Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

nie wiem, na podtrzymanie ewentualnej ciąży ;-) mi kazała brać luteinę przez 12 dni, i zatestować w poniedziałek 12.12 (o ile @ wcześniej nie zawita) a ja łykam jak każą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy nie miałam problemów z hormonami, ale spytałam bo wiem ze niektore dziewczyny biorą a mi lekarza powiedział nie ma takich wskazań u pani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak ja boire duphaston ...to to samo co luteina ... to na wszelki wypadek nawet przy zagrozonej ciazy laski to biora:) Ale to powinno sie zacząc brac 3 dni po zapłodnieniu ,bo wczesniej moze nie dopuscic do zapłodnienia a nawet kilim..zabic:) zołnierzy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja chyba swoich żołnierzy (o ile jakieś przetrwały) chyba juz nie zaniję. Zresztą w tym cyklu był naprawdę zmasowany atak na jajeczko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez luteinę biore profolaktycznie, bo progesteron badałam i miałam w normie - powtórzę się:co lekarz to teoria, ale w końcu komuś trzeba zaufać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie a ja już się martwię że tego nie biorę, głupia jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że jesteś głupia. Przepraszam, ale proszę tu o uśmiech i dawkę optymizmu a nie wymyślanie głupotek, raz dwa - przywołuję Cię do porządku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholercia pisze drugi raz bo nie wyslal mi mojej wypowiedzi brrr a ja nie lubie sie powtarzac. Enigmusie obzartusie hi hi hi rozbawilas mnie swoim zywieniem to jak bedziesz w ciazy to autentyczny sledzik z polewa czekoladowa skonsumujesz hi hi hi !!! Foliku ! No nareszcie jestes ! A skad wyczuwam takie lekkie zniechecenie ? Przeciez lekarz powiedzial, ze plemniczki ok i jajeczka tez super wiec czemu taki smutasek ? Prosilas, zeby Cie nie nakrecac i nie bede tylko przypominam, ze kciuki trzymam :) A Ty kochana odpoczywaj, nic sie nie smuc i postaraj sie za duzo nie myslec jak Asia radzi :) Bedzie dobrze nosek do gory !!!! 🌻🌻 Hej Asik ! Nie szalej tak kierowco rajdowco ! Hi hi hi fajnego masz gina :) Nie wspominajac o szczesciu jakie masz majac taka szefowa ale mi sie nie po polskiemu napisalo :):):) Odzywaj sie czesciej kochana bo nam tu Ciebie brak !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczynki,ale ruch u nas dzisiaj foli wreszcie jesteś,dobrze,że pęcherzyki wytrzymały i były 2 pęcherzyki!współczuję cierpienia. asia buziaki dobra pacjentko enigma jestem ,jestem!!!!!!!!daj kawałek czekolady,nie bądź zgredek! iskierko, ty rzeczywiście jestes po termine?nie chcesz sobie zrobić tych imieninek wczesniej?albo my ci zrobimy? estelka no to wszystko dobrze ,teraz czekamy!! ana przykro mi z powodu @ obrzydliwej,ja tez powoli sie szykuję na nia,ale luteina mówi stop!a piersi już bolą oj bolą,za ok 2 dni koniec bołu,,cyckowego\"i @!!!!czuję ja juz po kościach,tącholerę.ale biore sie za badanka i co nieco się dowiem co ze mną sie dzieje złego estelka to ile po owu będziesz testowac?,15 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fotki poszły do Enigmy, Estelko Twoje oczywiście też dostałam jeszcze tylko niem mam Foli - poproszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Monik:) Ok ja idę się połozyć bo padnięta jestem i brzuch mnie boli Jeszcze raz dzięki za kciuki a jutro poczytam sobie zaległosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli owu była w niedzielę, to równo po 14 dnich testuję, dnia 15. 12 .12 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko ! Kochana jestes jestem dumna, z Twojego optymizmu :):):) Nie nakrecam Cie skarbie ale pamietaj, ze kciuki trzymam wraz z moja niunia :):):) I masz racje ta nasza iskiereczka cos przed nami ukrywa i nie chce uchylic rabka tejemnicy ale ja tez z zciekawosci babskiej spojrzalam w jej suwaczek i chyba on cos zdradza prawda ? Iskierko nie badz taka i szybko mow co wiesz bo my baby ciekawskie jestesmy i chcemy szybko i od razu wszystko wiedziec :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie kazał luteine ale od 18 dc,dlaczego nie wiem.na pewno ze wzgledu na torbiel 2X1. foli moze zadzwon do lekarza i zapytaj o ten duphaston,w koncu jesteś ich prywatna pacjentką i chyba nie będzie problemu jak zapytasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś, niech moja bratowa się najpierw wprawi w \"sprawy\" ciążowe, a później mi , przyszłej ciężarówce będzie udzielała wskazówek :-) A w sumie czemu mam nie podchodzić optymistycznie, w końcu w Novum do niejednej babki wcisnęli już fasolkę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz estelko wkurza mnie ta luteina,bo nawet żadnych objawów nie można sobie wmówic hi hi hi! czuje,ze mnie zbiera a przez tą luteinę nic z tego. gdybym była pewna ,że torbiel ma sie gorzej(czyli jest mniejsza to bym sobie przerwała branie tego świnstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik witaj ! Hej Beti ! Monik a czemu z gory zakladasz, ze dzieje sie cos zlego co ? Prosze mi przyklad z Estelki brac patrzcie jaką jest optymistką, taki zuch, ze tylko przyklad brac. Monika a jak dlugo sie starasz bo nie ma Cie w tabelce i nie moge zajrzec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik, łykaj luteinkę , łykaj! a nie możesz jej zastosowac dopochwowo, czy masz jakieś opory? bo mi juz trzech ginekologów powiedziało, że bez żadnego problemu luteinę doustną można aplkikowac dopochwowo. Przynajmniej smak Ci wróci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie że ja sobie dopiero uświadomiłam chyba wczoraj że ja jadłam luteinę zamiast ją trzymać pod językiem jak bym czytać nie umiała jak byk było napisane \"podjęzykowo\" ale głąb ze mnie no. Nie mogłam dojść o co wam chodziło z tym smakiem po lut no i w końcu do mnie dotarło no pięknie hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik, ja pytałam lekarza, profesor mi nic nie mówił że mam brać a że wyszedł szybciej to spytałam jego syna, ginekologa, specjalistę od niepłodności bo on też był przy inseminacji i powiedział że nie ma wskazań u mnie. ale myślę że gdybym miała to brać to profesor by mi to zapisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folisiu drogi, więc sie nie stresuj! uśmiechnij się! będzie dobrze, inaczej być nie może!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja. Wiedzialam, ze moja szefowa jest ok, sama mi znalzla endo , jak uslyszala o problemach z prolaktyną , a reszty sie sama domyslila. :) I sama zaproponowala , ze moze czesc pracy bede robic w domu i ze w razie czego to sie jakos pokleci i bedzie dobrze . Cos nawet wspomniala o dodatkowej kasie na wyprawkę :D Ale ta rozmowa tak mnie ucieszyla, ze za wesola bylam za kólkiem hihi. Foli- nie martw , co gin to inna szkola, bedzie ok, a teraz sprobuj znalezc sobie jakies zajecie na te 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×