Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Gość ber
Dziewczynki znów zaczyna wciągać mnie allegro tym razem napaliłam się na tusz do rzęs loreal doubl (używała go któraś z was) w sklepie kosztuje ponad 48zł a tu licytuje (13zł i została godzina do końca) mam nadzieje że w końcu się uda sprawdziłam opisy o sprzedającym - zgodnie z waszymi wcześniejszymi radami i ma 98% pozytywnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ber, ja go kupiłam szwagierce na urodzinki parę dni temu w sklepie ale nie wiem jak się sprawdza, z tego co pamiętam Enigma go używa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula - już niedługo i Ty będziesz miała swojego szkraba obok siebie tak jak ja, tak to już jest trzeba troszkę się naczekać zanim się go będzie miało no i też nacierpieć :D jak to bywa przy porodzie ;) a co do długości to zobacz ile mają dzidzie w danym tygodniu, mi akurat nie chcieli mówić na USG i mówili że ma tyle ile piszą w książkach 🌻 później to mówią tylko wagę bo ona jest wtedy najważniejsza! Dbaj o siebie i małego ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sysiu, a jak tatuś, szczęśliwy? układa wam się dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko Nadzieii - Wszystkiego najlepszego z okazji 5 miesięcznicy ślubu! Oby w końcu w Waszym małżeństwie coś zaowocowało ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula gratulacje chłopaka:):), ja bede miała dziewczynkę, ale to jeszcze nie jest pewne na 100%. Mąż nastawiał sie na syna, ale tez sie cieszy:) Co u Ciebie? Jak sie czujecie? Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i trzymam kciuki za Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dobrze Foliku dziekuję, chodzi dumny jak paw i mówi MAM ŚLICZNEGO SYNKA, doszukuje się podobieństwa ale on jest maleńki i nie widać jeszcze, on twierdzi że to czysta ja ale ja w ogóle nie widzę w nim nic swojego :D to jeszcze za wcześnie, dużo mi pomaga ale jak na razie to nie ma przy Tomciu dużo do roboty :) je, zrobi kupkę i śpi, czasem nawet nie czuję że mam dziecko takiego mam Aniołka :) :) :) oby jak najdłużej :D Poród rodzinny bardzo zbliża i zmienia psychikę człowieka tak jak i moją i jego także wszystko się zmieniło i w końcu jest dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to cieszę się sysiu że wszystko sie tak ułożyło i jesteście szczęśliwą rodzinką :) bo to najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
Foli a czy możesz przesłać mi zdjęcia pozostałych dziewczynek? ja też mogłabym iść do domu no ale do czwartej jeszcze troszkę czasy a później może skocze na lodowisko bo jeszcze w tym roku nie byliśmy może uda mi się wyciągnąć koleżanki bo mój mąż to raczej wybierze siłownie a potem może jakiś grzaniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, mam to samo. Właściwie więcej dzisiaj chodzę do innych pokoi na pogaduchy, niż rzetelnie pracuję. Ale w końcu to piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ber wysłałam ci masę zdjęć, jeden e-mail poszedł bez załącznika ale jak już pisałam spać mi sie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ber, ale ci zazdroszę łyżew- ja se w tym roku nie pojeżdże :-( ale ja dzisiaj nie do życia jestem !!! - jeszcze chodzę w piżamie - no kto to słyszał takie rzeczy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam, ale tylko trzy:-) Pisałaś coś o ślubnych, ale faktycznie, możesz wysłać tylko z domu. Wtedy pamiętaj o mnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE! Ja jeszcze wśród żywych, choć narazie wolałabym umrzeć. Ani ani na chwilkę nie przestało boleć, ale nie dam się, na pewno nie pójdę na zastrzyk, bo znowu się nasłucham od pielęgniarek, ze jest jedna taka super skuteczna metoda na ból w czasie okresu dla mężatek. Ja to wiem i nie mam ochoty znowu słuchac, a tam to już znają mnie świetnie, jak wchodze blada do gabinetu jednego z lekarzy i prosze na zastrzyk przeciwbólowy, to tylko patrzą w kartę, mówią \"aaaahaa\" i bez słowa skierowanko i do labolatorium. Sławna jestem w oim ośrodku zdrowia, tyle chociaż mam dobrego z tych @. :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga* dziękuję za fotki masz slicznego synka :) słodzis z niego i fajnego kotka ja jak bedę miała jakies nowe fotki to powysyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, czy to oznacza, że @ już przyszła? Chyba mi to umknęło. Trzymaj się jakoś. Oby jak najszybciej odeszła i to najlepiej na dobre:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
