Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TYLKO RYBY

KLUB ZODIAKALNYCH RYB

Polecane posty

Gość 28 lutego
ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O 28 luty to Ja też. Pozdrowka dla 28 lutowiaków. Hm ryba jako ryba jestem. Ktos wspomnial ze ryby czesto sa samotne, byc moze to prawda, wiekszosc zycia krotkiego 24 letniego taki bylem. Kto wie co przyszlosc przyniesie? Byc moze sie odmieni mi ta klątwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do lwicy co nienawidzi ryb. Coz Jesli chodzi o mnie ja ostatnio wlasnie nabrałem złej awersji do Lwic. NO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Lew
Lew i Ryba to sa znaki nie pasujace do siebie.wiem cos o tym, bo jestem lwem, a moja zona była rybą. :)stale sie kłóciliśmy, całkowita rożnica charakterów. chociaz nie moge powiedzieć, zeby ona była złą kobietą. Była dobrą matką bardzo troskliwa i przyjazna dla wszystkich. Mielismy na każdą sprawę inny punkt widzenia i dlatego mielismy siebie dośc i trzeba było sie rozejśc ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15.03 ja teżjestem rybką-ślicznotką :) i amatorką lwów!!! jeśli ty amatorzre ryb jesteś wysokim inteligentnym przystojnym brunetem,to ja cudowna rybcia oddaję Ci swą dłoń!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Rybo znad Odry mam do ciebie proźbę, napisz mi jak możesz jeszcze raz na maila kontakt do siebie, gdzieś mi on przepadł a nazbierało się tyle że ..... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryba znad Odry
Domi-Nick. Niestety nie mam juz twojego adresu. Co za zbieg okoliczności. Dzisiaj, niedawno kasowałam niektóre adresy do osób, z którymi już nie pisuję i przy okazji wykasowałam Twój adres, a teraz zajrzałam tutaj i okazało się, że Ty chcesz miec mój. Napisz, chyba imie moje pamietasz, a reszta to - o2.pl Pozdrawiam - Z.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_nick1
Rybo znad Odry Napisałem na maila do Ciebie ale chyba coś pomyliłem bo nie odpisujesz, albo jeszcze nie przeglądałaś poczty. Na wszelki wypadek podam Ci jeszcze raz mój adres. domi_nick1@o2.pl A tak na marginesie to podawałem Ci mój adres na 35 stronie. Zakładam że nie pamiętałaś o tym bo gdyby było inaczej to by znaczyło że ... ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam szanowne Panie poznałem Pannę Rybkę - oto moje spostrzerzenia mękim okiem: - uczuciowe to to jak cholera - uczynne - jakieś takie altruistyczne - ciche spokojne ale non stop a to aktywny ruch a to tanczyć chce a to robić coś innego (rower, łyżwy, chodzić...) - gada non stop - ma jakiś własny poplątany świat - gdzieś błądzi myślami jak jest sama - optymistyczne i niezwykle zaradne, nie ma rzeczy niemożliwych dla Niej, pogodne i roześmiane - wywala masę kasy na to, na co jej zależy, resztę skrzętne odkłada na to na co jej zależy a na co jej obecnie nie stać ale jest pewna, że będzie to mieć - elastyczna ta Ryba jakaś jest - ciągle zbiera sobie jakieś informacje o mnie - nie wiem po co ?? - nic nasz czegółnego nie łączy - lubi dziwne rzeczy i czasami dziwnie się zachowuje: małe rzeczy, konwalie - Principolo - macza go w kawie (batonik przynosi ze sobą do Kafejki bo nie mają w niej XXL a tylko takie lubi) - wybiera dziwne drinki - przypieka stary chleb w piekarniku - kupujac farbę w kolorze oberżyny jest przekonana że kolor wyjdzie przy postępowaniu zgodnie z instrukcją farbowania brązowy (jak sobie coś wmówi to logiczne jest dla niej nielogiczne). Takie pierwsze wrażenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albatroska
Do Stica. Humorystyczny twój opis panienki Ryby. Nie powiedziałes jednak, czy akceptujesz jej zalety, bo właściwie opisałeś same zalety, które mają ryby. Altruizm, elastyczność, aktywne, pogodne itp. To chyba jakis ideał ? To znaczy, że mógłbys miec idealną żonę, co ? a sspod jakiego Ty jesteś znaku, jeśli można wiedzieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wredna Panna - czy idealną żonę ?? - no powiem, że jest całkiem niezłą kandydatką. Wierze po cichu w Horoskopie więc nie wiem czy akurat ta para znaków ma sens. Ponoć znaki wodne czują się dobrze z innymi znakami wodnymi. Dorzucam: - bardzo zrzyta z znajomymi a szczegołnie przyjaciólką spod tego samego znaku. Rybcie chyba lubią przebywać w swoim towarzystwie i się nimi cieszyć - pomysłowa (jeśli nie wyjdzie Ci sos do spagetti a nie chcesz zmarnować mięsa, które się w nim znajduje co należy zrobić wg panny Ryby - nic prostszego - bierzesz sitko i wypłukujesz sos zostawiając kawałki mięsa, które możesz dodać do nowego już dobrego sosu - widziałem to live i zrobiło na mnie ogromne wrażenie :D) Chyba dlatego zanim zdecyduje się na pannę Rybę będę musiał wcześniej skoczyć na bungee ;) aby docenic jej pomysłową ekstremalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albatroska
