Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Gość gosiaczek76
Iza a co to za lek ten bromergon, czy jak ./Ja biorę duphaston. Niby ma mi pomóc.Nie wiem o co chodzi. do lekarz idę dopiero 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszły - jak wysłałam do kogoś kto nie chciał - wykasowac przed oglądaniem :-D A teraz już na poważnie zabieram sie za obiad :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Muminka - ta - to jest to na refluks. nie wiem dlaczego akurat one , ale ja jak zaczęłam starania to to badanie zlecił mi gin , jak sie okazało ze mam ten 2 wynik podwyzszony 14-krotnie to wysłał mnie do endo. i musiałam to leczyć i po zbiciu tej prl zaczełam mięc piekną owu. I jak trafiłam do por. lecz. niepłodnosci to tam jest to standardowe badanie. Po tej tabletce nic Ci sie nie stanie - ona podwyższa tą prolaktynę , ale nie powinna podwyższyć za dużo. Jesli masz wątpliwości poszukaj mądrego endo-gina. Ja w Gdańsku (a byłam u kilku lekarzy endo i 2 ginów) żaden nie lekceważył badania prl z obciążeniem. I to badanie najlepiej robic w II fazie cyklu. Dziewczyny- ja też chcę zdjęcia, plissss!!!! I Twoje Aguś również. :) asiulek74@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba przez pomyłke wysłałam Wam zdjęcie kotka moich rodziców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka, dzięki, jutro idę do gin więc się skonsultuję. :-) Ostatnio dawał mi costylbegyt i miałam pęchrze. Nie pękły, więc dał mi luteinę. Brałam ją i w tym cyklu ( a mam regularnie co 28- czasem 29) dni \"jechałam\" bez clostylbegytu. Ale i tak pęcherzyk się pokazał bez wspomagania więc byłam pełna nadziei, bo i rozmiary miał dobre i endometrium też było dobre. Ale nie pękł i dlatego idę jutro srawdzić jak sie sprawy mają. Przed momentem czytałam wypowiedź jednej 37 letniej kobiety, która po 12 latach starań i 2 in vitro w końcu jest w ciąży. Nie wiem, czy tyle czasu dałabym radę znieść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ❤️ niezła sesyjka, ja tez chce taki brzusio... jako czarnulka tez super, ale w blondzie lepiej moim zdaniem-dziekuje za zdjecia supeeeeerrrrrrrrrr!!!! ja zmykam wieczorkiem kukne do Was papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dostałam:):):):) hurrrrraaaaaaa!!!!!! Joannka :) taka drobniutka blondi:) iskierka i aga - w wersji blond:) jesteście takie słodkie:P Ana ... ja myslałam ze Ty jesteś blondi:P ale sliczne masz te fotki:) ja mam tą sukienkę podobną:) dziewczyny posle napewno Wam fotki z sylwka:) a teraz poki co posyłam te stare tym dziewczynkom ktorym jeszcze nei psołałam:) mam nadzieje ze nie pomylę:P bo dostanę ochrzan:P hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam tylko zeby Wam poweidziec ze znikne na jakis czas z forum, mam powazne problemy i nie mam siły o niczym innym myslec....trzymajcie sie wszystkie i życze kazde z Was wspaniałych fasolek pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana- trzymaj się ❤️ ❤️ ❤️ i wracaj jak tylko będziesz mogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana 3maj sie:):):) powodzenia:) życżę Ci wszystkiego najlepszego:) mam nadzieje ze to nie az taki problem... powodzenia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana trzymaj się i odezwij się jak najszybciej. powodzenia w szybkim załatwieniu spraw i rozwiązaniu problemów. Mamo Muminka - ja wiem, że lekarze nie lubią jak im się cos podpowiada , ale powiedź , że twoja koleżanka miała problemy z niepekajacymi pęcherzykami , że prl miała w normie , ale że jak zrobiła po obciązeniu metoclopramidem to okazało się, że była za bardzo podwyzszona , że dostała leki na obniżenie prl no i teraz jest w ciąży. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje Wam kciuki sie przydadzą naprawde.....bede Was czytać pa kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza 27
Aga i joanna dzieki za zdjeciA teraz muszę wyjść z domku ale jak wroce to obiecuje ze przeslę swoje zdjęcia . Czekam na zdjęcia innych dziewczyn. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam kilka zdjęć małego z porodu i dnia po porodzie te świeższe będę miała później, podajcie swoje maile to wam powysyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, przykro mi z powodu problemów ale mam nadzieję, że pomyślnie wszystko rozwiążesz i do nas wrócisz szybko. powodzenia sysiu ja też chcę: jkanicka@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam z usg :) na 90% jest to chłopak, i gin stwierdził ze jest bardzo ruchliwe ;) (czuję to) ma dwie rączki dwie nóżki wszystko na swoim miejscu. Ale przez ta jego ruchliwość nawet niea dało się zmierzyć buuuu - także nie wiem jakie duze jest to moje dziecie. Słyszałam bijące serduszko!!!! To było cudowne!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zdjęcia wysłane! :) Paula gratuluję Ci synusia ❤️ niech zdrowo rośnie w mamusiowym inkubatorku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny grtauluje chłopaków! I tych fikających w brzuszkacj i poza brzuszkami :-) nie wiem dlaczego Asiu ubzdurało mi się, że Ty masz chłopxa i już wiesz o tym ;-) Ana, mam nadzieję że szybko do nas wrócisz, bo kłopoty odlecą w mig!!!! Sysiu ja chcę fotki dzidzi :-) edak@poczta.onet.pl aaa, mąż już po badaniu usg jąder - wszystko ok - równiutkie i okrąglutkie ;-) żadnych przerostó prostaty ani żylaków przywrózka :-) no i ten kłopot z głowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej❤️ Paula gratulacje❤️ nastepny chłopczyk......huraaaaaaaaa AnA tak mi przykro z powodu kłopotów......❤️.....odezwij sie jak tylko będziesz mogła...ogromisate buzialce na pocieszenie👄👄👄 enigma dziekuje laseczko za zdjecie.......:-p sysiu ja tez poproszę o fotkę bascha123@interia.pl estelko widzisz, głowa do góry, kolejy cykl jest Twój,,,,,🌻teraz tylko owu i fiku,miku i fasoleczka jak nic..... a u mnie @ nadal brak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Dziewuszki! Nono trochę naprodukowałyście dzis tych stro miałąm co czytać.Iskierko ja w sobotę wyjeżdżam i chyba umrę przez ten tdzień z ciekawości nicponiu TY tak nas trzymać w niepewności. Ja też poproszę o dalsze zdjęcia :) Ja już powoli czuję tą @ ale chyba wytrzyma do soboty mama nadzieję to przynajmniej cykle będę miałą regularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula gratulacje synusia:):):) ja tez chciałabym :):):):) dziewczyny posałam Wam fotke z zeszłego roku z sylwestra:) znalazłam w kompie:) maklady dzięki za fotki:) sysiu Tobie równiez -śliczne:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×