Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Monik tego akurat nie wiem. Ale wieczorem poszperam na kilku stronach coś na ten temat. Pamiętaj kochana, że łatwiej podleczyć hormony niż nasienie- głowa do góry- ważne, że wiadomo co jest grane. Odezwę się wieczorem. Enigmuś puk puk - jak humor? Mam nadzieję, że choć ciut lepszy. Maklady ja też poprosze o dawkę humoru. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny......a co to za smutaski tutaj Enigmuś kochana nie załamuj sie, Iwonko Ty też perełko kurcze dziewczyny tak bym chciała Wam dać kawałek mojego dobrego humorku żebyscie nie były juz takie smutne.....a co sie dzieje z Pedagog? kochana odezwij sie do nas.....pozdrawiam Was wszystkie, ja własnie wróciłam z egzaminu, był pisemny wyniki będą 25.02 ale czuje ze dobrze napisałam....przesyłam Wam buziaczki i rozweselacze....odezwe sie w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesyłam Wam fluidki na poprawe humorku dla wszystkich kochanych smutasków *************************************************************************************** *************************************************************************************** ***************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana dzięki mi się przydadzą dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) Spałam cały dzien... teraz wróciłam z siłowni i jest mi trochę lepiej..... dziękuję dziewczyny za ciepłe słowa:) mam nadzieję ze będzie lepiej...... Dziękuję za wsparcie ❤️ Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Was tu nie ma? Wciagam topik na wierzch bo nas w końcu stąd wywalą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti:) ❤️ chyba wszystkie laski odpoczywają... ja oczywiscie dopiero wstałam ........ buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZe Enigmuś! Bo się nam przestawisz - w nocy szalejesz a w dzień piuchnasz co? :) A co tam jeszcze słychać u Ciebie? Ja dziś pierwszy dzień z clo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Przesyłam Wam pozdrowienia, nie wymieniam, bo pewnie o kimś zapomnę, a nie chcę. NIestety u mnie niewesoło, humor gorzej niż podły, nie wspominając o całej reszcie. Kiepsko zaczął się dla mnie ten rok, więc cudów po nim raczej się nie spodziewam. Odnośnie dziecka - odpuszczam, nie wiem na ile, ale z wiatrakami walczyła nie będę. Poza tym \"do tanga trzeba dwojga\". I myślę, że zrozumiecie ten cytat. Od czasu do czasu was podczytuję, ale nie piszę, bo nie chcę siać złego nastroju swoim humorem. Ogólnie źle mi teraz i za często płaczę. W takim stanie trudno mówić o chęci na powiększanie rodziny, nawet nie mam ochoty na zwykłe przytulenie, a co mówić o konkretach. Przepraszam, ale dlatego mało się odzywam. W styczniu jedna zła wiadomość, od 1 lutego też źle się dzieje, ciekawe co dalej będzie. :( Naprawdę źle mi teraz i chyba straciłam całą energię i chęci do walki. Dlatego wybaczcie, że będzie mnie tu naprawdę mało. Jestem z Wami myślami i mam nadzieję, ze uda wam się szybko zajsć w upragnione ciąże. A, chcę jeszcze wyjaśnić, ze moja nieobceność nie ma nic wspólnego z \"odpoczywaniem\" od forum, bo ono mnie nie męczy. Wręcz przeciwnie. Przyczyna leży w moich kłopotach, które teraz się nagromadziły. I to jedyny powód. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, w takim razie trzymam kciuki żeby wszystko Ci się poukładało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZe Zabajona :) i Iwona :) Zabajona trzymaj się, na pewno wszystko się poukłada i niedługo napiszesz nam ze znów rozpoczynasz starania ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajonku wierzę w Ciebie i w to ze Ci się wszystko pouklada i uda. Pamiętaj że klopoty zawsze przychodzą przed wielkim szczęściem po to zebyśmy to szczęście bardziej docenili. Trzymaj się cieplo i placz ile morzesz bo lzy oczyszczaja. Lzy sa jak male, wielkie nieszczęścia prowadzące do szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam co czytac po tygodniu nieobecnosci (to zamiast ksiazki). Za mna 7,5h a przede mna jeszcze pol godzinki podrozy w brudnym pociagu. Ogromnie gratuluje kreseczek...uwielbiam takie wiadomosci. Widze, ze jest tez duzo smutkow. Mam nadzieje i zycze z calego serca, ze spelnia sie marzenia i wszystko sie ulozy. Pozdrowienia z pociagu! Buziaczki kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ❤️ ❤️ ❤️ Nowy