Dziewczynki właśnie miałam okazje naocznie przekonać się jak wyglądacie i musze przyznać że w realu świetnie choć zupełnie inaczej niż was sobie wyobrażałam Foli przesłała mi fotki maklady, iskierki, elfa, enigmy zabajona Joanny i Agi* - wyglądałaś uroczo w ciąży w ogóle każda z was to niezła laseczka mam nadzieję że wkrótce będę mogła wam się zrewanżować Elf Mam cichą nadzieję, że i ja niedługo też będę musiała zrezygnować z takich uciech a póki co zabawie się za Ciebie i siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
Z tego wszystkiego zapomniałam Foli bardzo ale to bardzo Ci dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak, dostałam @, spodziewałam się jej, więc żal jest mniejszy, następny cykl będzie podobny, bo Miśka nie będzie w najlepsze dni przed - śród i poowulacyjne :( trudno sie mówi, głową muru nie przebiję :( Może coś ruszy w marcu ... może :-o w ogóle to sprawdźcie pocztę, znalazłam kilka fotek i rozesłałam, jakby któras nie miała, to piszcie na tinna77@o2.pl, to odeslę, bo nie wiem już co i komu wysyłałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
No właśnie się dowiedziałam o swoim sukcesie w pracy i do końca dnia świętuje fajnie mam co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabaw się za mnie - BER a potem się \"wymienimy\" - ja latem będę latać po łakach z brzdącem a ty będziesz pewnie \"rosnąć\" :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ber
elf obyś miała racje choć wierz ja nawet boje się myśleć na temat fasolki bo wiem już że strasznie boli rozczarowanie a jak twój mąż przeżywa twój stan odmienny też ma objawy ciążowe ty. Zachcianki zwiększony apetyt itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ber nie ma za co :) ale miałam ciężki dzień w pracy, wkurzyłam się strasznie, szkoda gadać, dobrze że już do domu idę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż normalnie właściwie - nie ma jakiś super \"objawów\" - dba o mnie a teraz jak już widac coraz bardziej to do niego też to dociera już bardziej \"namacalnie\". I sam zaczął robić zakupy dal dzidziusia - ciuszki kupuje ;) cieszy się bardzo ze mną i ciągle gada do brzucha Wcześniej jak mielismy przeczucia na chłopca, to mówil \"prawdopodobnie synu....\" teraz może już mówić tylko \"synu\" Ale widzę, że dorośliśmy oboje do rodzicielstwa - wcześniej imprezki, latanie noce nieprzespane, a potem jak zaszłam w ciążę, wszystko się zmieniło...ale to dobrze nie można wiecznie życ imprezkami - zresztą mamy już troszkę latek - ja 28 a on w czerwcu skończy 30!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzięki za fotki! Zabajona masz cudny uśmiech, aż się człowiek uśmiecha od razu jak na Ciebie patrzy :-) Aga zcinaj włosy i rób pasemka - bardzo fajnie Ci w takiej krótszej fryzurce. Takie długie włosy jak teraz zakrywają całą Twoją ładną buzię ! Enigmaa, ja cały czas czekam na Twoje sylwestrowe zdjątka! Foliś, co się stało - Ty wyprowadzona z równowagi?! pierwsze słyszę. I oczywiście czekam na obiecane zdjęcia! W tym cyklu nie mogę zajść w ciążę. Bo zaraz na początku kolejnego cyklu jadę na narty do Ustronia :-) i miałabym straszne rozterki, jechać z fasolką w góry. Ale jak nie udaje się tyle czasu , to i pewnie teraz też sie nie uda... Właśnie wróciłam z Galerii Mokotów, byłam po prezent urodzinowy dla bratanicy męża :-) wszędzie pełno przecen, ale jakieś szmatki powyrzucali. Niby tyle tego jest, ale nadal to co najfajniejsze jest w zwykłej cenie :-( chyba jeszcze trzeba poczekać. I się trochę wnerwiłam; miałam upatrzoną marynarkę w Promodzie., wcześniej jej nie mierzyłam. Patrzę - przecena, przymierzyłąm i kiszka, jakaś niewymiarowa, brzydko leży...buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elff, kochana Ty nie mów o wieku - ja w tym roku kończę 30. a mężul 36! a dzidzi niet. Foli, Ty jutro masz urodzinki. Już teraz złożę Ci życzenia - szybkiego Cudu, Cudu w miesiącu Twoich urodzin, Cudu poczęcia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×