her
moja woda IBFH była używana przeze mnie , ubytek jest , tzn. zostało jej ponad połowę, nie używam jej bo nie mój zapach a męczyć się i na siłę używać nie mam zamiaru,a wywalić też sumienia nie mam:( jest oczywiście ważna , chyba do 28.01.2007 na allegro niestety tylko kupuję ( same pozytywy)więc ta forma odpada jeśli ktoś byłby zainteresowany mogłabym wymienić się na coś albo nie wiem:( jakby ktoś chciał zdjęcia wody to moge wysłać na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rehyggrjugijgr
mi brakuje migdałowego balsamu do ciała z naturals i melonowego sprayu do ciała tez z naturalsa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melonowy spray
tak on byl cudny moze ktos wie gdzie go mozna dostac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do zaoferowania różne kosmetyki które zostały wycofane ze sprzedaży katalogowej. Ze wzgledów organizacyjnych odbiór osobisty tylko w Warszawie, Milanówku albo Zielonej Górze. Jak ktoś chce ofertę to proszę o adres skrzyneczki to podeślę. Zapraszam na gg: 4809889 Dostawa 16.09 (dla odbioru W-wa i Milanówek) oraz 17-18.09 (dla Zielonej Góry) - warunkiem jest złożenie zamówienia do godz. 21.00 dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×