Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarna fasolka

ZAPOMNIANE kosmetyki Avon-u. Za ktorymi tęsknicie?

Polecane posty

Avon Konsultantka- skądś znam tę listę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uwielbiałam wodę Rary Gold !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i skąd, nie będę się kłócić ;) są pewne wyrazy,których za chiny dobrze nie napiszę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musk
A ja bardzo lubiłam żel pod prysznic Skin So Soft, taki pomarańczowy. Ślicznie pachniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,informuję,że już są dostępne moje aukcje na Allegro ze wspaniałymi kosmetykami AVON! zapraszam do licytacji! AVON SUPER ZESTAW NA DZIEŃ KOBIET ! (171914280) (171908196) (171902523) (171896865) 171462483) (171503474) (171925700) (171918897) 171470428) (171510746) (171496943) 171476309)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! pojawiły się kolejne aukcje z niepowtarzalnymi i przez Was ulubionymi kosmetykami firmy AVON, wszystkie produkty są nowe ,wyprodukowane w USA ! Zapraszam (proszę szukac pod Beatrysia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uwielbiam wode rare gold i tez ja wycofali a ceny na allegro sa oszałamiające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Pink Suede - dostaniesz na llegro - ale ceny maja suuuper!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cizia z pabianic
Do Konsultantek!!! Wystawcie wreszcie na Allegro Love Blush...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie osoby zainteresowane kosmetykami Avon ,których już nie ma w sprzedazy w Polsce. Sprowadzam kosmetyki z zagranicy,przeważnie z Usa-jestem w stanie otrzymac kazdy kosmetyk,ktory chcecie,ale wczesniej prosze sie skonsultowac ze mna poprzez e-mail w celu ustalenia szczegółow transakcji. Po wstepnej symulacji cen,dokonujecie Panie zakupu albo drogą prywatną albo też poprzez allegro. BARDZO WAŻNE! - DO WSZYSTKICH ZDZIWIONYCH CENAMI NA ALLEGRO OSÓB: w cenę wody toaletowej wliczana jest również kwota przesyłki z danego kraju do Polski! Nie ma innej drogi zakupu wody toaletowej niż sprowadzenie z zagranicy,stąd takie koszta,ale jeśli komuś zależy na swoim ulubionym zapachu, to uważam ,że nie są to ceny wygórowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AVON KONSULTANTKA mysłowice
Witam!!!! Z kosmetyków wycofanych z regularnej sprzedaży mam do sprzedania: Glicerynowy krem do rąk z silikonem Lawendowy balsam do masażu nóg Błyszczyk do ust Wink Błyszczyk do ust Start-up Błyszczyk do ust Pucker Błyszczyk do ust Dreamy Mgiełka zapachowa Wink Mgiełka zapachowa Pur Blanca Bransoletka na nogę Naszyjnik Simplicity Płynny podkład matujący Golden Carmel Jednorazowy aparat fotograficzny Perfumowany balsam do ciała Surrender dla niej Woda toaletowa w ozdobnym flakonie Wink Żel pod prysznic Surrender dla niej Kremowo-pudrowy podkład w kompakcie Warmest Beige Szminka Ultra Color Rich Dream Perfumowany balsam do ciała Celebre Tropikalny scrub do ciała z brązowym cukrem Seria for men: żel modelujący brzuch, energizujący scrub do twarzy oraz zestaw upominkowy zawierający oczyszczający żel do mycia twarzy i krem nawilżający antyperspiracyjny body spray ProEnergy Szminka do ust "kolorowe klocki" (z color trend) w kolorach pink impressionism oraz surreal brown Róż do policzków ( z CT) minimalist beige Cien do powiek kolorowe klocki ( Color Trend) water colour oraz pink portrait Podwójne cienei do powiek perła i opal -lagoon (CT) Barwiąca tubka do ust i policzków(CT) petal pink, peek a bo, blimmer wykręcona kredka do ust (CT) nude pink Lśniąca całuśna szminka (CT) plum Szminka walentynka (CT) true love, dazzling pout zestaw podstawa makijazu(tusz do rzęs i błyszczyk w jednym)-wszystkie wersje kolorystyczne tusz do kresek - plum kredka do powiek 2 w 1-black, brown, violette szminka i konturówka do ust w jednym - wsyztskie wersje kolorystyczne Komplet korektorów - green medium, yellow fair nawilżający podkład wygładzający cerę cream, warmest beige, golden caramel, ivory, almond szybko schnący lakier do paznokci - ametyhyst shimmer, feisty, firecracker Złota szminka - suede, red 200 zestaw 3 mini-błyszczyków(bloossom shine,sand shine,pLE PINK SHINE serum udoskonalające zrodło mlodosci zestaw upominkowy surrender (woda, zel pod prysznic i balsam) krem do ciała be kissable zel pod prysznic i do kapieli be kissable Kontakt: magdamyslowice@onet.eu, gg:9323080 Na terenie aglomeracji katowickiej mozliwosc odbioru osobistego, zamówienia można składac do 1.V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w jakiej cenie ten scrub do ciała z brazowym cukrem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loczek koczek
a mi brakuje mocno podkrecajacego tuszu do rzes, mial taka fajna szczoteczke nie to co ten ekstremalnie podkrecajacy:-(.......moze ktos taki ma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ponownie, napiszcie jakich kosmetyków wam obecnie brakuje moze bede mogła je dostarczyc z Londynu Pozdrawiam i zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja z chęcią kupilabym spray lawendowy do poscieli,szukałam na allegro ale obecnie nic nie ma,jak ktos ma to prosze odezwijcie się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7890
miarka. moge zalatwic tobie ta wode.chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!! mam do sprzedania: - husteczki do higieny intymnej *2 - 5,90 szt -zel przewciw wypryskom Drzewo herbaciane i grejpfrut(naturals) * 3 - 4,90 Na teranie aglomeracji katowickiej mozliwosc odbioru osobistego. Kontakt na gg:9323080

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość velda
Wszstko z masłem Shea i była taka woda dla facetów Friktion, ach same wspomnienia z nią mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitka 25
Pink Suede-niezapomniany zapach,dlaczego go nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunny skies
to była sliczna woda :) zaczęłam jej uzywać jakieś 7-8 lat temu i bardzo ubolewałam jak ją wycofali :( Używałam tej wody kiedy poznałam swojego męża i nawet on do dziś pamieta ten zapach i czasem mnie o niego pyta. Jestem od paru lat konsultantką Avon i rzeczywiście oprócz sunny skies jest jeszcze kilka perełek tej firmy za którymi klientki tęskną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie! Piszcie do mnie , ja załatwiam wody na zamówienie , i inne produkty Avon !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumy Prowl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gzesiek27
eau de toilette avon = intrigue :((( gdzieś dostanę ? (ciemno niebieski pojemnicek 100ml z jasnoniebieskim napisem INTRIGUE ) biorę od reki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzaaaaa
ma ktos do sprzedania wode indywidual blue for her????????????prosze o kontakt mailowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam inne
mam ale inne wody true i perceive

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×