Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maliniak

FATALNE ZAUROCZENIE - on jest instruktorem

Polecane posty

Gość hmhmhmhm
skoro jestescie oboje wolni, to chyba nie ma się co cykać:P życzę powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mnie pojedziesz:( on ma rodzine.... więc w sumie to romans?? ahh....jest ode mnie starszy i to troszkę...ale ciągnie mnie w jego stronę:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmhmhmhm
coś Ty, nie zjadę Cię, bo jestem w podobnej sytuacji:) mój instruktor jest sporo ode mnie starszy, ale taki seksowny, że ....:) nie wiem, jak się skończy ta znajomość:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się cieszę, że nie jestem sama ;) a wasze jazdy są takie bardziej bardziej, czy jak?? bo u nas to z rozmó, az sexem bucha;) i te czytanie miedzy wersami;D myślę o nim cały czas i mam piosenkę, która razem lubimy bo nam się kojarzy z nami;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmhmhmhm
A ja już skonczyłam jazdy, ale on ma mój nr komórki i regularnie robi z niego użytek:) bylismy już kilka razy na obiadku podczas jego przerw w pracy:P Pewnego dnia powiedział mi wprost, jak bardzo mnie pragnie :P Ja na razie mówię nie, jednak nie wiem, jak długo zdzierżę te gierki:D Obawiam się, jak to kiedyś ktoś napisał, czy nie jestem jedną z wielu. Wtedy dopiero byłaby kicha:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, parą nie będziemy, ale warto jak dla mnie coś wymotać z nim;) mam taką cheć nawet teraz ze masakra mysle o nim ;* zastatawiam się czy napisać mu miłych snów tak po prostu;p ie chce się ośmieszyć i się zastanawiam;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmhmhmhm
w jakim jesteście wieku? proponuję, żebyś pierwsza niczego nie inicjowała:) jeśli on coś zacznie kombinować, to wtedy pociągniesz wątek:P czasami można fałszywie odczytać czyjeś intencje, a on może być taki do kazdej. myslałaś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już nie mogę się doczekać kolejnej jazdy!! wpadłam jak śliwka w kompot;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmhmhmhm
jestem z krakowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha to dobrze;) gadałam znim o tym czy jest taki dla kazdej i nie:) dał mi długi wykład;D i podjarał mnie na maxa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmhmhmhm
przecież nie wydałby się, że kręci z każdą atrakcyjną kursantką. a jaki dał Ci wykład? może i ja coś skorzystam z tych mądrości?:D masz faceta? bo ja tak:P ale to skomplikowane:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz lepeij by się gadało na gg czy jakoś bo tutaj, to mi nie bardzawo pasuje;) jeśli mozesz wejdż na czata zielona góa na wp ja mam nick zakochana111 i napisz do mnie i wejdziemy na gg np ?? co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmhmhmhm
jestem, ale nie widzę zakochanej 111:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze anonimowa tutaj
ja tez miala pewna historie z instruktorem ale niestety nie skonczyla sie szczesliwie. niewiem czy traktowal tak wszystkie kursantki czy tylko mnie (ponoc mu strasznie kogos przypominalam). na poczatku bylo milo:) bardzo fajnie nam sie rozmawialo, ale jednego wieczoru posunal sie troche za daleko , co prawda pozwolilam mu na cos ale do niczego nie doszlo. potem jazdy juz niestety nie byly takie mile, a na sam koniec sie okazalo ze wlascicielka szkoly jazdy to jego zona:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahah
ale finał:D a dlaczego nie było tak miło?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co robic cały czas myślę o nim!! mam przysłlowiowe motlyki w brzuszku, kombinuje jak sie ubrać, żeby on jeszcze bardziej sie zachwycał mną ach w nocy spać nie mogę bo myślę o nim ;) szaleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od dzis na nowo
hmm, to zależy, czy chcesz nauczyć się dobrze jeździć samochodem czy na instruktorze:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwoniaaaaa
ja tez sie zabujalam w moim instruktorze ale po tym co tu pzreczytalam mij zapal tymczasowo troche zmalal;] moja sytuacja wygalda tak:on jest tylko troch e ode mnie sarszy,wolny i tak sie na mnie patrzy jakby chcial mnie zjesc;]przyynajmniej oidnosze takie wrazenie..ja niestety nie umiem niczego zainicjowac,jestem zbyt niesmiala,i widze ze on etz taki jest,nie zrobi pierwszego kroku wiem to..a ja naparwde zaczynam cos do niego czuc,wiem ze to glupie i zalosne...nie chce zeby moja historia skonczyla sie tak jak maliniaka:(( poradzcie co mam robic..czy mam wykonac jakis ruch czy czekac na niego?a moze wogole go sobie odpuscic i potem zalwoac ale przynajmniej sie nie narazac?heeelp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwoniaaaaa
he?napsize mi ktos?prosze...potrzebuje wsparcia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do piwoniiiiiiii
a ile jeszcze godzin Ci zostalo? odwzajemniaj jego zachowania - usmiechaj sie, podtrzymuj rozmowe, odpisuj sie na jazdy :) mam nadzieje, ze Ci sie uda :) daj znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwnie dziwnie...
właśnie ja też jestem w podobnej sytuacji...a głównie myśle otym cały czas, czy on tak do każdej kursantki (choć tweirdzi że nie)..... hmmhmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwnie dziwnie...
Może to taki standard..... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwnie dziwnie...
może ktoś jeszcze coś napisze..... ciekawi mnie to :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×