tydzień :) mam nadieję ze optymistyczny:) Caly weekend w dzie spałam ,w nocy juz spac nie mogłam, poplakałam sobie, hmmmmm...... mowiłam Wam ze jestem b nerwowa..... mam nadzieję ze to juz mam za sobą;) Jszcze w tv takie programy jak o zaginięciu tego chlopczyka z Rybnika:( oczywiscie ne wytrzymałam i tez poryczałam sie no i dostałam opierd.... od męza ze tylko ryczę :(:(:( Ten cykl jest do dupy:( za 2 tyg @ wiec musze sie jakos psychicznie do niej przygotowac. Co będzie dalej zobaczymy...... Tak jak pisała Zabajonek - którą przytulam gorąco ❤️ \"do tanga trzeba dwojga\" a jak ja caly czas jestem taka jaka jestem to niestety tango nie wychodzi....:( Mam nadzieję ze poprawię się :D:D:D Zyczę wam i sobie równez wiele :D:D:D I ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odmeldowuję się i ja :) Cze kbitki!! Główki do góry - szybciutko bo nam tu fasoelk potrzeba!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam na chwilę bo jadę zaraz do Łodzi. Aśka w weekend małe dołki były, kłótliwie było i w ogóle. Zabajona, przykro mi ale nie poddawaj się, moze to chwilowy kryzys, chwilowe zmęczenie chyba każda z nas przez to przechodziła. Tyle cię kosztowała decyzja o zapisie do tej poradni. Jeśli chcecie odpuścić na jakiś czas to przynjamniej wylecz plamienie dla zdrowia własnego, nie ma co z tym czekać. Jeśli wydaje ci się, że twój partner nie chce, ze mu nie zależy to pamiętaj że faceci trochę inaczej to pokazują, moze on się po prostu boi, wylecz plamienie powiedz mu że u ciebie wszystko już ok i teraz jego kolei.Myślę, że po jakimś czasie zrozumie teraz może jest przekonany że to po twojej stronie ale jak będzie wszystko ok to nie będzie miał argumentów. Zabajona nie poddawaj się, ja trzymam kciuki, miałaś ostatnio ciężki chwile ale będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was wszystkie :) enigmaa, to ja poproszę te namiary, może na maila jesli to nie problem carpediem.carpediem@interia.pl i bardzo Ci dziękuję za zainteresowanie :) a jak nie możesz na maila, to napisz proszę na \"moim\" topiku, tam, na pewno przeczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maklady:) beti) foli:) pedagog:) Foli 3mam za Ciebie kciuki:) pedagog juz Ci wysyłam:) lece na silownię...moze troszkę wywale z siebie zła energię..a raczej pesymistyczna:( buziaki , odezwę sie potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, ja za ciebie też, no i żeby ci dawny humorek wrócił :) pa bo muszę już jechać, zawsze jechałam chętnie i z nadzieją a teraz tak mi się nie chce tam jechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Foliś, powodzonka z całego serduszka ❤️ Fajnie że do nas wróciłaś :) Cze raszta przybyłych kobitek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, dziękuję. Kurde zamiast się szykować do wyjścia cały czas tu zaglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was koleżanki....Zabajonku życzę CI aby wszystko się ułożyło, żeby było wszystko dobrze trzymaj się kochana !!! Foli ja cały czas trzymam kciki za Ciebie oby się udało tym razem !!! Enigmuś rozchmurz się kochana, moze wysiłek fizyczny pomoze rozładować emocje.....aż głupio pisać ze u mnie wszystko dobrze, w sobote napisałam ostatni egzamin (zaliczony na pewno bedzie ,mam nadzieje ze jakis dobry stopień) w weekend odpoczełam po tych sesyjnych przygotowaniach, były spontańczne przytulanki i dużżżoooo leniuchowania którego potrzebowałam i ogólenie jest superrr.....od rana humorek dopisuje i chciałabym tak bardzo Was tym zarazić żeby u Was wszystko dobrze się poukładało....pozdrawiam wszystkie, nie wymieniam żeby nikogo nie pominąć buziaki dla Was i optymistyczne fluidki !!!!! ********************* *************************************************************************************** ***************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnA, masz zawsze pisać, gdy jest Ci dobrze:) tu się pisze nie tylko o smuteczkach:) a nuż kogoś zarazisz optymizmem:) u mnie też w porządku, wczoraj męzowi zrobiłam wieczorem fajną niespodziankę, typu ukryte instrukcje;););) i dziś to przeżywa:) mogę się też podzielić optymizmem *****************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Maklady bardzo się ciesze w takim razie ze u Ciebie też dobrze...miejmy nadzieje że dla wszystkich dziewczyn zaświeci słoneczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×