Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarna fasolka

ZAPOMNIANE kosmetyki Avon-u. Za ktorymi tęsknicie?

Polecane posty

Gość WOMEN OF EARTH JEST NA ALLEGRO
Butelka inna , ale zapach ten sam. woda perfumowana. Sama sprawdziłam. Nareszcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichy hak
mnie brakuje balsamu do ust z maslem shea....ale carmex mi ta strate rekompensuje...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehm woda True Heart :) chętnie bym nabyła ale chyba już w avonie jej nie sprzedają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maroussia
Dla mnie niezapomnianym zapachem był PROWL niestety nie udało mi się go jeszcze nabyć.....a był naprawdę piękny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj ta woda
nigdy nie zapomne wody toaletowej "mimoza orchidea" pięknie pachniała. z tym zapachem kojarzy mi sie wiele przyjemnych chwil. wtedy to właśnie spotkałam miłość mojego życia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcia mu
kupię butelkę soie rouge lub/i rare pearls pilne!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOŚKA100000
perfumy "STARING" były super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!! wiecie co kiedys, jesscze jakies 7, moze 8 lat temu byla taka pierfuma, jedna z najladniejszych, niestety nie pamietam nawte jak sie nazywa... miala taki flakonik w kształcie Miracle Lancoma... kojarze jej kolor cos w rozu, albo czerwieni, lub bordo, kto mi przypomni jak sie nazywa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOKO POKO
ja tęskinie za MELONOWYM BALSAMEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żanusia
Wycofali mój ukochany perfum Rare Pearls ujestem w żałobie. To był najfajniejszy zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka szkoda że wycofali
wode perfumowana Far Away Sensual Embrance.Byl to piękny zapach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jablko-malina
taaak, PROWL to bylo cos... cudowny zapach, jesli ktos ma lub wie, gdzie mozna dostac, to prosze o cynk ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tęskni za moja ukochana nawilżajacą odżywka bez spłukiwania;( przerobili ja teraz na termoaktywna:( nie wiem jak dziala, nie próbowałam bo nie susze włosow suszarka ale tamtą moje włosy kochały:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejej
A mi strasznie brakuje szminek mocno nawilżających w bladozielonych opakowaniach, moje ukochane kolory to cotton candy i watermelon, ale żal.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre ice..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziobas_chef
A ja bardzo tęsknię za całą serią truskawkową naturalsa, świetny kremik, pomadka super nawilżająca do ust, żelik pod prysznic...jak to pachniało pięknie...gdyby ta seria wróciła to bez chwili namysłu bym ją nabyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cizia z pabianic
Mam jakieś 10 ml Love Blush, nie ma tego w ofercie od chyba kilku lat, a ja wciąż czekam i czekam.... Nie używam tej resztki, tak mi szkoda. Jeśli któraś z Was ma ten zapach, to chętnie go odkupię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love blush
ja mam prawie całą butelkę , ten zapach jest dla mnie za słodki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nulcia, ten zapach ktory opisujesz to bylo PINK.. coś tam .. nie pamietam calej nazwy ;) SENSUEL albo jakos tak... ja mam CELEBRE ICE, polowe (nie uzywam... jakos mi przestal odpowiadac ) , mam tez blyszczacy puder do ciala KRAINA SNIEGU (prawie nie urzywany, bo wyszla mi na niego alergia (jak na wszystkie tego typu kosmetyki :P) mam jeszcze kilka rzeczy z avonu... moge odsprzedac, albo sie zamienic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cizia z pabianic
dzięki za odzew :) love blush z jakiej jesteś miejscowości?? w celu zamiany perfum na mamonę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pink soude:) ale je mozna kupic jeszcze czasem sa w katalogu.ja tesknie za melonowym spraym, migdalowym balsamem z naturals , mleczkiem do demakijazu z mlekiem i miodem itd jest troche tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
male_szczescie--------------->no patrz a ja do niedawna milam ten arbuzowy blyszczyk ale mi nie odpowiadal i go wyrzucilam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milcia23
Dla mnie brakuje od jakiegoś czasu w katalogach wody LOVE BLUSH..... prosze zróbcie coś żeby wróciła...na allegro juz też nikt nie ma....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego ci z Avonu zawsze
wycofują fajne kosmetykia a zostawiają same badziewia😡Mnóstwo jest takich kosmetyków,zapachów,które wycofali:-oWielka szkoda:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety to prawda,że przeważnie wycofują najlepsze kosmetyki:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love blush
Wysłałam Ci maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola567
Prowl... To było coś... Gdy była jego promocja przed końcem sprzedaży kupiłam 6... Czy ktos moze wie czy jeszcze moge je gdziekolwiek dostać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys kupilam tak spod lady pomadke ochronna o smaku i zapachu cynamonu... potem juz nidgy nie moglam na nia trafic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×