Stic ! Kto powiedział, że Panny są wredne ? Ale znaki Panna i Ryba zupełnie, ale to zupełnie do siebie nie przystają ! W całym zodiaku nie ma tak niedobranych znaków, jak Ryba i Panna, chociaz może, jak to w życiu, bywaja wyjątki. to prawda, że Ryby lubią przebywac w towarzystwie Ryb. Kobiety bardzo dobrze rozumieja sie z kobietami-rybami i z mężczyznami tez. I co ciekawe, Ryba, Rybę od razu "wyczuje". Dlatego odradzam Ci wiązanie sie na stałe z panną spod znaku Ryby, bo możecie nie znależć wspólnego języka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihihihihi - wspólny jezyk powiadasz ;) Nio w sumie zauwazyłem jeszcze taką jedną niepokojąca cechę, że w dużym towarzystwie nie ma odwagi wygłaszać własne opinie - raczej słucha lub opowiada się po stronie większości. Ale jak już rozmawiamy 1 na 1 to posiada własne zdanie. Jak należy odbierać takie zachowanie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albatroska
Do Stica. Troche zdziwiłam się, tym co napisałeś ostatnio, że Twoja Rybka publicznie mówi co innego, a gdy jesteście razem też cos innego. To do Ryb niepodobne. Ryby sa bardzo odważne i potrafia publicznie wyrazić swoja opinię, bo nie należa do tzw. potakiwaczy. Twoja rybka chyba stanowi wyjatek od reguły. Zobacz, ile na świecie jest ludzi, którzy mówia co innego i myslą co innego. Warto z nią porozmawiac i zapytytać o to. Wiem, że Ryby, jesli nawet z różnych względów nie chcą sie wypowiedziec publicznie, bo maja inne zdanie, to milczą. I tak powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie ona jakaś pod tym wzgledem dziwna - może po prostu nie chcę się wychylac bo czasami jak coć walnie to wszscy mają polewkę - jak z tym odzyskiem mięsa z sosu - ona później powiedziała, że mówiła poważnie. Przykro jej trochę było, że się śmialiśmy. Trochę mi się jej zrobiło szkoda bo to bardzo mądra osoba ?? Ale włsnie zauważyłem, że z Rybicą można \"kraść konie\" i to na dodatek z klasą, nadaje kolory swoimi czasami szalonymi posłami. Inna moja obserwacja - zachwyca się tym co ją otacza np: idziemy a ona do mnie : hm hm hm jakie ładne drzewka, jak ładnie rosną i pachną [cytat dosłowny]\". Albo - zbiera się na deszcz - a ona widząc promyk słońca mówi - o już się rozpogadzało :). Tak jak pisałem nic nas szczególnego nie łączy może jakaś szczególna sympatia ale ilekroć ją obserwuje to widać, że jednak Rybka to wyjątkowy zoodiakalny znak. Pozdrawiam wszytkie Rybcie - kulowe z was babeczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha i tu Stic sie udzielasz:D Witam wszystkie Rybki i miłośników Rybek. Ja nie Rybka, ale znam trzy Rybki i to panów:) Obserwacja: - bardzo duże poczucie humoru - pomocni - zwariowani - inteligentni - lubią kobiece towarzystwo... niektóre mają skłonność do zdrad, ale nie wszystkie To tyle:) Pozdro dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tańcząca rybka
"wszystkie Ryby śpią w jeziorze - tylko jedna spać nie może " Bo to ja jestem ta rybka a spac nie mogę bo się najnormalniej w świecie zakochałam w panu rybie, ale on tego nie widzi, albo nie chce zobaczyć. :) Ale ja juz postaram sie, żeby mnie wreszcie dostrzegł :) A jak wreszczie dostrzeże, to zobaczy, że tylko z taka rybą jak ja mozna iść w tango :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam
faceta rybke spokojny kochany nie lubi ranic, wiec czasami woli przemilczec wazna prawde co wcale nie jest dobre pelen humoru zakrecony a ja jestem wodniczka i tak mysle, ze chyba dobrze nam bedzie w tym naszym wodnym swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko nie ryba
Ja teżkiedysmiałam faceta-rybę i nigdy wiecej nie chcę miec do czynienia z menami spod tego znaku :) Zarozumiali, zazdrośni, megalomani jak cholera, obrażalscy i mysla =, że cały świat kręci sie wokól nich i kobieta też :) nie wie, może natrafiłam akurat na taka wstrętna męską rybę :) Zerwałam z nim po 3 latach i dopiero okazał swój wredny charakterek i jaki jest mściwy :) Nigdy wiecej menów spod znaku ryby :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koziorożyca
Do Nietylko Ryba. zawiodłas sie na jednej rybie i myslisz, że wszystkie ryby sa złe. to tak jakbys zawiodła sie na jednym czlowieku i powiedziala, ze wszyscy ludzie na swiecie sa zli. Ja znam duzo ryb dużo ryb i raczej moge mówic o nich dobrze, a nie zle. :) To fakt, że mężczyżni ryby sa megalomanami i często obrażaja sie o byle co, ale sa inteligentni, wrażliwi, lubią bezinteresownie pomagać:) A jesli trafisz na przykład na mena spod znaku Byka i też nie bedzie on idealnym partnerem, to tez powiesz, że wszystkie byki nic nie sa warte ? Tak nie mozna oceniac ludzi :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może ryby głos mają
Witajcie urocze rybki tak się złożyło, że jestem rybką i fakt wiele co tu piszecie do mnie pasuje. Mieszkam z 2 pannnami, porażka czemu one tak lubia konkrety, porządek i pieniądze???? Za to świetnie się czuję z przyjaciółka raczkiem, kolegą skorpionem i innymi rybkami, podpadają mi niekiedy strzelce i koziorożce, reszta ujdzie, no moze jeszcze bywa ciezko z jednym lwem ale tez jakos sie dogadam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cześć Rybki
chociaz jestem zodiakalnym lwem to bardzo lubię panie spod znaku ryby. To jest urocze stworzenia nie tylko ladne i zgrabne ale maja w sobie duzo wdzieku i kobiecego ciepła :) Cholernie bystre i posiadaja intuicje dlatego nie jest łatwo je zwieśc bo szybko sie na tym poznaja. Potrafia miec swoje zdanie nie lubia lizusostwai czesto potrafia wygarnac cała prawde w oczy :) Pisze dobrze o rybach bo moja matka i mój brat tez sa rybami i wogole czesto mialem do czynienia z rybami. Jako facet , który mial wogole duzo do czynienia z kobietami ze wszystkich znaków zodiaku moge stwierdiz, że z rybami musze powiedziec ze z paniami rybami dobrze sie dogaduję. Jeszcze dodam, ze maja wspaniałe poczucie humoru, sa dowcipne i dlatego sa lubiane. Cześc Wam wszystkie PANIE RYBKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doro-ta
Ja juz dwukrotnie miałam do czynienia z męskimi rybami. Nie moge powiedzieć specjalnie nic złego o nich, poza tym ze sa megalomańscy i obrazliwi i trzeba bardzo uważac co sie mówi :) acha i sa bardzo podejrzliwi i dlatego sa zazdrosni. Są jednak ucznni, pomocni, bardzo inteligentni :) Z poczuciem humoru no owszem maja ale tylko na temat innych a juz nie daj Boże, zeby ktos z nich zazartował. Obraza na całego : Ale, czy tylko u ryb tak jest ? w kazdym znaku zodiaku sa różni ludzie i trzeba sie naprawde dopasować, zeby zyć zgodnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ska-lar
Czy pisze tu jeszcze Ryba znad Odry ? Mam dylemat a ty tak ładnie piszesz dajesz dobre rady. Chętnie bym z toba porozmawiał. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeziorak
Dziwię się, jak szybko ludzie potrafią osadząc ogólnie osoby kierując sie znakami zodiaku, tylko dlatego ze akurat z taka a nie inna osobą miały do czynienia :) Dlaczego tak uogólniacie ? może akurat z Tobą zodiakalna ryba nie mogła sie zgodzić bo Twoje cechy charakteru jej nie pasowały albo po prostu obydwoje nie pasowaliście do siebie. Może i on, czy ona mogliby tez tak powiedziec o nas :) To sprawa naszych charakterów, jedni do siebie pasują a drudzy nie i należy psioczyc, że akurat męzczyzna spod znaku ryby jest taki, siaki i owaki. Nie dajmy sie zwariowac :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie bujda
Ale bujda, ze jestes rybą. a jesli jestes, to co z tego ??? Napisz cos o sobie czy jesteś taki/taka jak większośc ryb??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapisuje się do klubu mam 30 lat, urodzona 12 marca, bardzo niezdecydowana, ale kochająca życie i zawsze uśmiechnięta (no prawie) ech, 30 lat to piękny wiek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja ryba:) 16 marca, urodzilam sie miesiac za wczesnie, powinnam byc baranem. Szczerze, to mam pol cech ryb i pol barana, takze niezla ze mnie mieszanka wybuchowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety Ryby są niesamowite w łózku !!! Fakt !!! Mix wyrafinowania i namietności ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×